Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval

Wejherowo

Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval
4 2

Opinie o Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Arek

Są osoby, którym nigdy nie pasuje nic. Ja potwierdzam, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą.

rozo

Nie rozumiem tych wpisów . Bardzo dobry pracodawca! Miła i sympatyczna atmosfera pracy.

Rozek
@Kaszub 09.12.2017 15:22

Nie rozumiem

zanik jąder mi nie grozi

nieprawda, zostali jeszcze bigorektycy na koksie ;-)

najlepsi pracownicy składają wypowiedzenia ;-(

Bogdan

Ile można zarobić i jakie umowy dają? Jaka atmosfera ?

Orero

Ciekaw jestem, czy właściciele czytają te wpisy ;-)

Glemp

Gerrard, w twoim przypadku, orzecznictwo o stopniu niepełnosprawności wykazało z pewnością inwalidztwo umyslowe. Jeśli faktycznie cię zwolnili, to bardzo się dziwię. Przedsiębiorcy zatrudniający osoby niepełnosprawne mogą ubiegać się o dofinansowanie.

Gerrard

Glemp a zastanawiałeś się czy jeszcze pracuje a zastanawiałeś się czy jeszcze pracuje pomyśl trochę i napisz coś z sensem

Fafik

Szkoda, że kolejny wpis został usunięty. Czyżby ktoś się próbował wybielić ? Myślę, że warto go jeszcze raz zamieścić. Tylko tym razem bez określeń typu: "temu dzieciakiem należy się klaps", bo będzie miał pretekst do usunięcia wpisu u moderatora.

Glemp

Gerrard, najlepiej byłoby gdybyś sam się zwolnił, bo twoje wpisy są słabe jak umiejętności zdecydowanej większość załogi. Rozumiem twoją frustrację, pewnie nikt nie szuka takich specjalistow, jak ty.

Gerrard

I co zwolniło się następnych dwóch pracowników ciekawe kiedy prezesi będą zatrudniać ruskich albo Ukraińców

super smarkacz

Żałosna, to jest jego kleptomania i bieganie za dyrekcję, jak tylko się w drzwiach pojawią. Szkoda, że nie jest taki aktywny, jak nie patrzą. Jeśli myślę o tej samej osobie.

Fafik

Dlaczego zginął wpis mojego ulubieńca ? Dziadzia, zrób z tym porządek ;-)

Gerrard

Nawiązując do tematu nobady po co w ogóle pracować po 12 godz.czy 10 skoro jeden z prezesów twierdzi że po 8 godz pracy, człowiek jest niewydajny, a poza tym i tak się nie opłaca.

Super spawacz

Widać hejt przeniósł się do internetu, bo niby anonimowo. Łatwo można się domyśleć kto kogo hejtuje w tym wypadku, najwyraźniej ktoś chce komuś zrobić świństwo zanim zmieni zakład pracy. Żałosne...

Fafik

Dziadzia, daję łapkę w górę za "czarnuchy" ;-) A co czarnuch ma białego ? SŁUCHAĆ !

Fafik

Nie pytaj co firma może zrobić dla ciebie - zapytaj, czy możesz zostać na nadgodziny ;-)

Fafik

Kiedyś przynajmniej robił to dyskretnie i nie tak łapczywie. Myślałem, że tylko ja to zauważam. Z kolegami by się podzielił ;-) A w ogóle, to nie czepiajcie się chłopaka, on nie kradnie, on utylizuje odpady. Przecież to jest pracownik roku, człowiek Pana Prezesa.

nie jestem robotem

Proszę zachować spokój i nie kierować fałszywych oskarżeń personalnie ! W przeciwnym razie wskażę na forum publicznym, kto wynosi z firmy złom i materiały.

człowiek kibel

Lubię to !

Nobody

Pracodawcę można bardzo łatwo ocenić, np. hmm.... po Łebczu. Praca w tej miejscowości miała być na 2-3 miesiące począwszy od lutego tego roku. Niestety jak to bywa z naszym "prezesem" ciągle termin był przekładany na kolejne miesiące. Ludzie tyrali jak woły, szef tego niestety nie widział (albo nie chciał widzieć), ciągłe darcie się na swoich pracowników nie przyspieszy końca budowy, a jedynie spowolni. Choć nie powiem chyba bierze podwójną dawkę leków albo zmienił lekarza, bo od dobrego miesiąca jest spokojny i miły. Termin nas goni (do końca lipca) a szef goni nas byśmy od 7 do 19 pracowali (najlepiej z 1 przerwą), bo boi się, że będzie płacił kary (Ku*wa, trzeba było szybciej zorganizować plan działania, a nie wszystko na ostatni moment, gdzie pracownicy są już zmęczeni ciągłym bieganiem od rana) Za taką stawkę, którą mamy ludziom nie opłaca się pracować do 19, zostaje tylko kilka osób. Trzeba powiedzieć sobie jasno: Albo wszyscy pracują do 19 albo nikt i zwijamy interes o 17, bo kilka osób przez 2 godziny ch*ja zrobi, a jedynie tracą swój wolny czas. Premii nie ma albo są znikome dla tych co robią 12 godzin. Szef powinien chociaż premiować te 2 ostanie godziny płacąc choćby podwójną stawkę. Praca na wyjeździe powinna być lepiej opłacana bo jednak ludzie tracą dziennie 2 godziny na dojazd i przyjazd do domu. Więcej wiary w ludzi. Lepsze wynagrodzenie = lepszy efekt pracy. Proste jak je*anie. Pozdrawiam, życzę miłej lektury.

kursant

a kogo masz na myśli, pod pojęciem kluczowi ?

Genio

Po tej opinii widać jaki stosunek ma szefostwo, ma nas za nic nieumiejacych leniwych zlodzieji którzy ciągle się czepiają. Trzeba spojrzeć dlaczego tak jest. Motywować, inwestować w rozwój a nie iść najniższym kosztem bo liczy się mój zysk Dajcie ludziom to ludzie wam oddadzą.

Hałabała

OK, to może teraz ja. Ktoś mądry powiedział kiedyś, że firma to ludzie. Jakich ludzi zatrudnia nasza firma ? Czy są to osoby wykwalifikowane z wieloletnim stażem pracy ? Czy osoby te tworzą zgrany, doświadczony zespół, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych usług ? Odpowiedź na powyższe: NIE Nie trzeba się mocno przyglądać, żeby zauważyć coraz większe niezadowolenie oraz oznaki tego niezadowolenia: -wykonywanie wyłącznie czynności, które nie wykraczają poza minimalny zakres obowiązków -brak własnej inicjatywy "robię tylko to co muszę" -precyzyjne przestrzeganie godzin pracy, w negatywnym tego słowa znaczeniu "odliczam czas do wyjścia, pieprzę nadgodziny" -kombinowanie i oszukiwanie -nadużywanie zwolnień lekarskich -kradzieże oraz wynoszenie drobnych rzeczy jako rekompensaty za poniesione krzywdy -nieefektywne wykorzystanie czasu pracy i brak zaangażowania -wieczne narzekanie i stwarzanie błahych problemów Nie będę komentował niektórych wpisów, bo ręce opadają. Ktoś napisał, że młodzi (w dodatku lepsi oO) nadrabiają za emerytów. Tak, pokazaliście w Łebczu jak nadrabiacie.

Anonim

Kwestia pensji to fakt najniższa krajowa plus reszta z godzinowki od 8-13 zl . Niestety większość komentarzy to prawda. Najgorsze jest to ze składki odprowadzane od najniższej krajowej gwarantują nam tyranie do końca życia. Gdzie przy takich słabych umowach powinniśmy mieć lepsze stawki żeby na ta emeryturę odłożyć. Dziwię się młodym pracownikom ze chce im się tutaj pracować. Po naszych doświadczeniach nie liczcie tutaj na poprawę w tej kwestii.

freshandfruity

Ktostakiktomasmaki...tak, tak, zdziwiony ? Z tą najniższą krajową i podwyżkami z tej okazji tylko dla nielicznych wybrańców, to też jest niezłe granie w... kule. Siedem dyszek piechotą nie chodzi. Pan Prezes znowu puścił bąka w towarzystwie i udaje, że nic się nie stało. Panie Prezesie: odwagi ! Zrozumiemy, że Pan nie mógł wytrzymać. Jesteśmy ciekawi z jakiego klucza były rozdawane te bajońskie podwyżki. Zawsze pracuję uczciwie, lojalnie, staram się jak mogę, nie spóźniam się do pracy, nie kłamię, nie oszukuję, nie piję, nie kradnę, itp, itd. I co ? Spotyka mnie za to taka nagroda ? O co tu chodzi ?

ktostakiktomasmaki

"Aaa przepraszam była podwyżka bo najniższa średnia krajowa poszła do góry." by kiepski Mówisz że była podwyżka? Chyba tylko u nielicznych bo reszcie kto jest na godzinówce odejmują z prostokątnej białej koperty.

prezes

Płacimy pracownikom niewiele, bo w naszej firmie najważniejsza jest przyjazna atmosfera. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Gerrard

dobrze gadasz weteran jak nie my to emeryci!!!!!!

Zostaw opinię o Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lav-Pol Firma Handlowa Z. Wieczorek P. de Laval