Pphu Legal Sp. z o.o.

Wola

Pphu Legal Sp. z o.o.

Opinie o Pphu Legal Sp. z o.o.

Na plus: wypłaty na czas i tylko tyle Na minus: -stawka ~11zł brutto /godz., stawki przyjęte przez zarząd dobrze ponad 10 lat temu!! -zero organizacji prac warsztatowych, - żadnych szkoleń/rozwoju, za wyjątkiem takich , które są potrzebne zarządowi do wykonania prac-wtedy nawet osoby nie potrafiące spawać zostają spawaczami. -przy dodatkowych pracach ( na umowę zlecenie-można się podjąć np. na urlopie) nigdy nie jest wypłacone wynagrodzenie zgodnie z umową, -krętactwo i złodziejstwo - na robotach zewnętrznych, nie mówiąc o tym ,że przykład dają prezesi, -brak podstawowych elementów wyposażenia pracownika i narzędzi pracy ( rękawice , hełmy , śruby , miary, suwmiarki itd.)

opolo

polecam

Zostaw opinię o Pphu Legal Sp. z o.o. - Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pphu Legal Sp. z o.o.