Polish Employees

Kraków

Opinie o Polish Employees

Hanna

@franek, dlaczego tak uważasz? Spotkała Cię jakaś niemiła sytuacja?

grzegorz

prawidłowo, że wymagają zatrudnienia osób ze znajomością języka. Za granicą mają już dość Polaków, którzy ani be, ani me. Ja jestem za tym właśnie. Chcesz wyjechać? Dostosuj się do kraju, do którego jedziesz :)

dariusz pogonowski

firma niechce zapłaic pieniedzy

franek

to oszusci

ktoś

Proszę może ktoś korzystał z usług firmy Polish Employees bo nigdzie nie ma opinii na ich temat Proszę

?

Hej, ktokolwiek pracował przez tą agencję? Istnieje ona dopiero od kwietnia 2013 i ani jednej opinii na jej temat. Trochę podejrzane zwłaszcza,że cały czas pojawiają się identyczne ogłoszenia o pracę. Jeśli ktoś coś wie proszę o podzielenie się :) Dzięki!

marek
@ 22.08.2013 21:05

Jeszcze nie zaczolem lecz stwierdzam ze klamia zastanow sie

Monter
@ 22.08.2013 21:05

Nie polecam. Co prawda dziewczyny z biura bardzo sympatyczne, ale co z tego skoro nie płacą terminowo. Pensja miała być do 10 - pierwsza wypłata 20, kolejna 12 może następna będzie w terminie. Do tego kompletny brak organizacji w firmie, musiałem podpisać 2 umowy zlecenia, a i tak miałem mniej kasy niż pracownicy zatrudnieni w firmie dla której pracowałem. Dużo bicia piany.Odradzam.

Zostaw opinię o Polish Employees - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polish Employees