counter
3 50 31 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jak szefostwo w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Robert Nowy wpis
@Pytanie

W okresie próbnym zawierane są umowy o pracę.

labios Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 242 dni.

Czy brał ktoś udział w rozmowie nie na stanowisko inne niż techniczne, np. do działu administracji, recepcji, rozliczeń czy innych. Czy może ktoś podpowiedzieć jak to wygląda. Ile etapów rozmów jest, o co pytają, jaka jest atmosfera?

TakNie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@Pytanie

Firma stawia na rozwój pracowników - stąd możliwość udziału w różnych szkoleniach.

Bogdan
@Bob

Każda z zatrudnionych osób może brać udział we wspomnianych przez Ciebie szkoleniach, czy może trzeba spełniać jakieś określone wymagania np. wyróżniać się zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych obowiązków?

@Bogdan

Rodzaj szkoleń zależy przede wszystkim od wykonywanej pracy oraz od potrzeby szkoleniowej danej osoby. Przykładowo przedstawiciel techniczno-handlowy z 10 letnim stażem nie będzie szkolony w zakresie naprawy urządzeń. Ale może mieć potrzebę pogłębienia swoich kompetencji w zakresie negocjacji handlowych.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

xyz

Orientuje się ktoś jakie samochody służbowe mają handlowcy i czy są one także do użytku własnego ?

@xyz

Handlowcy jeżdżą golfami kombi

Iza

Dobra firma jako pracodawca więc można założyć, że będzie się dobrze pracowało.

TakNie1
Patrycja

@K. czy w takim razie tylko sprzedaż wpływa na wysokość i częstotliwość premii w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.? Czy jest to jedyny rodzaj premii, na który pracownik może liczyć? Proszę Cię bardzo o wypowiedź na ten temat. Jak w tym momencie sądzisz o tej firmie jako pracodawcy?

Tak15Nie

K.

Do:Patrycja. Wszystko zależy od sprzedaży i porządku w papierach. Szkolenie nie jest przeprowadzane przez firmę zewnętrzną.

Patrycja

@K. minusy, o których napisałeś z tego co zauważyłem nie wpływają bezpośrednio na warunki zatrudnienia. Szkolenie jest czasowe, jeżeli jest zewnętrzne, to pracodawca może nie mieć wpływu na podejście i usposobienie osoby, która je przeprowadza. Wspomniałeś o premiach w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. Od czego zależy częstotliwość przyznawania ich?

K.

Firma stawia wysokie wymagania, narzędzia do pracy przyzwoite. Wynagrodzenie podstawowe jak na branżę techniczna- szału nie ma. Premie ok. Minusem jest zakwaterowanie w firmie podczas szkolenia, warunki są słabe co nie pasuje to do tak poważnej firmy. Nieprzyjemna osoba prowadząca szkolenie w Warszawie. Gdyby wprowadzić kilka zmian, możnaby polecić pracodawcę.

Tak6Nie

Patrycja

Czy ktoś z Was aplikował na stanowisko Inżyniera sprzedaży – Przedstawiciela Techniczno-Handlowego? Osoba zatrudniona w tym charakterze miała mieć zapewnione atrakcyjne wynagrodzenia i m.in możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Czy jeszcze w jakiś sposób pracodawca dba o swoich pracowników? Wasza opinia będzie pomocna dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

Tak2Nie

verity

skoro zajmujesz się przeglądaniem i kontrolą rotacji ofert, to jaką firmę polecasz ?

truth

albo mega wymagania albo mega orka przeglądając oferty chyba po raz 6 widzę znów ofertę na spec. ds rozliczeń serwisu...

rudy rudy
@truth

Taka rotacja, zawsze oznacza coś negatywnego. Nie polecam tej firmy.

Tak1Nie

verity

skoro nie wiesz to po co piszesz ???

ee

@rotatu jest nadal ta oferta w Warszawie wymagane jest miedzy innymi wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane),wysokie umiejętności komunikacyjne

rotatu

A co ze stanowiskiem ds rozliczeń? Tylko dziewczyny po studiach technicznych biora? Pojawiło sie na pracuj.pl.

zachód

A zachód pominięty...

z południa

A która część południa

z południa

Południe bardzo dziękuje

taki tam

Widzę, że kolega zettttttt w ostatnim czasie się rozstał z fimą. podejrzewam, że północ polski. Sprawa jest prosta jak robisz swoje to jest ok. Specjalista ds. rozliczeń - same dziewczyny tam siedzą i co najważniejsze wszystkie po uczelniach technicznych. Zadania jakie na tym stanowisku są to przygotowywanie ofert serwisowych dla klientów, rozliczanie protokołów serwisowych, wystawianie faktur. jedna osoba ma 4 chłopaków z serwisu do obsługii. Wszystko zależy na jaki rejon się trafi. Najgorszy to południe polski bo bardzo dużo urządzeń i bardzo duża ilość ofert do wykonywania. Jeden plus to inżynierowie serwisu z południa fajne chłopaki są. znają się na swojej robocie i zawsze pomagają osobie która ich obsługuje. Co do oferty na stanowisko elektromechanika to możesz być nawet po technikum ale żebyś cokolwiek wiedział i miał tzw. zmysł techniczny. Uwierz mi nieraz człowiek prosto po studiach nie ma takiego pojęcia do pracy jak osoba po technikum. Zarobki są ok. wypłata zawsze na czas, wszystkie składki opłacone, dodatkowo firma opłaca ubezpieczenie w jednej z firm ubezpieczeniowych. Szkolenia w serwisie okresowe co pół roku oraz wstępne trwające 3 miesiące. Na 3 miesiące praktycznie w siedzibie firmy może jesteś 2 tygodnie jak jeździsz z chłopakami z Warszawy, masz szkolenie bhp, iso, umowa o pracę i inne dokumenty do załatwienia a potem w polskę do chłopaków i na koniec do warszawy podpisać umowę na 2 lata spakować samochód, narzędzia, części na tzw. magazyn żelazny, uprawienia SEP jak nie masz to też robisz w ostatnim tygodniu pracy, potem szkolenie f-gaz na freony i do boju na swój rejon pracy.

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 50 ocen.