Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Pracownik 236.

Gdzie moje wczasy pod gruszą.

Abw
@Pracownik 236.

To nie wiesz, że przedstawiciel załogi zrzeka się za nas socjalu od początku istnienia ABWood. :)

Pr. Abwood

I co dają te aneksy czy nie? Czy ktoś coś wie? Podzielcie się informacjami bo pracownicy nic nie wiedzą a aneksy miały być najpóźniej do 15tego tego miesiąca a tu dawno po 15 i aneksów jak nie było tak nie ma ????

Huhuhu
@Pr. Abwood

Tak daja znowu dostaniesz 25gr podwyżki jak kiedyś :D

Mrs Abwood
@Pr. Abwood

Uuu 20 zł szaleństwo :) i rozpusta teraz po wypłatę będziecie chodzić z ochroną:))))

Wm3

Nowy pracownik dostaje 20 zł na godzinę i z 17-to letnim stażem też dostaje 20 zł na godzinę. Śmiech na sali kto te stawki ustala niech sami wezmą 20 na godz i niech żyją banda de... i. Brak słów Zakład spada na psy niech go korona dopadnie kurła!!!

Wm3

i co znowu w (usunięte przez administratora) leca z tymi stawkami czekaja i bedzie znowu glupia gadka ze koronawirus.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABWood Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Garcia2

A mi wcale nie szkoda pracowników produkcji siedzę tu na własne życzenie.

Za piątki które dużo osób mówiło że za darmo że nie przyjdą do pracy firma dała nagrodę pieniężną i to nie mało. Jestem miło zaskoczomy/a dziękuję.

Jesteś niespełna rozumu :) Za 8 h godzin pracy w normalnej firmie a nie w tym zakładzie specjalnym średnio jest płacone okolo 160 zł brutto Jeżeli znasz się na pracy która wykonujesz to masz jeszcze wyższa stawkę Ale widzę po twojej wypowiedzi jezeli 300 zł nagrody za 4 piątki to jest coś wspaniałego to widze ze byłeś/byłaś prymusem na lekcjach matematyki Pomylilaś/Pomyliłeś zawód powinieneś wykładać nauki ściśle na jakieś wysoko rekomendowanej uczelni Ta firma potrzebuje takich ludzi jak ty Jesteś filarem firmy dzięki Tobie firma się rozwija Firma jest z ciebie duma Pracowałem kiedyś w tej firmie takiego cyrku jak tutaj się dzieje w życiu nie widziałem Nie pozdrawiam karierowiczu Pracuj jeszcze ciężej

@Gość

To nie Filar firmy,Tylko FRAJER FIRMY.Niewolnik,biały murzyn

ES

MM czyli ucho..dwóch baranów

J23

Od kiedy podwyżki w firmie,tak dużo słyszałem.Może wrócę

Obywatel
@J23

Z tymi podwyżkami to będzie lipa tylko obiecują

Wm3

czerwiec piatki za darmo lipec soboty co tu kurwa jest grane

Hdkdo

No milarex Scania kupa śmiechu najlepiej radzę do Morpolu do ryb też jest autobus z dworca do (usunięte przez administratora) w smrodzie, do tego powiem że już nigdzie nie płacą tylko płaczą. Oni udają że płacą a my ze pracujemy i git.

Lalalalaa
@Hdkdo

Jak nie wiesz to nie pisz baranie. Milarex spoko wyplaty jak wy tu robicie za 1800 tam dwa razy tyle ale nie najlepiej sie byc żałosnym i wypisywać jaki to zaklad niedobry ludzie ploty mówią nie wiesz nie pisz! A w autobusach nie śmierdzi. Chyba ze ty bd nim jechał to bd walilo. Hahaha

Kru

Na szczęście znów zaraz wczasy urlop, mieszkamy blisko morza odpoczniemy zacnie sobie w lato jak bambusy! W końcu - Wakacje słońce... piasek ...Betoniarka!

Lolo

A ja wam powiem ludzie ze zal mi was. Tak narzekacie tak wyzywacie a nikt z was nie odejdzie z tego zakladu. Ludzie pokazcie ze macie jaja sa zakłady typu scania milarex co potrzebuja pracowników za pieniądze prawie jeszcze raz takie. Dojadz ze slawna jest zapewniony autobusami.

Udjd

Niom, papierosków już chyba nie będzie niedługo do kibla nie będzie można chodzić tylko do butelki albo w pieluchy majty bo ogień ogień ogień , najpierw zwalniali ludzie chcieli robić i tyle lat robili nikt się nie odzywał, liderzy co nie mogli powiedzieć że tutaj ciężko będzie już znaleźć w mieście takich ludzi a teraz sikają sami w majtki bo nie będzie kim zarządzać, zawsze na jednego cwaniaka i jego 5 tys zasowa jedna zmiana a ci udają że trójkę maja bo tylko passata z pęcherzami mają albo innego gruza z 2000 roku totalna obłuda i hipokryzja a jak coś się chcesz dowiedzieć: to ja nie wiem, ci odpowie ale na kwicie wie ile ma za miesiąc tylko nam tną ale nie procent od obrotu ale dodatki akordy wsio! Skandal kadry też ładnie grają piątek mają wolny a dla nas co zabrakło tylko jak 4 tys lepiej im nie płacić a ci za najniższą to niech orają my sobie na plażę i kebsa skoczymy tyle tej roboty w tym biurowcu uff

Passat z pęcherzami
@Udjd

5 tys. ? Chyba za 2 miesiące haha Zapraszam Ciebie jak jesteś tak dobrze poinformowany i oczywiście odważny bo tu każdy incognito cwaniakuje to Ci pokaże jak jest. A poreszta trzeba było się uczyć albo kombinować żeby się wybić a nie teraz gorzkie żale Janusz Cebulak wylewa na forum. Każdy jest kowalem swojego losu. Jak Cię tak boli to zmień to zaczynając od siebie!

Niewolnik

Wszystko skończy się jak na interwencji materiał na https://interwencja.polsatnews.pl "smutny koniec producenta drzwi i okien" u nas też już złom i kilka maszyn wyjechało więc sprzedają a firma kula tylko dlatego że ma kontrakt z Ik ale towar na końcu przemetkowwywany wiadomo z kąd tiry wpadają tylko po naklejki i jadą dalej dlatego u nas tak mało drzewa na placu a ludzie tylko jak słupy na papierze stoją że niby się kręci coś ... Niedługo manekiny tam postawią w ogrodniczkach i czapeczkach oby sztuka

Haha
@Niewolnik

Wow jaka hipoteza. Oparta na faktach? Masz jakieś zdjęcie z tego tak zwanego przemetkowywania? Człowieku ogarnij się bo żyjesz w innym świecie.

Jdjd

Zasypani są wnioskami w Koszalinie ale i tak wcześniej czy później dojadą i nam zwrócą kasę bo tak 10 zobaczycie co będzie na koncie lipa tylko za 4 dni, odkąd jest Kodżak jakaś żenada widać że nigdy nie robił fizycznie a w tamtej firmie chyba zamiatał, tutaj władza czyni cuda, a cierpią tylko ludzie a firma stała praca idą w zapomnienie, cudowny rok wakacje a później święta się szykują pod znakiem zapytania działajmy póki czas!

Hyfk

Inspekcja, inspekcja, inspekcja mamy swoje prawa i mamy rację zglaszajmy nie ma się co bać nauczyli się kraść i kłamać to teraz niech nauczą się płacić i oby jeszcze Ci tajni przedstawiciele halowi nie podpisywali w naszym imieniu śmieci podsuniętych pod nos te kokietki od lat z między nas mają przywileje a nie patrzą co robią wybrać kompetentne osoby co unia się odezwać a nie cicho cicho, inspekcja ma na głowie wiele firm na naszym województwie wiele kręcili z piątkami ale mamy teraz znów umowy po tarczy i dodatki czy stawki mają od 1 pierwszego wrócić na papier a nie od połowy miesiąca i nie wiadomo co tarcza już się skończyła !!

Jsgh

Na pupie ogłoszenia 2.600 brutto heh tylko że 3 miechy pierwsze na okresie próbnym więc i tak najniższą się kłania i strugarka hehe albo inne fajne pudzianowskie stanowisko już 6 miało przyjść i 3 na traki tylko że od 3 tygodni dojść nie mogą jak popili i przemyśleli gdzie idą albo postali w kolejce na badania to już się odechciało im, z resztą jak inni przyjdą dostaną i pójdą za najniższą można wszędzie robić a że zachęcają niby stówa dwie więcej to i tak godzinowa że stoperem się zemsci, przecież widzieliście jak już mierzą już miałem to w innym zakładzie tylko jeden się odezwał że norma to jest ale mieć 5 palców u dłoni, każdego dnia nie da się robić jak robót to nie CNC albo tabelka w komputerze bo tak ma być sam stan na dzień chociaż i pokaż na co Cię stać ..

Ghk

Niektórzy ludzie mają najniższą i kredyty dzieciaki komorników ledwo co żyją nie ma się co dziwić że przychodzą bo boją się o pracę na inną nie mają szans na dojazdy nie stać a gęgają jak zwykle ci co chapali po 4 tysiaki na łapę i furami jeżdżą do roboty złote czasy już nie wrócą teraz albo max 2.200 i bez akordu ale w tempie akordu na godzinowce i zero stania i papierówka bo glaca obcina a co do piątków są kamery karty itd więc zgłaszać niech płaczą i płacą oby jeszcze nie wyjechali że piątki za wolne miały być pfff...

Niewolnik ABW

Kasa na tarczy była za 4 dni w tygodniu za piątki grosza nie będzie bo skarbówki za to nie płacili a według przepisów tarczy to nas nie było i nie mogli być w pracy więc 4x piątek dniówka zgarnęli sprawa definitywnie do inspekcji pracy. I kasa za te dni na konto a nowe umowy na starych warunkach od 1 lipca do podpisu ze starym operatorskim a nie zaniżonym i dopiero po 10-15 lipca najpierw papier później praca a nie robić w ciemno od pierwszego lipca na ich warunkach, żadnej gwarancji pracy po letnim sezonie liderzy tylko szukają robili bo kasę od obrotu od 1 lipca mają znów mieć no i ktoś na ich wypłaty musi zarabiać bo jak będzie za mało znów pójdą na wiertarki i najniższą bez tytułu ;) korona spadnie

Lulu

Tą całą sytuacją powinna zainteresować się inspekcja pracy

Aaa
@Lulu

A czy ktoś dzwonił do inspekcji i prosił o kontrolę?

Wm3

Brawo pracownicy z wm3 z 2 zmiany nikt nie podpisał Teraz należało by wezwać inspekcje pracy i mają pozamiatane

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 755 ocen.

ABWood Sp. z o.o.