Boryszew SA

Sochaczew

Boryszew SA
2 41

Opinie o Boryszew SA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Boryszew SA? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Filip

Czy macie jakiś powód, że od dłuższego czasu nikt nie pisze?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Boryszew SA ?

Transportowiec

Wreszcie jest, tzw. system motywacyjny długo oczekiwany i upragniony ,pracownicy z najniższą krajowa będą mogli się ,,odkuć ,, postawią na nogi swoje ubogie gospodarstwa domowe ,pospłacają kredyty ,uposażą dzieci itd .itd .itd .. A Pan pracownik roku to już w ogóle na całą swoja wioskę zrobi impre że mieszkańcy nie wytrzeźwieją przez kilka dni ..... hmmm ciekawe za co został wybrany ....... ????

@Transportowiec 12.01.2018 19:47

Dobre...????jak to za co?za (usunięte przez administratora) I robotę za trzech. Tam kadra zarządzająca to głąby niewyedukowane ,Karkosik ma to tylko dlatego żeby manipulować giełdą ale ludzie zwłaszcza z wiosek nie rozumiją tygo????

Tomasz

Może nie wszyscy zasługują na podwyżki? Nawiasem mówiąc jak komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze może zmienić.

Haha
@Tomasz 15.11.2017 20:21

Trzeba lizać (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to się dostanie. Bądź innym dawac tyle co i tak dyrektor zabrał i nie dał układy układziki

Meme

W Boryszew dał ludzia podwyżki 100zl brutto tyle co mialo byc od stycznia dziadostwo

Agata

Jak wygląda praca w Boryszew SA ? Jak tam się zaczepić? Jak wygląda rekrutacja? Widzę, że w tym momencie poszukują osób do pracy w Toruniu.

Ewa

Jaka agencja pracy przyjmuje do pracy w Prenzlau?

Bubuu

Witam Ma ktoś namiary na pracę w Niemczech ?

nolo

Na rozmowie o pracę wiele zależy od samego pracownika, co do firmy @rysiek, to myślę, że na magazyny warto się udać, trzeba jednak posiadać uprawnienia na wózki widłowe, bez tego raczej nie przyjmują...

@PRL 07.03.2016 06:13

A Generalnie To która firma Dobra potrzebuje opinii w internecie -każdy komentarz i ten tzw zły i tzw dobry na portalu to tylko frustracje ,jeżeli Firma jest naprawdę dobra to komentarze są znacznie odmienne od w/w .No Cóż pozostaje tylko nie myśleć o firmie a jeno o sobie:)))

PRL

Dziś rozmawiałem z inspektorem pracy ,i jak usłyszał Boryszew-sochaczew,uśmiechnął się i powiedział PRL... W Firmie Boryszew Nie da się rozwinąć ,można jedynie się cofnąć i zakłamać że się rozwinęło . Dopóki Stara Kadra będzie rządzić to młoda doputy się nie rozwinie .

PRL

Nie bardzo rozumiem czym są słabe bądź mocne oferty.Mocną ofertę to Boryszew ma na sprzedaż wydziałów tylko to jest oferta pt"Kto Kupi Księżniczkę z Gangreną??""

gość

Niemiecki trzeba znać na stanowisko inżyniera jakości a nie tak jak tobie się wydaje CZO TEN NIEMIECKI bo ty piszesz o inspektorze jakości a to dwa różne stanowiska :-)

Pracownicy

Z całego serca pragniemy podziękować za tą ,,Jałmużnę ,, w postaci talonów świątecznych Mogliście sobie je przeznaczyć na nowe ,,zimówki ,, do samochodów wstyd i obciach na całą Polskę, żal że taką firmę jak Boryszew w Sochaczewie tak żeście roz....... jeszcze raz dziękujemy i wesołych świąt niech wam ,,Karp Wigilijny w grdle stanie

nie polecam

Zarobki bardzo kiepskie, minimalna +200zł po kilku latach pracy. Kierownictwo po znajomościach, trzeba być zasłużonym kumplem homo dyrektora, mieć żonę w księgowości, brata w marketingu, wujka na wyższym stanowisku, być po rodzinie z właścicielem. Praca na większości wydziałów do zrobienia w 3 godziny ale skoro udają, że płacą można udawać, że się pracuje. (wyjątek to wydziały w typowo kobiecą obsadą gdzie stare dewoty by się w łyżce wody potopiły żeby tylko kierownik zauważył, że są lepsze od innych). Nagminne jest picie w pracy, kradzieże i "fala" gdzie starzy pracownicy mogą nie robić nic i jechać na nowych.

@nie polecam 03.08.2015 18:20

Potwierdzam

gość

jakie są zarobki i atmosfera na dziale produkcyjnym?

stefan

wiecie co praca wniemczech po prostu super. 6 euro netto a zapieprzac trzeba za dziesieciu. poza tym uwazajcie co jecie i pijecie zebyscie nie siedzieli 3 dni na kiblu z biegunka i wymiotami. po prostu robia z polakow [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak nie macie swiadkow na to co odwalaja to nie wchodzcie do tej firmy bo z ich ukldami sie nie wygra. w dodatku w polskim tensho kierownicy wyzywaja pracownikow od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podkladaja ludziom swinie zeby ich zwolnic. nie maja odwagi spojrzec ludziom prosto w twarz i podziekowac za wspolprace. po prostu de best firma iddzie tam do pracy. powodzenia!

marta

A jak warunki mieszkaniowe tam wyglądają? Dużo ludzi upchanych w mieszkaniach czy w miarę przyzwoicie?

pogo

a orientujecie się może na ile mogą liczyć laboranci w Niemczech?

swoj

10 euro to oferuja wykwalifikowanym specjalista z biegla znajomoscia jezyka niemieckiego. Opieka polskiego koordynatora, ktory (w zasadzie ktora) slowa nie zna po niemiecku (no w koncu to zona dErektora). Bardzo duza rotacja, jak tylko cos ci sie nie podoba, to maja 100 osob na twoje miejsce. Umowa oczywoscie poprzez agencje pracy, a nie bezposrednio w Boryszewie.

ola

a niewiecie jak wyglada z nimi praca w niemczech na rodukcji ???? mam okazje tam pojechac ale sama nie wiem co robic prosze o pomoc dziekuje i pozdrawiam :) ps j kurzch w totuniu jest oraganizatorem czy cos mam tam tel moze ktos cos wie .....

władek

też ciekawy jestem własnie tego na ile może liczyć nowo przyjęty pracownic, pewnie nie będa to jakieś kokosy, ale ja słuszałem, z eod nowego roku ma być tylko lepiej.. no i ciekawe teraz czy to tylko noworoczne postanowienia takie były czy naparwde będa jakieś większe stawki moze.. albo zalezy od negocjacji?

fgfgdg

Jak teraz płacą w Boryszewie ?

ciekawa

a ile płacą podstawy przedstawicielom na regionach?

kolo
@ciekawa 21.02.2014 16:07

3 netto zazwyczaj jest

kolo

Niestety tam tak jest. Jedna osoba pracuje za kilka stanowisk. w dodatku za marne pieniądze.

nie chodzic tsam

tam mało płaca,zarobki 1180 do reki i tak przez caly okres próbny,potem dadza 100 zl więcej i pracuj przez dea lata.Dziadostwo.

kilof
@nie chodzic tsam 23.10.2013 19:14

wiecie może czy są przyjęcia?

13 lat w firmie

nie przesadzajcie bo gdzie indziej w Sochaczewie dostaniesz lepszą pracę ??? talony są wczasy pod gruszą są praca nie jest cieżka i w zależności do miejsca pracy jest rózna ! przenoszą na inne wydziały owszem ale gdzie tak nie jest ????? ciuchy dostaniesz , w zimę ciepły posiłek , srodki czystości jak mydło szampon recznik !!!

K.L.
@13 lat w firmie 08.10.2013 21:21

Ja pracuję w fabryce (nie boryszew) od 1,5 roku i mam 2700 do reki + premia 6% + wczasy pod gruszą 650zł + premia świąteczna 830zł. Tylko że muszę dojechać 48km w jedną stronę i myślałem żeby się tu załapać ale widzę po komentarzach, że nie ma co sobie głowy zawracać.

bory ss

na klejach daja umowę o prace

bory

umowy są o pracę ale pdobno ostatnio tylko zlecenia dają

borys ss

nie da się pracować na umowę agencyjną

Zostaw opinię o Boryszew SA - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boryszew SA