Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

pytek

Mam takie pytanie. Ksiazeczki zdrowia do celow sanitarno epidemiologicznych z uwagi na handel nimi w internecie zostaly zastapione badaniami lekarskimi-zmieniono prawo od jakiegos czasu wiec jak to jest w rzeczywistosci?

Andrew

Czy ktoś się orientuje czy są obecnie przyjęcia do Firmy? Ewentualnie jakiś kontakt email do działu rekrutacji?

agata
@Andrew

jest rekrutacja, co jakiś czas kogoś poszukują, sprawdzaj oferty. Nie wszędzie znajomości to sukces, osobiście trafiłam do Develey na farcie i nie żałuję

Kacper

Pracowałem jakiś czas temu na magazynie. Jak dla mnie wszystko w porządku i nawet zarobki niezłe. Ktoś tu wcześniej pisał o jakości. Faktycznie czyściutko i sterylnie w całej firmie. Także z mojej strony polecam firmę.

Mariusz

Dla mnie firma na poziomie europejskim zarówno pod względem zatrudnienia, jak i pod względem dbałości o jakość i czystość produkcji. Pracowałem w kilku polskich firmach zajmujących się FMCG, ale w Develey jest zdecydowanie najlepiej. Produkty od takiego producenta można jeść i dawać swoim dzieciom ze spokojnym sumieniem.

inga
@Mariusz

firma funkcjonuje na standardach europejskich, wysokie standardy oraz jakość produkowanych produktów jest naprawdę bardzo dobra. Używam wiele produktów, ale głównie sosy i dressingi do wielu potraw, wiem co mówię produkty są bezpieczne nawet dla najmłodszych. Pracuję na produkcji od 3 lat, wiem w jaki sposób się wszystko odbywa, także spokojna głowa. Zapraszam do rekrutacji, według mnie warto

Leszno
kriss

Nie wypisujcie głupot i nie wprowadzajcie ludzi w błąd z tymi wakatami. Tam robota na stałe jest tylko dla wybranych a nie dla żadnych najlepszych. A pracownicy ze zleconych są tam tylko po to żeby nabijać premie operatorom.

cherrylady
@kriss

Na dziale kontroli jak i na taśmie jest duże zapotrzebowanie ale nie tylko. Develey oferuje naprawdę dużo stanowisk, a przede wszystkim stałe warunki zatrudnienia

boska

jesli ktoś z was poszukuje pracy w Develey niech zglosi się do biura Randstad ul. Zamoyskiego 51a, do p. Magdy. Zatrudnienie przez firmę Randstad, najlepsze osoby dostają wakaty w Develey. Polecam, nawet jako pracę na wakacje

karola
@boska

prawda, Develey także zatrudnia na wakacje choć z perspektywy doświadczenia wiem, że szukają osoby zainteresowane dłuższą współpracą :)

Robert

Jeśli chcesz zarobić jakieś sensowne pieniądze i pracować z normalnymi ludźmi w normalnej atmosferze, omijaj to miejsce, naprawdę.

Peter
@Robert

a jak dla mnie Develey oferuje bardzo dobre warunki. Jest to pewna praca, ludzie są naprawdę w porządku, nawet na początku zatrudnienia masz niezłe wynagrodzenie!

Cichy
@Robert

Pracuje 4 rok i jestem zadowolony - stałe warunki plus socjal. Polecam wszystkim którzy cenią sobie komfort i fajna atmosferę w pracy. Pozdrawiam

kornel

na okres wakacyjny też szukają, ale są bardziej zainteresowani potencjalnymi pracownikami na dłuższy okres czasu :)

edi

witam są tam przyjęcia do pracy dla kobiet może.

kerim

A co to za określenie, pracownik okresowy zatrudniony przez firmę zewnętrzną.Pracownik to pracownik nie umowa zlecenie tylko umowa agencyjna.Zakład wynajmuje pracownika jak mu potrzeba ale powinien pamiętać, że poniekąd to także jego pracownik i powinien dbać o jego dobro wszelakie.

kerim

Powoli zbliżamy się do sytuacji w której nikt nie pomyśli o zatrudnianiu pracowników w zakładach produkcyjnych na umowy zlecenia a tylko na umowy agencyjne z szeroko pojętą ochroną prawną/Kodeks Pracy. A to już nie będzie opłacalne więc powrócą zwyczajowe umowy o pracę a to oczywiście dotyczy większości firm.

go

W Develey od długiego czasu nie było zwolnień pracowników, z wyłączeniem pracowników okresowych, którzy są zatrudniani przez firmę zewnętrzną i którym nikt nie obiecywał, że długo będą pracować. Tylko takie osoby mogą pisać takie ... komentarze.

patinka

gacek > na magazyniera jest spore zapotrzebowanie, słyszałam, że poszukują sporo osób także próbuj! a co do sosu to osobiście preferuję 1000 wysp - genialnie pasuje do kanapek i pizzy albo salsa mexicana do potraw mięsnych ;)

Całaprawda

do inteligentnych osób...ilość negatywnych opinii o czymś świadczy...firmy które nie mają sobie nic do zarzucenia tyle negatywnych wpisów na forach nie mają, więc może warto o tym pomyśleć. Zresztą zawsze możecie przekonać się na własnej skórze. P.S. poza tym czy zadowoleni pracownicy nie mają nic innego do roboty jak tylko chodzić po forach i dzielić się wspaniałymi opiniami na temat własnej firmy? a może wchodzą na takie fora i inne portale z ogłoszeniami bo akurat szukają nowej lepiej płatnej pracy? kto to wie...;)

ela

FATALNA atmosfera pracy. Nie polecam. Nie kupię też żadnego produktu tej firmy. NIGDY

nina
@ela

Ela, nie wiem skąd takie stwierdzenie, ale powiem szczerze, że mój mąż chwali sobie firmę. Dobre warunki, stawka na początku nie najgorsza, z czasem dostajesz więcej lecz atmosfera bardzo komfortowa - fajni ludzie.

krystyna

jest OK, nie wiem skąd takie info, ale generalnie jest w porządku, komunikacja ma się ku lepszemu :)

Artur

Witam ma pan może jakieś namiary z działem rekrutacji czy może jakieś inne firmy zewnętrzne zatrudniają.Proszę o odpowiedz (usunięte przez administratora)

student

Czy może ktos orientuje sie czy firma zatrudnia w laboratoriach stażystów? i czy w ogóle zatrudnia stażystów? z zgóry dzieki za odpowiedz

do rubina

Żadna zmana nie może być kryta przez żadnego kierownika,chociaż w praktyce tak jest(usunięte przez administratora)

karolina

mam pytanie ma 21 lat czy trzeba miec doświaczenie z produkcja mam tylko doswiaczeni magazyny a chcial bym tam pracowac poniewasz pracuje tam moj nazyczony prosze oodpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 247 ocen.

Develey Polska Sp. z o.o.