counter
2 7 11 5 1
ccc Nowy wpis

@drubens czyli bez odbioru całości pensji nie odchodzić bo już się jej nie dostanie?

Ola Nowy wpis

@spalony a czym się dokładnie zajmujesz w firmie ?

Spalony Nowy wpis
@Ola

A co chcesz się zatrudnić jeśli tak to wal jak w dym

spalony Nowy wpis

Ja tam wiem tyle że jak się pracuje uczciwie to jest się uczciwie wynagradzanym niezależnie od firmy w jakiej się pracuje dlatego też tym którzy narzekają na P. Żurka proponuje wziąć się do roboty a nie skamleć.Pracowałem tam trochę i widziałem jak niektórzy potrafią''harowac''szczególnie jak nie mają żadnej kontroli nad sobą.Polecam tą firmę osobom uczciwym i odpowiedzialnym,

domena246

cała ekipa od żurka jest wkurwiona bo mnie zwolnił a zatrudnił innego. Po długiej współpracy z Żurkiem nie polecam u niego pracować. Nie ma harmonogramu tradycyjnego po 10 godz tylko do zwycięstwa się pracuje. Np we wtorek (3.01.2017r) pracowali nie daleko Pilicy przy przepustach i pracowali aż do 22-tej i to w jakich warunkach. Przerwa śniadaniowa o 11-tej i potem ile sił w człowieku do oporu. Na drugi dzień zaczołem pracę na budowie i bez porównania. Więc kto zna Zurasa i ma zamiar iść do niego do pracy to zdecydowanie ODRADZAM!!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

plk

blasza, nic takiego nie ma miejsca. Sam się zastanawiam jakie warunki oni proponują, skoro ludzie dosyć często z nich potrafią zrezygnować. Gdzieś jednak słyszałem, że ponad 2 tyś u nich zarobić to nie problem.

Luki83

Ja pracuje już drugi m-c u P. Grzegorza Żurka. Jak dla mnie ta praca mi odpowiada i jakie są wypłacane zaliczki. P. Żurek jest fajnym gościem pod każdym względem i nie mam na co na P. Żurka narzekać :)

drubens

nie polecam placi zaliczkowo a jak odejdziesz to zapomnij o kasie

Kocioł

ja robiłem, i dostałem pieniądze.. :) Wie co Się stanie jak nie dostane :D

taku

bobol - 2012-10-18 13:52:32 ten pan jest nie wypacalny i oszukuje pracowników nie radze tam pracowacwiem pracowalem tam kiedys i kasy niedostalem do taj pory czekam juz 3 miesiące

bobol

ten pan jest nie wypacalny i oszukuje pracowników nie radze tam pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz ŻurekPPUH Gamex - Osiek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 7 ocen.