Carlsberg Polska

Opinie o Carlsberg Polska

Zybcyk od wichajstra

ANONIM rozplacz się,jak to ci jest ciężko,frendzlu jakim to ty jesteś (usunięte przez administratora) męczennikiem,jak czytam czasem te komentarze,to bym zygnol,nie pasi to się zwolnij,praca w handlu idzie w parze z podwyższony,stresem,może jesteś na to nie odporny,TO POLECAM PRACE NA POCZCIE,WALENIE STEMPLI,PRZEZ 8h.Wejs się w garść (usunięte przez administratora),i nie obserwuj gdzie jest robiona rekrutacja,bo to przecież nie należy,do twoich kompetencji,zajmij się swoimi zadaniami,a u wież mi bul (usunięte przez administratora),ci minie.

Anonim

Zgadzam się z głosami poniżej. Pracuję tu 4 lata. Nie polecam pracy w tym miejscu. Warunki zatrudnienia tak sobie. Postawa kos/rms - brak profesjonalizmu i kompetencji, a do tego często brak kultury. Atmosfera też przeciętna, szczucie ludzi na siebie, premiowanie lizusostwa, nie dobrej pracy. I do tego kilka przypadków, gdy rekrutacja jest prowadzona na miejsce pracujacej osoby. W zeszlym roku byly 3 takie sytuacje

Pogonszczecin

Slabo to wygląda. W Szczecinie jest kiepsko, na Pile karuzela, a w Poznaniu z tego co wiem ciagle zmieniają kosow, ten obecnie jest kiepski, wiec zaraz też poleci. To co sie dzieje w Bosmanie to jakaś katastrofa, czas na zmiane Rmsa. Nie polecam

Robi

Ktoś coś może napisać o Gołębiewskim z Łodzi, czy to jakiś przydupas Krakowskiego?

mediaexpert
@Robi 14.11.2017 22:42

Gołebiewski to mały pikuś , przy menadżerze z bukowca niejakim turku , który chatę za samplig wybudował !!!!

anonymous

Bosman znowu na ustach całej "Polski" , najpierw kosik z Zielonej Góry zapomniał się rozliczyć z samplingu który magicznie wyparował, a teraz kosisko ze Szczecina sobie przywłaszczył "kilka" aut z piwkiem.... oj Aga coś Ci nie idzie pilnowanie ludzi... nie dość ze marne wyniki sprzedażowe to jeszcze kolejna wtopa ze znikającym piwem...

Losamigos
@anonymous 15.11.2017 20:56

... Nic dziwnego , rusek już od dawna miał zapędy do przywłaszczania piwa , a potem jego spieniężania - to taki gorzowski zwyczaj. Najpierw poleciał Grześ M , a teraz pora na ruska .

Losamigos
@anonymous 15.11.2017 20:56

... I teraz czas na p.Agę za brak kontroli na budżetem , ludzmi ect .

Statysta

Ja proponuje Panu Blawatowi przyjechać na wizytacje do Okocimia bez zapowiedzi to RMS i KOS nie "wymaluja" trawnika na zielono...bo Krakow był malowany... no chyba, ze Pan Prezes lubi takie "spektakle" teatralne w wykonaniu Dariusza Wielkiego króla Okocimia.

krakowiak
@Statysta 20.11.2017 22:44

takie spektakle to normalka w tym regionie , a czy ktoś wie co się podziało z gwiazdą południa ze taki szybki odpał i nawet przyjaciel nie pomógł

Sss

Firma bez honoru omijająca kodeks pracy jak tylko się da..mobing na porządku dziennym i marne zarobki, przynajmniej w Brzesku. Przeciez ludzie w Brzesku nie maja takich kosztow zycia jak we Warszawie. Żenująca firma zwalniajaca kobiety po urlopie macierzynskim. Poniżająca swoich pracowników wysokością wynagrodzeń.

Homer Simpson

Aston podpisuję się dwoma rękami pod tym co napisałeś. Wszyscy o tych problemach wiedzą a nikt nic nie robi. Niech w końcu ktoś w tej Warszawie zainteresuje się co się dzieje z samplingiem w regionach

@Homer Simpson 19.10.2017 22:13

Popytaj kosika z Łodzi to Ci powie jak handelek samplingiem idzie .

Filip

Pracuję tu już dość długo i może nie jest idealnie ale ja nie narzekam.

Aston

Do Carlsberga! Mamy prośbę. Znajdźcie chwile i przeanalizujcie czas naszej pracy. Macie przecież dostęp do sfa. W ciągu tygodnia spotykamy sie minimum dwa razy na hurcie lub w biurze. Tak super ze nie ma zebran po pracy ale są one rano. Siedzimy do 10,11 a nawet 12 a potem jedziemy w rynek. Do tego do zrobienia 20-25 wizyt których nie da sie zrobić dobrze. Nie oczekujcie wiec cudów. Skoro mamy robic wzrosty musimy sie przykładac. Nikt nie bedzie wiec od 11 robil do wieczora bo kos nie ma co robic i sciąga ciagle przedstawicieli .Sprawdźcie tez nasze notatki przy rejestracji. Biuro,zebranie, hurtownia,biuro,zebranie itd. I najważniejsze. Chcemy wręcz wymagamy pisemnych potwierdzeń które pójdą do Was ze otrzymalismy piwo do pracy w rynku. Tak jak potwierdza przykładowy przedstawicieli X ze otrzymal kurtkę lub kartę przedplaconą.Tak chcemy potwierdzac ze mamy sampling i ze po drodze to gdzies nie zginęło. Juz mamy dosyć słuchania bajek ze nie ma piwa. Skoro mamy ankietę w sfa nazywaną fifo i wbijamy krótkie daty to tez powinniśmy dostać tyle ile tam wbilismy. A dostajemy 10,20%. Kosom nie ufamy!!! Długi na sklepach rosną zbliza sie koniec roku ,remamenty a my wszyscy ph jesteśmy w czarnym lesie. Pomożecie?

Bruno

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży - środki trwałe?

olej-nick

Jeszcze raz zadam to pytanie. Dlaczego łódzki kos usuwa nie wygodne dla siebie posty u administratora forum ? Miej jaja chłopie !!!

Homer Simpson

A co powiecie na to, że kończy się promocja multimilionera, a my nie mamy piwa na wymianę za kapslę i kierownik karzę pożyczać piwo ze sklepu?

Berger

@ewan Szkoda, że jesteś nastawiony na pisanie negatywnych komentarzy iż zapominasz napisać o Carlsberg Polska czyli o firmie na forum której jesteśmy aktualnie?. Ktoś tak inspiruje, że myślenie wyłączyłeś?

ewan

Witam, chciałbym poruszyć temat o pracy w Brzesku Okocim Carlsberg browar, odrazu mówię żebyście unikali pracy w tym zakładzie, rządzą tam układy, przyjmują na umowy śmieciowe, bądź poprzez firmy zewnętrzne takie jak Niva, Sodexo, Proster, Fast Service. Fast service unikajcie bo to jedna rodzinka z kierownikami magazynu. Straszny wyzysk, Jedna mafia. Pozdrawiam.

Dżery

Jakim trzeba być wrednym i nieczułym człowiekiem żeby pod koniec promocji wymiany kapsli harnasia zrobić ewidencję i spis lodówek w rynku? Jak mało ktoś musi wiedzieć ile zajmuje nam to czasu? Jak można było nie zapytać ludzi z rynku? Czy nie lepiej to było zrobic w listopadzie? Ale jak się pracuje tylko na tabelkach to tak to wygląda. Nie macie pojęcia ile czasu tracimy na latanie po sklepach, liczenie i wycieczki po piwo na kapsle. Dawno robilibyśmy plany gdyby był czas na to żeby usiąść u klienta , budować relacje a nie siedzieć przed lodówką i klepać masło maślane! Przecież mamy teraz 3 ankiety potwierdzające czy mamy lodówki. Czy naprawdę nikt w Carlsbergu nie wie na czym polega praca ph? To Wam podpowiem- na budowaniu długofalowych relacji z klientem co skutkuje wzrostami sprzedaży. Sprowadziliściennas do roli "wymieniaczy"kapsli i ankieterów. Chcemy pracowac jak na przedstawicieli przystało i chcemy zarabiać, przestańcie podcinać nam skrzydła.

Hanna

@Piweczko czy jesteś zadowolony z pracy w Carlsberg Polska? Czy powiesz coś o warunkach pracy w tej firmie? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj? Takie informacje mogą być pomocą dla nowo zatrudniających się osób.

hłhł

Mówiąc jeszcze niedawno masz chyba na myśli jakieś 6 lat temu kiedy mieliśmy porządnego szefa, a tak dla przypomnienia i refleksji: Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”

Hanna

@Mirosław Gajoszek to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Carlsberg Polska. Dość długo tutaj pracujesz, więc masz duże doświadczenie. @olej-nickto forum dotyczy firmy Carlsberg Polska w Warszawie. Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą?

waldemar
@Hanna 29.09.2017 17:27

Hania , jak wczytasz się w posty to forum dotyczy całego kraju . Nie tylko w Warszawie się mordują z tym korpo-badziewiem , które produkuje szczochy zamiast piwa.

Jednym słowem : porażka. Praca do późna, ciągłe telefony (nawet w weekendy), wykorzystywanie pracownika, brak konkretnych godzin pracy, wynagrodzenie - jak na takie wymagania pracodawcy - marne, problemy z dostępnością towaru, a co za tym idzie brak możliwości wywiązania się co do sklepów. Pretensje, krytyka, brak człowieczeństwa w podejściu do pracownika. Nie daj Boże jakiś mecz, promocja - pracuj człowieku do późna. Zero docenienia pracownika i kręcenie na każdym kroku. Jak dla mnie brak słów.

Mirosław Gajoszek

Mirosław Gajoszek Witam, dzięki uprzejmości jednego z przyjaciół z Carlsberg-a dowiedziałem sie, że pod moim pseudonimem/ksywką "Gajowy" umieszczane są dziwne wpisy na temat Cralsberga i osób tam pracujących. Chciałbym w kilku zdaniach odnieść się to tych wpisów: W Carlsbergu przepracowałem 14 ostatnich lat. Tak jak Carlsberg tak i Ja sie mega rozwinąłem w tym czasie. Dzięki ludziom, których poznałem w Carlsberg oraz tym z którymi współpracowałem ukształtowałem sie jako człowiek oraz jako Manager. Dzięki tej firmie zdobyłem doświadczenie, które będę mógł wykorzystać w przyszłości. Każdy z Szefów, których miałem przekazał Mi ogromną ilość wiedzy, dzielili się ze Mną swoimi doświadczeniami zdobytymi w kraju i zagranicą. Dzięki takim ludziom Carlsberg tyle osiągnął przez ostatnie 14 lat, a Ja wraz z Nim. Reasumując: Bardzo dziękuję firmie za te 14 lat pracy, a osobę podszywającą się pode Mnie bardzo proszę o nie umieszczanie jakichkolwiek wpisów obrażających osoby pracujące w Carlsebrgu jak i samej firmy. Z poważaniem. Mirosław Gajoszek

Gajowy

Mieszko nic z tym nie zrobi bo ze strachu przed prezesem ofajda się. Tyle miał zmienić i co? Dalej ten sam syf- tylko panienki w firmie amant ma nowe.

Bartosz

Czy może ktoś napisać jaka była przyczyna, że został zatrudniony nowy prezes? Wprowadza nowe metody i to zawsze stwarza wielki stres. Każdy obawia się czy poradzi sobie in ogólnie jest wtedy nerwowo. Ale powód jego zatrudnienia jest pewnie kluczem w tej sytuacji!

Gucio

Kiedy wreszcie Kopenhaga zrozumie, że problemem CP jest prezes Bóg Słońce Tomasz. Za Pastuszki wszystko działało, a ludzi traktowano z szacunkiem....i przyszedł fachowiec, od 5 lat  nie robi planów, wywala kolejnych ludzi z centrali, zatrudnia kolesi z KP, trzyma mafię z Brzeska i lansuje się na mieście.  Pytamy ile to jeszcze potrwa? Ludzie mają już dość...miej honor  i już idź

Gucio

Hanna

@Nataniel czy masz jakieś doświadczenia z firmą Carlsberg Polska? Pracowałeś tu może? Co powiesz o dobrych stronach pracodawcy? Co najbardziej podobało Ci się w pracy w firmie? To ważne informacje dla tych co myślą nad aplikowaniem tutaj.

Nataniel

Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził, znacie takie przysłowie? Jeszcze niedawno nie było szans na pracę w firmie a teraz tylko narzekanie . Wszędzie potrzebny jest umiar, tak samo w firmie. Nie ma ideałów więc cieszmy się z tego co mamy!

Bmc

Proszę podać ile zarabia rzeczywiście PH w malopolsce. Nie interesuje mnie na obecną chwilę atmosfera, tylko kapucha. Ile, przy założeniu ze realizuje plan? Dzięki.

Klm
@Bmc 31.08.2017 23:58

Klm
@Klm 02.09.2017 10:49
Przy realizacji wszystkich planow 3000-3500 w zaleznosci od podstawy. Jednak wykonanie wszystkich planow jest nierealne...

Wiec realnie patrzac mozesz zarobic 2500-2700

Bionik

Bodzio

Widziałem, że firma ma kilka ciekawych ofert pracy. Czy możecie napisać kilka informacji o atmosferze w firmie? Słyszałem, że do podstawy są jeszcze dodatki, może coś więcej się dowiem bezpośrednio od pracowników.

Piwko

Ja nie bardzo wiem dlaczego tak piszecie? Prac spoko , zarobki normalne więc o co chodzi? Nie chcecie pracować będą szukać innych a chętnych znajdą. Niektórzy niestety tylko narzekać potrafią i pisać !!

Waldi

Firma spoko, praca jak każda wymaga zaangażowania więc przestańcie tracić energię na bzdury tylko weźcie się do pracy!

Bazyliszek

Widzę, że firma nie ma zbyt dużych potrzeb kadrowych!. Może osoby bardzo niezadowolone zrobią miejsce dla nowych chętnych do pracy w Carlsberg Polska?

Zuch
@Bazyliszek 11.08.2017 21:32

a Co nagle znaleźliście 300 ukraińców na nasze stanowiska? To śmiało zróbcie grupowe, czy wam Kopenhaga zabrania ?

TK

W CP pracuje mi się bardzo dobrze - os poznań :) pozdrawiam ekipe

PoPisSld
@TK 11.08.2017 11:40
W CP pracuje mi się bardzo dobrze - os poznań :) pozdrawiam ekipe

hehehe.... a w przeciągu roku to już który KOS w os Poznań? Aga przestań już pisać te pochlebne opinie o swoim regionie wszyscy wiedzą kto w PL w tym roku nie zrobił ani razu planu i ma problem ze znalezieniem ludzi do roboty

@PoPisSld 12.08.2017 14:05

Czy ja jako pracownik nie mogę mieć dobrego zdania o cp?? Naprawdę tak płytko myślicie? ?

TT

Pozdrawiam OS Zielona Góra ????????

Uzalezniony

Jak już takie osoby rzucają papierami i rezygnują z pracy ( Mirek G) to fajnie musi być...

koleś oleś
@Krzywy 10.08.2017 09:39
A kim był szanowny Pan Mirek G? opisz bardziej jego stanowisko bo cała Polska go niezna. PS: A w Zielonej Górze znaleźli ju...

koleś sie zwolnił, na jego miejsce jest gość który był w regionie Bossman - powalony jak cały ten obszar - i zapewne tez miał udział w zaginięciu towaru - świętoszek razem z Koszmarkową-he he he

koleś oleś
@Krzywy 10.08.2017 09:39

PH

Wszyscy co narzekają piszą o wyścigu szczurów w tej firmie. A czy w ogóle macie świadomość jak z nas do zarząd i akcjonariusze? Przecież w OGSM jest wyraźnie napisane ile prezes się zobowiązał wywieźć kasy z naszego kraju. 200mln płn. Skoro jest zatrudnionych 1300 pracowników to na jednego rocznie wychodzi ile? 200000000 /1300= 153.846 rocznie pln/ 12 miesięcy=12 820 PLN na miesiąc. To są czyste pieniądze które uciekają z naszego kraju. Każdy człowiek w tej firmie zarabia dla Kopenhagi prawie 13 tyś zł na miesiąc. A nam się opowiada o jakichś medianach. Zacznijcie mówić o tym. A nikt nie powie wprost zarządowi że nas wykorzystują bo każdy ma kredyt i się boi stracić nawet to co ma. Każdy z nas mógłby zarabiać nawet 6 tyś pln na miesiąc ale po co dać to Polakom skoro można pompować kasę na zachód. Rocznie z Polski wypływa 100 mld PLN i my też się do tego przykładamy. Pomyślcie o tym przy następnych wyborach. Powodzenia

Krzywy

Dobrze przynajmniej ze kapsle się już skończyły to nie trzeba latać na hurt po piwo 2 razy dziennie...

M.M.
@Krzywy 07.08.2017 18:42
Mniej? człowieku nie wiem jak w twoim obszarze ale u mnie na sklepach w 2 tygodniowym cyklu mam po 2-3 kapsle! wspomnę ze jest...

..."Mniej? człowieku nie wiem jak w twoim obszarze ale u mnie na sklepach w 2 tygodniowym cyklu mam po 2-3 kapsle! wspomnę ze jest to home market co wiążę się z większą rotacją, zresztą sami klienci mówią żę "firma oszukuje" bo wygranych niema, żule spod sklepu zaczęły tatre pić bo tam wygrywają. Znowu ktoś z W-wy dał ( usunięte przez administratora )i nie pomyślał a my zostajemy bez premii sprzedażowej "... Zapraszam do OS Sierpc Nadal wymieniają co miesiąc ok 18000szt kapsli per PH

Krzywy
@M.M. 17.08.2017 22:57

Szacun dla nich, a powiedz mi jeszcze Mieszko kiedy chłopaki z Kasztelana te kapsle liczą? w domku po wizytach w rynku czy może jakieś specjalne spotkania mają? Skoro tyle kapsli wymieniają to chyba muszą mieć te spotkania albo chociaż nadgodziny płatne? Warto przemyśleć temat kapsli w home marketach i ich liczenia w szczególności bo to całkiem spora ilość nadgodzin do zapłacenia może być jak nie daj boże komuś przyjdzie do głowy sie po sondach powłóczyć

SERW

A co powiecie w temacie ostatnio modnych couchingów ? takiej porażki tu jeszcze niebyło , przyjeżdża kos czy rms i zamiast 20 wizyt w ciągu dnia robie 8 bo przed i po każdej wizycie pałujemy się nad banalnymi żeczami - jak to powiedziałem , czy właściwie to powiedziałem , co by było gdybym powiedział inaczej itd. pracuje tu kilkanaście lat , realizuje swoje cele , znam tych klientów bardzo dobrze i zamiast zajac się sprzedażą , merchem to tracimy czas na dziwne rozmowy . Dawniej kos mi pomagał , wspierał moją pracę , budował relacje z klientami a teraz jest niemy , tylko notuje i to też niepodoba się klientom - często słysze - tych z biura to nie uczą mówić , jak masz przyjechać z tą niemową to niech zostanie w samochodzie ... , mam chodzić tam i spowrotem z posm bo takie jest przygotowanie do wizyty nawet tam gdzie nie mogę ich zainstalowac bo dany sklep ma tylko własne . w tym dniu nie zrobie pozostałych wizyt bo po prostu nie zdąrze ale musze je nadrobić w pozostałych dniach i tak w kolejnych dniach mam 25 wizyt i tu nikogo to nie obchodzi że się nie wyrabiam i wizyty są robione na szybkiego żeby głównie objechać klientów ......paranoja , i jak maja być wyniki ?

Benek

Czy jesteście pewni, że o firmie nie można napisać dobrze?

juhrek killer
@Benek 19.07.2017 08:24
Czy jesteście pewni, że o firmie nie można napisać dobrze?

Można napisać coś dobrego, ale nic co dotyczy pracy PH. Poza tym z tego co wiem to straszne nie dowózki macie. Cyferki nie wypaliły? ojjj jaka szkoda. Nie wiem czy to plotki ale pykło podobno coś około 60% z 100% Głośno już o zwolnieniach ludzi biurowych w Wawie. Proponuje zacząć od Dyrektora Krajowego bo widocznie jego pomysły na tą firmę sa nietrafione, a są na pewno nietrafione bo kiedyś miałem NIEprzyjemność z nim rozmawiać. O Bonach na piwo, o kolejnym wprowadzeniu Somersby Jabłkowego "Secco" w tym roku, o natłoku pracy, systemie raportowania i dopasowania zatrudnienia PH pod obroty OSu itd. Nic nie dociera. Jakbym "dwójkę" wycisnął w przepaść. Bo oni mają analizy konsumenckie zlecone firmą zewnętrznym itd. Hallo pobudka!!! Najlepszych testerów macie na miejscu w firmie, PH się nazywają. To oni słyszą z rynku że ludzie pytają o smak Gruszki Somersby bo byli gdzieś za granicą i próbowali. DK uważa że gruszka zkanibalizowałaby jabłko. Tak ale ok 20%, ale za to zysk z wprowadzenia nowego odmiennego smaku byłby ogromny i z nawiązką by to zwrócił. Jedyne co by się mogło zmienić to nr 1 z jabłka przeszedłby na inny smak. Tak nawiązując poza tematem to szukam jeszcze kontaktu do ludzi z Regionu Okocim którzy założyli Pozew Zbiorowy przeciwko Carlsberg Polska. Potrzebuję trochę informacji bo sam się szykuję do czegoś takiego. Co było tematem głównym pozwu? Jakich dowodów użyto? Jeśli ktoś z tych osób tu zagląda to proszę zostaw jakiś kontakt- może być nowo utworzony mail. Spiszemy się i pogadamy przez wideo rozmowę.

Bergerowa

Fajnie pracuje mi się w Carlsberg-u ale w Szczecinie.

Bosman
@Bergerowa 13.07.2017 17:21
Fajnie pracuje mi się w Carlsberg-u ale w Szczecinie.

Ha ha ha chyba kosik ze Szczecina to pisal Hahah

hłhł
@Bosman 13.07.2017 22:32
Ha ha ha chyba kosik ze Szczecina to pisal Hahah

albo Koszmarkowa...

Kolo

Czy ktoś może coś napisać o pracy ph w Małopolsce? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy warto wysłać cv. Jakie zarobki i atmosfera w pracy?

olej-nick

Siema łodziaki ! Pytanie mam takie : Czy serdel co po bałutach jeździ nadal śpi do 12-tej , czy wziął się za robotę ? A Kosik-glucik nadal próbuje udawać kierownika , czy sobie odpuścił ? pozdro

rysiek z k.
@olej-nick 05.07.2017 16:02

w Łodzi to za "Barana" się działo , teraz to miernoty zostały..........

PH

Ten konkurs to jedna wielka ściema

Zmęczony

Co sądzicie o konkursie lodówkowym? Jak mamy go realizować jak nie ma co wstawiać? Jeśli zrobiłem co trzeba a nie dostanę kasy to już nie biorę udziału w żadnym konkursie, ktoś powinien chyba odpowiadać za taki stan rzeczy. Czy to kompetentny człowiek? Ale jak zawsze bedzie to wina ph. Takze nie dziwcie się ze potem ludzie maja taką opinie o firmie.

rdd
@Zmęczony 28.06.2017 22:10

nie przejmuj się , zaraz jak się konkurs skończy to tyle ich zjedzie ze magazyny nie pomieszczą

cool
@rdd 01.07.2017 11:07

ha ha ha , nawet sporo ich będzie nawet nie rozpakowanych .......

Berger

Zasady działania ustalają zwierzchnicy i jest najlepsze dla wszystkich.

kbhwdbknslk
@Berger 25.06.2017 10:01
Zasady działania ustalają zwierzchnicy i jest najlepsze dla wszystkich.

Berger 2017-06-25 10:01 Zasady działania ustalają zwierzchnicy i jest najlepsze dla wszystkich. Zwierzchnicy Krajowi a nie Lokalni typu KOS. Bo co mają mazury do HM jedynie pensję te same. Expo jakieś 20razy większe w HM niż mazury. Plan sprzedażowy ok 10-14 razy większe. - ktoś to musi poukładać w lodówkach i na expo. Mazury w tym roku w tabelkach pokazywały na C1 (prawie umarłem wtedy ze śmiechu) prawie 100% dostępności. HA, HA, HA. Jechałem na Cyklowe do Mikołajek po drodze wszedłem do 5 sklepów bo chciałem kupić nasze piwo na wieczór, a tam pajęczyny w naszych lodówkach. Totalne ZERO SKU (nawet Harego w But nie było) - a konkurencja ma po prostu wszystko. Teraz widać dlaczego każdy region ma inne potrzeby a nie określa się potrzeby krajowe. Gdyby było mało to: w HM wymienia PH dziennie ok 100-180zgrz (2400 - 4320szt) piwa za promocję kapslowe i co najfajniejsze muszą jechać na hurt i pobrać to piwo w czasie który nie liczy się do godzin pracy. Z praktyki np.: - do hurtu 40 km - ok 1h jazdy (km są różne bo w różnych miejscach w obszarze skończy się piwo w aucie) - na hurcie pobrać dokument i poczekać na wydanie piwa - ok 10min (jak nie mają za dużo roboty), co sprytniejszy załatwi to telefonicznie w drodze i wszystko już czeka. - ok 15min sensowne ułożenie piwa w aucie, tak żeby na pierwszym zakręcie lub dołku nie płynęła rzeka piwa w aucie. Pomijam fakt że ładując 90zgrz piwa x 12,5kg każda, to "Krokodyle" na wadze by się ucieszyli wypisując mandat za "nadbagaż". I to dość spory bo 395kg + kierowca i 50 kg makulatury POS więcej niż dopuszczalne w Kangoo ( nie pamiętam ile dokładnie ale chyba ładowność 730kg). + dodatkowo za przewożenie ładunku w przestrzeni pasażerskiej - czyt. tylne siedzenia po sufit wypchane piwem, bo kufer mieści coś kolo 67zgrz. Pytanie czemu na siedzenia...? żeby nie pracować kolejne 2h dłużej i nie jechać 3 razy na hurt. - powrót na rynek 40km - ok 1h i tak często 2x dziennie. Czyli za darmo pracujemy w HM ok 2godz do nawet 5godz na Dzień. Co sprytniejsi Ściemniają ankiety w czasie wycieczki do hurtu. co jest uzasadnione bo mają płacone za 8h pracy a właściciele i kierownicy PSD chcą Cię obedrzeć ze skóry żywcem przez tel bo przez tydzień uzbierali 20zgrz piwa w kapslach.

Były

Ale o czym my mówimy.. .. przepraszam no sam byłem ph w cp ale po zmianach które firma wprowadziła byłem/jestescie wypełniaczem ankiet. Jak mozna ustalać w który dzień jechać do klienta tylko przez pryzmat km. Exel nie wie kiedy sklep robi zamówienia. Po zmianach jechałem do sklepu x w dniu dostawy bo sklep robi zamówienia we wtorek z dostawą na środę a firma każe jechać w środę albo w czw. W firmie gdzie teraz pracuje sam ustalam którego dnia ja jade. Nikt nie patrzy ile przejechałem km i ile paliwa samochód wypalil bo ja jadę sprzedać a nie zrobić ankiety. Wypełnienie ankiet zajmuje 60 sek. Nie muszę wysyłać durnych SMS ile sprzedałem, ile ekspozycji, czy ile razy siku zrobiłem. Firma ma dane sprzedażowe i z tego jestem rozliczany. Wspólne prace z centralą są to prace które mają mnie wspierać a nie punktować i obniżać moje oceny. Tak jak wyżej kolega pisał dzwonia tylko klienci a zamówienia wysłałam @ i to w godzinach pracy a nie o 20.....

Julek

Większość opinii jakie tu widzę to wypowiedzi PH. A powie ktoś jak wygląda praca w biurze, np. w Działach Technologicznych?

juhsdfdiofvnslk
@Berger 21.06.2017 23:06

"... Berger 2017-06-21 23:06 Czy jesteście pewni, że o firmie nie można napisać coś pozytywnego.? Może ktoś podpadł i teraz robi odwet na forum. Jestem byłem pracownikiem i nie było tak źle . ..." można było coś powiedzieć pozytywnego przed wprowadzeniem rządów Pepsi. my przed ich władaniem kreowaliśmy firmę i byliśmy inicjatorami promocji lokalnych z tendencyjnym wzrostem rocznym, bo wiedzieliśmy czego potrzebuje nasz rynek lokalny, a nie tak jak w tej chwili ludzie którzy siedzą w biurze i widza rynek w Cyferkach. Nie widza działań i nie reagują tak szybko na kroki konkurencji, ceny, marże jaką daje konkurencja, promocję w C&C i dyskontach. Teraz to tylko jedź i klep ankiety, wymieniaj kapsle a na resztę i tak Ci czasu zbraknie. każdy ma coś za kołnierzykiem i nawet ja nie jestem ideałem, ale jak się chce kogoś udupić to szybko wygrzebie się jakieś brakujące SKU (uwaga było 31 na tą chwilę a brakuje w sklepie 1-4 sku, bo nie ma ich na hurcie), czy Expo które się sprzedało i już nie stoi. Podpiszą papierek z personelem sklepu (nie z kierowniczką) że czegoś brakuje żeby była podkładka na PH. a to jeszcze że Fifo za dużo wyklepane, ale za długi z lata nikt Ci nie pomoże żeby oddać bo w lato się Nic nie terminuje! PODOBNO. Podobnie z Fifo które KOS obcina (przez 2 miesiące) PH którzy go rzetelnie wypełnili żeby dać tym którzy tego nie zrobili. O i najważniejsze - zapomniało mu się te piwo oddać, co powoduje że: cytuje ..."musicie sobie radzić sami..." - to sobie próbowaliśmy poradzić. "... fan 2017-06-22 19:20 @ihgkytdmhjk - 2017-06-21 22:21 co bierzesz? tez chce ???? ..." Nie muszę nic brać bo wszystko mam nagrane na dyktafonie i nie muszę mieć do tego świadków Carlsbergowy Jełopie. Na tą chwilę nie chce mi się z wami po sądach ciągać, ale tak powinienem zrobić. I na pewno byłby ten wyrok za mobbing z tymi nagraniami. Prawda? Nagrania Jak: pewien wspaniały RMS na pierwszym spotkaniu w OS rzuca mięsem i straszy PH mówiąc ...." koniec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak było za X KOSa , kto nie wyrobi przez 3 miesiące planu z tym się szybko pożegnam...." Lub jak KOSa który wręczając papier poprawy wyników stwierdza, że to na polecenie RMS bo się na Ciebie uwziął. Lub kolejne wręczenie przez KOSa z tym, że tym razem Planu Poprawy Wyników mimo, że wszystko było poprawione w rynku i nikt nie pojechał tego sprawdzić - bo po co. . Po czym przyszedł nowy rok i zmiany ogromne w OS i w Polsce. Mi trafiło 90% nowego rynku który nie był za dobrze zrobiony (nie mowie tu o wszystkich PSD). Co ciekawe plan Poprawy Wyników dalej działał mimo że to nie był mój rynek i pozostał z Dużymi długami i lichą dostępnością - to był dobry moment żeby to wykorzystać. Lub kolejny raz na ocenie Rocznej mimo, że PH miał najlepsze wyniki w OS (oprócz listopada i 1poł grudnia) i wygrał 4 miesięczny konkurs MISTRZOWIE SEZONU z piątym wynikiem w Kraju to ocenia się go na 1 bo cytuję ..." pewne rzeczy nie powinny się wydarzyć "... (jakie wydarzyć? to zachowam dla siebie) - zainteresowany wie o kim i o czym mowa. Po czym była wizyta Dyrektora krajowego który był zadowolony z mojej pracy i dostępności którą widział - taki był FeedBack po wspólnej pracy- co przekazał dalej to nie wiem (nic nie notował ani nie robił fotek) . Jedyne co, to nie miałem przy sobie aktualnego WPP wydrukowanego. - I tu kolejna mini uwaga. Czemu tego wymagacie skoro pracujemy na prywatnych Laptopach i Drukarkach. Jak mamy to mieć przy sobie to proszę nam to wręczać. Czemu mamy zużywać prywatny sprzęt na służbowe potrzeby. Jak wymagacie raportowania tabelek w Excelu to sorry ale na telefonie nie da się tego zrobić. pozdrawiam Zainteresowani wiedzą kto jest autorem tego wpisu nie muszę się przedstawiać. A pozostałym PH radzę szukać normalnej spokojnej roboty - Powodzenia.

kolejny zwolniony
@juhsdfdiofvnslk 26.06.2017 23:16

zgadzam się z Tobą

Bartek

Słyszałem , że firma potrzebuje przedstawiciela handlowego i bardzo by mi to pasowało. Chciałbym wcześniej dowiedzieć się coś więcej o firmie? Gdyby ktoś mógł napisać jaka jest atmosfera ? Czy firma organizuje spotkania integracyjne? Może cos jeszcze się dowiem?

qwerty
@Bartek 18.06.2017 19:11

Raz na dwa miesiące masz dwudniowe gadanie o niczym. Na ogół jest to piątek wiec prywatny weekend zaczynasz od 22giej jak wrócisz z zadupia bez zasięgu.

qwerty
@Bartek 18.06.2017 19:11

Zostaw opinię o Carlsberg Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlsberg Polska