Ff
Kandydat

Ile się zarabia na rękę. Czy jest możliwość pracy przez firmę czy agencja

1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
 Pytanie

Czy firma Boryszew ERG kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Ff Nowy wpis
Kandydat

Ile się zarabia na rękę. Czy jest możliwość pracy przez firmę czy agencja

1
Zorientowani Nowy wpis
Były pracownik
@Ff

Zarabia się mało ok 2200 na rękę. Za to nikt nie utrzyma rodziny. Nie ma żadnych zasad wynagrodzen. Ludzie przychodzą tu na chwilę. Kiedyś firma z zasadami a teraz byle by ktoś tu przyszedł. Żadnych regulacji płacy z inicjatywy firmy. Ludzie zaczną odchodzić na emeryturę albo z firmy kto młodszy.

Pytanie
 Pytanie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Boryszew ERG?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tam się nie da pracować Pani dyrektor AK jest (usunięte przez administratora) i nie wie o czym mówi, typowa blondynka. Zespół 50+ leniwy, obrażony na świat. Zarobki kiepski i brak możliwości awansu.

Nik
Kandydat
@Pracownik

Zarobki nie są kiepskie tylko fatalne. Zespół nie jest leniwy tylko zniechecony, co by nie zrobił to nie zarobi.Sypnie zarząd raz kasą a potem długo długo nic. Jak tu żyć pani ak :)

Imny pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Nik

To prawda że w boryszewie jaka placa taka praca czyli kiepsko placa to kiepsko sie pracuje

Pytanie
 Pytanie

Czy w Boryszew ERG zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Fredzis
Kandydat

Czy przyjmują do pracy kobiety, jakie zarobki

Er
Kandydat
@Fredzis

To chociaż jest 2500 na rękę

Er
Kandydat

Czyli jak piszesz ze zarobki nie są za dobre, czyli na rękę jest chociaż 2500

Ff
Kandydat

Co robią kobiety na produkcji, jakie zarobki

Do Ff
Były pracownik
@Ff

Kobiety też pracują ale nie polecam, na produkcji śmierdzi chemią . Płacą słabo. Na chwilę można się załapać ale na dłużej odradzam.

Pracownicy
Pracownik

Płace niskie a wymagania oczywiście wygórowane. Nowa Pani dyrektor nic z tym nie robi. Prędzej czy później młodzi ludzie odejdą razem z klientami bo przy tak niskich zarobkach nikt nie będzie miał skrupułów.

Edyta

Dzień dobry, czy długo trzeba czekać na odpowiedź zwrotną po wysłaniu swojego CV do firmy? Czy zawsze dostaje się odpowiedź nawet jeśli zostanie wybrany inny kandydat? Pozwala to zaoszczędzić czas by nie oczekiwać dalej na wynik rekrutacji więc napiszcie jak to wygląda w Boryszew ERG.

Śledzący oferty

Zdecydowanie nie polecam pracy w spółce Nylonbor a w szczególności w magazynie wyrobów gotowych, co do którego cyklicznie co trzy miesiące powtarza się oferta sporządzona zresztą w bardzo prymitywnym wydaniu - nie precyzująca zakresu obowiązków ani też przyszłych wymagań. Dla - zainteresowanych : Praca w starym obskurnym nie spełniającym wymogów BHP budynku magazynowym, gdzie w lato temperatura nie pozwala na pracę a w zimę praca porównywalna jest z pracą na zewnątrz. Praca typowo siłowo-fizyczna i odbijająca się na zdrowiu, bez względu na to czy jesteś kierownikiem magazynu, zastępcą, czy zwykłym magazynierem. Do Twoich obowiązków należeć będzie przede wszystkim dźwiganie ciężarów niezgodnych z normami BHP ( płyty ze sztucznego tworzywa o ciężarze - nawet do 170 kg. , walce, tuleje. ) Do tego obsługa potężnej piły elektrycznej - BARDZO NIEBEZPIECZNEJ W OBSŁUDZE ! na której są obrabiane w/w płyty itp. (praca ponad siły dla przeciętnego człowieka). Miały miejsce wcześniejsze przypadki obcięcia palców lub znacznych okaleczeń - co do dźwigania, zerwania mięśni lub uszkodzenia stawów. Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, to bądź świadom tego, że będziesz transportem całej linii produkcyjnej wraz z magazynem, obróbką skrawaniem ( oraz tzw. przywieź, wywieź, pozamiataj, załaduj i rozładuj ręcznie ). Poza tym transport ładunków ponadgabarytowych, bez zabezpieczenia, niezgodnych z bhp i pod wyjątkową presją czasu. Delegowanie wszelkiego rodzaju bezsensownych upokarzających prac porządkowych itp. a wszystko za sprawą Menadżera / czy jak tam koordynatora, Który z całą linią nie radzi sobie z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Stosuje metody presji, nadmiernej kontroli i krytyki. (usunięte przez administratora) Kwalifikuje się to na informację do PIP. Atmosfera pracy - STRASZNA ! donosicielstwo jeszcze raz donosicielstwo - popełnisz błąd choćby nie z własnej winy, przełożeni już wiedzą i pod tym względem jesteś oceniany, potworny stres. Zarobki żenująco niskie - najniższa krajowa bez żadnych premii ( jeśli są to po cichu dla wybranych ) - Uwaga - opinia jest cyklicznie usuwana ....

Karolina
 Pytanie

Czy w tej firmie możliwy jest szybki awans ? Czy raczej są stałe stanowiska ?

Ada

Czy są nowe przyjęcia, ale nie przez agencje?

Administrator

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Boryszew SA? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Filip

Czy macie jakiś powód, że od dłuższego czasu nikt nie pisze?

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Boryszew SA ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Transportowiec

Wreszcie jest, tzw. system motywacyjny długo oczekiwany i upragniony ,pracownicy z najniższą krajowa będą mogli się ,,odkuć ,, postawią na nogi swoje ubogie gospodarstwa domowe ,pospłacają kredyty ,uposażą dzieci itd .itd .itd .. A Pan pracownik roku to już w ogóle na całą swoja wioskę zrobi impre że mieszkańcy nie wytrzeźwieją przez kilka dni ..... hmmm ciekawe za co został wybrany ....... ????

PRL
@Transportowiec

Dobre...????jak to za co?za (usunięte przez administratora) I robotę za trzech. Tam kadra zarządzająca to głąby niewyedukowane ,Karkosik ma to tylko dlatego żeby manipulować giełdą ale ludzie zwłaszcza z wiosek nie rozumiją tygo????

Tomasz

Może nie wszyscy zasługują na podwyżki? Nawiasem mówiąc jak komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze może zmienić.

Prasuś
@Tomasz

Może ktoś ma namiary na prace w Prenzlau?

Haha
@Tomasz

Trzeba lizać (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to się dostanie. Bądź innym dawac tyle co i tak dyrektor zabrał i nie dał układy układziki

Meme

W Boryszew dał ludzia podwyżki 100zl brutto tyle co mialo byc od stycznia dziadostwo

Agata

Jak wygląda praca w Boryszew SA ? Jak tam się zaczepić? Jak wygląda rekrutacja? Widzę, że w tym momencie poszukują osób do pracy w Toruniu.

Ewa

Jaka agencja pracy przyjmuje do pracy w Prenzlau?

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew ERG - Sochaczew

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Boryszew ERG