Opinie o Carlsberg Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carlsberg Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carlsberg Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carlsberg Polska w Warszawa

Mobilny merchandiser Ile wizyt dziennie? Jakiezarobki? Jakie auto służbowe?

Krzychu
@Paweł

Wizyt dziennie od 15 do 25. Zarobek 2000 netto. Auto jakie będzie dostępne w "wypożyczalni".

Jak kupisz tysiac, to wygrasz...nie poddawaj się, na pewno zrobisz biznes życia

Czy ktoś wie i sie podzieli na czym polega umowa agencyjna w Carlsberg? Jest ogłoszenie specjalista ds. Księgowości. Czy jest później szansa na zatrudnienie bez pośrednictwa agencji?

Damian
@Kandydat

Po prostu jesteś zatrudniony przez agencję. O ile będzie wolny etat to Cię wezmą.

Ukroina

Przeczytaj opinie! Macie jeszcze niebo! Na Ukrainie przywódcy (Warawa, Poznyakow,…………) nie mają pojęcia, co robią podwładni! http://www.vnutri.org/carlsberg-ukraine/

Przedstawiciel Handlowy

jakie zarobki przedstawiciel handlowy?

jakie zarobki przedstawiciel handlowy

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
waldek

@PH Trzeba mieć to coś żeby być dobrym handlowcem i za to dobrze zarabiać.

PH

Ciekawe kiedy przyjdzie normalność w firmie i nie trzeba będzie kłamać z ilością CSS per sklep i liczbie sklepów z ekspozycją żeby kierownikowi nabić premie. Ale jak wyjdzie, że kłamiesz to zwolnią ciebie jak to w korpo Carlsberg ma miejsce. Nie wiem gdzie ta firma chce zajść ale z takim podejściem do pracownika przez kierowników wchodzącym dyrektorom w 4 litery daleko nie zajedzie

PH

Wykorzystują ludzi do celów nieosiągalnych. Marzą o byciu najlepszym a są daleko w tyle. Warszawka zaślepiona totalnie próbuje prac mózgi ph swoimi korporacyjnymi gadkami. Kierownicy żeby tylko w tyłek wejść dyrektorom zrobią wszystko, łącznie z gnębieniem przedstawicieli

Patryk

Szanowni, Czy ktoś może obiektywnie napisać jak wygląda praca PH w Carlsberg Polska? Z góry, dziękuję za odpowiedź.

Tajemniczy jony
@Patryk

Wszystko zależy od regionu, klientów i przede wszystkim kierownika. Jak jest ogarniety i ma budżet to i plany będziesz robił. Wszystko zależy od kasy i rynku na jaki trafisz.

Mirek

Prsepracowalem w Carlsbergu trochę lat ok 10 w sumie i to co tu czytam to szok. Anonimowi recenzenci, bez konkretow, krzyk jak na bazarze, nawet nick z (usunięte przez administratora) Zawsze mnie uczono "Jeżeli pies kąsa rękę, która go karmi........ to trzeba go uśpić". To tyle. Pozdrawiam Wszystkich pracujących i już nie Mirek L dawny Region Śląsk.

MIREK GAZOWNIK
@Mirek

MIREK tylko byś dzieci i żony nie uśpił. Fajnie że taka osoba jak ty już nie pracuje w cp.Mirek życzymy ci powrotu do zdrowia,trzymaj się ciepło i oczywiście ściskamy za ciebie kciuki.

@Mirek

Oj Mirek brutal z ciebie, najpierw trzeba znaleźć głębszą przyczynę dlaczego kąsa (może jest mu źle z jakiego powodu), a nie usypiac od razu. To niehumanitarne, chociaż wiem, że na wsi jest inna wrażliwość i uczą inaczej.

Ktoś inny OKOCIM

Witajcie, Cały ten (usunięte przez administratora) co tam panuje to jest jakiś absurd. Nikt nie widzi co się dzieje w regionie Okocim?? Zeszły rok gdzie uciekli ludzie KDH i KOS temat ucichł dlaczego? powinno się coś z tym zrobić a nie unikać tematu. Przykładowo OS Kraków ciągła ściema i rotacja ph a KOS. OS NS terror i ciągła ściema zmuszanie i raportowanie tak żeby było dobrze tak jak chcą Kielce ludzie z długoletnim starzem zaczynali się odzywać zostali zwalniani Brzesko dwóch kosów już nie ma Lublin udaje że pracuje Zespół hurtowy wszyscy nowi. Odradzam sztuczna atmosfera otoczka i same menagery wyubierani a wiedzy brak po prostu jedynie terror

Franciszek
@Ktoś inny OKOCIM

A jak uwaqżasz, z czego wynika ciągła rotacja przedstawicieli handlowych w Carlsbergu? Nieadekwatne wynagrodzenie czy może coś innego?

Teodor
@Ktoś inny OKOCIM

Nikt z tym nic nie zrobi bo Okocim robi plany, a jak robi plany znaczy że terror działa pozytywnie... Takie perpetum mobile, dopuki nikt nie wymieni RMSa, a skoro Koszmarkowa jeszcze trzymają to do tego bardzo daleka droga

Przedsawiciel2_lata

Od 2 lat pracuje w CB, stanowisko przedstawiciel. Początki trudne,ale ludzie pomocni ( z wyjątkiem tych zawistnych, od których się okazuje że świeżak jest lepszy ). Nie ukrywam,że pracować trzeba i to dużo, żeby zarobić no ale po to człowiek idzie do pracy w końcu . Pakiet socjalny fajny, auto do dyspozycji...marudzą Ci tylko którym się robić nie chce . Jak ktoś ogarnięty i samodzielny z dobrą gadką to sobie poradzi. Pozdrawiam S

AA
@Przedsawiciel2_lata

A co znaczy w nazwie stanowiska : developer? to znaczy, że całą bazę od nowa trzeba budować czy jak?

A ja wolę Tyskie
@AA

Nie, dostajesz bazę sklepów do których nie jeżdżą PH czyli w 90% sklepy gdzie sprzedaż jest znikoma lub PH nie po drodze do tego sklepu i jest nie obsługiwany

jack

Co z działem HoReCa? mieli zatrudniać...

Madka carlsberg, ojciec mobing

Droga Korpokracjo, w ostatnim czasie słyszymy o zafałszowywaniu przez PH raportów z wizyt i konsekwencjach jakie dotknęły przyłapanych PH. Czy zastanawialiście się może czemu dochodzi do ww "Błędów" w raportowaniu? Nie? To przeanalizujcie sobie targety nakładane na PH, jeśli dochodzi do sytuacji gdzie target na dostępność lub liczbę sklepów z ekspozycja przewyższa liczbę sklepów w bazie PH albo jest równy ilości sklepów to znaczy ze ktoś chyba nie za bardzo ogarną swoją robotę. Tak, takie sytuacje miały miejsce i były zgłaszane. Jeszcze tylko czas na hipokryzje ze strony firmy, wszystkie występki w raportowaniu pracownika wobec firmy są bezwzględnie ścigane i wyciągane są konsekwencje, tak to opisuje Pani Dyrektor , a co w takim razie robi firma żeby zrekompensować nadgodziny wypracowane przez PH przed "reformą" i po niej? Nic. Na cyklowym chwalicie sie ze czas pracy PH spadł z 9.30h do 8.30 , a ja się pytam gdzie są wypłacone nadgodziny za ten przepracowany czas albo chociaż dni wolne? Średnio zalegacie za każdy miesiąc dla każdego PH po 3,75 dnia urlopu lub wynagrodzenie za te dni co daje 45 dni w roku przed "reformą" i analogicznie 1,25 dnia za miesiąc czyli 15 dni w roku po "reformie" . Dane uśrednione przez was. Co najważniejsze wszyscy o nadgodzinach wiecie bo sam Mieszko to przyznał na cyklowym. Nic tylko czekać na jakiś pozew zbiorowy.

test

test

Jakub

W ostatnich komentarzach dużo narzekacie na atmosferę w pracy, więc chciałbym się dowiedzieć więcej o jakiś pozytywnych aspektach. W ogłoszeniach wygląda na to, że macie tam całkiem dobrze rozbudowany socjal poprzez m.in. wczasy pod gruszą, wycieczki, kartę sportową. Ten aspekt oceniacie pozytywnie?

olej-nick

Witam , czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja w Łodzi ? Jest sens aplikować na p.h. ? Czy dalej działa tam kos o ropuchowym spojrzeniu ? ;)

Kamil
@olej-nick

Liczę że niedługo ktoś udzieli Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Jeśli jednak dowiesz się czegoś na własną rękę to koniecznie napisz tu coś na temat tej pracy, taki wpis bardzo pomoże innym niezdecydowanym osobom.

Smutny

Długo się zastanawiałem czy napisać coś o firmie w której pracuję. Jednak ostatnie sytuację przelały czarę goryczy. Jeden z ph miał wypadek w pracy. Potrącił pieszego. Nie wnikam czyja to była wina. Szkoda mi tego przedstawiciela i współczuję poszkodowanemu. Stało się. Ale w firmie oczywiście korporacyjne gadki gdyby jechał wolniej to by się to nie zdarzyło. To powiem dosadnie. Gdyby było mniej obowiązków to byśmy wolniej jeździli. Powtarzam nikogo nie bronię ani nie oskarżam.Przecież miało być w tym roku lepiej, mniej wizyt, mniejsze obciążenie pracą i takie tam. A jest dokładnie na odwrót. Wizyt znowu mamy po 20. Jeździmy po piwo na kapsle, po Posy, mamy spotkania z kierownikiem, kolejne nowe planogramy, multum nowości i takie obciążenie pracą że coraz mniej ludzi daje radę. Z tego wynika pośpiech. A potem są błędy. Przecież nikt nie powoduje wypadku celowo. Wszyscy chcemy być zdrowi. I żyć. Jeszcze jedno. Co ma zrobić ktoś kto ma wypadek w pracy, co prawda nie zagrażających życiu ale ma, ląduje w szpitalu a kierownik nie chce tego zgłosić ze względu na statystyki? Carlsberg jako pracodawca, z płacami i socjalem naprawdę na wysokim poziomie. Jednak atmosferę tworzą ludzie którzy nami zarządzają i to bym poprawił, w miarę szybko. Szkoda dobrych ludzi z rynku. Chciałbym kiedyś powiedzieć że to jeden z najlepszych polskich pracodawców. Jest potencjał. Jeszcze w to wierzę.

Kamil
@Smutny

Przykre, że jednego z przedstawicieli handlowych firmy Carlsberg spotkała tak przykra sytuacja. W swojej wypowiedzi wspomniałeś o stale zwiększającej się liczbie obowiązków przypadającej na jednego pracownika. Zastanawia mnie, czy wraz z rosnącą liczbą obowiązków rośnie również wynagrodzenie? Jak ono obecnie się przedstawia? W miarę możliwości proszę o odpowiedź.

Obiektywnie o CP

Jestem jeszcze pracownikiem tej firmy pracuję jako PH i niestety muszę przyznać rację niektórym opiniom na tym forum, kos na początku współpracy miły, potulny,pomocny, uczciwy kolega jednak z czasem (uprzedzano mnie że tu tak jest) zaczyna stosować mobingowe gierki, zaczyna ryć beret i próbuje tanimi sztuczkami i rozmowami zrobić z ph debila tylko po to bo myśli że zrobi z ciebie debila niedowartościowanego, który będzie jego sługą, cała ta otoczka na rozmowie super atmosfery i firmy to ściema zespoły są podzielone na tych co wchodzą w (usunięte przez administratora) kierownikom i na tych nieszczęsnych niewolników co zasiedzieli się bo dostają 3200netto i na rachunki wystarczy i morda na kłódkę bo albo kos cię zwolni albo będzie mobingdick:) także nie polecam tej firmy i na szczęście zaraz mnie tu nie będzie:)

ale to już było
@Obiektywnie o CP

No prawdę napisałeś. Ja się już wyrwałem. Ludzie kochani zdajcie sobie sprawę z jednej rzeczy. za lepszą kasę gdzie indziej będziecie mieć normalne problemy jak w każdej pracy. I uwierzcie mi nie robią tele konferencji w normalnym świecie.

Psyche
@Obiektywnie o CP

Mam podobną opinię. Ale nie tylko Sprzedaż jest chora. Cała ta firma to jeden wielki MORDOR. Produkcja to samo. U góry są ludzie, którzy poświęcają swoje rodziny , gnębią pracowników, każą pracować po godzinach by osiągnąć sukces zawodowy i finansowy. Takie podejście do ludzi, brak szacunku dla człowieka, na którego garbie się wspinają w górę powoduje to, że ludzie odchodzą. Wystarczy spojrzeć ile jest ogłoszeń Carlsberga. Niech nikt nie myśli, że tyle ogłoszeń bo firma się rozwija. Totalna bzdura. Ludzie mają dosyć ucisku psychicznego. Carlsbergu staczasz się w dół. Śrubka została przekręcona Panowie i Panie. Ogarnijcie się tam na górze, bo katastrofa wisi na włosku.

świr
@Psyche

dokladnie katastrofa wisi na włosku , ludzie zaczna swirować .... a to oni sa najwazniejsi w całej tej machinie ... Gora udaje ze problemu nie ma , i dalej srube kręci :(

Bolek
@świr

Jakoś ta katastrofa wisi na włosku od kilku lat w tych wypowiedziach i firma nadal żyje mało tego utrzymuje rynek.... ! Droga otwarta dla malkontentów! Kolego jak na początku chcesz zarabiać tyle lub więcej co ludzie z kilkuletnim stażem to ja lat kilka pracujący bym się bardzo źle z tym czuł.....! A wierz mi po kilku latach płaca satysfakcjonująca. Ale trzeba swoje wypracować a nie tak jak Wy młodzi 20tka na karku i najlepiej 5 tysi na łape na dzień dobry!! Powodzenia.....

zdziwiony
@Bolek

żenada co piszesz. chłopaki ze stażem 10 letnim mają kasę na poziomie który urąga temu co robią. Są porządnymi ludźmi i jakoś sobie radzą z innych stron. jest mnóstwo osób które mają dodatkowe źródło dochodu. Rozejrzyj się dookoła i popytaj.

Bolek
@zdziwiony

To jak im tak źle to czemu siedzą tyle lat?? Urąga im odejście do tych wszystkich firm które "rzekomo" tak świetnie płacą wkoło??!?!? Czy czekają na cud i nagle miliony w Carlsberg?!?!? Zastanów się i przestań cudowac.... A wszystkim którym tak bardzo źle polecam szukać szczęścia! Ale nie wzorujciec sie proszę pojedynczymi przypadkami gdzie ktoś coś lepiej dostał a też bywa że nie zawsze się przyzna kosztem czego....! W Lotto też podobno każdy może wygrać....

Zdziwiony
@Bolek

Wiesz żeby Ci to wytłumaczyć musiał bym zejsc do Twojego poziomu rozumienia rzeczywistosci. Niestety takiego stopnia fantastyki nigdy nie osiągnę więc szkoda się produkować.....

były PH
@Obiektywnie o CP

To tak dokładnie jest (usunięte przez administratora) Już wymyślają że nie będzie podwyżek 20% które miały wejść z celów premiowych, bo dostaną je tylko osoby zasłużone wybrane przez (usunięte przez administratora). Tak (usunięte przez administratora)podcina skrzydła swojemu zespołowi.

Bartosz
@były PH

Firma Carlsberg Polska planowała pierwotnie podwyżki wynagrodzeń o 20% dla zatrudnionych pracowników? Z informacji uzyskanych z sieci można dowiedzieć się, że z dniem 1 stycznia 2019 roku obecny prezes zarządu Carlsberg Polska, obejmie stanowisko prezesa zarządu Carlsberg Wielka Brytania. Czy ma to wpływ na planowane cofnięcie decyzji związanej z premią, którą opisałeś w komentarzu?

Xyk
@Bartosz

Podwyżki są obniżkami , dlaczego jest teraz taka rotacj na PH ?

Otu
@Xyk

A co z pieniędzmi za wstawianie lodówek w 2018 roku ?? Podobno firma zmieniła zasady w czasie gry ?

Barbara
@Xyk

Niestety nie wiem, czym konkretnie spowodowana jest rotacja w firmie Carlsberg Polska - może spowodowane jest to zbyt dużą ilością niedoświadczonych osób, chętnych podjąć pracę właśnie w tym miejscu? Niestety czasami jest tak, że praca okazuje się niedopasowana do potrzeb konkretnych osób. Trudno więc jednoznacznie stwierdzić, co może być powodem takiego stanu rzeczy. Tak czy inaczej, obecnie firma wciąż poszukuje chętnych na to właśnie stanowisko, czyli przedstawiciela handlowego. Pracodawca oferuje dobrą atmosferę pracy, wszystkie niezbędne narzędzia do jej wykonywania oraz atrakcyjny pakiet benefitów. Czy to stanowisko brzmi kusząco?

Baśka Baśka
@Barbara

Atmosfera jest najlepsza he.

Baśka Baśka
@Barbara

Atmosfera jest najlepsza he.

Gho

Co się dzieje, że w całej Polsce takie rekrutacje ? Słyszałem z rynku, że jakieś podwyżki dostali pH ?

Zostaw merytoryczną opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Carlsberg Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carlsberg Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carlsberg Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carlsberg Polska?

Kandydaci do pracy w Carlsberg Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carlsberg Polska