EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o.

Nowa wieś

Opinie o EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o.

Kolanośiu

Jednemu byłemu pracownikowi na dziurach urwał się wahacz od śmieciary to szef lechmann z domu czyhyra tak go wyzwał ze się popłakał i na drugi dzień na biureczko szefunciowi żucił wypowiedzenie i mina mu zrzedła a raz mieli chłopaki z nim przypał jak w pracy zrobili sobie przerwe bo poto puł godziny wcześniej do pracy wyjeżdza sie żeby te przerwę nadrobić a czychyra ich nakrył i powiedział że niema przerwy a oni żucili mu kluczyki i powiedzieli dowidzenia albo sobota była nie płacona i się kapneliśmy i zrobiliśmy strajk to ci co zanieśli podpisy za płatnom sobotą to do dziś są uważani za tych gorszych jak mnie uczyli w szkole ze kapitalizm to wyzysk człowieka przez człowieka lepiej to już było za kumuny za Gomułki były kiełubasa i bułki za Gierka żotkiew i leberka to były czasy syrenom się jeżdziło a błotniki się czesły .

Kierowca Radek

Pracownik ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf kiła i mogiła złodzieje od pokoleń jeśli odejdziesz to nie wypłacą ci ostatniej wypłaty w kopercie która ci się należy jak psu buda tylko na konto dostaniesz na papier toaletowy specjalnie tak zrobili żeby im nie udowodnić w sądzie że ci się należy cała wypłata bo podpisujesz tylko fakturę do uwierzytelnienia to co na konto w tej firmie z porządnych ludzi robią frajerów i idiotów nadgodzin bardzo dużo w tej firmie których ci nie zapłacą podczepiacz na godzinę ma 9 zł a jak sobie policzysz nie zapłacone nadgodziny to wychodzi 6zł czyli tyle ile płacono kiedyś w PGR za huśtanie bykom jajców serio kpiny robią sobie z porządnych pracowników same przekręty w tej firmie dziwie się że tyle lat i nikt z tym nie zrobił porządku tak to jest jak ktoś niema jaj tylko zbuki ta firma jest prowadzona w stylu lat 50-60 mrocznego i zbrodniczego PRl serio żal.pl

Pracownik 1234

Kompletne dno prezes to oszust i manipulant

wiliam

Pracować, a być wykorzystywanym pod płaszczem demokracji to zupełnie dwie różne sprawy. Jesteście zakłamani, bo dajecie do podpisania umowę na część etatu, a pracuje się w normalnym trybie. I co najważniejsze, bo tak potraktowano mojego znajomego: gdy już nie mógł wytrzymać w tych warunkach po 10-12 godzin, bo pracował tam jak za karę, a niczego nie zrobił złego; to mu nie zapłacono za ostatni przepracowany miesiąc. Wielka, Solidna i Uczciwa Firma tylko z nazwy. Wszystko w imię cięcia kosztów, a najwięcej cierpi na tym pracownik. Po garbie nieszczęśników w nieskończoność wzbogacać się nie można. Nie za taką cenę... Każdy ma swoją godność i to jest uniwersalna stała.

jak płacą tak pracują, KTO BY CHCIAŁ PRACOWAĆ ZA FRIKO???

kaddish

Firma lipna, bo pracownicy nie potrafią zawiązać worka ze szkłem i nie podjeżdżają pod posesję. Doceńcie to, że ludzie wam wystawiają przy drodze przejezdej śmieci. Jeżeli ta procedura się nie zmieni, to musicie wprowadzić obowiązkowe szkolenie. Nie polecam tej firmy do żadnej gminy, bo pracownicy chcą, żeby ludzie za nich wszystko zrobili. Skoro my mamy za nich wykonać obowiązki, to w takim razie przyjdą osoby bardziej ambitne.

Uważasz, że firma EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o. jest dobrym pracodawcą? Twój komentarz może wszystko zmienić.

Zostaw opinię o EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o. - Nowa wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o.