Opinie o EMA-HOCHSCHULZ S.c. w Żelistrzewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie EMA-HOCHSCHULZ S.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EMA-HOCHSCHULZ S.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMA-HOCHSCHULZ S.c. w Żelistrzewo

high Nowy wpis

I tak teraz nie ma żadnej oferty pracy, to dowód że nie ma rotacji.

yoanna Nowy wpis

jeśli rzeczywiście w kwestiach rekrutacji cokolwiek ruszyło się do przodu to również prosiłabym żeby o tym dać znać na forum publiczynym. akurat ja musze ze wstydem się przyznać że mam problem ze znalezieniem takich informacji na bieżąco w sieci samodzielnie więc licze że to forum iwy będziecie mi bardzo pomocni

edek Nowy wpis

nie wiem niestety czy w tej kwestii rekrutacji coś się ruszyło czy jednak nie, ale nie wydaje mi się, żeby coś specjalnie się działo.. mam nadzieje, że można jednak do nich aplikować chociaż na rekrutacje urkyta do nich na strone? są jakieś zakładki, żeby mozna było cokolwiek zdziałać mailowo czy nie?

Wojtek Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam korzystania z usług tego serwisu

Firma EMA-HOCHSCHULZ S.c. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Podpisuje się pod tym co poprzednicy pisali nie jest to dobry serwis

miałem to samo z silnikiem 1b30v szkoda pisać (usunięte przez administratora) a nie serwis

Sławek

Wacek - 2013-03-25 08:26:56 Pracuje w firmie Schmitz Polska i przez kilka lat montowaliśmy do swoich piaskarek silniki hatz-a Bardzo dużo mielismy niezadowolonych klientów z powodu różnych awarii silników Były to awarie instalacji elektrycznej,regulatora napięcia,wtrysku.pompy wtryskowej ,nieraz zdarzały się silniki z ukręconym mimośrodowo wale. 10 na 9 silników które odsyłaliśmy do hatza nie była uwzględniona gwarancja pisali że uszkodzenie nastąpiło z winy złej eksplatacji ,złego paliwa itp Dziś swoich klientów szefostwo przeprasza za te silniki silniki takie jak 1b30 i 1b30v -Hatz nie są już dawane na piaskarki shmitz ze względu na ich bardzo duża awaryjności"Wieloletni pracownik" powinien raczej znać nazwę firmy w której pracuje.

Wacek

Henryk

Czyli rozumiem że za 2mb przewodu zapłaciłeś 2500netto? Nastepne pytanie, czy zostałeś poinformowany o kwocie końcowej naprawy np. w przedstawionej ofercie naprawy?

Vouodia - 2013-02-15 14:10:05 Witam, czy można prosić o szczegóły? Mam silnik który wczoraj do nich wysłałem...Witam Ja tez tego doswiadczyłem już przedstawiam szczegóły silnik Hatz 1b30 wysłany ponieważ był problem z instalacją elektryczną dokładnie firma zastosowała w nim bardzo cienkie przewody które po kilku zimach kruszyły się rozpinały i był wtedy problem z zapaleniem silnika.Silnik został do nich wysłany przewody faktycznie zostały zarobione i połączone zaplaciłem netto 2500zł ,a po tygodniu przewód znów się ukruszył Hatz już przez telefon powiedział mi że to z winy użytkowania.Wziąłem cała instalacje w tym silniku wymieniłem na przewody miedziane 4 krotnie grubsze dodatkowo wszystkie połączenia tych przewodów zrobiłem w hermetycznej puszcze kosztowało mnie to 400zł robocizna plus 397zł materiał (cała instalacja ma około 2m długosci) Od tej pory nie mam problemów z silnikiem

Vouodia

Zostaw merytoryczną opinię o EMA-HOCHSCHULZ S.c. - Żelistrzewo