Opinie o COMFORT MED + Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie COMFORT MED + Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w COMFORT MED + Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMFORT MED + Sp. z o.o. w Przeźmierowo

andrzej

@Jacek 05.06.2018 byłeś jerzym i twierdziłeś, że dzwoniła do Ciebie (usunięte przez administratora) a spotkanie było w Piastowie. Teraz twierdzisz, że jesteś j(usunięte przez administratora) i dzwoniła do Ciebie (usunięte przez administratora). Coś Ci się zeznania plączą. Zawsze się znajdzie taki co tylko chce komuś zaszkodzić. Nie pisz więcej bo się ośmieszasz.

Bodzio

Bardzo ciekawa prelekcja we Wrocławiu. Byłem z żoną i bardzo żałuję że nie mogliśmy dokonać zakupu. Niestety cena wysoka, ale za2-3 miesiące dostaniemy już na raty. Nie możemy się doczekać. Dziękujemy firmie za zaproszenie i Pani Agnieszce prowadzącej, jeśli to czyta. Bogdan z żoną.

Bytom

Byłam na prezentacji tej firmy w Bytomiu, uwazam, że osoba, która prowadziła spotkanie posiadała bardzo duża wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz chorob zwiazanych z kręgosłupem - sokoterapia, polecana przez prowadzącą sprawdziła się w moim domu. Dzięki wyciskarce mogę codziennie szybko przygotować zdrowy napój dla moich dzieci ???? zakupiony przeze mnie pas barkowy rowniez się sprawdza. Wykorzystują go wszyscy dorośli domownicy????

a.d.

Nabylismy matę masujacą jakieś 3 miesiące temu i szczerze mówiąc byłam trochę rozchwiana czy na pewno dobrze zrobiliśmy z mężem że ta matę kupiliśmy.Ale teraz po trzech miesiącach mogę z czystym sercem powiedzieć że to była bardzo dobra decyzja bo mąż pracuje na budowie a ja przy komputerze 8h dziennie i strasznie bolały nas plecy . Masujemy się regularnie i faktycznie jest zupełnie inaczej. Marta tania nie była ale nie żałujemy tej decyzji bo efekty są spore. Osobiście polecam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie COMFORT MED + Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
lukasz

Byłem, widziałem i powiem szczerze ze z niedowierzaniem podszedłem do takiej domowej rehabilitacji.Zmagam się z kręgozmykiem i ból z jakim borykałem się szczególnie po wysiłku w odcinku lędźwiowym był nie do zniesienia. Lekarz neurochirurg widział tylko jedno rozwiązanie- operacja usztywnienia l4 l5. Kiedy zapytałem jaką daje mi gwarancje ze wyjdę o własnych nogach ze szpitala odpowiedział ze 50% na 50%.wiec się nie zdecydowałem.Na prelekcji dowiedziałem się naprawdę dużo i 3 tyg temu zakupilsmy z żoną całą terapie matę i pas. Po mimo ceny która nie jest najniższa od tygodnia dystans który mogę przejść bez bólu wydłużył Się ze 100 do 250 m. To działa ale trzeba zainwestować te 15-20 minut dniennie. Ja polecam

k.nowaczyk

Byłam w czwartek z mężem na pokazie w Radomiu. Było naprawdę fajnie! Kupiłam mate i dostałam do tego 3 prezenty! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Gdy zadzwonili do nas stwierdziliśmy ze pójdziemy z czystej ciekawości okazało się, że produkty które zaprezentowali są naprawdę warte tych pieniędzy. Mam nadzieje, że niebawem jeszcze pojawicie się w Radomiu bo bardzo chętnie jeszcze raz pójdziemy na taki pokaz. Serdecznie z mężem polecamy.

Hurtownia godna polecenia. Szybka dostawa, dobry kontakt, bez zastrzeżeń.

mario

nic nie kupujcie u tych ludzi maty masujące kosztują u nich 8500zl a naprawdę można kupić identyczne za 1200zl tak samo jest z resztą sprzętu .Byłem na spotkaniu w Elblągu w hotelu żuławy obiecano mi przez telefon tablet że niby taki super a baba ktura obiecała chyba nie wie jak tablet wygląda zresztą spojrzała by na siebie w lustro to bysie pewnie wystraszyła zamiast tabletu dostałem (usunięte przez administratora) do pisania dal dzieci.Nie wierzcie tej bandzie złodziei.

Anazja.T

Naucz się pisać i kultury, byliśmy na tym spotkaniu ,nie pisz bzdur człowieku

@Anazja.T

Byłaś na spotkaniu pewnie jako sprzedawca ;) Przytyki w kwestii kultury i poprawnego pisania od osoby, która nie potrafi poprawnie stawiać przecinków również są słabe

Dark
@Anazja.T

Facet ma rację wróciłem z tej prezentacji kto głupi kupi kobieta która to zachwalała może być zatrudniona w handlu córki ma mądre jedna medycyna poza granicami kraju studiuje druga weterynarię no no a mamusia trochę ciasna ale to dobrze.

Marleb

Radzę wziąć słownik ortograficzny do ręki i nauczyć się języka polskiego .

Rumia

Właśnie byłam na "prezentacji" tejże firmy. Głównym towarem była mata masującą. Kolejnymi towarami które były od sponsora to garnki, wyciskarka wolnoobrotowa i odkurzacz. Pani prowadzącą stanowcza. Mówiła dużo o zdrowiu i o świadomości naszych wyborów. Np. wiemy, że jest ginekolog ale nie chodzimy na cytologię. Tak samo jeśli chodzi o kondycję naszego kręgosłupa. Taka wyszkolona, inteligentna Pani Prowadzącą niby pracuje w rehabilitacji a nie powiedziała Ani słowa, że trzaba ćwiczyć. Aby kręgosłup był w formie to trzeba Ćwiczyć- ruszać się a nie siedzieć w fotelu na macie masujacej. Jeśli chodzi o produkty które tam były to (usunięte przez administratora) Mata na znanym portalu za 3.000 zł a oni po ich upustach bagatela 8.499zl. garnki również 8.000. wyciskarka około 4000(nie pamiętam dokładnie) na portalu 1.000, odkurzacz za 8.500, na portalu 1.500. Także z wielkim sarkazmem jeśli jesteś bogaty i naiwny to zapraszam. Na początku spotkania "proszę wyłączyć telefon". No jakże inaczej, boją się, że można sprawdzić ceny w internecie. Wredny PAN nie pozwolił mi usiąść na wybranym przeze mnie miejscu, wręcz nakazał mi usiąść na wybranym przez niego miejscu. Na końcu losowanie. Losowanie kuponów na nagrodę główną. Czyli jak kupisz matę masującą za 8.500 to w gratisie otrzymasz te wszystkie rzeczy: garnki, wyciskarka, odkurzacz. Ale prawda jest taka, że te rzeczy są tańsze razem niż te 8.500 za tę matę. Losowanie się odbyło ale Pani nie pokazała kuponu. Także przeczytała imiona osób które były zainteresowane. Na koniec rozdanie tabletów które były obiecane przez telefon. Haha taki żarcik były kamerki do PC ( kupa śmiechu. Każdy laptop na kamerkę więc do śmietnika ) ale najlepsze jest to, że na kamerce nie pisze mega Pixel tylko MAGA PIXEL ( hmmm może to lepsza wersja Pixeli) szkoda czasu i ZDROWIA.

Mała Mi

Byłam dzisiaj z mężem na ,, prezentacji,, na temat alergii... Jestem zawiedziona o alergii wspomniała Pani prowadząca kilka razy. Pani prowadząca reklamowała również fotel masujący (odczucia jeśli chodzi o masaż niezbyt miłe (: i jeszcze mnie do tej pory niedobrze).Pan prowadzący niezbyt miło odezwał się do starszego Pana, który nie oddał karteczki (kuponu).Pod koniec zapraszali ludzi do ankiety.Pan spytał jak się podobał masaż słysząc moją negatywną opinię zaprosił nas grzecznie do wyjścia-żadnej ankiety nie było....Jedyna część która była godna uwagi to temat soków warzywnych i ich właściwości... Ludzie szkoda czasu...a nagrody żenada (:. Najbardziej szkoda mi starszego Pana , który dał się namówić na bagatela tani zakup około 8,5 tysiaka za fotel masujący plus gratisy.

Uczestnik spotkania

Wszystko to prawda co Pani napisała, potwierdzam.

Eugeniusz

Dzisiaj odbyła się prezentacja firmy Comfort Med. w Kluczborku. Nie mam zastrzeżeń co do samej prezentacji. Ja nie dałem się naciągnąć na zakup maty masującej za 8500 zł lub rozłożonej tej kwoty na raty na 4 lata, pomimo że obok maty serwowano inne dodatki gratis. Zastrzeżenia mam do osób, które zapraszają na prezentację ponieważ obiecują tablet ze wszystkimi najnowszymi osiągnięciami techniki wi-fi, wykonywanie zdjęć itp. a faktycznie prezentem jest plastikowa płytka do rysowania rysikiem. Na moje zapytanie dlaczego tak jest, prowadzący spotkanie oświadczył, że zaprasza inna firma z którą Oni nie mają nic wspólnego. Śmieszne. Ja więcej na spotkanie z tą firmą już więcej nie pójdę i radzę to innym osobom, które nie lubią być oszukiwane. Całkowicie zgadzam się z negatywnymi komentarzami innych osób, które są tu przedstawione. Szkoda czasu.

Śmieszne

Dzisiaj (12.08.2018), o godzinie 14 w Przemyślu odbyła się właśnie prezentacja firmy comfort med plus - (usunięte przez administratora) potworni i chamy jakich mało, w życiu nie dajcie się naciągnąć i nawet nie chodźcie na te spotkania, bo dajecie utrzymanie bandzie zlodzieji i ludzi, którzy z kulturą osobista nie mają nic wspólnego - czarna paniusia z pazurami, jak Jastrząb ochrzaniala każdego, kto tylko miał coś do powiedzenia, a prowadzący "Karol fizjoterapeuta" zrobił awanturę starszemu Panu za to, że napil się i mu się odbiło! Było to żenujące w najwyższym stopniu, poza tym, jak już wiele osób wspomnialo prezentem jest tablet, na którym można rysowac rysikiem... Także omijajcie ich z dala!!

Również zostałam bardzo nie fajnie potraktowana przed pokazem przez panienke , ktora reprezentowała comford med. Upominku nie dostałam bo przyszłam bez męża a ponoc musiał być, czego mi pani zapraszajaca przez tel nie powiedziała

henryk

A mi ich towar odpowiada. Zaplacilem wiem ze więcej ale wszystko pod nos. I tyle

The_Observer

28 maja br. w motelu w Łomiankach odbył się pokaz firmy ComfortMed+. Telefonistka, która zapraszała na to spotkanie powiedziała, że otrzymam w prezencie tablet 8", z wifi i slotem na SIM kartę. Pokaz prowadziła pani przedstawiająca się jako Sara, fizjoterapeutka. prezentowała garnki i odkurzacz sponsorów oraz siedzisko do masażu. najciekawsze (oprócz kosmicznych cen i urobienia kilku par starszych osób na zakup za ponad 8 tys. zł) były nagrody. Po dwóch godzinach spędzonych na słuchaniu truizmów o kręgosłupie, nadszedł czas na rozdanie nagród. Do wyboru były dwie: kamerka samochodowa (wideorejestrator) i oczekiwany przeze mnie tablet....., który okazał się zwykłą plastikową płytką z rysikiem, taki do zabawy dla niemowlaków czy 2-latków. Na mój (i jeszcze kilku osób) protest, że to nie o to chodzi, pani Sara, wraz z towarzyszącym jej osiłkiem, już mniej grzecznie zaczęli wmawiać, że oni mają tylko takie, że to, co usłyszałem od telefonistki, to jej własne słowa, i oni nic nie wiedzą, żeby miały być rozdawane jakieś inne tablety. A w ogóle, to jak się nie podoba, to won z sali, bo oni ją wynajęli i co im zrobicie! Najbardziej żal mi te osoby, które dały się nabrać i podpisały umowy kupna tych masażerów po 8,5 tys. UWAGA na firmę z ul. Serdecznej 8 w Poznaniu, tel. 613072121.

Zaza
@The_Observer

Właśnie mnie zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną ale jednaj rezygnuję... Smutne to wszystko..

Chodzi mi o tę firmę na ul.Serdecznej 8 w Przeźmierowie

Rak nieborak

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o COMFORT MED + Sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w COMFORT MED + Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy COMFORT MED + Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COMFORT MED + Sp. z o.o.?

COMFORT MED + Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 101 ocen.

COMFORT MED + Sp. z o.o.