Opinie o Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval w Wejherowo

gerrard

PRACUJĘ W TEJ FIRMIE JAKIŚ CZAS I POZNAŁEM TAKTYKĘ DZIAŁANIA DYREKCJI KTOŚ NAPISAŁ ŻE DUŻO ZARABIA W UMOWIE MAMY 8 GODZIN PRACUJEMY JAK WOŁY PO 10 A CZASAMI JESZCZE WIĘCEJ I NIC Z TEGO NIEMA O PODWYŻCE MOŻNA ZAPOMNIEĆ ,AWANS TYLKO NA CO NA FRAJERA TO MOŻNA WSZĘDZIE .NA PALCACH JEDNEJ MOŻNA POLICZYĆ LUDZI KTÓRZY COŚ POTRAFIĄ CAŁA RESZTA TO ZBIERANINA EMERYTÓW I INWALIDÓW KTÓRZY WIĘKSZOŚĆ DNIA ŚCIEMNIAJĄ POWAŻNIE ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZMIANĄ PRACY NA BARDZIEJ PŁATNĄ BO MI NIE STARCZA OD PIERWSZEGO DO OSTATNIEGO

gerrard

wszyscy piszecie że jest źle ,dobrze jest tylko dla kawalera który niema większego celu w życiu ,a jak masz rodzinę to jest ciężko wyżyć z samej wypłaty dlatego bierzemy zaliczki a szefowie ci powiedzą że żyjesz ponad stan ale po prostu inaczej się nie da

Blejk z dynastii

"Barajan" chyba Brian, baranie.

Weteran

Obetrzyj łzy Brajan z Nazaretu,popracujesz jeszcze kilka lat w tej firmie i się przyzwyczaisz jak cała reszta ekipy.A na chwilę obecną poproś tatusia o większe kieszonkowe,albo zacznij liczyć sam na siebie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Brajan z Nazaretu

Liczyłem na trochę grubszą kopertę od Gwiazdora. Ledwo na karpia starczyło. To były naprawdę smutne święta.

hałabała

1500 zł brutto ? być może w okresie próbnym, choć nie pamiętam tak niskiej stawki na początku mojej współpracy, a jeśli nawet, to musiałem się na nią zgodzić i nie była to dla mnie niespodzianka. Można powiedzieć, że pensje są naprawdę o przyzwoitym standardzie. Pracowałem już dla różnych firm i mam porównanie. Jest OK, mam umowę o pracę, regularne, zawsze jak w zegarku, wystarczające na życie zarobki i fajną ekipę. Oczywiście są wyjątki, jak wszędzie, ale to margines. Praca jest spokojna, poukładana i bez chaosu. Nie ma monotonii. Czasami jest ciężko, ale gdzie nie jest ? Realizujemy mnóstwo ciekawych projektów. Być może dlatego niektórzy nie potrafią się przystosować. Firma się zmienia, inwestuje w ludzi, lepsze warunki i myśli o ciągłym rozwoju. Czasami zdarzają się nadgodziny, można sobie dorobić, wiec naprawdę jest spoko. Niestety, nie każdemu można dogodzić. Mam wrażanie, że negatywne opinie wyrażają wciąż te same osoby, którym wszędzie jest źle i szukają problemu. Ja uważam, że ważne jest podejście, dobre nastawienie i reszta sama się układa. Być może ty, dario46, miałeś ochotę na romans z prezesami i ci nie wyszło. A kredyt ? jakoś nie miałem z tym problemów. Bądź elegancki - Swoje emocje, żale i ewentualne niezadowolenie lepiej trzymać na wodzy. Każda argumentacja powinna być rzeczowa i oparta na faktach, a nie bezpodstawnych pomówieniach. Mam nadzieję, że moja opinia była pomocna.

dario46

Pracowałem w tej firmie, 1500 brutto podstawa tak jak kolega powyżej napisał i cała reszta też się zgadza.I jak tu wżąć jakikolwiek kredyt,nie wiem po co tak tej firmie słodzisz masz romans z którymś z prezesów.

fat_a

Rozbawiłeś mnie. Ja zarabiam tu o wiele więcej, dodam, że nie jestem brygadzistą ani kierownikiem ;-) Jeśli jesteś tak słabo opłacany, to się zwolnij i poszukaj sobie jakiegoś innego, może trochę mniej skomplikowanego zajęcia. Firma docenia osoby z odpowiednimi umiejętnościami. Widocznie potrafisz obsługiwać jedynie szlifierkę kątową. W firmie są premie i inne dodatki uznaniowe. Nieprawdą jest też (przynajmniej w moim przypadku), że podstawa wynosi 1500 zł. Jeśli chcesz wyższą stawkę za pracę w sobotę, to weź się do roboty zamiast stać popijając kawkę przy oknie z resztą symulantów. Właściciele prowadzą ten biznes już parę ładnych lat i nie są ślepi. Za zbijanie bąków, nikt ci nie zapłaci ! Pracę w tej firmie polecił mi znajomy i nie zawiodłem się. Firma rzetelna i godna zaufania.

żigolo

Bez owijania w bawełnę-podstawa 1500 brutto,stawki od 8 zł do 10 zł dla monter szlifierz,spawacz max 12 zł i ani grama więcej za nadgodziny zwykła stawka,za soboty też nic więcej.Brygadzista tylko goni do roboty,całą resztę ma w nosie dba tylko o swój tyłek,i ktoś tu ma czelność mówić że jest dobrze.Co do awansu to można awansować tylko na FRAJERA.Ot i cała prawda.

???

Czy ktoś ma świeże info o tej firmie? Czy są wypłacalni? I jak atmosfera w firmie?

anonymouse

Zupełnie się zgadzam z Tobą. - praca bardzo rozwijająca i ciekawa, - bardzo dobre zarobki, najwyższe wsrod korpo wejherowskich, - mila i przyjazna atmosfera, - przyjaźni i dbający o pracownika prezesi oraz team leaderzy, - LICZNE możliwości awansu, jeśli jesteś dobry - open door policy - zawsze mogą porozmawiać o swoich problemach z moim przełożonym, - brak rotacji, ludzie nie odchodzą z firmy, bo po co. Tu jest dobrze i przyjaźnie. Wszyscy jestescie MALKONTENTAMI.

driver

Jest to prężnie rozwijająca się firma i dlatego też robota jest tutaj fascynująca. Dużo płacą i można spotkać tutaj ciekawych ludzi.

?

kiwają ludzi na umowach śmieciowych

?

O hoho :] Ale ktoś tu pięknie kadzi. Z tego co się orientuję to parę osób rozgląda się za nowym zajęciem.

?

Co ? [usunięte przez moderatora] tu jak murzyni na plantacji bawełny !

Bardzo rodzinna atmosfera.

?

Zajebisty socjal i mega wysokie zarobki ! POLECAM ! Lubię to !

Zostaw merytoryczną opinię o Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval - Wejherowo

Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • ul. Feliksa Rogaczewskiego 23
    84-200 Wejherowo