Opinie o Stampol-Trade Stankiewicz sp.j. w Opole Lubelskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stampol-Trade Stankiewicz sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stampol-Trade Stankiewicz sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stampol-Trade Stankiewicz sp.j. w Opole Lubelskie

Omijać

Rozmowa rekrutacyjna najłagodniej mówiąc odbyła się na żenujacym poziomie. Kodeks pracy chyba nie jest znany ;) Panów było dwóch, żaden nie potrafił poprawnie skleić jednego zdania w całość, aby jakoś od a do z porozmawiać. Pierwsze pytanie jakie panowie zadali to „Jaki jest Pani status rodzinny” drugi Pan odpowiedział, ze jeśli nie chce nie muszę odpowiadać bo to „trudne pytanie” PYTANIE trudne nie jest. Jest po prostu nie zgodne z kodeksem pracy oraz prawem prywatności, żeby je zadać na rozmowie rekrutacyjnej. Aleee Pan brnął dalej i nawet zapytał o wiek dziecka :D Później było tylko głupie tłumaczenie, ze pytania te są związane z godzinami pracy i dlatego zostały zadane. Natomiast może podpowiem, nie trzeba zadawać takich pytań, żeby dowiedzieć się czy praca zmianowa odpowiada drugiej stronie. Podpowiem tez, ze w pracy liczą się kompetencje zawodowe a nie sprawy prywatne. Po tym zdaniu zakończyłam nasza rozmowę natomiast radzę olać prace u takich pracodawców.

@Omijać.

No tak. A tak z pytań praktycznych to mówili coś wypłacie? Tzn jak zarobki proponują? Czy nie doszłaś w rozmowie do tego tematu?

Dawno nie szukali sprzedawcy - magazyniera-kierowcy kat. C. Te stanowiska już zostały rozdzielone, czy nadal pracuje się na magazynie i wozi do klientów busem do 3,5 t??Ciekawi mnie, ile płacą teraz za to i w jakich godzinach praca, skoro nawet ktoś z biura pisał, że jakoś do 20.00 pracuje.

Administrator Nowy wpis

Stampol-Trade Stankiewicz sp.j. w Opole Lubelskie szuka pracownika na stanowisko Magazynier. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Paweł Ćwir Nowy wpis

Do dziś nie dostałem wynagrodzenia idziesz do biuro biuro odsyła do prezesa jak cudem się do prezesa dodzwonisz odsyła do biura ..

Nie polecam pracowałem jako magazynier ekipa ok tylko biuro oraz prezes do wymiany do dziś po roku nie dostałem wynagrodzenia idziesz do biura, biuro odsyła do prezesa i tak bez końca do dziś ponad 800zl nie wypłacone NIE POLECAM w szczególności oddziału w Chełmie

Tez jestem ciekaw. Nie widzę tu tez podobnych wpisów. Może jakiś pracownik da znać, czy takie heca z wynagrodzeniami są tu w firmie na porządku dziennym? PS chcesz tu złożyć cv? Na jakie stanowisko? Słyszałeś coś o firmie wcześniej? Bo ja totalnie w ciemno będę chyba składał cv, niestety nic nie słyszałem o warunkach

Omijać

@Omijać

Faktycznie nie powinni cię pytać o aż tak prywatne sprawy. Na ile zmian jest tu praca że to było aż tak ważne? Są też nocki? W ogóle na jakie stanowisko aplikowałaś, bo nie dodałaś.

Omijać.

Pracownik biurowy. Praca jest dwuzmianową w godz 6-20 jakos tak

Omijać.
@Omijać.

Co nie zmienia faktu ze wystarczyło zadan pytanie o dyspozycyjność w tych godzinach

Jasiek

Wcześniej szukali tu magazyniera. Głównym warunkiem była dyspozycyjność. To znaczy że trzeba często zostawać po godzinach? Teraz jak przyjmują to też godziny pracy są niestandardowe np. w weekend? Ktoś wie?

Olaf

Nie ma co sobie zawracać głowy tą firmą. Kodeks pracy to tam pojęcie nieznane. Biuro to jakiś śmieszny kontener, pracodawca nie zapewnia żadnego socjala, wszystko trzeba mieć swoje. Pracodawca niesłowny, obiecuje zapłatę za dzień próbny i na obiecankach się kończy. Proponują podstawę i dużo nadgodzin płatnych pod stołem. Więc na pewno nikt tego nie pilnuje a juz na pewno nie rozlicza tak jak powinien. 14 dni nieprzerwanego urlopu w tej firmie w wakacje nie istnieje. Mozna by tak wymieniać długo. Firma to typowy Januszex

Ewelina

A jak wygląda praca przedstawiciela ktoś coś wie

Mirek

Uważajcie na tą firmę. Ja pracowałem tam jako kierowca kat. C. Jeśli chodzi o samą pracę na kat. C to sprawa wygląda tak. Biorą wszystkich chętnych jak leci. Na początek 2 tyg na próbę bez umowy za stawkę 14zł na godzinę. Samej jazdy jest bardzo mało (80-100km na dzień) za tu dużo pracy jako tragarz. Samochód musisz sobie załadować i towar rozwozi się po sklepach których chyba nikt nie chcę obsługiwać. Są to GSy, a niektóre sklepy to wręcz przypominają meliny. W żadnym sklepie nie ma dobrego podjazdu, a towar z palet trzeba rozładowywać i wnosić na sklepy ręcznie. Jeśli wytrzymasz okres próbny to dostajesz umowę o pracę za najniższą krajową, a reszta płacona pod stołem. Nadal stawka to 14zł za godzinę. Jeśli nie wytrzymasz, a większość odchodzi sama to nie zapłacą Ci za te dni które przepracowałeś. Samochody stare mercedesy atego. (usunięte przez administratora) totalny, kupa rdzy i tacho na tarczki. Praca po 10-12h. Co do uszkodzeń towaru bądź braków w towarze bo np. magazynier się pomylił musisz się dobrze pilnować bo inaczej obciążą Cię finansowo. Podsumowując, jeśli interesuje Cię ciężka praca fizyczna jako tragarz to dobrze trafiłeś(usunięte przez administratora)

Kierowca
@Mirek

Jestem kierowcą w tej firmie już kilka lat, to chyba o czymś świadczy, a wygląd sklepów nie jest zależny od firmy STAMPOL. Praca może nie jest lekka, ale i tak się opłaca. Kasa zawsze na czas.

Jurek
@Kierowca

Kolego kierowco nie bajeruj ludzi. Bo jeżeli pracujesz tu kilka lat to chyba nie masz żadnych aspiracji, a noszenie skrzynek jest Twoją pasją. Po Twojej odpowiedzi na komentarz Mirka myślę że jesteś osobą z biura która za wszelką cenę chcę przedstawić firmę z jak najlepszej strony. Co do samego komentarza Mirka to zgadzam się z nim w 100%. Praca bardzo ciężka, wynagrodzenie płacone pod stołem. Samochody dla kierowców w stanie tragicznym. Kabiny nie sprzątane chyba od wielu lat. W sezonie auta jeżdżą przeładowane. Osoba która by chciała zacząć w tej firmie to nie kierowca a poprostu tragarz.

Śmigłó
@Mirek

Dzięki kolego za opinię. Właśnie zobaczyłem ich ofertę pracy na kierowcę i już wiem, że mnie nie interesuję ;)

Janusz

Firma jak firma. Wozimy do nich napoje. Właściciela nie znam, ale kierownik spoko facet, zawsze można się dogadać. Magazynierzy też ok, pomagają przy załadunku.

Jarek

Bardzo słaby pracodawca, kręci i (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu. Robota ciężka i za marną stawkę 14zł/h a wynagrodzenie. Bałagan, haos, zero dbania o higienę pracy i zasady bhp

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Stampol-Trade Stankiewicz sp.j.? Chętnie zatrudniają?

Zatrudniają, ale uważaj bo za jak będziesz chciał odejść przed miesiącem pracy to Ci nie zapłacą.(usunięte przez administratora)

Krzysiek

Nic dodać nic ująć do poniższych opinii Oferty pracy na kierowcę C a w rzeczywistości szukają tragarzy. Załadunki i rozładunki ręczne. Towar wnosi się do sklepów wszystko ręcznie bo nigdzie nie ma podjazdów. Auta w stanie opłakanym. Słaba płaca 14zl na godzinę i płacone pod stołem. Ogólnie mocno nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stampol-Trade Stankiewicz sp.j. - Opole Lubelskie

• Jak się pracuje w Stampol-Trade Stankiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Stampol-Trade Stankiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stampol-Trade Stankiewicz sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stampol-Trade Stankiewicz sp.j.?

Kandydaci do pracy w Stampol-Trade Stankiewicz sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stampol-Trade Stankiewicz sp.j.
  • Przemysłowa 42