Carlsberg Polska

tylko Handlowcy tu piszą? Na produkcji ok

anooo

cyk cyk cyk

wolny człowiek

Mega fajna firma , oczywiście , jeśli chce się komuś pracować. Zarobki tak jak wszędzie , na szczęście wypłaty w terminie. Można dorobić w Seito , tylko trzeba mieć układy u koordynatora , który preferuje swoich znajomków

Daddd
użytkownik zarejestrowany

Ja tam uważam, że np. oferty przedstawicieli handlowych są bardzo dobre i świetnie pomyślane, szczególnie prowizje, ale prawdą i to niezaprzeczalną jest też fakt, co chyba wiadomo, że Carsberg jako piwo to się sprzedaje sam, nie ma w tym w ogóle trudnu

rocky
@Daddd 11.05.2016, 19:11

oj masz Ty wyobraźnie.... Jakie prowizje. Tu nie ma systemu prowizyjnego..... Sprzedaję się samo ale tylko w 3 OSach w Polsce i nie wszystkie produkty, tylko wiodące czyt Regionalne + w sezonie sezonówki.

kolo

Smutno

Podpiwek

Jak tam po "fali" zwolnień ?!

Leos

Chyba nie wiesz co to jest Wielkanoc :( , sprzedałbyś się ? , właśnie prze pryzmat $ myśli Polak , a gdzie szacunek do samego siebie , do największego święta katolika , każ pracować w święto człowiekowi który wyznaje islam, to się dowiesz ile dla niego znaczy wolny dzień w zamian , czy kasa. Szanujmy się Polacy.

bla bla bla
@Leos 23.05.2014, 07:31

Szanowny - musiałeś pracować w wielkanoc - tak jak policjant czy lekarz - dostałeś za to pieniądze. Teraz jesteś pewien swojej pracy ale 5 lat temu to Ty modliłeś się żeby pracować - każdego dnia, nawet w wielkanoc. W mojej rodzinie są osoby stale pracujące w wigilię, wielkanoc i każde inne święto - jest to naturalne. Trochę pokory kiedy jest dobrze, żeby nie błagać kiedy się popsuje.

Leos

Musiałem pracować w Wielkanoc - masakra

Zostaw opinię o Carlsberg Polska - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlsberg Polska