Opinie o COMFORT MED + Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie COMFORT MED + Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w COMFORT MED + Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMFORT MED + Sp. z o.o. w Przeźmierowo

krysia

Byłam na spotkaniu jakiś czas temu i kupiłam matę masującą, otrzymując przy tym dużo sprzętów za darmo. Jestem bardzo zadowolona, wszystko fajnie działa. Polecam każdemu!

Agnieszka p.

Miłe spotkanie . Trochę długie , ale poza tym nie mamy z mężem zastrzezen

Artur

Dostałem super tablet za przyjście z żoną na spotkanie. Miła niespodzianka.

a.s

Pokaz przygotowany fachowo. Dziadkowie kupili wyciskarkę do owoców. Bez zastrzeżeń.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie COMFORT MED + Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Karolina ggg.

Byłam dzisiaj wraz z mężem Na spotkaniu w Ladku zdrój. Ku mojemu zaskoczeniu prezentacja była prowadzona w profesjonalny sposób , bardzo miły personel firmy. Co prawda nie dokonałam Zakupu, ponieważ posiadam większa czesc prezentowanych produktów. Ogólna ocena i opinia na temat spotkania pozytywna . Moje sugestie dla Komfort Med PPHU: Pozytywna

Katarzyna&Bartek
@Karolina ggg.

Oooo, my też byliśmy na spotkaniu w Lądku Zdrój. Podzielamy Państwa opnię, bardzo fajnie spędzony czas.

Arleta+Jan
@Katarzyna&Bartek

Również podzielam opinie. Jak najbardziej pozytywna

grzegorz

@Tomasz, zawsze się znajdzie jakiś hejter i pieniacz, co Go nie stać. Takim ludziom trzeba współczuć. Sądząc po ilości dobrych komentarzy produkty są bardzo dobre a Pan chyba nie zrozumiał oferty. Mata kosztuje 8500 faktycznie, ale kilka produktów do tego dostaje się w gratisie, więc jeden wychodzi o wiele wiele mnie i dużo taniej niż porównywalnej klasy sprzęty w innych sklepach. No tak, ale to takiego wnioskowania trzeba umieć liczyć i logicznie myśleć, czego jak widać Pan akurat nie potrafi. pozdrawiam

Tomasz
@grzegorz

Panie Grzegorzu. Proszę sprawdzić internet... oferty sprzedaży sprzętu home... ceny 1000 zł za dany odkurzacz, wyciskarka i inne produkty również w cenach niższych niż na spotkaniu. ;) a co do spotkania. 99 % osób wyszło niezadowolonych. I 1 % to ta para która zgarnęła wszystkie produkty... z konkursu. :) dziwnym trafem i raczej ustawiona para. :)

@grzegorz

@Tomasz, sprawdziłem bardzo dokładnie, bo sam zastanawiałem się czy nie dałem się wrobić. I co się okazuje, jest kilka ogłoszeń tanich w internecie, ale od osób prywatnych, które odsprzedają towar. Owszem po różnych cenach. Ale są to towary z drugiej ręki, nie wiadomo jakiego pochodzenia, bez żadnej gwaracji, że są to produkty oryginalne, bez gwarnacji 2 letniej na działenie sprzętu i jak tylko coś się zepsuje to pozostanie sprzęt wyrzucić albo szukać serwisu. A tak kupując od firmy mam dobry produkt z pełną ochroną. Mi jeden produkt wyszedł mniej więcej 1500 zł i mam nowy od producenta, więc za 1000 zł z niewiadomego pochodzenia i bez gwarancji to dla mnie żadna okazja, wręcz przeciwnie. Wie Pan np.markowe obuwie w salonie firmowym producenta też kosztuje inaczej niż "markowe" na bazarze czy w internecie. A co do zadowolenia innych uczesników u Pana to się nie wypowiadam bo ankiety nie prowadziłem i w sumie nawet mnie to nie interesuje. U nas na spotkaniu wiele osób zdecydowało się na zakup, więc wnioskuję, że byli jednak zadowoleni. Szanuję Pana poglądy, ale mam zupełnie inne zdanie. Na szczęście nikt nikogo nie zmusza do zakupu i każdy decyduje się lub nie zgodnie z własnymi przekonaniami.

grzegorz

Duży plus za fajny prezent za przyjście - dostałem tablet i to bardzo dobrej jakości. Gorąco polecam.

gość

Jedna z niewielu solidnych firm. Produkty faktycznie są wysokiej jakości a nie jak inne chińskie podróbki. Płaci się za jakość.

Renata.Z.

Fajny wykład, darmowy masaż, super :)

kris

Jestem kierowcą ciężarówki i od wielu lat miałem problemy z bólem pleców. Po zakupie pasa masującego jazda stała się przyjemnością. Bolące plecy już mi nie dokuczają. W dodatku czuję pozytywne wibrscje podczas jazdy. Polecam, Krzysztof, lat 38

sławek z bydgoszczy
@kris

a jak to dziala, jest ladowarka do samochodu czy na baterii? Gdzie w Bydgoszczy mozna to kupic?

kris
@sławek z bydgoszczy

tak, jest ładowarka do samochodu. Tak w sklepie nie można kupić, tylko właśnie na specjalnej prezentacji. Najlepiej zadzwonić do firmy i zapytać o zaproszenie na takie spotkanie.

nabrana
@sławek z bydgoszczy

kup w sklepie ze sprzętem elektrycznym, dużo taniej!

sławek z bydgoszczy
@nabrana

no właśnie oglądałem, ale w sklepach tylko (usunięte przez administratora) z plastikowymi kulkami, te są z kamieniami w środku dużo lepsze

przemo

nic nie kupilem, nawet fajne, ale drogo troche ale za to dostalem (usunięte przez administratora)tablecik

bety

Byłam na spotkaniu firmy Comfort Med ponieważ mam problemy z kręgosłupem, osoba która prowadziła spotkanie zaskoczyła mnie swoją szeroką wiedza na temat zdrowia i kręgosłupa. Używam maty do masażu i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim.

@bety

A ma Pani też inne produkty, konkretnie chodzi o system czyszczący. Byłam na spotkaniu, przemyślałam sprawę i chciałabym zdecydować się na zakup, a zależy mi głównie na odkurzaczu. Szukam uczciwej opinii jak urządzenie się sprawdza w codzinnym użytku i jak radzi sobie z praniem kanap, dywanów? Może Pani powiedzieć coś więcej? Bardzo mi zależy, z góry dziękuję.

bety
@barbara

Odkurzacz akurat dałam córce. Jej dzieci sa alergikami i pod tym katem bardzo im sie poprawilo. Odkurzacz faktycznie pierze dywany, tapicerki, można tez myc okna, plytki, fajna sprawa, duza wygoda.

@bety

Bardzo dziękuję!

nabrana
@barbara

odkurzacz się sprawdza, ale jego cena jest mocno przesadzona.W internecie można znaleźć podobny sprzęt w dużo niższej cenie. Maty zresztą też.

@nabrana

Dziekuje za rade, ale ja nie chce podobnego, chce wlasnie ten oryginalny. Oglądałam w internecie i jednak jest roznica. No i potem serwis, czy gwarancja...

a.j.

Moja opinia kształtowała się na przestrzeni kilku miesięcy. Z racji tego, że od bardzo dawna borykam się z ciągle powracającym bólem pleców, stosowałam już kilka, jak nie kilkadziesiąt, sposobów, aby się go na dobre pozbyć. W marcu tego roku zakupiłam mate masujaca oraz pas barkowy na pokazie firmy Comfort Med +. Stosuję się do zaleceń Pana, z którym podpisałam umowę sprzedaży, nie odpuszczam żadnego masażu. Myślę, że sama moja skrupulatność nie zdziałałaby cudów, natomiast w połączeniu z matą już tak! Po 8 miesiącach nie narzekam już na ból pleców, jestem teraz szczęśliwą i zadowoloną z życia kobietą! Dziękuję Państwu bardzo!

prawie emeryt

Dzięki nim ból pleców odszedł. Moje sugestie dla Komfort Med PPHU: Oby tak dalej. Lubię atmosferę w Komfort Med PPHU za: Wspaniali pomocni i wyrozumiali gotowi pomóc.

dociekliwy
@prawie emeryt

Komfort Med PPHU czy Comfort Med+ Sp.z o.o.

zibi

tydzień temu na pokazie w Radomiu zakupilem wraz z malzonka mate masujaca oraz dostałem kilka rzeczy w prezencie prakticooker system pioracy oraz garnki. Prelekcja która odbyla się była bardzo interesująca i poczuajaca, pani ktora prowadziła spotkanie pełna profesjonalizmu. Poczułem ze mam do czynienia z fachowcami w pełnym tego słowa znaczeniu. Żonie najbardziej spodobał się prakticooker jak mieliśmy gości to ugotowala w nim zupe z brokulow i jarmuzu z książki z przepisami dołączonej do prakticookera i goście byli zachwyceni!! Ja z racji na częste podróże mate masujaca mam w samochodzie i spełnia swoja rolę jak najbardziej!

@zibi

czy może Pan napisać co jeszcze mozna ugotowac w tym urządzeniu?

@krysia

trudno tak powiedzieć, bo mamy to dopiero z tydzien. z książki z ktorej gotujemy (jest w zestawie) wynika ze w sumie mozna ugotowac w tym wszystko, zupy, mieso, ryby, bigos, golonkę. Można zrobic salatki, surowki, koktajle, mieli kawe. Ciasto, chleb, na prawde duzo, trudno tak wyliczyc. mozna sobie poczytac w internecie, jest duzo przepisow.

@zibi

dziekuje, a czy w zestawie jest takie cos do gotowania na parze? w sumie na tym zalezy mi najbardziej bo ze wzgledu na stan zdrowia musze byc na diecie. slyszlam ze trzeba miec taki specjalny element, co sie naklada i wtedy sie gotuje. chodzi o to czy tu jest w zestawie.

@krysia

tak, jest takie cos plastikowe co naklada sie na metalowy dzban. mozna tam dwie warstwy jedzenia ulozyc bo sa takie dwie półki, czyli mozna razem zrobic np. mięso i warzywa. jest też pokrywka.

dziekuje

pawel_l

Dn. 18.10.2018 byłem na prezentacji produktów comfort  med +. Szczerze mówiąc moje nastawienie na tego typu spędy jest raczej sceptyczne, ale muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony. Pokaz produktów odbył się bardzo profesjonalnie, sprzęt jaki był prezentowany z najwyższej półki. Ludzie, którzy prowadzili prezentacje byli bardzo mili. Najbardziej zaintrygował mnie system piorący-odkurzacz HOme. Kupiliśmy wraz z żoną również matę masującą, o której był w sumie w szczególności ten pokaz. Żona namówiła mnie jeszcze na prakticooker, który niestety nie był kompletny. Po rozpakowaniu go zauważyliśmy, że nie otrzymaliśmy obiecanych przepisów do prakticookera. Zadzwonilem do Przedstawiciela firmy pana Marcina, który poinstruował mnie abym skontaktował się z biurem comfort med +. Jeszcze tego samego dnia wykonałem telefon, Pani z biura cierpliwie mnie wysłuchała i przyjęła zgłoszenie. Była przy tym bardzo miła, co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Przepisy doszły do nas ekspresowo, bo już na drugi dzień otrzymałem przesyłkę z firmy kurierskiej DPD.  Jesteśmy bardzo zadowoleni, cały sprzęt spisuje się na medal. Szkoda, że tak mało firm posiada tak profesjonalne podejście do klienta.  Paweł

elżbieta

Jestem szczęśliwa posiadaczka multicokera oraz wyciskarki z waszej firmy. W kuchni stawiam na dobry sprzęt, ponieważ kocham gotować i dzielić się z najbliższymi moimi dziełami. Mam dwójkę wnuczat - (usunięte przez administratora) i często zajmuje się nimi podczas gdy syn jest w pracy.... Dzieciaki wybierają co babcia ma ugotować na obiad i częstym trafem jest puree z dyni i marchewki... Ale też zupki i koktajle na deser. Dzięki temu urządzeniu gotowanie sprawia mi jeszcze większą radość. Z wyciskarki korzystalam latem, przetwarzajac owoce wyhodowane w moim ogródku, a mąż, który lubi wytwarzać domowe alkohole, korzystał z niej podczas produkcji np cydru. Super sprzęt, godnu swojej ceny. Na pewno jeszcze udam się na prelekcje przy najbliższej okazji….

Żaneta

W czerwcu  byłam z mężem na spotkaniu. Mąż jest górnikiem i od wielu lat narzeka na bóle kręgosłupa, na rehabilitację przeznaczamy miesięcznie setki złotych. Po czterech miesiącach bóle kręgosłupa straciły na sile i nie potrzebne są już rehabilitacje. Mąż może ze spokojem bawić się z wnukami i nie ma już wymówki, że bolą go plecy. Ja jako gospodyni domowa bardzo polecam garnki z tej firmy solidnie wykonane do tego eleganckie. Gotowanie w nich to czysta przyjemność, a gotowanie wieżowe naprawdę rewelacyjna sprawa. Kilku razy dzwoniłam do firmy by dowiedzieć się jakiś ciekawych przepisów na zdrowe soki lub potrawy. Panie tam pracujące zawsze mile mnie obsłużyły. Jestem zadowolona z tych produktów. I w imieniu swoim i męża dziękujemy za zaproszenie i czekamy na następne spotkanie bo już odkładam pieniążki na Pas i prakticoker.

grazynka_59

dzieki waszemu robotowi kuchennemu moja kuchnia juz nigdy nie bedzie taka sama...???? juz nie musze robic tyle balaganu zeby przygotowac cos pysznego dla meza..???? a sprzatania potem prawie tyle co nic..???? Ból pleców towarzyszył mi od lat, tak samo od lat towarzyszyły mi poszukiwania skutecznego remedium. Różne metody przynosiły większe lub mniejsze efekty, ale to dopiero Wasza mata masująca okazała się dla mnie prawdziwym przełomem - parę tygodni regularnego używania i zapomniałam już jak to jest mieć obolałe plecy! Zakup warty każdego grosza, mogę tylko żałować, że nie dokonałam go wcześniej. Wszystko na plus. Dobry kontakt, mila obsluga, formalnosci zalatwione od reki. Profesjonalizm. Rzadko dzis spotyka sie taki stosunek do klienta. Mój lekarz nie wierzył mi gdy przysiegałam , ze wasz pas masujacy rozluznil mi barki jak jeszcze zaden masazysta . Uwierzyl dopiero , gdy pozyczylam go mu na probe ... Z trudem odzyskalam go z powrotem !! To chyba mowi samo za siebie ...

Karioka

WITAM CHCIAŁABYM PODZIELIĆ SIE OPINIA NA TEMAT FIRMY COMFORT MED BYŁAM OSTATNIO NA POKAZIE W WARSZAWIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z ZAKUPÓW KTORE ZROBIŁAM A MIANOWICIE MATY MASUJĄCE KTORA BARDZO POMOGŁA MI NA MOJE SCHORZENIE KRĘGOSŁUPOWE Z KTÓRYM BORYKAM SIE OD LAT DODATKOWO ZAKUPIŁAM RÓWNIEŻ MASC KTORA W POŁĄCZENIU Z MATA MASUJACA DAJE REWELACYJNE EFEKTY.SERDECZNIE POLECAM TA FIRMĘ A NAJBARDZIEJ JEJ PRODUKTY KTORE POSIADA W SPRZEDĄZY .POZDRAWIAM JAK I GORĄCO POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o COMFORT MED + Sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w COMFORT MED + Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy COMFORT MED + Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COMFORT MED + Sp. z o.o.?

COMFORT MED + Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 101 ocen.

COMFORT MED + Sp. z o.o.