Fabryka Formy S.A.

Sierosław

Opinie o Fabryka Formy S.A.

Xxx

Witam mam zacząć prace jako sprzątaczka w FF wie ktoś jak tam jest??? Bytom

Weronika

@fufu przypominam, że jeśli jakiś komentarz usunięto, to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Regulamin znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Informacje o pracy w firmie Fabryka Formy S.A. można przekazać bez używania wulgaryzmów i bez obrażania innych osób.

Weronika

Obecnie firma Fabryka Formy S.A. poszukuje pracownika na stanowisko FF Team. W ofercie napisali, że oferują innowacyjny model zarządzania (bez hierarchii), pieniądze, wspaniali ludzie. Czy ktoś jest chętny żeby aplikować?

Weronika

@Ptu Artus jeśli jakiś wpis został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Warto zapoznać się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. Pamiętaj również, że nie możesz nikogo obrażać na forum. Proszę o pozostawianie opinii na temat pracy w Fabryka Formy S.A.

Weronika

@NN jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i jestem tu po to, aby wam pomóc. Zachęcam wszystkich do pozostawiania opinii na temat pracy w firmie Fabryka Formy S.A. ponieważ, będzie to pomocą dla tych osób, które myślą nad podjęciem pracy w tej firmie.

Weronika

@Piotr P piszesz, że w Greenie nie da się wytrzymać. Dlaczego tak uważasz? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Co według Ciebie w Fabryka Formy S.A. wymaga zmiany?

Piotr P

Czy ktos mi moze wytlumaczyc co sie stalo w greenpoincie? Tam sie nie da przebywać

klubowicz
@Piotr P 12.05.2017 22:05

a co sie dzieje w greenie?

paula

dokładnie! potwierdzam! dobre koleżanki jak tam pracujesz, gdy jestes zwolniony, to wszystkie się przestają odzywać

Weronika

@magda w komentarzu wspominasz, że Fabryka Formy S.A. nie szanuje pracownika oraz stosuje terror psychiczny. Co masz dokładnie na myśli? Czy mówisz o konkretnej sytuacji? Spotkał Cię jakiś nieprzyjemny incydent?

świrek

A kogo to obchodzi?

Weronika

A co Wam się przede wszystkim podobało w pracy? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni?

Miki
@Weronika 31.03.2017 10:19

Z niczego. I proszę nie udawajcie że piszę ten komentarz potencjalny pracownik tylko który to z was hmm... Grzegorz, Michał Robercik czy Karina ? nie robcie już większego pośmiewiska z siebie bo wystarczający cyrk wyprawiacie .

Weronika

@Nie polecam FF, dlaczego nie polecasz?

Nie polecam FF

(usunięte przez administratora) "Klienci nie są najważniejsi, pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów." tyle w temacie. Trzymajcie się od pracy wff z daleka.

Weronika

Chcesz poznać Fabryka Formy S.A. bliżej? Koniecznie zapoznaj się z zakładką 'O nas', która umieszczona jest przy wątku firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,200161,0,0,o_nas

Ja pracuje i mam się dobrze. Uważam że praca w branży fitness jest generalnie super sprawą o ile jest to obszar również prywatnych zainteresowań. Fabryka Formy jest zdecydowanie jedną z najlepszych sieci w naszym kraju i fajnie jest ją współtworzyć. Owszem, są różne problemy i różni ludzie, niektórych lubi się bardziej innych mniej, ale na co dzień wokół mam samych świetnych ludzi z którymi pracuję i jest mi po prostu miło codziennie jechać do pracy żeby się z nimi spotkać, pogadać, pośmiać się, zrobić trening... Jak w każdej firmie są tarcia personalne, ale mimo to nie rozumiem tych osobistych wycieczek tutaj i rozliczania z tego kto czym jeździ... no słabe to, nawet jeśli odnosi się do innych słabych sytuacji.

UJHJK

poczytaj wyżej opinie, to same fakty są.

ktoś z ff

Tak dokładnie było pracowałam tam 3 lata

Sofokles

przecież to właśnie napisałem:) jak rozumiem to takie ad vocem z uzupełnieniem tak?:) masz rację jakby co:)

Raz dwa
@Angie 09.02.2017 09:53
Wiesz moze w jakim klubie sa takie zebrania? Chce aplikowac do klubu w Poznaniu ale jak tak ma wygladac praca to ja dziekuje ;(...

W każdym klubie

Agata
@Angie 09.02.2017 09:53

w każdym są takie zebrania. we wszystkich klubach sa regularne wizytacje. dziewczyno jesli po przeczytaniu wszystkich opinii na temat tej firmy nadal chcesz tam aplikowac, to szczere kondolencje juz dzis skladam

Wajd

Daj znać, firma jest jedną z porządniejszych, moim zdaniem Fabryka Formy S.A. od zawsze dobrze traktowała praowników i wydaje mi się, że nie ma powodu do narzekań

M

Ogólnie to jest moim zdaniem dobra firma, lider w branży

zaciekawiona

podpowiecie jak wyglądają te rekrutację grupowe tzn jakie są zadania ile trwają i jakie są wasze wrażenia ? ☺

rupert

hm, jak na trenera personalnego to mają dość duże wymagania. Według mnie to dobrze @powodzenia. Teraz na pęczki byle trenerów bez żadnych umiejętności.

fit_women

Ponawiam pytanie, jakieś opinie o pracy FF w Poznaniu??

Jan

Nie rozumiem cały czas zamieszczają ogłoszenie,że poszukują osób na stanowisko obsługi klienta. Tak trudno im znaleźć czy tylko szukają osób,aby zaprosić ich na na to assessment center?

Sportowiec

Witam jak wyglądała grupowa rekrutacja jakieś szczegóły będę wdzięczny

Marian

Hej.Jak wygląda praca Menedżera Fabryki Formy? duże stawki można zarobić, dodatkowe benefity? . Prosze o opinie..dzięki

minia

no mi tez sie podoba to ze pracodawca daje szanse na samodzielnosc, to pomaga mocno rozwinac skrzydla w branzy

liker

Jest tak miło sympatycznie a poszukują menedżera klubu - zastanawiam się czym to jest spowodowane, bo oferują całkiem przystępne warunki (opiekę med, umowę normalną) a w zamian też dostaje się sporo wolności i kredytu zaufania - jak dla mnie rozwiązanie całkiem dobre, tylko zastanawiam się kiedy ruszą rozmowy rekrutacyjne.

Zadowolona

Pytalam na spotkaniu czy dostaniemy info o tym czego nam zabraklo. Mowili, ze nie udzialaja takich informacji, ale ze nawet jezeli wybiora kogos innego to info o tym dostaniemy. I dostalam. Fajnie, ze w ogole udzielaja chociaz takich info, bo mogliby olac jak wiekszosc pracodawcow.

aga

Zgadzam się :) świetne miejsce, super ludzie, czysta radość pracować z nimi!

bbbbbbbbb

Nie rozumiem skąd tyle nieprzychylnych komentarzy. Jestem pracownikiem FF i to jest najbardziej przyjazne miejsce, w jakim pracowałam. Ludzie entuzjastyczni i przyjemni. Pieniądze przyzwoite! Dużo uśmiechu i elastyczności w podejściu do pracownika. Polecam gorąco :)

Paulina
@bbbbbbbbb 09.10.2015 13:52

W 2015 tak bylo :) 2017 niestety prezentuje sie znacznie inacznej...

Pracowałam w FF i bardzo mile wspominam ten czas: fajnie ludzie, atmosfera, klienci i kasa też spoko. Ta ostatnia skladala sie z godzinowki i premii zaleznej od wyniku, wiec potrafilam fajnie zarobic.

marta_g

Dzien dobry, chcialabym zapytac jak wyglada praca doradcy klienta w Fabryce Forby? jakie są zarobki dla tego stanowiska? Pozdrawiam

ONA...

Witam proszę o szczerą i obiektywną opinię na temat warunków pracy w Fabryka Formy, jestem obecnie na etapie rozmów kwalifikacyjnych ...

Witam, bardzo prosił bym o informację jak traktują tam pracowników, jakie pieniądze może zarobić instruktor i czy oferują umowę o pracę...

Zostaw opinię o Fabryka Formy S.A. - Sierosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Formy S.A.