Boryszew SA

Opinie o Boryszew SA

Tomasz

Prasuś
@Tomasz 15.11.2017 20:21
Może nie wszyscy zasługują na podwyżki? Nawiasem mówiąc jak komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze może zmienić....

Może ktoś ma namiary na prace w Prenzlau?

Meme

W Boryszew dał ludzia podwyżki 100zl brutto tyle co mialo byc od stycznia dziadostwo

Agata

Jak wygląda praca w Boryszew SA ? Jak tam się zaczepić? Jak wygląda rekrutacja? Widzę, że w tym momencie poszukują osób do pracy w Toruniu.

Ewa

Jaka agencja pracy przyjmuje do pracy w Prenzlau?

Bubuu

Witam Ma ktoś namiary na pracę w Niemczech ?

nolo

Na rozmowie o pracę wiele zależy od samego pracownika, co do firmy @rysiek, to myślę, że na magazyny warto się udać, trzeba jednak posiadać uprawnienia na wózki widłowe, bez tego raczej nie przyjmują...

PRL

Ajj-Dokładnie Tak'No Właśnie Zainteresowanie bierze się(według mnie)z jednego powodu.Ani mój komentarz nie ma na celu nikogo zniechęcić ani Twój kogoś zachęcić .W Boryszewie Udaje się że się pracuje a firma udaje że płaci-nie mylić z niewolnictwem!!Tylko Kto o zdrowym rozsądku będzie udawał w nieskończoność,nawet firma nie wytrzyma takiej presji..

@PRL 07.03.2016 06:13

A Generalnie To która firma Dobra potrzebuje opinii w internecie -każdy komentarz i ten tzw zły i tzw dobry na portalu to tylko frustracje ,jeżeli Firma jest naprawdę dobra to komentarze są znacznie odmienne od w/w .No Cóż pozostaje tylko nie myśleć o firmie a jeno o sobie:)))

PRL

Dziś rozmawiałem z inspektorem pracy ,i jak usłyszał Boryszew-sochaczew,uśmiechnął się i powiedział PRL... W Firmie Boryszew Nie da się rozwinąć ,można jedynie się cofnąć i zakłamać że się rozwinęło . Dopóki Stara Kadra będzie rządzić to młoda doputy się nie rozwinie .

PRL

Nie bardzo rozumiem czym są słabe bądź mocne oferty.Mocną ofertę to Boryszew ma na sprzedaż wydziałów tylko to jest oferta pt"Kto Kupi Księżniczkę z Gangreną??""

gość

Niemiecki trzeba znać na stanowisko inżyniera jakości a nie tak jak tobie się wydaje CZO TEN NIEMIECKI bo ty piszesz o inspektorze jakości a to dwa różne stanowiska :-)

Pracownicy

Z całego serca pragniemy podziękować za tą ,,Jałmużnę ,, w postaci talonów świątecznych Mogliście sobie je przeznaczyć na nowe ,,zimówki ,, do samochodów wstyd i obciach na całą Polskę, żal że taką firmę jak Boryszew w Sochaczewie tak żeście roz....... jeszcze raz dziękujemy i wesołych świąt niech wam ,,Karp Wigilijny w grdle stanie

nie polecam

Zarobki bardzo kiepskie, minimalna +200zł po kilku latach pracy. Kierownictwo po znajomościach, trzeba być zasłużonym kumplem homo dyrektora, mieć żonę w księgowości, brata w marketingu, wujka na wyższym stanowisku, być po rodzinie z właścicielem. Praca na większości wydziałów do zrobienia w 3 godziny ale skoro udają, że płacą można udawać, że się pracuje. (wyjątek to wydziały w typowo kobiecą obsadą gdzie stare dewoty by się w łyżce wody potopiły żeby tylko kierownik zauważył, że są lepsze od innych). Nagminne jest picie w pracy, kradzieże i "fala" gdzie starzy pracownicy mogą nie robić nic i jechać na nowych.

@nie polecam 03.08.2015 18:20

Potwierdzam

gość

jakie są zarobki i atmosfera na dziale produkcyjnym?

stefan

wiecie co praca wniemczech po prostu super. 6 euro netto a zapieprzac trzeba za dziesieciu. poza tym uwazajcie co jecie i pijecie zebyscie nie siedzieli 3 dni na kiblu z biegunka i wymiotami. po prostu robia z polakow [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak nie macie swiadkow na to co odwalaja to nie wchodzcie do tej firmy bo z ich ukldami sie nie wygra. w dodatku w polskim tensho kierownicy wyzywaja pracownikow od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podkladaja ludziom swinie zeby ich zwolnic. nie maja odwagi spojrzec ludziom prosto w twarz i podziekowac za wspolprace. po prostu de best firma iddzie tam do pracy. powodzenia!

marta

A jak warunki mieszkaniowe tam wyglądają? Dużo ludzi upchanych w mieszkaniach czy w miarę przyzwoicie?

pogo

a orientujecie się może na ile mogą liczyć laboranci w Niemczech?

swoj

10 euro to oferuja wykwalifikowanym specjalista z biegla znajomoscia jezyka niemieckiego. Opieka polskiego koordynatora, ktory (w zasadzie ktora) slowa nie zna po niemiecku (no w koncu to zona dErektora). Bardzo duza rotacja, jak tylko cos ci sie nie podoba, to maja 100 osob na twoje miejsce. Umowa oczywoscie poprzez agencje pracy, a nie bezposrednio w Boryszewie.

ola

a niewiecie jak wyglada z nimi praca w niemczech na rodukcji ???? mam okazje tam pojechac ale sama nie wiem co robic prosze o pomoc dziekuje i pozdrawiam :) ps j kurzch w totuniu jest oraganizatorem czy cos mam tam tel moze ktos cos wie .....

władek

też ciekawy jestem własnie tego na ile może liczyć nowo przyjęty pracownic, pewnie nie będa to jakieś kokosy, ale ja słuszałem, z eod nowego roku ma być tylko lepiej.. no i ciekawe teraz czy to tylko noworoczne postanowienia takie były czy naparwde będa jakieś większe stawki moze.. albo zalezy od negocjacji?

fgfgdg

Jak teraz płacą w Boryszewie ?

ciekawa

a ile płacą podstawy przedstawicielom na regionach?

kolo
@ciekawa 21.02.2014 16:07
a ile płacą podstawy przedstawicielom na regionach?

3 netto zazwyczaj jest

kolo

Niestety tam tak jest. Jedna osoba pracuje za kilka stanowisk. w dodatku za marne pieniądze.

nie chodzic tsam

kilof
@nie chodzic tsam 23.10.2013 19:14
tam mało płaca,zarobki 1180 do reki i tak przez caly okres próbny,potem dadza 100 zl więcej i pracuj przez dea lata.Dziadostwo....

wiecie może czy są przyjęcia?

13 lat w firmie

nie przesadzajcie bo gdzie indziej w Sochaczewie dostaniesz lepszą pracę ??? talony są wczasy pod gruszą są praca nie jest cieżka i w zależności do miejsca pracy jest rózna ! przenoszą na inne wydziały owszem ale gdzie tak nie jest ????? ciuchy dostaniesz , w zimę ciepły posiłek , srodki czystości jak mydło szampon recznik !!!

K.L.
@13 lat w firmie 08.10.2013 21:21

Ja pracuję w fabryce (nie boryszew) od 1,5 roku i mam 2700 do reki + premia 6% + wczasy pod gruszą 650zł + premia świąteczna 830zł. Tylko że muszę dojechać 48km w jedną stronę i myślałem żeby się tu załapać ale widzę po komentarzach, że nie ma co sobie głowy zawracać.

bory ss

na klejach daja umowę o prace

bory

umowy są o pracę ale pdobno ostatnio tylko zlecenia dają

borys ss

nie da się pracować na umowę agencyjną

borysz

też nie polecam, płaca minimalna w magazynach i na produkcji a kierownicy to wyższe swery. nie zdają sobie sprawy z tego że inni też muszą z czegoś za prąd zapłacić a na talony na święta czy wczasy pod gruszą to zwykły pracownik czeka jak na zbawienie. jak tak dalej będzie to tam będą pracować sami prości ludzie

borys ss

Zamiescili jakies ogłoszenia pracy ze potrzeba pracownika produkcyjnego.Odradzam.[usunięte przez moderatora]człowieka,kierownictwo tlucze kase i dyrektorstwo na górze.Dół mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robol ma ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie chodzi o opłace bo tu już nawet nie można mówic o pensji tylko kuroniówa tylko tyle ze przejedzie się w tą i z powrotem tylko o prace i ludzi którzy kierują tym nie wiem nawet czym.

boryszew

to że w boryszewie są tak niskie zarobki to wina kierowników, sami zbijają kokosy a zwykli pracownicy mają max 1400 netto. Nie ma po co się starać. Niech się potem nikt nie dziwi że są pomyłki albo że jak ktoś coś źle zrobi to i tak się nie przejmuje bo jaka płaca taka praca.

bory esoch

Nie ma testów,wchodzi się do kadr i pytają się czy pasuje stawka 1600 brutto i jak się godzisz kierują na wydział do kierownika na rozmowe.Nie ma testów.

bory esoch

Pensja jest jednakowa,dopiero po 2 latach moźe doloza 100 brutto,a tak 1600 brutto czyli 1180 zł do ręki.Praca nie rozwojowa,pracujesz jak cu każą bez możliwości awansu,raczej cofasz się do tyłu z rozwojem.To tyle,nie warto

borys ew

Przenoszą cię na inne wydziały niezgodnie z umową która podpisujesz.No.1na umowie masz angaż aparatowego(wogóle angaze jak za komuny)a po jakimś czasie przeniosą cię na inny wydział i musisz robić robotę która nie jest zgodna z umową która podpisujesz.A przenoszą z braku ludzi i [usunięte przez moderatora].

BBBBBB

Firma łamie nagminnie przepisy BHP.

komar

Potwierdzam!!!!!!!

erg

nadużywających alkohol w czasie drugich i trzecich zmian.A takich kierwownictwo popiera i przymyka oko na to. Ale to się niedługo skończy.

sprawdzic alkocholików

Należy sprawdzić wielu alkoholików którzy pracują w tym zakładzie.Dlaczego kierownictwo przymyka oko na te osoby. Przecież taka osoba stwarza zagrozenie dla innych ..Czemu to nie dociera do biurowca,niby wykształceni ludzie tam pracują po rodzinie a przytakują takim zachowaniom jak najebany mechanik trzeciej zmiany na wydziale beczek.

ojojoj

No tak Kolego "to ja". To że się nie przemęczacie to fakt. Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tym zakładzie w biurowcu i nic poza obijaniem, chorymi układami, oraz jednym wielkim komunistycznym podejściem ludzi do pracy nie zauważyłem. Nie wytrzymałem długo bo to dla mnie niezrozumiałe i moje wychowanie nie godziło się na takie traktowanie mojej osoby. Komuna tak dawno odeszła tylko nie u was. O zarobkach nie mówię bo są żenujące i 90% obietnic i praw wynikających z umowę o pracę to bujda. Jak ktoś ma naprawdę tragedię to niech idzie. Innym młodym i ambitnym odradzam szczerze bo ani nie zarobią ani nie zabłysną a chore ambicje osób niegodnych swojego stanowiska u każdego prywaciarza zdepczą wasze pomysły, przytulą wasze zasługi aby tylko ukryć swoje kompleksy i brak predyspozycji do zajmowania swojego stanowiska. Firma tylko dla członków rodzin i znajomych bez kwalifikacji ale z układami. NOWY ZARZĄDZIE!!! Rusz w końcu zza szklanych drzwi i idź na zakład. Jak Boryszew w Sochaczewie jeszcze istnieje tego nigdy nie zrozumiem. Kierownictwo poszczególnych działów tylko walczy do krwi o swoje stołki blokując miejsca wartościowym ludziom, nowoczesne maszyny niszczeją na halach niczym nie zabezpieczone, masakra....

tylko ja

Pensja - prawie minimum chociaz nikt sie nie wyglupia co do zlotowki jak w niektorych firmach. 1400-1500 dla nowego, czy to na produkcji, czy w biurze. Czasem produkcja ma wyzsze pensje niz biuro, chociaz za to biuro ma wyzsze premie. Praca lekka, nie "tyra" sie 8 godzin, wiec pensja adekwatna do pracy. Chociaz osobiscie wolalbym pracowac ciezej za wieksze pieniadze. Ponadto mozliwe rozne dziwne doswiadczenia jak praca z wiezniami, przerzucanie z dzialu do dzialu bez podkladki na pismie. Brak perspektyw na wyzsze zarobki (+/- 200zl po 2 latach), chociaz sa perspektywy na lzejsza prace. Polecam raczej w ostatecznosci

Zostaw opinię o Boryszew SA - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boryszew SA