Opinie o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Rąba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Rąba o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Meggie

Pieczywo jest spoko, ale słodkości u nich to poezja :) Sprawdźcie sami

Polecam, dobre pieczywo i w dobrej cenie.

Regularnie kupuję tutaj pieczywo. Też biorę od czasu do czasu różne słodkości i jest ok.

Ludwik

Pracowałem niegdyś, miło wspominam ten czas. Bardzo fajni ludzie i czas. Pozdrawiam załogę:)

Pysznie i pachnąco. Gorąco polecam.

Świetne, naturalne pieczywo. Gorąco polecam!

Tripi

Lubię pieczywo od nich bo to nie jest jakaś lipa tylko smaczne i przede wszystkim nie jest napompowane.

Iga

Jakościowo na pewno jedni z najlepszych. Ceny też ok.

@Iga

Ja uważam że najlepsi bo trzymają ten poziom już wiele lat.

Pączki pierwsza klasa, torty najlepsze, ciasta super. Obsługa zawsze uprzejma, miła i pomocna!

Jedna, z już niewielu piekarni z tradycją, i robiącą wyroby według starych receptur. Smaczne i świeże, ceny ok.

Olga
@Ewa

ceny ok? czyli tanio nie jest? a pracownicy, jaką ocenę mogą dostać?

Polecam!!! Ostatni zamówiony tort pyszny (smak czekoladowy) i pięknie wykonany.

Renata

Sympatyczna i profesjonalna obsługa klienta.

Alicja

Tort zamówiony na chrzciny znakomity. Niebo i rozkosz dla podniebienia. Nie spodziewałam się że tort może być aż tak smaczny i piękny jednocześnie.

Szeroki asortyment pieczywa, ciast. Bardzo miła obsługa. Polecam.

Ewelina

Przepyszny chleb i pączki, jedne z lepszych jakie jadłam w całym życiu, a trochę ich zjadłam haha

Agata

Moim zdaniem miejsce do pracy bardzo dobre, kontakt z klientem, dobre pieniądze, nie jest to jakaś bardzo ciężka praca.

Kamil
@Agata

A jak z wynagrodzeniem? Płacone na czas? Czy zdarzają się jakieś opóźnienia? Większość ostatnich opinii jest pozytywna, może powiesz coś więcej.

@Kamil

Płaca na czas, nie ma żadnych opóźnień. Ogólnie Rąba ma opinie dobrego pracodawcy, więc nie dziwię się że ludzie wyrażają się pozytywnie.

Olek
@Kamil

normalnie placa na czas wiec jest dobrze

@Kamil

Mordeczko byle wszyscy się trzymali tak jak Rąba. Z wynagrodzeniem wszystko zgodnie z umową, nie ma opóźnień nigdy, a pozytywne opinie są bo to dobry pracodawca.

`Irek
@Olek

Dużym plusem jest przewidywalność. Masz określone zmiany i tygodnie pracy. Więc nie ma problemu z tym aby dostosować to do reszty obowiązków. Co więcej zawsz znajdzie się ktoś z kim da się zamienić godziny pracy. Kierownik spoko.

Piekarz43
@Agata

Widzę, że nawet prawa ręka p. Sławka tutaj dodaje opinie i nie tylko pod falszywymi nickami, ale również ze swoim imieniem. W firmie max. 30 pracowników, a na gowork ponad 350 opinii. Śmiech na sali jeśli ktoś w to wierzy.????????????????????????

zgadzam sie, +1

Ok
@Agata

Zgadzam się, z kasą problemów nie ma

Wiwoz

Zgadzam się, jest dobrze

Meggie

Dobrze wspominam pracę.

Aneta

Kupuję tu pieczywo od wielu lat. Jakość pieczywa i słodkości na najwyższym poziomie.

Daria

Niezmiennie najlepsza piekarnia według mnie!

Kajka

Piekarnia jest najlepsza jeśli chodzi o smak jak i jakość pieczywa. Przynajmniej tutaj w mojej okolicy lepszego pieczywa nie jadłam

Agata

Świeże pieczywo, bardzo duży wybór, sympatyczna, profesjonalna obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Rąba - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Piekarnia Rąba?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Rąba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Rąba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 94 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Rąba?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Rąba napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Rąba
4.7/5 Na podstawie 384 ocen.
  • ul. Janowicka 189
    43-344 Bielsko-biała