Opinie o Apator Rector Sp. z o.o. w Zielona Góra Dąbrowskiego 69

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Apator Rector Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Apator Rector Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator Rector Sp. z o.o. w Zielona Góra Dąbrowskiego 69

Tomi

Od niedawna w końcu zakończyłem pracę w tej chorej firmie w której wszechobecne są w każdym miejscu układy i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Polecam wszystkim. Hip hip hura.

Kabanos
@Konstanty

Jakbyś nie wiedział chłopie układy są to znajomości, relacje i powiązania między ludźmi, dzięki którym dane osoby zajmują odpowiednie stanowiska w pracy i pracują za odpowiednie pieniądze. Gdyby nie było takich układów to tych osób nie byłoby na tych stanowiskach a także zarabiałyby znacznie mniej. Uważać trzeba na wszystkich takich cwaniaków i cwaniary, które są w tej firmie. Uważać też trzeba na wszechobecną konfidencje. W dużum skrócie rzecz ujmując - firma porażka. Szkoda czasu, zdrowia i energii na pracę w tej fimie.

baron

Ziomeczki co się dzieje w AR że ludzie odchodzą? Pewnie chodzi o kasę?

boczek
@baron

Ludzie w dalszym ciągu odchodzą z tej śmiesznej firmy i w sumie nie ma co się dziwić. Może trzeba nakręcić jakiś film o tych różnych odejściach a nie o lansie garnitura przez Chińską koszulkę. Nie wiem po co był ten lans jak to przecież nie jest to jakieś VERSACE. Proponuje w następnym filmie wykorzystać smoking albo frak. Będzie bardziej dostojnie.

Nowa osoba Nowy wpis

Cześć wszystkim, Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca w dziale sprzedaży w AR? Wisi obecnie ogłoszenie na młodszego specjalistę ds. wsparcia sprzedaży. Jak atmosfera? Czy głównym zajęciem w dziale jest pozyskiwanie leadów (mam na myśli 99% na telefonie?) czy praca jest różnorodna?

Nowa osoba Nowy wpis

rozumiem o czym mówisz, jednak liczyłam na bardziej merytoryczną odpowiedź. Jeśli ktoś może opowiedzieć w tym temacie cokolwiek to bardzo proszę o wyrażenie opinii. :)

dżul Nowy wpis
@Nowa osoba

Bardzo prymitywna firma. Atmosfera porażka. Dużo cwaniactwa i konfidencji. Zasypią cię robotą za marny i hajs. Będą tylko popędzać i mieć pretensje. Pracowałem w tej fimie i zdecydowanie nie polecam.

mentos Nowy wpis
@Nowa osoba

Jeśli chodzi o dział sprzedaży to grasuje w nim taki farbowany lisek chytrusek. Będzie się on serdecznie tobie przyglądał i na różne sposoby i się starał żebyś przypadkiem w tym dziale zbytnio nie zrobił(a) jakiejś przesadnej kariery. Zresztą jeśli tego nie wiesz to wszystkie lepsze stanowiska w tej firmie są obsadzone fumflami z układów. Daj sobie z tą firmą siana bo szkoda czasu na taki cyrk.

Czy w Apator Rector Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tomi

Konstanty
@Tomi

A mozeszco coś więcej napisać?... Co dokładnie masz na myśli pisząc o układach? Na co Twoim zdaniem trzeba uważać?

Kabanos
@Konstanty

baron

Ziomeczki co się dzieje w AR że ludzie odchodzą? Pewnie chodzi o kasę?

baleron
@baron

Ludzie odchodzą bo wiadomo, że chodzi o pieniądze, o atmosferę również i w sumie o wszystko.

Bambus
@baleron

Brodatemu i Chińskiej koszuli jakoś było dobrze, jest i pewnie będzie. Kto dobrze kombinuje ten dobrze ma.

boczek

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal Apator Rector Sp. z o.o.?

gostek

Nie wiem po co człowieku bajerujesz że jest tak super. Od niedawna nie pracuje już w tej firmie i jakoś wcale tak dobrze nie było ani pod względem atmosfery jak i zarobku. Owszem są osoby którym cały czas jest dobrze i pieniądz mają całkiem dobry. W biznesie wystarczy się dobrze ustawić i nie mieć żadnych skrupułów.

Agnes

Każdy kto choć trochę pracował w AR wie jak wyglądała, praca, zarobki, atmosfera i wszystko. Nie było dobrze. To że tobie jest dobrze to spoko tylko po co wciskasz kit że wszystkim było i jest dobrze.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Apator Rector Sp. z o.o.?

Jaki jest wkład kierownictwa Apator Rector Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

kwas

Wkład kierownictwa w budowanie dobrej atmosfery jest żaden a wręcz udają że nie widzą osób które ją psują. Atmosfera od dawna jest drętwa i zakwaszona przez niektóre osoby.

nicko

Atmosfera w firmie spoko, są możliwości rozwoju, benefity. Polecam

@nicko

Skoro tak to przybliżysz może co aktualnie tutaj ciekawego oferują? Dorzucili może niedawno coś nowego?

zoburack
@nicko

Naprawdę niezły żarcik ;) A kto ci to załatwił? Czyżby Mr. Chińska koszula? ;)

Joanna
@zoburack

Co masz na myśli? Czy firma nie oferuje żadnych dodatków? Jak to wygląda?

klepacz
@zoburack

To człowiek legenda paszportyzacji ale jakby ktoś się pytał to cały czas tam siedzi. Chyba na dobre tam zagniazdował.

@klepacz

Legenda, ponieważ? Jeszcze jakieś ciekawe historie tu macie, o których warto wcześniej wiedzieć?

oktawio

no pamiętam te jego rózne kombinacje, wymysły i knucia. były dobre czasy aż wszystko zaczęło się sypać. odejścia, zwolnienia. już nigdy nie wróci to co było.

gonzales

drugi taki typu to Mr Pyrek. również dżokerek.

Mik
@gonzales

Takie dwa typowe, firmowe farbowane lisy. Na ich miejscu nie potrafiłbym spojrzeć w lustro bo robiłoby mi się niedobrze.

Bożena
@oktawio

Jakie kombinacje i knucia? Jesteś w stanie coś konkretnego napisać? Co dokładnie masz na myśli?

@Bożena

To musisz się jego zapytać bo to długa lista i tu nie starczy znaków żeby to wszystko opisać.

Gabriela
@oktawio

Ale na prawdę da się tak namotać że w efekcie zwalniają ludzi? Czy na te miejsca są teraz przyjęcia czy po prostu zredukowali etaty?

@Gabriela

Oczywiście że się da. Wszystko się da. Nie ma to jak kombinowanie, kopanie po kolei pod każdym dołków, mówienie co innego, a robienie zupełnie czegoś innego i pokazywanie że dana osoba jest beznadziejna po to żeby samemu pokazać się jak jest się super wspaniałym. Powiedzieć że istne dno to i tak wciąż za mało powiedzieć. Duża większość to były zwolnienia. Przyjęcia to po jakichś znajomościach. Jeden gościu został zwolniony, ale że kierowniczką w innym z działów została jego koleżanka to po jakimś czasie został zatrudniony. Niesamowite prawda.

flux

dobrze że dla ciebie cały czas jest posada ale w sumie nie ma się co dziwić, po trupach do celu. właśnie takich ludzi w tej firmie potrzeba. sam widać że jesteś tu stałym bywalcem. wszystko sprawdzasz i nadzorujesz.

operator AR

Jeśli chodzi o technikę gadania ze sobą to stosuje ją człowiek chińska koszula bo ma dwie dżokerowe twarze. Radzę uważać o czym się przy nim mówi. Sporo osób się o tym przekonało.

Jaki jest styl zarządzania w Apator Rector Sp. z o.o.?

witek

Najważniejsze są układy, układziki, znajomości i kolesiostwo bo dzięki temu można długo trzymać się na ciepłym stołku.

Alicja
@witek

Ciekawa jestem, czy to dotyczy też rekrutacji w ogóle. Myślisz, że są jakieś szanse, żeby dostać się z zewnątrz, czy tylko wewnętrzne preferują awanse i w ogóle rekrutacje na stanowiska?

były wprowadzacz danych

Duże banery reklamowe w mieście typu Apator Rector. Loading... Please wait. Widać chyba ktoś nie ma na co kasy wydawać.W sumie to w tej firmie zawsze były prymitywne pomysły.

@były wprowadzacz danych

No no, ciekawy pomysł. Jest teraz ogłoszenie z pracą dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. Socjal jest rozbudowany, ale nie widzę info o zarobku. Wiesz, ile mógłbym na starcie dostać?

były wprowadzacz danych
@Andrzej

Nie wiem ile oferują ale kokosów bym się nie spodziewał i pewnie będą poganiali ze wszystkim jak psa. Kiedyś w tej firmie dało się zarobić i było nawet całkiem fajnie, ale te czasy już dawno minęły. Dużo ludzi odeszło jak zaczęło robić się źle. Obecnie sporo ludzi jest tam po znajomościach albo klakiery.

dżon
@były wprowadzacz danych

Też widziałem na budynku koło Streamsoftu. No niezła żenada. Kogoś w te upały nieźle przygrzało.

@były wprowadzacz danych

Czyli chodzi o brak kompetentnych współpracowników? Kadra rządząca bez zmian?

hydraulik

Jak tam wygląda sytuacja, czy lokalny przepychacz zlewów przepycha już coś nowego?

szerlok
@hydraulik

Pani X z weryfikacji coś o tym wie która wcześniej bardzo kręciła się koło już niepracującego Pana Y od projektów. Wiadomo trzeba jakoś troszczyć się o swoją ciepłą posadkę.

Stefan
@szerlok

I co wy tak tam węszycie w czyimś życiu ciągle? :D Fajna atmosferka musi być jak każdy patrzy sobie na ręce.

iwka
@Stefan

Bardzo żałosne jest to że ktoś nie licząc się z niczym potrafi zrobić wszystko dla stanowiska i pieniędzy. Raz się kręci koło tego, później koło tamtego byle coś na tym ugrać. Porażka

@iwka

I to takie warunki pracy tu panują właśnie? Wszyscy Panowie w firmie są tacy ulegli?

kuki
@Natalia

Pracowałem w tej firmie parę lat i z tego co dało się zauważyć to taka jedna pani potrafiła dobrze zadbać o to by tak robić aby się zbytnio nie narobić a dobrze zarobić. Dobrze wiedziała koło kogo trzeba się zakręcić.

@kuki

I to zachowanie wpływało jakoś bezpośrednio na warunki pracy innych ludzi? Bo prywatnie niech każdy robi sobie co chce, ważne tylko żeby w pracy nic nie wadziło

Enzo
@Natalia

Wszyscy panowie to nie ale tylko podziwiać tą żałosną panią. Brak kompetencji musi nadrabiać czymś innym.

@Enzo

Chyba ciężko o taki 100% brak kompetencji jednak? Ale w jakich sytuacjach to niby zauważacie?

mufka

Naprawdę jestem pełen podziwu że ta firma jeszcze jakoś funkcjonuje. Mam nadzieję że cała konfidencja w tej firmie ma się dobrze. Nie pozdrawiam i zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

@mufka
@mufka

Chyba znowu adresy pomyliłeś. Martw się o inne firmy, które mają znacznie większe problemy. I nie błądź.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Apator Rector Sp. z o.o.?

Sara

Pewnie jak każdym zakładzie Apator ..jak trafisz na zespół ludzi ..albo cię przyjmą do grona pracowników albo na starcie zjedzą?! Często tak bywa że nie znają a oceniają ...po wyglądzie...ubiorze. .......:( :((

Stefan
@Sara

Poważnie mówisz? Mamy XXI wiek i dalej oceniają w ten sposób ludzi? Masakra... często się tak dzieje? Czy to jakieś pojedyncze przypadki?

ivan
@Stefan

W tej firmie jest jedna wielka kilka. Gdyby nie znajomości i układy to sporo osób nie byłoby na żadnych wyższych stołkach a tak to są i to od wielu lat.

czy ty
@ivan

aby na pewno odpowiadasz tam gdzie trzeba? Może byś przetarł swoje okulary i przeczytał gdzie umieszczasz ten komentarz. (usunięte przez administratora)

thor
@czy ty

Nie mądruj się (usunięte przez administratora)a bryle to sam sobie przetrzyj bo pewnie jesteś zaślepiony. Z całym zdecydowaniem nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

czy ty
@thor

W której? Podaj dokładnie. W której?

bulba

Może został wezwany na wykopki pyr albo do robienia frytków. Gościu niby wydawał się spoko ale jak przychodziło co do czego to pokazywał swoje burackie oblicze. Takiego samego pokroju jak ten był taki drugi typek z kitką. Najwyraźniej władza im uderzyła do głowy i było panoszenie się pełną gębą.

mango
@bulba

Jest dokładnie tak jak piszesz. Też niemiło wspominam Mr. Pyrka.

fryt
@mango

Pewnie koleś pojechał na wykopki pyr i zajął się smażeniem frytków. Za czasów Osadniczej gościu chodził po firmie sztywny i drętwy czasem udając niby spoko kolesia. Wydawało mu się że jest wielkim panem i każdy musi mu się kłaniać w pas.

fryt
@bulba

Sorrka za podebranie tekstu z frytkami, ale bardzo mi się spodobał ;) Z Pyrkiem też kojarzą mi się pyry i frytki a tego kolesia lepiej unikać. Ogólnie niezbyt miło wspominam pracę w tej firmie choć było tam trochę fajnych i w porządku ludzi.

question

Z tego co zauważyłem to, że niewygodne dla firmy wpisy są usuwane. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest koszt takiej imprezy? Czyżby tak jak wszędzie to tu też (usunięte przez administratora) zajął się jakąś cenzurą?

Jakie wartości są cenione w Apator Rector Sp. z o.o.?

korektor

Przede wszystkim cenione są znajomości, kontakty, układy i powiązania. Bez tego o jakimś lepszym stanowisku możesz zapomnieć. (usunięte przez administratora)Są w tej firmie ludzie którzy opanowali to wszystko do perfekcji. Nie polecam pracy w tej firmie.

wania
@korektor

jest dokładnie tak jak piszesz. gdyby nie to, to niektóre panny od dawna nie byłyby na kierowniczych stołkach. ogólnie jest to śmieszna firma.

ciekawski

Pochwal się kogo? ;)

Jaki dress code obowiązuje w Apator Rector Sp. z o.o.?

wania

Jak jest gorąc to najlepiej stringi albo kąpielówki.

top model

Od dawna w modzie jest chińska koszula. Prekursorem tej mody jest koleś który bez mrugnięcia okiem każdego sprzedałby za garść srebrników.

operatorka

Dobre czasy w tej firmie już dawno minęły i wszystkich w porządku ludzi dawno tam już nie ma. Słyszałam, że wielki wybawiciel firmy chinese shirt dalej tam kierowniczy.

dydek
@operatorka

Masz racje ta firma to poracha a ten typ dalej tam gniazduje bo gdzie mialby być ;)

@operatorka

To prawda, Krzysiu M., to kawał... :) Do póki tacy ludzie jak on tam pracują, próżno czekać na poprawę

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Rector Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Apator Rector Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Rector Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Rector Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apator Rector Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apator Rector Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apator Rector Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 339 ocen.

Apator Rector Sp. z o.o.