Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Drewno

Panie Właściciel bez Włodka i Józefa nic Pan nie zrobisz...Przecież wtedy była tu wielka kasa i porządek najlepsza firma w reguonie

Wie ktoś może kiedy będą dawać PIT???

Ja 23

A co to za perełka z Tarpolu. ...????

BYŁY PRACOWNIK

No!.Nareszcie porządków ciąg dalszy!.Poszedł arturek i kowal ..i.! Jeszcze lesiu, i kilku takich patoli i zakład oczyszczony!

Były

I jeszcze Pluto .... z Lesiem zostaną będzie extra nadzór . Bardzo dobrze maja rozwinięty zmysł donoszenia

haha

fo?!! tera to cię poniofło!!! nagana!!! :D;D;D

WM3
@BYŁY PRACOWNIK

Obrażać najprościej na forum . Cwaniaczek popstryka na klawiaturze i dumny z siebie jak paw . Nie znałam lepszego kierownika od Artura był kierownikiem dla ludzi i rozumiał ludzi i ich problemy , można było z nim wszystko załatwić . A mistrz Leszek hymm który mistrz nie czeka na mechanika tylko bierze się i sam naprawia maszynę ? Który mistrz dba by ludzie na jego zmianie dostawali jakiś ten materiał by dniówka wyszła w miarę dobra . Skoroś taki bystry to czemu nie pokazałeś na co Cie stać i nie awansowałeś na mistrza ? Ten zakład jest pełen patoli takich jak Ci co tu tylko potrafią obrażać a nie umieją przyznać , że Szefler i Domalewski odwalali kawał dobrej roboty . A to , że nie pozwolili wejść sobie na głowę to tylko ich plus bo to nie przedszkole . Takiś douczony a nie wiesz , że imiona piszemy z dużej litery no brawoooo . Klep dalej w te klawisze tylko mądrze a nie z zawiścią bo kij zawsze ma dwa końce . Pozdrawiam kierownika .

@BYŁY PRACOWNIK

I bedziesz jeszcze zalowal ze Artura zwolnili przeciez ten lysy to jakis poje...

wm5
@BYŁY PRACOWNIK

Jeszcze będziesz płakał za Arturem. Bardzo dobry fachowiec, który miał odwagę walczyć o swoich pracowników.

dtc

Nie wypowiadaj się, jak nie wiesz jak ta hołota rządziła!.

Każdy z nich odszedł sam z własnej woli. Nikt ich nie wyrzucił. Odeszli bo wiedzieli że z takimi pracownikami nic się nie zdziała

Ziółek

Robią z ludzi idiotów cofając wypowiedzenia, czyżby brakowało na odprawę? Powinniście się nie zgadzać. Za miesiąc pewnie kolejne zwolnienia, tylko po pare sztuk.. Zakład już sięgnął mułu

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABWood Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w ABWood Sp. z o.o.?

Na obecną chwile to bardziej Mandżurski, język tak samo wymiera jak ta firma

Parodia

Co za patologia najpierw dają wypowiedzenia a teraz chcą poszczególnym osobom cofnąć...Masakra

Abw

Taka Amerka plastikowa kicha. Kradna i oszkuja nas

Wm3

Co to za szfindel z tym podatkiem

Z jakim podatnikiem?

Podatkiem

Wm3

Operatorow maszyn zwalniaja a ale z brygadzisty robia operatora szpachlowania co on tam ustawia predkosc baczkow ha ha

Były
@Wm3

Patologia zaczęła się od kreta, kuciepy, landzika i innego bydła, które nigdy nie powinno rządzić chyba, że własnymi gaciami. Możecie im podziękować!

Do byłego
@Były

Trzeba było chwytać za ster a nie teraz się madrujesz

była
@Do byłego

O ,,elyta,, się odezwała ;)

??
@była

Czy od razu elita? Może zwyczajnie ktoś kto ma mózg i myśli zamiast ciągle narzekać.

@Do byłego

za ster chwycili ludzie po znajomosci.co pojecia nie majà.ludzie z produkcji wieksze pojecie majà.niz ci co wkręceni po znajomosci.fachowcy wkręceni co dopiero się dowiedzieli co to miarka i suwmiarka.

@??

a ty nie narzekasz?pewnie ty ktos kto podstawowke skonczył i mysli,ze 1929zl.to normalna wypłata.kto w tych czasach taką kase zarabia.ukraincy o 1000zl.więcej zarabiają w Polsce w innych zakładach.a moze ty jesteś nielegalny uchodzca????a tak szczerze.jestes (usunięte przez administratora)

Rodzic

Bardzo ładne paczki dla dzieci. Dziekuje

Ojciec
@Rodzic

To prawda.W tym roku naprawdę się postarali z paczkami.Super.

@Rodzic

nie dziękuj.to za twojà uciętą wypłate paczki i jeszcze im reszta została????

Wm3

Przynajmniej paczki dla dzieci przyzwoite

Bodo
@Wm3

Dokładnie naprawdę w tym roku się postarali: Pistacje, mango, avocado i soczyste pomarańcze bez pestków. Ja połowę swojej paczki oddałam innym bo bym nie przejadła. Jeszcze raz wielkie dzięki i Wesołych świąt dla kadry kierowniczej!

Dzieci
@Bodo

Jak już to bez Pestek. .... Szkoda tylko bardzo, że małe dzieci z tego roku nie dostali super paczek. WSTYD. .. Można było zrobić trochę skromniejsze paczki i wystarczyłoby dla wszystkich.

Odp
@Dzieci

Zawsze źle. Wszystkim nie dogodzisz. Jak były zabawki dla maluchów to też było źle bo zabawka nie taka. Ludziom zawsze źle

Chojne
@Odp

Jak maleńkie dzieci miały dostać paczki, przecież organizatorki paczek nie mają dzieci w tym wieku. !!!!! Super było błysnąć. Więcej zostało dla nich i nawet podzieliły się z innymi. SZACUN

Paczki
@Odp

I to jest powod aby pomijać najmłodsze dzieci?! Albo zakład robi paczki dla wszystkich dzieciaczków albo dla żadnego, wpowinni się wstydzić, takiego dziadostwa nigdzie nie ma.

???
@Bodo

Na paczce dla dzieci się nie kończy.Pomyśl o przyszłości co będzie z abwood za pół roku.

pracownik WM3
@Wm3

No pewnie.ze paczki fajne.jak cały rok upieprz...li z wypłaty to się nazbierało.Paczki kupione z waszych uciętych wypłat przez cały rok????

Paczki

Szkoda tylko, że najmłodsze dzieci zostały pominięte ... wstyd!!!

Wm3

Mikołaj jak co roku nie odwiedzi naszej firmy i premii na święta nie będzie.

Wm

I pyk po wyplacie teraz tylko czekac na premie!!!

@Wm

To była premia wypłata będzie później ????

Haha

Czy to prawda że abwood oddaje ostatnie tchnienia

Byly
@Haha

Od roku oddycha tylko i wyłącznie z pomocą maski tlenowej

Byle do wiosny

Nie ma się czym przejmować mają zwolnić to zwolnią. Może to i lepiej w innych miejscach pracy docenią dobrego pracownika.

Wm

Tak będą premie jak dostaniesz wypowiedzenie i odprawę z najmniej zarabiających miesięcy

Wm

Tak będą premie jak dostaniesz odprawę z z najmniej zarabiających miesięcy????

Praca

Czy w grudniu też będą dawać wypowiedzenia?????

@Praca

Wypowiedzenia+zyczeniz swiateczne????

Wm

Ciekawe czy beda premie swiateczne

@Wm

A co to jest premia świąteczną??????

Bodo
@Wm

Tak, potwierdzam będą premie świąteczne, po kostce brykietu 1 kostka za 1 przepracowany rok!

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 755 ocen.

ABWood Sp. z o.o.