GAMEX

Osiek

Opinie o GAMEX

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Widzę, że firma GAMEX aktywnie wspiera działania integrujące społeczność lokalną. Ostatnio była jednym z fundatorów nagród na Festynie Rodzinnym Osiedla Centrum. Co jeszcze warto wiedzieć o działaniach tego pracodawcy? Czy jako pracownicy również macie możliwość uczestniczenia w niektórych z nich?

Alicja
użytkownik zarejestrowany

A jakie benefity oferuje GAMEX?

domena246

cała ekipa od żurka jest wkurwiona bo mnie zwolnił a zatrudnił innego. Po długiej współpracy z Żurkiem nie polecam u niego pracować. Nie ma harmonogramu tradycyjnego po 10 godz tylko do zwycięstwa się pracuje. Np we wtorek (3.01.2017r) pracowali nie daleko Pilicy przy przepustach i pracowali aż do 22-tej i to w jakich warunkach. Przerwa śniadaniowa o 11-tej i potem ile sił w człowieku do oporu. Na drugi dzień zaczołem pracę na budowie i bez porównania. Więc kto zna Zurasa i ma zamiar iść do niego do pracy to zdecydowanie ODRADZAM!!!!!

plk
użytkownik zarejestrowany

blasza, nic takiego nie ma miejsca. Sam się zastanawiam jakie warunki oni proponują, skoro ludzie dosyć często z nich potrafią zrezygnować. Gdzieś jednak słyszałem, że ponad 2 tyś u nich zarobić to nie problem.

Luki83

Ja pracuje już drugi m-c u P. Grzegorza Żurka. Jak dla mnie ta praca mi odpowiada i jakie są wypłacane zaliczki. P. Żurek jest fajnym gościem pod każdym względem i nie mam na co na P. Żurka narzekać :)

drubens

nie polecam placi zaliczkowo a jak odejdziesz to zapomnij o kasie

Kocioł

ja robiłem, i dostałem pieniądze.. :) Wie co Się stanie jak nie dostane :D

taku

bobol - 2012-10-18 13:52:32 ten pan jest nie wypacalny i oszukuje pracowników nie radze tam pracowacwiem pracowalem tam kiedys i kasy niedostalem do taj pory czekam juz 3 miesiące

bobol

ten pan jest nie wypacalny i oszukuje pracowników nie radze tam pracowac

Zostaw opinię o GAMEX - Osiek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GAMEX