Fabryka Formy S.A.

Sierosław

Fabryka Formy S.A.

Opinie o Fabryka Formy S.A.

Weronika

@Karolina, jakie dokładnie aspekty Cię interesują? Chodzi Ci o zarobki? Napisz proszę, czy masz już doświadczenie w branży. @anonim, praca w weekendy jest obowiązkowa, czy zależy od woli pracownika? @Waldi, czy chciałbyś pracować na konkretnym stanowisku? Przesyłałeś już dokumenty aplikacyjne?

Nie polecam stawka 15zł brutto/ godzinę czyli o 1zł 30 gr wyższa od minimalnej stawki krajowej, najczęściej pracujesz do do 22:30, oczywiście także w soboty, niedzielę i połowę dni z czerwoną kartką. Bez urlopów płatnych oczywiśćie. W sumie możnaby pisać więcej ale po co jak i tak zaraz skasują tą opinie jak paredziesiąt wcześniejszych, które tu się pojawiały i były nie przychylne.:D Podsumowując: NIE POLECAM

Anonimowo
@anonim 24.08.2018 10:00

Na jakim stanowisku taka stawka? Obsługa klienta, co należy do obowiązków i jaka stawka ktoś wie??

ssss
@Anonimowo 28.08.2018 15:23

Na każdym stanowisku. Obowiązki to obsługa klienta, sprzedaż karnetów, pilnowanie zapisów na zajęcia realizacja targetów sprzedażowych (są tak kosmiczne, że o premii można zapomnieć) :D

Waldi

Rzadko piszecie na forum, czy jest jakiś powód? Jak się aktualnie pracuje, chciałbym aplikować.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Fabryka Formy S.A.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Karolina

Pracownik Działu Obsługi Klienta- taka ofertę widziałam. Podpowiedzcie coś w tym temacie,

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Fabryka Formy S.A.?

Vena

Niestety nie ma chętnych do pisania poniważ prawdziwe opinie - są usuwane ....

Zainteresowany

Tak dobrze się tu pracuje, że nie ma chętnych do pisania? Warto starać się o pracę??

Xxx

Witam mam zacząć prace jako sprzątaczka w FF wie ktoś jak tam jest??? Bytom

Weronika

@fufu przypominam, że jeśli jakiś komentarz usunięto, to znaczy, że naruszył on regulamin forum. Regulamin znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Informacje o pracy w firmie Fabryka Formy S.A. można przekazać bez używania wulgaryzmów i bez obrażania innych osób.

Weronika

Obecnie firma Fabryka Formy S.A. poszukuje pracownika na stanowisko FF Team. W ofercie napisali, że oferują innowacyjny model zarządzania (bez hierarchii), pieniądze, wspaniali ludzie. Czy ktoś jest chętny żeby aplikować?

Weronika

@Ptu Artus jeśli jakiś wpis został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Warto zapoznać się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. Pamiętaj również, że nie możesz nikogo obrażać na forum. Proszę o pozostawianie opinii na temat pracy w Fabryka Formy S.A.

Weronika

@NN jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i jestem tu po to, aby wam pomóc. Zachęcam wszystkich do pozostawiania opinii na temat pracy w firmie Fabryka Formy S.A. ponieważ, będzie to pomocą dla tych osób, które myślą nad podjęciem pracy w tej firmie.

Weronika

@Piotr P piszesz, że w Greenie nie da się wytrzymać. Dlaczego tak uważasz? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Co według Ciebie w Fabryka Formy S.A. wymaga zmiany?

Piotr P

Czy ktos mi moze wytlumaczyc co sie stalo w greenpoincie? Tam sie nie da przebywać

klubowicz
@Piotr P 12.05.2017 22:05

a co sie dzieje w greenie?

paula

dokładnie! potwierdzam! dobre koleżanki jak tam pracujesz, gdy jestes zwolniony, to wszystkie się przestają odzywać

Weronika

@magda w komentarzu wspominasz, że Fabryka Formy S.A. nie szanuje pracownika oraz stosuje terror psychiczny. Co masz dokładnie na myśli? Czy mówisz o konkretnej sytuacji? Spotkał Cię jakiś nieprzyjemny incydent?

świrek

A kogo to obchodzi?

Weronika

A co Wam się przede wszystkim podobało w pracy? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni?

Miki
@Weronika 31.03.2017 10:19

Z niczego. I proszę nie udawajcie że piszę ten komentarz potencjalny pracownik tylko który to z was hmm... Grzegorz, Michał Robercik czy Karina ? nie robcie już większego pośmiewiska z siebie bo wystarczający cyrk wyprawiacie .

Weronika

@Nie polecam FF, dlaczego nie polecasz?

Nie polecam FF

(usunięte przez administratora) "Klienci nie są najważniejsi, pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów." tyle w temacie. Trzymajcie się od pracy wff z daleka.

Weronika

Chcesz poznać Fabryka Formy S.A. bliżej? Koniecznie zapoznaj się z zakładką 'O nas', która umieszczona jest przy wątku firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,200161,0,0,o_nas

Ja pracuje i mam się dobrze. Uważam że praca w branży fitness jest generalnie super sprawą o ile jest to obszar również prywatnych zainteresowań. Fabryka Formy jest zdecydowanie jedną z najlepszych sieci w naszym kraju i fajnie jest ją współtworzyć. Owszem, są różne problemy i różni ludzie, niektórych lubi się bardziej innych mniej, ale na co dzień wokół mam samych świetnych ludzi z którymi pracuję i jest mi po prostu miło codziennie jechać do pracy żeby się z nimi spotkać, pogadać, pośmiać się, zrobić trening... Jak w każdej firmie są tarcia personalne, ale mimo to nie rozumiem tych osobistych wycieczek tutaj i rozliczania z tego kto czym jeździ... no słabe to, nawet jeśli odnosi się do innych słabych sytuacji.

UJHJK

poczytaj wyżej opinie, to same fakty są.

ktoś z ff

Tak dokładnie było pracowałam tam 3 lata

Sofokles

przecież to właśnie napisałem:) jak rozumiem to takie ad vocem z uzupełnieniem tak?:) masz rację jakby co:)

Angie

Wiesz moze w jakim klubie sa takie zebrania? Chce aplikowac do klubu w Poznaniu ale jak tak ma wygladac praca to ja dziekuje ;(

Raz dwa
@Angie 09.02.2017 09:53

W każdym klubie

Agata
@Angie 09.02.2017 09:53

w każdym są takie zebrania. we wszystkich klubach sa regularne wizytacje. dziewczyno jesli po przeczytaniu wszystkich opinii na temat tej firmy nadal chcesz tam aplikowac, to szczere kondolencje juz dzis skladam

Wajd

Daj znać, firma jest jedną z porządniejszych, moim zdaniem Fabryka Formy S.A. od zawsze dobrze traktowała praowników i wydaje mi się, że nie ma powodu do narzekań

M

Ogólnie to jest moim zdaniem dobra firma, lider w branży

zaciekawiona

podpowiecie jak wyglądają te rekrutację grupowe tzn jakie są zadania ile trwają i jakie są wasze wrażenia ? ☺

rupert

hm, jak na trenera personalnego to mają dość duże wymagania. Według mnie to dobrze @powodzenia. Teraz na pęczki byle trenerów bez żadnych umiejętności.

Zostaw opinię o Fabryka Formy S.A. - Sierosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Formy S.A.