Opinie o K&S Biuro Pośrednictwa Pracy w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy K&S Biuro Pośrednictwa Pracy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K&S Biuro Pośrednictwa Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&S Biuro Pośrednictwa Pracy w Kraków

Czy ktoś aktualnie pracuje przez tę agencje ? Może ktoś potwierdzić ?

Justa

witam, proszę o opinie o tej agencji pracy kogoś kto już dłuższy tam pracuje będę wdzięczna podam maila j.marc17@wp.pl

Kamilos

Ja rowniez jestem zadowolony z wyjazdu . Pojedzcie sami A nie narzekacie.

Ktos cos wie o tej agencji? Jedyne co znalazłem to opinie na facebooku gdzie wszyscy oceniali na 5 gwiazdek i wydaje mi sie to podejrzane lub mogą to być poprostu ich znajomi :)

Robert
@Piotr

Jestem przez nich w Holandii jako order picker i to najlepsze biuro przez jakie wyjechałem, porządne mieszkanie a nie jakiejś zapleśniałe dziury bardzo polecam nie ma co się zastanawiać

Madeleine
@Piotr

Hej tez sie nad tym zastanawiam... I wydaje sie wszystko aż za piękne. Daj znać jesli wyjechales i wiesz wiecej. Bede wdzieczna... :)

Barti
@Robert

Jeśli możesz napisz coś więcej...nie tylko że chata ładna ....

Nie jestem robotem
@Piotr

Ja też uważam to za podejrzane, tym bardziej że połowa opinii jest wystawiona tego samego dnia. Może to był ruch ze strony znajomych, aby nabić kilka "lajków", nie wiem. Czy ktoś może coś więcej o tej firmie rekrutacyjnej napisać?

@Robert

Robert napisz do mnie na maila ewaand350@gmail.com

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie K&S Biuro Pośrednictwa Pracy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Karo

A mi za to Bardzo podoba się podejście do ludzi. Mimo wcześniejszych wpadek z wszelkimi agencjami teraz jestem naprawdę zadowolona. Mieszkanie oraz praca w dobrych,godnych warunkach . Nie wiem co za ludzie piszą komentarze,że to blef. Leczcie sie

Kawu

Konkretna agencja. Nie miałam żadnych nieprzyjemności podczas współpracy. Godne warunki oraz wynagrodzenie. Polecam!????????????

MB

Bardzo rzetelna firma. Świetny kontakt z koordynatorem. Wypłata zawsze na czas. Polecam!

Jarek

Spoko,ogarnieta organizacja pracy

Pracuje prze tą agencję w PHILIPS i jestem bardzo zadowolona wypłaty na czas mieszkania na bardzo dobrym poziomie i kontakt z K&S bardzo dobry

Bartek

Pracuję przez nich w Piekarni i oby więcej takich ludzi zawsze pomogą oraz doradzą ,a praca dokładnie taka sama jak w ofercie. Znajomy stracił jedną (przez blanta :/) a za godzinę mieli już dla niego nową P O L E C A M !!!!!!

Nie wiem co mój poprzednik miał na myśli, każdy ocenia agencję według swoich kryteriów ;) ja mam odmienne zdanie, polecam K&S, to już mój kolejny wyjazd za granicę i się nie rozczarowałam, normalne podejście do człowieka, a nie jak do produktu na sprzedaż, wszystko było tak, jak zostało mi powiedziane, pisać można wiele, po prostu życzę każdemu, żeby sam się przekonał, ja jak najbardziej jestem na tak

ŚCIEMA !!!

fikcyjna agencja , handel ludźmi

Elonor

Witam, zamierzam wyjechać przez KS do Holandii praca w eindhoven , mógłby się ktoś wypowiedzieć coś na temat tego biura jak z pracą, domkiem i wyplatami ?

myszunia
@Elonor

My tez eindhoven czy ktos tam jest, pracuje?

Sywester

Pracuje przez nich w firmie budowlanej w Oss i naprawdę jestem w szoku że takie agencje jeszcze istnieją, zero ściemy i jeszcze Ci doradzą co i jak załatwić

Jestem przez nich i nie mam żadnych zażutów kasa na czas zawsze odbierają telefony zero problemów tak jak mówią tak jest ja z czystym sercem POLECAM i co najważniejsze nie ma siedzenia na domkach tylko cały czas praca koledze skonczył się projekt to za godzine miał nową prace :)

kamila
@Ania

W jakim miescie mieszkasz i przy czym pracujesz jesli mozna zapytac?

Zostaw merytoryczną opinię o K&S Biuro Pośrednictwa Pracy - Kraków

• Jak się pracuje w K&S Biuro Pośrednictwa Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy K&S Biuro Pośrednictwa Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&S Biuro Pośrednictwa Pracy?

K&S Biuro Pośrednictwa Pracy
3.1/5 Na podstawie 54 ocen.

K&S Biuro Pośrednictwa Pracy