Opinie o Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino w Toruń

zla jestem na te przedszkole

nie polecam bo tylko przydupasy maja lepiej w tym przedszkolu wieczne pretensje ze dziecko chore ze lekarza trzeba zmienic nagrody oczywiscie rodzice dziadki dostana bo dziecko powinno robic prace a nie rodzice jest przedstawienie dla rodzicow dziadkow to cale rodziny przychodza a wyraznie pisze wystep dla dziadkow rodzicow to po co zaraz cale rodziny nie polecam bo zawsze cos im nie pasuje pozdrawiam przydupasow co maja wiecej kasy to dziecko zawsze wygra w konkursach kazde dziecko powinno byc potraktowane jak wygrane

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino
0/5 Na podstawie 0 ocen.