Nie polecam nikomu. Firma geoexpert2 wykonywała u mnie podłączenie Wod-kan. Pracę wykonali nie chlubnie, na zakończenie wyrownuwali teren pod kanalizacja gdzie najechał koparką na właz od studzienki zasypał go i zostawił. Następnie okłamali mnie że inspektor z PUK odebrał podłączenie Wod-kan abym wypłacił im pieniądze. Jak się okazało nie podpisali protokołu u inspektora ani go nie poinformowali o skończeniu pracy. Przez trzy miesiące zbywali mnie że podpiszą protokół i załatwia to z inspektorem niestety kłamali. Teraz nawet telefonu nie odbierają więc sprawa będzie musiała trafić do sądu.