Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino

Toruń

Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino

Opinie o Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino

zla jestem na te przedszkole

nie polecam bo tylko przydupasy maja lepiej w tym przedszkolu wieczne pretensje ze dziecko chore ze lekarza trzeba zmienic nagrody oczywiscie rodzice dziadki dostana bo dziecko powinno robic prace a nie rodzice jest przedstawienie dla rodzicow dziadkow to cale rodziny przychodza a wyraznie pisze wystep dla dziadkow rodzicow to po co zaraz cale rodziny nie polecam bo zawsze cos im nie pasuje pozdrawiam przydupasow co maja wiecej kasy to dziecko zawsze wygra w konkursach kazde dziecko powinno byc potraktowane jak wygrane

Zostaw opinię o Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino