Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval

Wejherowo

Opinie o Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval

rozo

Nie rozumiem tych wpisów . Bardzo dobry pracodawca! Miła i sympatyczna atmosfera pracy.

Kaszub
@rozo 09.08.2017 13:32

(usunięte przez administratora) tam miła, co ty pieprzysz ? Korzystając z okazji pozdrawiam półgłówków zza kotary. Oby do nowego roku.

Rozek
@Kaszub 09.12.2017 15:22

Nie rozumiem

zanik jąder mi nie grozi

nieprawda, zostali jeszcze bigorektycy na koksie ;-)

najlepsi pracownicy składają wypowiedzenia ;-(

Bogdan

Ile można zarobić i jakie umowy dają? Jaka atmosfera ?

Orero

Ciekaw jestem, czy właściciele czytają te wpisy ;-)

Glemp

Gerrard, w twoim przypadku, orzecznictwo o stopniu niepełnosprawności wykazało z pewnością inwalidztwo umyslowe. Jeśli faktycznie cię zwolnili, to bardzo się dziwię. Przedsiębiorcy zatrudniający osoby niepełnosprawne mogą ubiegać się o dofinansowanie.

Gerrard

Glemp a zastanawiałeś się czy jeszcze pracuje a zastanawiałeś się czy jeszcze pracuje pomyśl trochę i napisz coś z sensem

Fafik

Szkoda, że kolejny wpis został usunięty. Czyżby ktoś się próbował wybielić ? Myślę, że warto go jeszcze raz zamieścić. Tylko tym razem bez określeń typu: "temu dzieciakiem należy się klaps", bo będzie miał pretekst do usunięcia wpisu u moderatora.

Glemp

Gerrard, najlepiej byłoby gdybyś sam się zwolnił, bo twoje wpisy są słabe jak umiejętności zdecydowanej większość załogi. Rozumiem twoją frustrację, pewnie nikt nie szuka takich specjalistow, jak ty.

Gerrard

I co zwolniło się następnych dwóch pracowników ciekawe kiedy prezesi będą zatrudniać ruskich albo Ukraińców

super smarkacz

Żałosna, to jest jego kleptomania i bieganie za dyrekcję, jak tylko się w drzwiach pojawią. Szkoda, że nie jest taki aktywny, jak nie patrzą. Jeśli myślę o tej samej osobie.

Fafik

Dlaczego zginął wpis mojego ulubieńca ? Dziadzia, zrób z tym porządek ;-)

Gerrard

Nawiązując do tematu nobady po co w ogóle pracować po 12 godz.czy 10 skoro jeden z prezesów twierdzi że po 8 godz pracy, człowiek jest niewydajny, a poza tym i tak się nie opłaca.

Super spawacz

Widać hejt przeniósł się do internetu, bo niby anonimowo. Łatwo można się domyśleć kto kogo hejtuje w tym wypadku, najwyraźniej ktoś chce komuś zrobić świństwo zanim zmieni zakład pracy. Żałosne...

Fafik

Dziadzia, daję łapkę w górę za "czarnuchy" ;-) A co czarnuch ma białego ? SŁUCHAĆ !

Fafik

Nie pytaj co firma może zrobić dla ciebie - zapytaj, czy możesz zostać na nadgodziny ;-)

Fafik

Kiedyś przynajmniej robił to dyskretnie i nie tak łapczywie. Myślałem, że tylko ja to zauważam. Z kolegami by się podzielił ;-) A w ogóle, to nie czepiajcie się chłopaka, on nie kradnie, on utylizuje odpady. Przecież to jest pracownik roku, człowiek Pana Prezesa.

nie jestem robotem

Proszę zachować spokój i nie kierować fałszywych oskarżeń personalnie ! W przeciwnym razie wskażę na forum publicznym, kto wynosi z firmy złom i materiały.

człowiek kibel

Lubię to !

Nobody

Pracodawcę można bardzo łatwo ocenić, np. hmm.... po Łebczu. Praca w tej miejscowości miała być na 2-3 miesiące począwszy od lutego tego roku. Niestety jak to bywa z naszym "prezesem" ciągle termin był przekładany na kolejne miesiące. Ludzie tyrali jak woły, szef tego niestety nie widział (albo nie chciał widzieć), ciągłe darcie się na swoich pracowników nie przyspieszy końca budowy, a jedynie spowolni. Choć nie powiem chyba bierze podwójną dawkę leków albo zmienił lekarza, bo od dobrego miesiąca jest spokojny i miły. Termin nas goni (do końca lipca) a szef goni nas byśmy od 7 do 19 pracowali (najlepiej z 1 przerwą), bo boi się, że będzie płacił kary (Ku*wa, trzeba było szybciej zorganizować plan działania, a nie wszystko na ostatni moment, gdzie pracownicy są już zmęczeni ciągłym bieganiem od rana) Za taką stawkę, którą mamy ludziom nie opłaca się pracować do 19, zostaje tylko kilka osób. Trzeba powiedzieć sobie jasno: Albo wszyscy pracują do 19 albo nikt i zwijamy interes o 17, bo kilka osób przez 2 godziny ch*ja zrobi, a jedynie tracą swój wolny czas. Premii nie ma albo są znikome dla tych co robią 12 godzin. Szef powinien chociaż premiować te 2 ostanie godziny płacąc choćby podwójną stawkę. Praca na wyjeździe powinna być lepiej opłacana bo jednak ludzie tracą dziennie 2 godziny na dojazd i przyjazd do domu. Więcej wiary w ludzi. Lepsze wynagrodzenie = lepszy efekt pracy. Proste jak je*anie. Pozdrawiam, życzę miłej lektury.

kursant

a kogo masz na myśli, pod pojęciem kluczowi ?

Genio

Po tej opinii widać jaki stosunek ma szefostwo, ma nas za nic nieumiejacych leniwych zlodzieji którzy ciągle się czepiają. Trzeba spojrzeć dlaczego tak jest. Motywować, inwestować w rozwój a nie iść najniższym kosztem bo liczy się mój zysk Dajcie ludziom to ludzie wam oddadzą.

Hałabała

OK, to może teraz ja. Ktoś mądry powiedział kiedyś, że firma to ludzie. Jakich ludzi zatrudnia nasza firma ? Czy są to osoby wykwalifikowane z wieloletnim stażem pracy ? Czy osoby te tworzą zgrany, doświadczony zespół, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych usług ? Odpowiedź na powyższe: NIE Nie trzeba się mocno przyglądać, żeby zauważyć coraz większe niezadowolenie oraz oznaki tego niezadowolenia: -wykonywanie wyłącznie czynności, które nie wykraczają poza minimalny zakres obowiązków -brak własnej inicjatywy "robię tylko to co muszę" -precyzyjne przestrzeganie godzin pracy, w negatywnym tego słowa znaczeniu "odliczam czas do wyjścia, pieprzę nadgodziny" -kombinowanie i oszukiwanie -nadużywanie zwolnień lekarskich -kradzieże oraz wynoszenie drobnych rzeczy jako rekompensaty za poniesione krzywdy -nieefektywne wykorzystanie czasu pracy i brak zaangażowania -wieczne narzekanie i stwarzanie błahych problemów Nie będę komentował niektórych wpisów, bo ręce opadają. Ktoś napisał, że młodzi (w dodatku lepsi oO) nadrabiają za emerytów. Tak, pokazaliście w Łebczu jak nadrabiacie.

Anonim

Kwestia pensji to fakt najniższa krajowa plus reszta z godzinowki od 8-13 zl . Niestety większość komentarzy to prawda. Najgorsze jest to ze składki odprowadzane od najniższej krajowej gwarantują nam tyranie do końca życia. Gdzie przy takich słabych umowach powinniśmy mieć lepsze stawki żeby na ta emeryturę odłożyć. Dziwię się młodym pracownikom ze chce im się tutaj pracować. Po naszych doświadczeniach nie liczcie tutaj na poprawę w tej kwestii.

freshandfruity

Ktostakiktomasmaki...tak, tak, zdziwiony ? Z tą najniższą krajową i podwyżkami z tej okazji tylko dla nielicznych wybrańców, to też jest niezłe granie w... kule. Siedem dyszek piechotą nie chodzi. Pan Prezes znowu puścił bąka w towarzystwie i udaje, że nic się nie stało. Panie Prezesie: odwagi ! Zrozumiemy, że Pan nie mógł wytrzymać. Jesteśmy ciekawi z jakiego klucza były rozdawane te bajońskie podwyżki. Zawsze pracuję uczciwie, lojalnie, staram się jak mogę, nie spóźniam się do pracy, nie kłamię, nie oszukuję, nie piję, nie kradnę, itp, itd. I co ? Spotyka mnie za to taka nagroda ? O co tu chodzi ?

ktostakiktomasmaki

"Aaa przepraszam była podwyżka bo najniższa średnia krajowa poszła do góry." by kiepski Mówisz że była podwyżka? Chyba tylko u nielicznych bo reszcie kto jest na godzinówce odejmują z prostokątnej białej koperty.

prezes

Płacimy pracownikom niewiele, bo w naszej firmie najważniejsza jest przyjazna atmosfera. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Gerrard

dobrze gadasz weteran jak nie my to emeryci!!!!!!

Weteran

Witam wszystkich ZIOMALI walczących o swoje lepsze jutro,tak powiedzmy wprost naszym prezesom dosyć wyzysku i chamstwa.Zarobki w tej firmie to naprawdę na dzisiejsze czasy żenada,od 8 zł do 10 zł monter,szlifierz co do spawaczy 12-13 zł i gwarantowane 10 godzin orki w aluminium.Co zaś do umowy zawartej z każdym pracownikiem na pełnym etacie to gwarantowana najniższa krajowa 1350 zł na chwile obecną,o odpłatności za nadgodziny też można tutaj zapomnieć jak i o przyzwoitej emeryturze w przyszłości.Apel do prezesów tej firmy,ogarnijcie panowie ten temat w pozytywnym tego słowa znaczeniu bo jak tak dalej pójdzie to zasilicie szeregi rencistów i emerytów których zatrudniacie,Pozdrawiam.

Kiepski

Pracuję w LAV-POLu, bo nie mam wyboru. Pensja na czas, premii brak. Ile byś nie przerobił, to masz premie w postaci pensji na czas oraz uścisku dłoni prezesa. Aaa przepraszam była podwyżka bo najniższa średnia krajowa poszła do góry.

Obiektywny

Pracuje w firmiejuz pare ladnych lat. Po wcześniejszych wypowiedziach da się zauważyć fakt, że pozytywne opinie są pisane przez szefostwo (widać to po formie wypowiedzi). W sumie dobrze że to czytają, bo może przejrza na oczy i coś się zmieni. Fakt, dwóch kolegów się zwalnia, bo nie mogą wytrzymać pracy na delegacji w Lebczu, chodzi o p. Piotra, który mysli,że skoro płaci te 11zl na godzinę to są niewyobrażalne pieniądze. A jak dostanie 3000 za 270h w pracy to nie ma co narzekać na warunki płacy. Pewnie chodzi też o charakterek szefa, który potrafi być wybuchowy. Patrząc obiektywnie, po paru latach tutaj przepracowanych stwierdzam: -zaczynasz od 8 zl, -wypłata zależy od przepracowanych godzin, -premia? Jaka premia? Co najwyżej wyrównanie wypłaty do pełnej setki., -ubezpieczenia, ZUS itp. wszystko od minimalnej krajowej, -szkolenia? Sam pójdziesz to masz, -ubranie robocze dostaniesz na początku, potem jak ublagasz, albo jak sam kupisz, większość sama kupuje, tylko nieliczni dostają, -maks. stawka to 12 zł, co kształtuje wypłatę na poziomie ok. 2500zl na rękę, jeśli robisz soboty a w tygodniu zostajesz dłużej. -tak, większość pracownikow to osoby po 50, które siedzą w firmie bo nikt inny już ich nie weźmie, dobrzy pracownicy, tylko młodsi muszą za nich nadrabiać... -ciągle wolno i mało... Z drugiej strony, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Da się tu wytrzymać. Pozdrawiam szefostwo i kolegów z pracy.

GERRARD

i co już dwóch pracowników złożyło wypowiedzenia a to jeszcze nie koniec to się dopiero zacznie,co się stanie jak zwolnią się kluczowi pracownicy ???????

Krawiec

Gerrard, pracujesz jeszcze ?

GERRARD

i co się stało że wszyscy nabrali wody w usta

Gerrard

nie chce mi się z tobą gadać

;-)

Gerrard, jak tam poszukiwania pracy ?

YES WEEKEND

Sezon na "byle do piątku" uważam za rozpoczęty !

Najniższa krajowa na papierze i druga pensja pod stołem. chciałem wziąć kredyt ;-) Trzeba będzie wyjechać z tej zielonej wyspy. pozdrawiam

GERRARD

Ktoś wyżej napisał że słoma z butów i pejsy z pod kapelusza zawsze wyjdą no i właśnie wyszły.

;-)

Nie strasz, nie strasz, bo się ze..asz.

Robol

No, jeżeli nic się nie poprawi. To kilka osób może opuścić szeregi tej firmy. Zarobki nie są najlepsze ale brak szacunku do pracownika razi.

;-)

podwyżki? premie? i co jeszcze? może trzynastą pensję i kartę multi sport ?

Gerrard

Jeżeli piszą i czytają tutaj właściciele tej firmy to powinni się mocno zastanowić nad podwyzkami dla pracowników bo jak większość z nich odejdzie co może się stać bardzo szybko oburza się z ręką w nocniku

GERRARD

Jak chcesz pracy jako handlowiec to szukaj w innych firmach bo w tej to się tylko garba dorobisz i tylko nerwy będziesz tracił szkoda czasu

Korn

Podobno poszukują kogoś do działu handlowego. Bardzo proszę o rzetelną opinię.

Wejrowò

Gerrard, uważam, że powinieneś zostać szefem związków zawodowych. Poprę twoją kandydaturę ! Zrobimy pikietę pod zakładem i podpalimy opony. Ge-rrard, Ge-rrard ! Zorganizuję flagi, napoje winopodobne, gwizdki, trąbki, tuby, syreny strażackie oraz petardy ! HAŃBA ! HAŃBA ! Kto nie skacze, ten...(coś się wymyśli) ! Tyle to dają, w kaflu i biedrze !

Gerrard

Zupełnie sie z tobą zgadzam myślę że piszę to któryś z właścicieli

rozbiór mięsa wołowego

Przyglądam się bacznie dyskusji i zauważam, że ktoś próbuje na siłę równoważyć negatywne opinie nieprawdziwymi, pozytywnymi recenzjami. Ktoś tu napisał o wynagrodzeniu premiowym?... HAHAHA, po co te zagrywki PR-owe ? Jeśli ktoś skusi się ofertą, prędzej czy później dowie się jak wygląda tutaj rzeczywistość ! Firma się rozwija, ale niestety zapomina o pracownikach. Praca dla osób zaczynających karierę zawodową, z uwagi na bardzo kiepskie zarobki, albo dla tych, którzy nie mają innego wyjścia. Im jesteś bardziej ambitny, tym więcej się od ciebie wymaga, nie dając nic w zamian. Wiele osób symuluje pracę lub ma do niej lekceważący stosunek, bo "prezes mnie oszukuje". Ustalanie zasad i jednoczesny brak reakcji właścicieli na ich łamanie, to niestety standard. Umów śmieciowych nie będę się czepiał, bo to niestety standard wśród pracodawców. itp. itd. Moja ocena: dostateczny = (stara skala ocen ;-)

zostaw swoją opinię

Słoma z butów i pejsy spod kapelusza, zawsze wyjdą. Tak mawiała moja babcia - kobieta szacowna i dystyngowana.

GERRARD

im więcej godzin tym mniejsza wypłata ,a jak idziesz na l-4 bo zachorowałeś no zdarza się to płacą marnie a wiele od ciebie oczekują i wymagają,coraz więcej obowiązków mam dość

Zostaw opinię o Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval