Opinie o Fabryka Formy S.A. w Sierosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fabryka Formy S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Formy S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Formy S.A. w Sierosław

aaa Nowy wpis
Inne

Znalazłem na stronie firmy ogłoszenie, że szukają młodszego specjalisty do spraw obsługi klienta. Z informacji tam zawartych wynika, że praca polega na obsłudze service deski i infolinii oraz na sprzedaży produktów z oferty. Praca ma być zmianowa, między 8.00 a 20.00. Z ciekawości - czy opcja pracy zdalnej też jest dostępna?

Zainteresowany
Inne

Tak dobrze się tu pracuje, że nie ma chętnych do pisania? Warto starać się o pracę??

Prakra Nowy wpis
Inne
@Zainteresowany

Nie, nikomu nie polecam. (usunięte przez administratora) presją, premię czasem są, ale nie są warte tej atmosfery

Jan
Inne

Jak tu jest z dostępnością wolnych weekendów i co w praktyce oznacza stwierdzenie o elastycznym grafiku i dopasowanych godzinach? Pisano tak w ofercie na recepcjonistę, co ponad miesiąc czasu już jest wystawiona. Proszę też pisać, z jakiego względu jest tu świetna atmosfera. bo o tym też napisano i ile płacą? Bo o tym z kolei w ogóle nie napisano.

były Nowy wpis
Były pracownik
@Jan

Generalnie mogę sie wypowiedzieć jak były pracownik FF stanowisko trener florowy. Pracowałem ponad 3 lata do połowy 2019 r. I generalnie jeżeli od tego czasu się nie zmieniło za dużo to nie polecam. Presja psychiczna jak najbardziej istniała. Premii nie było w ogóle bo plany jakie nam robili były nieosiągalne w żadnym miesiącu do tego stopnia, że nikt z zespołu nawet nie patrzył na nie. Irek i Karina już nie pracują w FF, ale jak jeszcze była Karina to potrafiła nagrywać Nasze spotkania dyktafonem który zostawiała w torebce i "szła za potrzebą" aby dowiedzieć się kto co mówi. Czy dalej tak robi ktoś - nie wiem. W FF z pozycji pracy na siłowni awans można było dostać jedynie w momencie kiedy się donosiło, albo osoba wyżej się zwalniała i było się z Poznania. Bywały też sytuacje w Poznaniu, gdzie podczas spotkania z Irkiem (właściciel) jedna osoba zgłosiła swoje obiekcje dot. warunków pracy itd a ten ją po prostu zwolnił. Reszta grupy się wstawiła za tą osobą i... zwolnił całą załogę. No podejście do pracownika top, ale co się dziwić jak się pracuje na zleceniu, dziś jesteś, jutro przyjdzie 18 latek, który będzie robić za Ciebie. Menagerowie też nie wiadomo skąd, zero doświadczenia, ale kolega kolegi i się pojawił chociaż wiedza z zarządzania żadna. Praca w weekendy jak robisz na siłowni to kwestia dogadania z zespołem/ przełożonym/ koordynatorem czy kto tam jest teraz. Ja pracowałem podczas studiów i nie było problemów z dostosowaniem grafiku do tego, ale tak jak mówię kwestia osoby, która to ogarnia - pare lat temu sami sobie zapełnialiśmy grafiki - trenerzy, trenerom a recepcja recepcji. Ogólnie praca dla studenta całkiem ok czy na recepcji czy na trenerce, ale żebym miał tam spędzić dłuższy czas po studiach to sorry, sama zleceniówka to przekreśla i brak perspektyw na rozwój, chyba, że chcesz jako trener personalny się rozwijać i jedynie korzystać z powierzchni siłowni, ale to też podkładali kłody pod nogi Jak kogoś to zainteresuje to mogę opisać kilka "historii" z pracy w FF bo się uzbierało, może wtedy jakiś obecny pracownik potwierdzi/zaneguje czy takie praktyki są dalej obecne.

Nadia Nowy wpis
Inne
@były

Czyli w ogóle nie ma szans na umowę o pracę? Na żadnym stanowisku (nie mówię o kierowniczych oczywiście) i nawet po nie wiem, kilku latach (no może przesadzam ale powiedzmy 1-2 lata;).

Iwet
Były pracownik
 Pytanie

Wszystkie wypowiedzi o sprawdzeniu swojej psychiki w tej firmie to prawda. Managerowie sami wprowadzają konflikty między pracownikami czy to recepcji czy trenerów zmianowych. Wyśmiewają ich i zrzucają nawet swoją robotę na innych bo przecież to oni rządzą! Ciągła walka o marne premie, zero wsparcia i nerwówka! nie tak się robi biznes. W tej firmie nie szanuje się pracowników bo po co?

Renata
Inne
@Iwet

A jaką to robotę menedżerowie zrzucają na recepcjonistów i trenerów? Musicie wskakiwać w garniaki i jeździć na spotkania z klientem biznesowym, czy jak?

Iwet
Były pracownik
 Pytanie
@Renata

W garniaki? Hahaha, dobre Managerowie i koordynatorzy na zleceniu zapomnieli chyba co maja w aneksach do umów, a co inni pracownicy :)

Recepcjonistka
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja zdalna na plus. Rozmowa szybka i ciekawa. Zapewnienie o telefonie zwrotnym niezależnie od decyzji, ale nic takiego się nie wydarzyło.

Pytania

Poprzednia praca, dlaczego to miejsce, stresująca sytuacja, sprzedaż produktów.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(180 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Junior Specialist Finance & Accounting
Warszawa
Quanta Energy S.A.
(103 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Fabryka Formy S.A. na prywatną opiekę medyczną?

No more FF
Były pracownik
@Pytanie

Zapomnij. Śmieciowa umowa, paskudne godziny pracy, praca w dni wolne. Pozdrawiam ;)

Izabela
Inne
@No more FF

Hej @No more FF, jak długo pracowałeś w Fabryce Formy? Piszesz o "paskudnych godzinach pracy"- w jakich godzinach pracowałeś? Wiesz może, czy często trzeba wyrabiać nadgodziny i jak są one rozliczane?

Były pracownik
Były pracownik

Pewnego dnia przyjechał Irek z Kariną i kazali nam napisać kto zasługuje na jaką kwotę premii. Wspomnę tylko, że kwestia dotycząca premii była sprecyzowana w umowie. Głównym zadaniem tego "performance" było skłócić zespół między sobą, gdyż trzymaliśmy się razem i nikt na nikogo nigdy nie donosił. Z tego, co pamiętam, każdy napisał taką samą kwotę dla każdego. Największych rebeliantów, którzy twierdzili, że takich rzeczy się nie robi zwolnili jeszcze tego samego dnia.

Izabela
Inne
@Były pracownik

@Były pracownik, wspomniałeś o premii sprecyzowanej w umowie, możesz wytłumaczyć w jaki sposób ją rozliczano? Czy była to znaczna kwota? Będę wdzięczna za informacje:)

Izabela
Inne

Hej! Firma poszukuje pracownika do spraw administracyjnych: https://fabryka-formy.pl/oferta-pracy-pracownik-administracji. Zastanawiam się jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na tym stanowisku? Co powiecie o pracownikach Fabryki Formy i jaka atmosfera panuje w biurze?

No more ff

Odradzam. Moją koleżankę, z którą razem pracowałyśmy zwolnili z dnia na dzień bez podania powodu. Osobiście sama sie zwolniłam po tym, jak cały zespół dostał premię (po osiągnięciu targetu) oprócz mnie. Nie dostałam feedback, mimo, że o to ubiegalam się i osobiście właściciel zapewnił mnie, że go dostanę. Poza tym, jak wyżej wspomniany terror psychiczny. Zmieniają warunki zatrudnienia z dnia na dzień.

Weronika
Inne
@No more ff

Jeśli taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce, to czy zostało to gdzieś zgłoszone? Na pewno warto spróbować wyjaśnić tę kwestię. Wspomniałaś o tym, że istnieje system premiowy, czy w umowie jest wyszczególnione, za co przyznawana jest premia? Co dokładnie masz na myśli mówiąc o zmianie warunków zatrudnienia?

No more FF
Były pracownik
@Weronika

Witam, Sytuacja była zgłoszona z prośbą o feedback, tak jak pisałam wyżej. Żadnej odpowiedzi i wytłumaczenia nie dostałam do dziś. Jeśli chodzi o system premialny, to był sprecyzowany w umowie. Mówiąc o zmianie warunków pracy mam na myśli, że pewnego dnia przychodzi właściciel z przełożonym i twierdza, że premia, na którą sobie zapracowaliśmy (zgodnie z umową), to jednak za dużo. Po dłuższej dyskusji, z wielkiej łaski dostaliśmy połowę tego, na co sobie zapracowaliśmy. Po niecałym miesiącu bez zapowiedzi otrzymaliśmy aneks do umowy, w którym system premialny był zmieniony. Po konsultacji z prawnikiem (nie kolegą, który studiuje prawo, tylko fachowcem) okazało się, że wyżej wspomniany aneks był napisany w taki sposób, że obowiązywał od momentu jego otrzymania. Tak naprawdę, nawet jeśli go nie podpiszemy i tak jest ważny. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

A..a

Jednym słowem masakra

Aleksandra

Można by pisać i pisać. W paru zdaniach podkreślę pracę w FF.Nie polecam .Nie polecam .Nie polecam .Dlaczego ?Przyjdź popracuj A niedługo i Twoja opinia znajdzie się tutaj .Kiedy ?Już niedługo!.Jaką?Oczywiście negatywna .Pozdrawiam i trzymam mocne kciuki za przyszłych pracowników.

Sisi
@Aleksandra

Witaj . Na jakim stanowisku pracowałaś w Recepcji? I jak praca tam wyglada ? Jestem Ciekawa opini .pozdrawiam serdecznie

Weronika
Inne
@Sisi

@Sisi Jesteś zainteresowana rekrutacją w Fabryka Formy? Wiesz, gdzie mogę znaleźć aktualne oferty pracy, o ile takie obecnie są?

Obserwatorka

Tragedia wypłaty nie są na czas a jak już są wypłacane to połowa a druga polowa albo z kolejną wypłatą albo sam nie wiesz kiedy i dokładnie się nie dowiesz ile tak naprawdę zarabiasz bo ani manager nie wie ani koordynator i mają gdzieś aby się o tym dowiedzieć... (usunięte przez administratora) w papierach każdy ma wiecznie jakiś problem ale do klubowiczów się uśmiecha i pokazuje jak tu jest cudownie a tak naprawdę (usunięte przez administratora)Sedecznie nie polecam....

Joanna
@Obserwatorka

Dokładnie...odradzam .Praca w,, tym czymś ,,to nie praca to sprawdzenie swojej psychiki .Wypłaty nie wiadomo za ile dni za jaki czas .Śmiechu warte

Magdalena

Tak jak pisała poprzedniczka...wypłaty jak im się podoba .Atmosfera Uuu......wiele do życzenia. Chcesz sprawdzic swoje psyche zapraszam do FF .,ale najpierw warto wyposażyć się w psychotropy.

Anna

Mega słabo oceniam .Praca na zlecenie .Nie doceniają pracowników. Wylatuja osoby które zapierdzielaja za wszystkich .Jesteś kolega ,koleżanka koordynatora jest super ....reszta do zwolnienia .Nie polecam kompletnie .Nigdy nie docenia twojej pracy!!!

Kasia
Inne

Czy to prawda ,że wypłaty nie są nigdy na czas ? Miał ktoś podobna sytuacje ?

Kuba
Inne

Idealnie może nie jest ale za to wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!! Ja nie narzekam ale staram się dobrze robić co do mnie należy.

kate

witam niestety , podczas logowania którego nawet nie dokończyłam i nie zatwierdziłam, zostało założone konto i automatycznie podpisany kontrakt, z którego nie da się zrezygnować, nie wyswieta się tez informacja na jak długi czas został on podpisany, jedyne cos sie wyswietla to to kiedy mam uiscic opłatę za niby wykupiony karnet.

Pola
@kate

Podobna sytuacja spotkała nas również zobaczymy jak się rozstrzygnie. Sprawa poważna na pewno ją opisze tutaj a administrator mam nadziej że nie usunie pożytecznej opinii o tym miejscu.

Wodzianka

Dla osób chcących sprawdzić swoją wytrzymałość psychiczną to idealna praca. W tej firmie są równi i równiejsi. Kto donosi, ten ma się w firmie dobrze. Spróbuj tylko jednak wytknąć błąd koordynatorowi, zaraz będziesz mieć rozmowę „dyscyplinująca” z menadżerem. Niektorzy, zamiast swoimi obowiązkami zajmują się knuciem intryg przeciwko osobom których nie lubią. Dodatkowo masz ZAKAZ WSTĘPU jak cię zwolnią „za porozumieniem stron” - jak jakiś przestępca. Szkoda zdrowia. Moje sugestie dla Fabryka Formy S.A.: Przyjrzycie się bliżej relacjom wśród pracowników. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przyjrzec się relacjom wśród pracowników.

Weronika
Inne
@Wodzianka

Jeśli relacje między pracownikami są napięte, to czy zostało to zgłoszone przełożonym? W natłoku obowiązków mogą nie zauważać pewnych sytuacji, a wiele osób w pewnością nie chce skarżyć. Warto byłoby iść do kierownictwa większą grupą i przedstawić sytuację. A czy samo stanowisko w firmie i warunki Ci odpowiadają?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika
Inne

@Karolina, jakie dokładnie aspekty Cię interesują? Chodzi Ci o zarobki? Napisz proszę, czy masz już doświadczenie w branży. @anonim, praca w weekendy jest obowiązkowa, czy zależy od woli pracownika? @Waldi, czy chciałbyś pracować na konkretnym stanowisku? Przesyłałeś już dokumenty aplikacyjne?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Nie polecam stawka 15zł brutto/ godzinę czyli o 1zł 30 gr wyższa od minimalnej stawki krajowej, najczęściej pracujesz do do 22:30, oczywiście także w soboty, niedzielę i połowę dni z czerwoną kartką. Bez urlopów płatnych oczywiśćie. W sumie możnaby pisać więcej ale po co jak i tak zaraz skasują tą opinie jak paredziesiąt wcześniejszych, które tu się pojawiały i były nie przychylne.:D Podsumowując: NIE POLECAM

Anonimowo
@anonim

Na jakim stanowisku taka stawka? obsługa klienta, co należy do obowiązków i jaka stawka ktoś wie??

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ssss
@Anonimowo

Na każdym stanowisku. Obowiązki to obsługa klienta, sprzedaż karnetów, pilnowanie zapisów na zajęcia realizacja targetów sprzedażowych (są tak kosmiczne, że o premii można zapomnieć) :D

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Waldi
Inne

Rzadko piszecie na forum, czy jest jakiś powód? Jak się aktualnie pracuje, chciałbym aplikować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Formy S.A. - Sierosław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Fabryka Formy S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Formy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Formy S.A.?

  Kandydaci do pracy w Fabryka Formy S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Formy S.A.
1.8/5 Na podstawie 165 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Fabryka Formy S.A.
Przejdź do nowych opinii