Opinie o K&S Biuro Pośrednictwa Pracy w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy K&S Biuro Pośrednictwa Pracy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K&S Biuro Pośrednictwa Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&S Biuro Pośrednictwa Pracy w Kraków

Maria

W ostatnim czasie nie wypowiadacie za wiele na temat K&S Biura Pośrednictwa Pracy. Powinniście wiedzieć, że K&S to profesjonalna agencja rekrutacyjna, specjalizująca się w doradztwie personalnym oraz kompleksowej rekrutacji pracowników dla Klientów zagranicznych. Jeśli chcielibyście rozpocząć pracę za ich pośrednictwem, to polecam Wam przejrzeć najważniejsze strony z ofertami pracy - na nich bowiem widnieją ich ogłoszenia. Oferują na przykład pracę przy tulipanach, czy pracę w betoniarni. Czy ktoś z Was rozważy aplikowanie? Czekam z niecierpliwością na Wasze opinie na ten temat.

Poszukujący

To jest agencja pracy, czy agencja rekrutacyjna? Jeśli to drugie, to do których agencji w Holandii rekrutują?

K&S Recruitment
@Poszukujący

Szanowni Państwo K&S Recruitment jest agencją pracy jak i również agencją rekrutacyjną dla największych i najlepszych biur w Holandii, Niemczech, Norwegii, Szwecji a już niedługo w Korei Południowej zachęcamy do wysyłania CV.

@K&S Recruitment

Największych i najlepszych to znaczy? Proszę podać konkretne nazwy firm do których rekrutujecie w Holandii.

nervousx

To biuro jest żałosne. Dzwoniłam w sprawie pracy w poniedziałek, we wtorek jeszcze dogadywałam szczegóły co do oferty gdyż wahałam się między jedną a drugą. Zadzwoniłam w środę tego samego tygodnia i Pani z uśmiechem na twarzy mówi mi że żadnej oferty nie ma. Żałosna firma, nawet nie musiałam z nią wyjeżdżać za granicę aby dowiedzieć się jak kompetentni ludzie w niej pracują. Nie pozdrawiam, nie polecam i każdemu kogo spotkam na mojej drodze będę ją odmawiać.

jax

Lubię atmosferę w K&S Biuro Pośrednictwa Pracy za: nowosci

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie K&S Biuro Pośrednictwa Pracy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mag

Witam, znalazłam ofertę pracy przy montażu silników elektrycznych w Lejdzie. Czy jest tu ktoś, kto aplikował już na tę ofertę? Jestem ciekawa jakie są godziny pracy, jakie zakwaterowanie (domki, mieszkania, hotel?) I jak daleko od miejsca pracy? No i sama praca na czym polega - składanie różnych modeli, ile czasu na sztukę, szkolenie? Z góry dzięki za info

@Mag

Miejmy nadzieję, że ktoś szybko odpowie na Twoje pytania. Od czasu napisania Twojego komentarza minęło kilka dni. Czy powiesz nam, jaką decyzję podjęłaś? Czy aplikowałaś do pracy za pośrednictwem K&S? A może nadal się wahasz?

Megi

Czy ktoś pracował przez ta agencje jako pokojówka? Zastanawiam się nad wyjazdem. Może ktoś będzie jechał niedługo? Razem raźniej ;)

michal
@Megi

hej, jezdzilas juz z tej agencji? odezwjij sie.

@michal

Planujecie podjąć pracę za pośrednictwem K&S? Jeśli tak, napiszcie proszę, czego konkretnego chcecie się dowiedzieć na temat pracy w tym miejscu. Interesują Was ogólne warunki pracy? A może atmosfera i zakwaterowanie to dla Was priorytet? Czekamy na komentarze.

Maria

@aga, czy Ty także jesteś zainteresowana podjęciem pracy w firmie? A może zdecydowałaś się już skorzystać z usług K&S Biura Pośrednictwa Pracy? Podziel się z nami swoją opinią. Każdy merytoryczny komentarz jest bardzo istotny dla użytkowników forum.

@Maria

@Maria od kilku lat pracuje w hotelach w Amsterdamie, chętnie podzielę się swoim doświadczeniem jeśli jesteś zainteresowana i odpowiem na każde pytanie dotyczące pracy.

Budu
@Tomek

Hej ja chetnie sie dowiem????przez jaka agencje? Warunki?kasa?

TomBe
@Tomek

Tomku. Proszę Cię również o jakieś informacje nt. pracy w hotelach w Ams.

Małpa

Witam...Do jakiej agencji w Holandii oni rekrutują?

Mick

Pakowanie detergentów w Etten. Ktoś coś wie;)?

Aga

Hej interesuje mnie praca na magazynie orderpicer. Czy ktoś z was kochani pracuje na podobnym stanowisku przez to Biuro i w jakim mieście.Jakie są warunki mieszkaniowe i ogółem jak współpraca z biurem. Pozdrawiam

Paula

Witam, intetesuja mnie informacje o pracy na karmie i piekarni

Paula

Witam, jakies opinie na temat pracy ma piekarni lub karmy dla zwierzat??

Maria

@blanka, dziękujemy za chęć podzielenia się opinią. Czy wszystko się udało i jesteś pracownikiem firmy? Jeśli jesteś jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną trzymamy kciuki za jej pozytywny przebieg. Mamy nadzieje, że podzielisz się z nami wrażeniami i podpowiesz jakich pytań można się spodziewać na takiej rozmowie. Czekamy na opinie!

Maria

@mirek, co dokładnie chciałbyś wiedzieć? Który aspekt pracy interesuje Cię najbardziej? Czy są to warunki finansowe, benefity a może atmosfera panująca w firmie? Jak rozumiem skorzystałeś już z propozycji pracy oferowanej przez K&S Biuro Pośrednictwa Pracy? Jak oceniasz kontakt z firmą? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

Stopa

Witam, czy ktoś wyjechał z tej agencji jako monter rusztowan? Proszę o opinie.

Monter
@Stopa

jestem i jestem mega zadowolony nigdzie na dają takiej stawki i warunków jak tam

mirek
@Stopa

wybieram sie na rusztowania z tej firmy prosze o opinie

Blanka

Czy ktoras z Pan jest moze w Holandii jako pokojowka? Jak jest z godzinami i z kwatera? Moge liczyc na jakies informacje? dziekuje

Maria

Czy są tu obecni pracownicy firmy K&S Biura Pośrednictwa Pracy? Możecie podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery panującej w tym przedsiębiorstwie? @Lisiczka555, czy próbowałaś podejmować próbę kontaktu z firmą innym sposobem niż ten telefoniczny? Być może został już znaleziony odpowiedzi kandydat na to konkretne stanowisko?

Lisiczka555

Najpierw dzwonia proponuja prace pozniej cisza nie odbieraja ta firma to porażka!!!

Maria

@rurki, możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Co jeszcze, prócz wspomnianych przez Ciebie terminowych wypłat i aktywnie udzielanej pomocy jest istotnym aspektem w K&S Biurze Pośrednictwa Pracy? Może podzielisz się z nami informacjami odnośnie atmosfery panującej w tym miejscu?

rurki

Hajs na czas pomagają rozwiązać problemy można polecić

Zostaw merytoryczną opinię o K&S Biuro Pośrednictwa Pracy - Kraków

• Jak się pracuje w K&S Biuro Pośrednictwa Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy K&S Biuro Pośrednictwa Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&S Biuro Pośrednictwa Pracy?

K&S Biuro Pośrednictwa Pracy
3.1/5 Na podstawie 54 ocen.

K&S Biuro Pośrednictwa Pracy