Opinie o Boryszew ERG w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Boryszew ERG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Boryszew ERG o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew ERG w Sochaczew

PRL

Dziś rozmawiałem z inspektorem pracy ,i jak usłyszał Boryszew-sochaczew,uśmiechnął się i powiedział PRL... W Firmie Boryszew Nie da się rozwinąć ,można jedynie się cofnąć i zakłamać że się rozwinęło . Dopóki Stara Kadra będzie rządzić to młoda doputy się nie rozwinie .

PRL

Nie bardzo rozumiem czym są słabe bądź mocne oferty.Mocną ofertę to Boryszew ma na sprzedaż wydziałów tylko to jest oferta pt"Kto Kupi Księżniczkę z Gangreną??""

gość

Niemiecki trzeba znać na stanowisko inżyniera jakości a nie tak jak tobie się wydaje CZO TEN NIEMIECKI bo ty piszesz o inspektorze jakości a to dwa różne stanowiska :-)

Pracownicy

Z całego serca pragniemy podziękować za tą ,,Jałmużnę ,, w postaci talonów świątecznych Mogliście sobie je przeznaczyć na nowe ,,zimówki ,, do samochodów wstyd i obciach na całą Polskę, żal że taką firmę jak Boryszew w Sochaczewie tak żeście roz....... jeszcze raz dziękujemy i wesołych świąt niech wam ,,Karp Wigilijny w grdle stanie

nie polecam

Zarobki bardzo kiepskie, minimalna +200zł po kilku latach pracy. Kierownictwo po znajomościach, trzeba być zasłużonym kumplem homo dyrektora, mieć żonę w księgowości, brata w marketingu, wujka na wyższym stanowisku, być po rodzinie z właścicielem. Praca na większości wydziałów do zrobienia w 3 godziny ale skoro udają, że płacą można udawać, że się pracuje. (wyjątek to wydziały w typowo kobiecą obsadą gdzie stare dewoty by się w łyżce wody potopiły żeby tylko kierownik zauważył, że są lepsze od innych). Nagminne jest picie w pracy, kradzieże i "fala" gdzie starzy pracownicy mogą nie robić nic i jechać na nowych.

@nie polecam

Potwierdzam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Boryszew ERG? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
gość

jakie są zarobki i atmosfera na dziale produkcyjnym?

stefan

wiecie co praca wniemczech po prostu super. 6 euro netto a zapieprzac trzeba za dziesieciu. poza tym uwazajcie co jecie i pijecie zebyscie nie siedzieli 3 dni na kiblu z biegunka i wymiotami. po prostu robia z polakow (usunięte przez administratora) jak nie macie swiadkow na to co odwalaja to nie wchodzcie do tej firmy bo z ich ukldami sie nie wygra. w dodatku w polskim tensho kierownicy wyzywaja pracownikow od (usunięte przez administratora) podkladaja ludziom swinie zeby ich zwolnic. nie maja odwagi spojrzec ludziom prosto w twarz i podziekowac za wspolprace. po prostu de best firma iddzie tam do pracy. powodzenia!

marta

A jak warunki mieszkaniowe tam wyglądają? Dużo ludzi upchanych w mieszkaniach czy w miarę przyzwoicie?

pogo

a orientujecie się może na ile mogą liczyć laboranci w Niemczech?

swoj

10 euro to oferuja wykwalifikowanym specjalista z biegla znajomoscia jezyka niemieckiego. Opieka polskiego koordynatora, ktory (w zasadzie ktora) slowa nie zna po niemiecku (no w koncu to zona dErektora). Bardzo duza rotacja, jak tylko cos ci sie nie podoba, to maja 100 osob na twoje miejsce. Umowa oczywoscie poprzez agencje pracy, a nie bezposrednio w Boryszewie.

ola

a niewiecie jak wyglada z nimi praca w niemczech na rodukcji ???? mam okazje tam pojechac ale sama nie wiem co robic prosze o pomoc dziekuje i pozdrawiam :) ps j kurzch w totuniu jest oraganizatorem czy cos mam tam tel moze ktos cos wie .....

władek

też ciekawy jestem własnie tego na ile może liczyć nowo przyjęty pracownic, pewnie nie będa to jakieś kokosy, ale ja słuszałem, z eod nowego roku ma być tylko lepiej.. no i ciekawe teraz czy to tylko noworoczne postanowienia takie były czy naparwde będa jakieś większe stawki moze.. albo zalezy od negocjacji?

fgfgdg

Jak teraz płacą w Boryszewie ?

ciekawa

a ile płacą podstawy przedstawicielom na regionach?

kolo
@ciekawa

3 netto zazwyczaj jest

kolo

Niestety tam tak jest. Jedna osoba pracuje za kilka stanowisk. w dodatku za marne pieniądze.

nie chodzic tsam

tam mało płaca,zarobki 1180 do reki i tak przez caly okres próbny,potem dadza 100 zl więcej i pracuj przez dea lata.Dziadostwo.

kilof
@nie chodzic tsam

wiecie może czy są przyjęcia?

13 lat w firmie

nie przesadzajcie bo gdzie indziej w Sochaczewie dostaniesz lepszą pracę ??? talony są wczasy pod gruszą są praca nie jest cieżka i w zależności do miejsca pracy jest rózna ! przenoszą na inne wydziały owszem ale gdzie tak nie jest ????? ciuchy dostaniesz , w zimę ciepły posiłek , srodki czystości jak mydło szampon recznik !!!

K.L.
@13 lat w firmie

Ja pracuję w fabryce (nie boryszew) od 1,5 roku i mam 2700 do reki + premia 6% + wczasy pod gruszą 650zł + premia świąteczna 830zł. Tylko że muszę dojechać 48km w jedną stronę i myślałem żeby się tu załapać ale widzę po komentarzach, że nie ma co sobie głowy zawracać.

bory ss

na klejach daja umowę o prace

bory

umowy są o pracę ale pdobno ostatnio tylko zlecenia dają

borys ss

nie da się pracować na umowę agencyjną

borysz

też nie polecam, płaca minimalna w magazynach i na produkcji a kierownicy to wyższe swery. nie zdają sobie sprawy z tego że inni też muszą z czegoś za prąd zapłacić a na talony na święta czy wczasy pod gruszą to zwykły pracownik czeka jak na zbawienie. jak tak dalej będzie to tam będą pracować sami prości ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew ERG - Sochaczew

• Jak się pracuje w Boryszew ERG?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew ERG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew ERG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Boryszew ERG