Opinie o WM Wiatrowiec Energie Sp. z o.o. w Wielka Wieś

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie WM Wiatrowiec Energie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w WM Wiatrowiec Energie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WM Wiatrowiec Energie Sp. z o.o. w Wielka Wieś

rob88 Nowy wpis

polecam

Kris8888 Nowy wpis

Byłem ostatniona na dniu próbnym. Mili pracownicy i Pani w biurze. Za dzień „próbny” dostałem normalnie wynagrodzenie aż byłem zdziwiony, bo w innych miejscach często robi się za friko na pierwszy raz. Zaproponowana stawka bardzo dobra. Niestety mam za daleko, żeby tam pracować... szkoda ale polecam.

Monika Nowy wpis
@Kris8888

Jesteś zadowolony z dnia próbnego oraz stawki jaka ci zaproponowali. Jak to się stało, że aplikowałeś, dostałeś się ale jednak nie możesz podjąć pracy bo mieszkasz za daleko? Nie brałeś wcześniej pod uwagę tego że możesz zostać zatrudniony? Może dałoby sie z firmą jakoś dogadać alby opłacali dojazd albo wynajem? Był temat poruszany?

Kris8888 Nowy wpis
@Monika

Znalazłem ogłoszenie pracy na Olx. Wydawało mi się, że będzie trochę bliżej od mojego domu. Za dużo by mnie wyniosło za paliwo. Zwłaszcza teraz wiec zrezygnowałem.

Krzyś

Polecam, mają dobre solidne pojemniki na sprzedaż :)

KR80

Porządna Firma. Polecam.

Paulina
@KR80

A co sprawia, że pozytywnie oceniasz tą firmę? Jestem ciekawa pracy tam bo myślę nad zmianą zatrudnienia. Jak oceniasz atmosferę i poziom zarobków? Pracodawca docenia pracowników? Płaci na czas?

Stalowy
@Paulina

Kwiat w świetle zachodzącego słońca ;D polecam lale jak się nie widzimy

KR80
@Paulina

Paulina pracują tam tylko mężczyźni nie licząc biura.

Honorata
@KR80

W biurze więcej kobiet czy po równo?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy WM Wiatrowiec Energie Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca Magazynier/Operator wózka widłowego. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
@mi88

Mili pracownicy ;)

Olga
@@mi88

A jak oceniasz zarobki? Są przystępne?

Olga

Ktoś dwa lata temu pisał, że pensja jest dobra. Ile konkretnie ona wynosi? Może ktoś dać znać?

M75
@Olga

Olga o jakie stanowisko pracy Ci chodzi, ja byłem na dniu próbnym jako zbieracz, chciałem się zatrudnić ale nie ma miejsca bo ktos zdecydował sie przedemna, jest na probie i moze zrezugnije, narazie czekam. Pensje zaproponowali bardzo dobra :) Daj znać o jaką prace Ci chodzi, bo kobieta raczej się nie nada jako zbieracz bo moze miec ciezko.

Natalia
@M75

Możesz powiedzieć jaka to jest bardzo dobra pensja? Nie orientujesz się na jakie ewentualnie stanowiska mogą dostać się kobiety?

@StasiuM

Polecam tę Firmę :)

KN.mip

Polecam, bardzo dobra pensja, miła atmosfera, porządna firma pracuje długo i nie ma żadnych problemów.

Iza
@KN.mip

Brakuje tu konkretów o warunkach pracy w WM Wiatrowiec Energie, więc liczę, że namówię Ciebie, żebyś je opisał. Bardzo dobra pensja to mniej-więcej ile będzie na rękę? Ciekawią mnie także godziny pracy przy odbiorze odpadów i to, czy łatwo u Was dostać wolne. Byłoby miło, gdybyś odpisał.

KN.mip
@Iza

Jeśli chcesz się dowiedzieć konkretów to proponuje tam zadzwonić, mogę napisać w skrócie, że jak dla mnie pensja jest zadowalająca o wolne tez nie ma żadnego problemu, godziny pracy też ok ;)

Justyna
@KN.mip

Oczywiście, najlepiej byłoby zadzwonić i dopytać bezpośrednio, ale to forum także służy do tego, by przekazywać osobom zainteresowanym informacje. @KN.mip, dobrze, że jesteś zadowolony z zarobków w WM Wiatrowiec Energie. A jakiś socjal macie?

@Justyna

Nie rozumiem, a co socjal ma do zarobków ha ha ?

@an89

Bardzo miła obsluga, panie w biurze bardzo miłe, ostatnio kupiłam kosz i jestem zadowolona :P Polecam, chłopaki którzy odbierają śmieci też są bardzo fajni.

Rafał

Firma której nie polecam ,podchodzą do spraw odpowiedzialność, szczególnie pan Darek ... bez komentarza...żenada przerost treści ... ale tak to jest jsk nie odpowiedzialni ludzie poczują pieniędze. Współpraca z nimi to strata pieniędzy i czasu .

y987
@Rafał

Proszę najpierw nauczyć się pisać poprawnie, bo nie da się zrozumieć ! Proszę również dokładnie wyjaśnić o co chodzi a nie... i to chyba Pan jest nieodpowiedzialny skoro wypisuje takie rzeczy publicznie i to jeszcze z ujawnieniem imienia. Pomówienia są karalne i proszę pamiętać, że w internecie nikt nie jest anonimowy i można wszystko bardzo łatwo sprawdzić :)

@użytkownik17875

Polecam ! Nie mam żadnych zastrzeżeń do wywozu śmieci, obsługa też bardzo miła :) Kosze na śmieci od nich też bardzo okej :)

@REJESTR

Proszę o dokładne wyjaśnienie o co dokładnie chodzi

Krzxx

Najpierw powiedz całą prawdę a nie bzdury bo za takie kłamstwa sam wylądujesz w więzieniu, pracuje w tej firmie i nie ma żadnych problemów, niektórzy ludzie są po prostu zazdrośni i nienormalni tak jak ty :)

@Makipl

Polecam !

Magdalena
@@Makipl

Jako pracodawcę, czy usługodawcę? Masz jakieś info o warunkach zatrudnienia w WM Wiatrowiec Energie? Jeśli tak, to proszę o szczegóły.

@Makipl
@Magdalena

Jako usługodawcę. O warunkach zatrudnienia nie wiem , pewnie trzeba pójść osobiście i się dowiedzieć. Jeśli chodzi o moje odczucia wobec firmy i wykonywania usług do tej port jesteśmy zadowoleni, świadczą nam usługi już bardzo długo i nigdy nie mieliśmy problemów , wstawili kosz , który wciąż jest w super stanie a nie jak gdzie indziej , że co chwile pracownicy innej firmy uszkadzali kosz , który wstawili i nawet nie zaprzątali sobie głowy żeby go naprawić :((( Z całą pewnością mogę polecić Firmę WM Wiatrowiec , bo usługi są na bardzo wysokim poziomie a i kosze są porządne :)))

An

Pracownicy nie otrzymują wypłat na czas za swoją pracę. Szef nie dotrzymuje słowa. Nie docenia pracowników. A o zapytanie sie kiedy będą pieniądze pan Lehman odpowiada :"cieszcie sie że macie pracę". Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o WM Wiatrowiec Energie Sp. z o.o. - Wielka Wieś

• Jak się pracuje w WM Wiatrowiec Energie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WM Wiatrowiec Energie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WM Wiatrowiec Energie Sp. z o.o.?

WM Wiatrowiec Energie Sp. z o.o.