Kombi Invest Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kombi Invest Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Kombi Invest Sp. z o.o.?

Aktualność
Dzień dobry,

serdecznie witamy na stronie firmy Kombi Invest sp. z o.o. Zapraszamy do kontaktu w sprawie zakupu nieruchomości inwestycyjnych w Zarzeczu nad Jeziorem Żywieckim. Uprzejmie informujemy, że wszelkie oferty zatrudnienia będą przez nas publikowane w biurze oraz w mediach społecznościowych, m.in. za pośrednictwem niniejszego profilu.

Firma Kombi Invest sp. z o.o. jest twórcą projektu Laguna Beskidów, na który składa się budowa osiedla luksusowych apartamentowców, restauracji oraz mariny Przystań Beskidów z prywatnymi miejscami do cumowania nad Jeziorem Żywieckim. Celem firmy jest dostarczenie na rynek bezpiecznego i pewnego produktu inwestycyjnego, którym są luksusowe apartamenty dostosowane do najmu krótkoterminowego, położone w turystycznym i sportowym sercu Beskidów. Naszą wizję zrównoważonego rozwoju okolic Jeziora Żywieckiego opieramy na budowie bazy noclegowej wraz z infrastrukturą i usługami komplementarnymi, w zgodzie z naturą i tradycyjną architekturą Beskidów. Inwestycja przebiega w czterech etapach:

1. 2022 - Budynek A - 97 apartamentów (segment ekonomiczny)

2. 2023 - Budynki B, C - 109 apartamentów (segment ekonomiczny) i restauracja Laguna Bistro

3. 2024 - Budynki D, E - 128 apartamentów (segment ekonomiczny)

4. 2025 - Budynki F, G, H - 167 apartamentów (segment luksusowy), kryty basen i SPA

Równolegle do Laguny Beskidów budujemy Przystań Beskidów z keją i cocktail barem, która dopełni naszej wizji luksusowego osiedla z mariną na brzegu Jeziora Żywieckiego.

Zapraszamy do kontaktu i zwiedzania inwestycji.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kombi Invest Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Nowy wpis

Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że stały zespół Kombi Invest sp. z o.o. nie zmienił się w czasie trwania prowadzonych obecnie inwestycji.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kombi Invest Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nowy wpis

Dzień dobry, firma Kombi Invest sp. z o.o. zapewnia wszystkie narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonywania pracy, w tym komputer i telefon służbowy,

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kombi Invest Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Doradca ds. sprzedaży mieszkań powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Czy pracownicy w Kombi Invest Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Dzień dobry, firma Kombi Invest sp. z o.o. to zgrany zespół młodych i ambitnych osobowości. Cenimy otwartość i profesjonalizm, dzięki czemu wszyscy świetnie się dogadujemy,

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Kombi Invest Sp. z o.o. w mieście Łodygowice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Dzień dobry, uprzejmie informuję, że firma Kombi Invest sp. z o.o. nie prowadzi obecnie otwartej rekrutacji. Każda nowa oferta pracy zostanie przez nas ogłoszona w biurze oraz w mediach społecznościowych.

Lola

Czy ktoś ma jakieś informacje w temacie budowy Laguny Beskidów?

Patrick
@Lola

Widzę że Pani zapytanie jest ze stycznia więc może Pani już się czegoś dowiedziała ale ja tam byłem pod koniec sierpnia. Co Panią konkretnie intersuje?

Weronika
@Patrick

To ta budowa już została całkowicie zakończona, że Pan tam był? Jak to się prezentuje?

Patrick
@Weronika

Został zakończony budynek A ale widziałem tam pracowników wychodzących z tego budynku więc myślę że Ci którzy pokupili sobie tam apartamenty poprostu je teraz wykańczają a mnie interesowało co dalej i dlatego sobie tam podjechałem znajdując sie w pobliżu. Więc z tego co zobaczyłem to robota wre. Budynki B i C już mają po trzy kondygnacje z tego po dwie już ze stolarką okienną.

@Patrick

Dzień dobry, informujemy o statusie zaawansowania prac w Lagunie Beskidów: - Etap I (budynek A) wraz z apartamentem pokazowym został ukończony w 2022 r.; - Etap II (budynki B, C) wraz z restauracją Laguna Bistro jest w wysokim stadium zaawansowania i zostanie ukończony w 2023 r.; - Etap III (budynki D, E) jest w trakcie budowy i zostanie ukończony w 2024 r.; - Etap IV (budynki F, G, H) wraz z basenem, SPA i lokalami usługowymi jest w trakcie projektowania i zostanie ukończony w 2025 r. Oprócz osiedla apartamentowców Laguna Beskidów, prowadzimy również inwestycję pod nazwą Przystań Beskidów. Jej efektem będzie oddanie do użytku kei oraz terenu rekreacyjnego na brzegu Jeziora Żywieckiego. Miejsca do cumowania w Przystanie Beskidów będą wyłączną własnością właścicieli apartamentów w Lagunie Beskidów. Zabudowania terenu rekreacyjnego: cocktail bar, taras widokowy i wypożyczalnia sprzętu wodnego będą udostępnione do użytku publicznego. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania inwestycji.

Klient

Szukam osób które zakupiły mieszkania w Laguna Beskidów w Zarzecze.Proszę o informacje

Aga
@Klient

Czy udało ci się kogoś znaleźć, my właśnie się zastanawiamy nad zakupem... polecasz czy odradzasz?

PS
@Klient

Mam rezerwację planuję dokonać zakupu

Tadeusz
@Klient

Ja podpisałem, w czym można pomóc?

@Tadeusz

Jak wygląda sytuacja i postęp prac na budowie? Jak duże są opoźnienia? Inwestor ma bardzo złe opinie i jest znany z opoźnień innych projektów.

Tadeusz
@Zainteresowany

@Zaintersowany postęp prac we wnętrzu budynku jest całkiem spory chociaż jak na termin, w którym mają się wyrobić mógłby być większy. Od przyszłego tygodnia mają ruszyć prace związane z elewacją. Nadzieja na oddanie w terminie jest bo widać, że dużo ludzi tam pracuje. Co do opóźnieni na innych projektach nic nie wiem bo z tego co się orientuje to jest to jedyny projekt Kombi Invest? Czy o czymś nie wiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Kombi Invest Sp. z o.o. - Zarzecze

• Jak się pracuje w Kombi Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kombi Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kombi Invest Sp. z o.o.?

Kombi Invest Sp. z o.o.