Nord Napędy Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Nord Napędy Sp. z o.o.

3e4r

ale teraz juzx tylko tego doradcy techniczno- handlwoego szukaja Kim oferuja umowę o pracę oraz wynagrodzenie obejmujące stałą podstawę i nagrodę adekwatną do wyników pracy

Nowy

Interesuje mnie praca na dziale cnc jak możesz to napisz jaka jest minimalna płaca w tej firmie pozdro.

Nowy

Właśnie zaciekawiła mnie ta firma i szukałem jakiś opinii o niej dlaczego piszesz Marcin że nie polecasz jej? marne zarobki, normy? jak możesz to rozwiń trochę swój post bo jestem ciekawy pozdr.

Marcin

Nie polecam pracy w tej firmie.

Jeżeli pracowałeś w firmie Nord Napędy Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw opinię o Nord Napędy Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Napędy Sp. z o.o.