Opinie o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Rąba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Rąba o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Rąba w Bielsko-biała

Bogi

(usunięte przez administratora) totalne za 6 dni w tygodniu grubo ponad 200godz 3200 na rękę.(usunięte przez administratora)

@Bogi

To na podstawie jakiej umowy tu pracujesz? Nadgodziny nie są więcej płatne? Praca po 200h to norma tutaj?

Iza
@Bogi

To w sumie 1,5 etatu wychodzi. Jaka jest podstawa za cały etat i czemu firma nie płaci więcej? A w soboty po ile godzin się pracuje ?

Zuzanna
@Bogi

Nie było nigdy rozmowy z przełożonymi żeby te pensje jednak podwyższyć? Pracujecie w każdą sobotę? Ciekawa jestem czy pracownicy dostają od firmy pieczywo skoro to branża piekarnicza.

Karolka

Często zmieniają się sprzedawcy w piekarni, bo nie widzę żeby były jakieś ogłoszenia na ten etat? Szukam stałej pracy, stąd moje pytanie. Na którą godzinę trzeba się pojawić w pracy na poranną zmianę? Ile sobót w miesiącu trzeba przepracować? A pracownicy dostają pieczywo od firmy?

Weronika

Lubię pieczywo od nich. Nie jest napompowane tylko takie normalne. Na drugi czy trzeci dzień jest smaczne.

Aneczka

Interesuje mnie praca, taka do której kiedyś ogłaszali na Facebooku. To była oferta pracownik do ekspedycji do pakowania i wysyłki pieczywa. Szukają jeszcze, jak nadal jest praca w nocy, to w jakich godzinach dokładnie?

Betti

Ogólnie rzecz biorąc, ta piekarnia to prawdziwy raj dla miłośników pieczywa - z doskonałą jakością, przyjazną obsługą i niezwykłą różnorodnością smaków, które zawsze mnie zachwycają.

sabina

W piekarni zawsze panuje przyjemna atmosfera, wypieki najlepsze w mieście, uwielbiam

Janusz
@sabina

Skąd wiesz, jaka w piekarni panuje atmosfera? Pracujesz tam albo jesteś stałą klientką? I czy wiesz w takim razie, co jest powodem, no i czy można tam dołączyć do pracy i dobrze zarobić?

Piekarka

Chleb macie okropny sama chemia jest tak zbity ze nie da się go jeść jakby był kilkudniowy

Malwina

Piekarnia Rąba oferuje szeroki wybór wyśmienitych pieczywa, które zawsze jest świeże i aromatyczne. Ich chleby, bułki i rogale są wspaniałe w smaku i mają idealną chrupiącą skórkę.

Ortiz

Chleb był bardzo smaczny i pachnący, z chrupiącą skórką i miękkim wnętrzem. Bułki i ciasta były równie pyszne i bardzo świeże. Obsługa była również bardzo miła i uprzejma, a lokal był schludny i czysty.

Danuta

Ile dni w tygodniu pracownicy muszą być w gotowości i pracować? Jaki obowiązuje system? Chciałam o to zapytać, zważywszy na te pozytywne opinie klientów, którzy zwracają uwagę na świeżość produktów itp.

Daria

Pieczywo z piekarni Rąba spełnia moje oczekiwania. Chleb zawsze świeży i cieplutki, duży wybór i mają też pyszne torty i drożdżówki.

Natalia

Dobre wypieki. Szczególnie torty robią świetne. Miła obsługa.

Rewelacyjne pieczywo. Duży wybór. Polecam :)

Janusz

W jakich godzinach robiłbym tu jako kierowca i czy znajdzie się teraz lub niedługo jakaś praca w firmie? Tylko ogłoszenie z 2018 r. udało mi się naleźć w sieci. Też szukali wtedy kierowcy. Wyczytałem o miłej atmosferze i podobnie piszą tu na forum. A jak by wyglądało takie szkolenie wstępne i jaka by była umowa oraz stawka w tym czasie? Tego właśnie wiem wiem.

paula

duzy plus za fajna ekipe ktora tam pracuje, bardzo pomocni, doradza co wybrac, a ze lubie co jakis czas stestowac cos nowego to zawsze sie skusze

Beata

Piekarnia bardzo dobra. Produkty smaczne i zawsze świeże.

Arek

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Ktoś coś powie więcej na temat obecnej sytuacji w firmie?

Kylos
@Arek

pracuje i nie narzekam, jest ok

@Arek

Ja pracowałam na pół etatu i spokojnie mogłam łączyć studia z pracą

Karlik
@Arek

Ja akurat nie pracuję już, ale cała ekipa została i chwalą sobie nadal pracę w Rąbie

migo

dobre podejscie do pracownikow, umowa ok

Enteer
@Arek

Jest spoko. Nie ma czepialskich ludzi, akurat trafiłem na zgrany zespół.

Piotrek
@Arek

Wszystko okey, a co ma być. Piekarnie sprzedają jak przed covidem. Kasa na czas.

Wojtek
@Arek

Pewna umowa, jestem juz tutaj kawal czasu i nie zamierzam zmieniac pracy

Piekarz43
@Arek

Najniższa krajowa na umowie,(usunięte przez administratora)

miko

Jest dobrze

Goten
@Arek

Dobre warunki. Z ludźmi szło się jakoś dogadać. Już nie pracuje, ale ogólnie mam kontakt z ludźmi co dalej pracują i są zadowoleni.

Kamilek
@Arek

Jeśli masz okazję to spróbuj swoich sił, bardzo dobre miejsce na zarobek, poza tym panuje tam ciekawa atmosfera.

@Arek

Moje odczucia są bardzo pozytywne, pracodawca zachowuje się póki co wzorowo- miejmy nadzieję że tak pozostanie.

Paul
@Arek

Dobra opcja żeby się sporo nauczyć. Dobra kasa i pewna umowa

piekarz
@Arek

Jest dobrze. Płacą zgodnie z tym co w papierach. Pieniądze swoją drogą dobre, ekipa też spoko

minis
@Arek

fajna praca i dobre warunki, raczej nie ma na co narzekać

Magoo

Jest dobrze

fortis

dobre podejscie do pracownikow, umowa ok

Doom
@Arek

Jest dobrze. Bez problemów jak na razie.

Bakero
@Arek

Ci co pracują to nie narzekają

Ok
@Arek

Pracuję tu od jakiegoś czasu i wiadomo jak to w pracy raz lepiej raz gorzej ale o zmianie nie myslalem. Moze to ludzie, moze przyzwyczajenie nie wiem

Martis

jest ok :)

Kanio
@Arek

Pracowałem dłuższy czas i nadal z ekipą mam kontakt. Podobno nadal dobre warunki zarówno jeśli chodzi o kase i umowę

Jarosław
@Kanio

To czemu odszedłeś jak było tak dobrze? :D

Kanio
@Jarosław

Bo wyprowadziłem się w okolice Trójmiasta.

@Arek

Jest ok, dobre warunki pracy

Zadowolony
@Arek

Jest w porządku. Człowiek wie co ma robić. Płacą na czas. Obsuwy z wypłatami nie ma, a to dla mnie najważniejsze. Atmosfera ok, idzie się dogadać.

ok
@Arek

Każdy może mieć swoje zdanie. Według mnie jest ok. Dobre pieniądze, jasne zasady współpracy i pelne wsparcie.

Emi
@Arek

Polecam! Dobra firma do współpracy.

Blackos

jest ok

Ok
@Arek

Jest dobrze. Kasa na czas, dobre warunki.

zadowolony
@Arek

moim zdaniem dobre warunki pracy jak na polskie realia, nie ma problemow z kasa, ekipa też ok

byly
@Arek

ogolnie praca ok, robilem tam kilka lat i moge polecic, w kazdej kwestii da sie dogadac

Wiwoz
@Arek

Ogólnie praca ok. Dobra kasa i pewne warunki współpracy.

Meggie
@Arek

Dobra umowa, jasne warunki, opoznien w wypłatach nie ma.

@Arek

Pracowałam i było ok. Dobra umowa, pewna kasa.

Ampi
@Arek

Dobre warunki do rozwoju, można się naprawdę dużo nauczyć.

@Ampi

Fajno, a napiszesz ile się zarabia? Bo rozwój w czasie stagflacji trochę mniej ma znaczenie, a bardziej, żeby dzieci nie głodowały. Ile kierowca w piekarni bierze?

Paula
@Arek

Moim zdaniem dobre warunki pracy. Jasno określone obowiązki.

Jozi

Warunki są dobre.

Edyta
@Jozi

No ja widzę tutaj, że piszecie, że są dobre warunki, że jasne obowiązki, jasne warunki, kasa, umowa. Ale mnie interesuje inna strona pracy tutaj, czyli benefity. Są jakieś benefity pracownicze? Jakieś dodatki poza pensją są np. prywatna opieka medyczna?

Aga

Świetne miejsce! Obsługa miła i zawsze zagada i doradzi.

Agnieszka

Czy jest jakaś szansa na zatrudnienie w piekarni? Wyczytałam tutaj, że oceniacie warunki pracy jako dobre, ale przydałoby mi się coś więcej. Zarobki są niezłe jak na te czasy? Premie jakieś wpadają? I czy można uzyskać umowę pracę na czas nieokreślony?

Paula

Polecam. Świetne pieczywo :)

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Rąba - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Piekarnia Rąba?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Rąba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Rąba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 94 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Rąba?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Rąba napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Rąba
4.7/5 Na podstawie 384 ocen.
  • ul. Janowicka 189
    43-344 Bielsko-biała