Opinie o Boryszew ERG w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Boryszew ERG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Boryszew ERG o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew ERG w Sochaczew

borys ss

Zamiescili jakies ogłoszenia pracy ze potrzeba pracownika produkcyjnego.Odradzam.[usunięte przez moderatora]człowieka,kierownictwo tlucze kase i dyrektorstwo na górze.Dół mają w (usunięte przez administratora) robol ma ogólnie (usunięte przez administratora) Nie chodzi o opłace bo tu już nawet nie można mówic o pensji tylko kuroniówa tylko tyle ze przejedzie się w tą i z powrotem tylko o prace i ludzi którzy kierują tym nie wiem nawet czym.

boryszew

to że w boryszewie są tak niskie zarobki to wina kierowników, sami zbijają kokosy a zwykli pracownicy mają max 1400 netto. Nie ma po co się starać. Niech się potem nikt nie dziwi że są pomyłki albo że jak ktoś coś źle zrobi to i tak się nie przejmuje bo jaka płaca taka praca.

bory esoch

Nie ma testów,wchodzi się do kadr i pytają się czy pasuje stawka 1600 brutto i jak się godzisz kierują na wydział do kierownika na rozmowe.Nie ma testów.

bory esoch

Pensja jest jednakowa,dopiero po 2 latach moźe doloza 100 brutto,a tak 1600 brutto czyli 1180 zł do ręki.Praca nie rozwojowa,pracujesz jak cu każą bez możliwości awansu,raczej cofasz się do tyłu z rozwojem.To tyle,nie warto

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Boryszew ERG? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
borys ew

Przenoszą cię na inne wydziały niezgodnie z umową która podpisujesz.No.1na umowie masz angaż aparatowego(wogóle angaze jak za komuny)a po jakimś czasie przeniosą cię na inny wydział i musisz robić robotę która nie jest zgodna z umową która podpisujesz.A przenoszą z braku ludzi i [usunięte przez moderatora].

BBBBBB

Firma łamie nagminnie przepisy BHP.

komar

Potwierdzam!!!!!!!

erg

nadużywających alkohol w czasie drugich i trzecich zmian.A takich kierwownictwo popiera i przymyka oko na to. Ale to się niedługo skończy.

sprawdzic alkocholików

Należy sprawdzić wielu alkoholików którzy pracują w tym zakładzie.Dlaczego kierownictwo przymyka oko na te osoby. Przecież taka osoba stwarza zagrozenie dla innych ..Czemu to nie dociera do biurowca,niby wykształceni ludzie tam pracują po rodzinie a przytakują takim zachowaniom jak najebany mechanik trzeciej zmiany na wydziale beczek.

ojojoj

No tak Kolego "to ja". To że się nie przemęczacie to fakt. Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tym zakładzie w biurowcu i nic poza obijaniem, chorymi układami, oraz jednym wielkim komunistycznym podejściem ludzi do pracy nie zauważyłem. Nie wytrzymałem długo bo to dla mnie niezrozumiałe i moje wychowanie nie godziło się na takie traktowanie mojej osoby. Komuna tak dawno odeszła tylko nie u was. O zarobkach nie mówię bo są żenujące i 90% obietnic i praw wynikających z umowę o pracę to bujda. Jak ktoś ma naprawdę tragedię to niech idzie. Innym młodym i ambitnym odradzam szczerze bo ani nie zarobią ani nie zabłysną a chore ambicje osób niegodnych swojego stanowiska u każdego prywaciarza zdepczą wasze pomysły, przytulą wasze zasługi aby tylko ukryć swoje kompleksy i brak predyspozycji do zajmowania swojego stanowiska. Firma tylko dla członków rodzin i znajomych bez kwalifikacji ale z układami. NOWY ZARZĄDZIE!!! Rusz w końcu zza szklanych drzwi i idź na zakład. Jak Boryszew w Sochaczewie jeszcze istnieje tego nigdy nie zrozumiem. Kierownictwo poszczególnych działów tylko walczy do krwi o swoje stołki blokując miejsca wartościowym ludziom, nowoczesne maszyny niszczeją na halach niczym nie zabezpieczone, masakra....

tylko ja

Pensja - prawie minimum chociaz nikt sie nie wyglupia co do zlotowki jak w niektorych firmach. 1400-1500 dla nowego, czy to na produkcji, czy w biurze. Czasem produkcja ma wyzsze pensje niz biuro, chociaz za to biuro ma wyzsze premie. Praca lekka, nie "tyra" sie 8 godzin, wiec pensja adekwatna do pracy. Chociaz osobiscie wolalbym pracowac ciezej za wieksze pieniadze. Ponadto mozliwe rozne dziwne doswiadczenia jak praca z wiezniami, przerzucanie z dzialu do dzialu bez podkladki na pismie. Brak perspektyw na wyzsze zarobki (+/- 200zl po 2 latach), chociaz sa perspektywy na lzejsza prace. Polecam raczej w ostatecznosci

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew ERG - Sochaczew

• Jak się pracuje w Boryszew ERG?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew ERG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew ERG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Boryszew ERG