Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

Adres: Taneczna 82, 02-829 Warszawa

NIP: 5220011480 KRS: 0000139227

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.
3 50 22 5 1

Opinie o Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Iza
 Opinia

Dobra firma jako pracodawca więc można założyć, że będzie się dobrze pracowało.

xyz
 Opinia

Orientuje się ktoś jakie samochody służbowe mają handlowcy i czy są one także do użytku własnego ?

Opinia

@K. czy w takim razie tylko sprzedaż wpływa na wysokość i częstotliwość premii w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.? Czy jest to jedyny rodzaj premii, na który pracownik może liczyć? Proszę Cię bardzo o wypowiedź na ten temat. Jak w tym momencie sądzisz o tej firmie jako pracodawcy?

Tak15Nie

K.
 Opinia

Do:Patrycja. Wszystko zależy od sprzedaży i porządku w papierach. Szkolenie nie jest przeprowadzane przez firmę zewnętrzną.

Opinia

@K. minusy, o których napisałeś z tego co zauważyłem nie wpływają bezpośrednio na warunki zatrudnienia. Szkolenie jest czasowe, jeżeli jest zewnętrzne, to pracodawca może nie mieć wpływu na podejście i usposobienie osoby, która je przeprowadza. Wspomniałeś o premiach w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. Od czego zależy częstotliwość przyznawania ich?

K.
 Opinia

Firma stawia wysokie wymagania, narzędzia do pracy przyzwoite. Wynagrodzenie podstawowe jak na branżę techniczna- szału nie ma. Premie ok. Minusem jest zakwaterowanie w firmie podczas szkolenia, warunki są słabe co nie pasuje to do tak poważnej firmy. Nieprzyjemna osoba prowadząca szkolenie w Warszawie. Gdyby wprowadzić kilka zmian, możnaby polecić pracodawcę.

Tak6Nie

Opinia

Czy ktoś z Was aplikował na stanowisko Inżyniera sprzedaży – Przedstawiciela Techniczno-Handlowego? Osoba zatrudniona w tym charakterze miała mieć zapewnione atrakcyjne wynagrodzenia i m.in możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Czy jeszcze w jakiś sposób pracodawca dba o swoich pracowników? Wasza opinia będzie pomocna dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

Tak1Nie

verity
 Opinia

skoro zajmujesz się przeglądaniem i kontrolą rotacji ofert, to jaką firmę polecasz ?

truth
 Opinia

albo mega wymagania albo mega orka przeglądając oferty chyba po raz 6 widzę znów ofertę na spec. ds rozliczeń serwisu...

rudy rudy
@truth 11.05.2017 18:24

Taka rotacja, zawsze oznacza coś negatywnego. Nie polecam tej firmy.

verity
 Opinia

skoro nie wiesz to po co piszesz ???

ee
 Opinia

@rotatu jest nadal ta oferta w Warszawie wymagane jest miedzy innymi wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane),wysokie umiejętności komunikacyjne

rotatu
 Opinia

A co ze stanowiskiem ds rozliczeń? Tylko dziewczyny po studiach technicznych biora? Pojawiło sie na pracuj.pl.

zachód

A zachód pominięty...

z południa

A która część południa

z południa

Południe bardzo dziękuje

taki tam
 Opinia

Widzę, że kolega zettttttt w ostatnim czasie się rozstał z fimą. podejrzewam, że północ polski. Sprawa jest prosta jak robisz swoje to jest ok. Specjalista ds. rozliczeń - same dziewczyny tam siedzą i co najważniejsze wszystkie po uczelniach technicznych. Zadania jakie na tym stanowisku są to przygotowywanie ofert serwisowych dla klientów, rozliczanie protokołów serwisowych, wystawianie faktur. jedna osoba ma 4 chłopaków z serwisu do obsługii. Wszystko zależy na jaki rejon się trafi. Najgorszy to południe polski bo bardzo dużo urządzeń i bardzo duża ilość ofert do wykonywania. Jeden plus to inżynierowie serwisu z południa fajne chłopaki są. znają się na swojej robocie i zawsze pomagają osobie która ich obsługuje. Co do oferty na stanowisko elektromechanika to możesz być nawet po technikum ale żebyś cokolwiek wiedział i miał tzw. zmysł techniczny. Uwierz mi nieraz człowiek prosto po studiach nie ma takiego pojęcia do pracy jak osoba po technikum. Zarobki są ok. wypłata zawsze na czas, wszystkie składki opłacone, dodatkowo firma opłaca ubezpieczenie w jednej z firm ubezpieczeniowych. Szkolenia w serwisie okresowe co pół roku oraz wstępne trwające 3 miesiące. Na 3 miesiące praktycznie w siedzibie firmy może jesteś 2 tygodnie jak jeździsz z chłopakami z Warszawy, masz szkolenie bhp, iso, umowa o pracę i inne dokumenty do załatwienia a potem w polskę do chłopaków i na koniec do warszawy podpisać umowę na 2 lata spakować samochód, narzędzia, części na tzw. magazyn żelazny, uprawienia SEP jak nie masz to też robisz w ostatnim tygodniu pracy, potem szkolenie f-gaz na freony i do boju na swój rejon pracy.

Tak6Nie

zettttttt
 Opinia

Rozmowa na przedstawiciela składa się z dwóch etapów jeden w miejscu zamieszkania jak przejdziesz druga cześć w warszawce. Ogólnie pytania średnio wymagające mocnego skupienia, p. Artur i tak chcesz usłyszeć coś konkretnego żadna inna odpowiedz się nie liczy coś w stylu wywołania do odpowiedzi w podstawówce. Firma mocccnnnooo rodzinna począwszy od kadry głównej zarządzającej kończąc na najniższych szeregowych pracownikach. Szkolenia rzeczywiście na najwyższym poziomie kasa też ale fałszywa kadra zarządzająca, klepią cie po plecach a na nastepnym dzień dostajesz @ że od dziś nie pracujesz :) Jak to w korporacji bywa licza sie tylko wyniki nie wazne jaki masz rejon itp jezeli jestes nowym przedstawicielem masz rok na wykonanie planu jezeli nie nie licz na łód szcześcia :) polecisz po roku z małym kawałkiem :) a i pamietaj jezeli jestes nowy na pierwszej wigilii musisz poudawac dzwiek sprezarki zeby bylo weselej :) milej roboty

Tak11Nie

zainteresowany
 Opinia

Czy mógłbyś przybliżyć bardziej kwestie pytań technicznych padających na rozmowie? Czego dotyczą? jakieś przykłady? I jak jest w kwestii wynagrodzenia: negocjowane indywidualnie, czy na dane stanowisko mają odgórnie ustalony budżet.. Każdy na danym stanowisku zarabia tyle samo?

Can
 Opinia

Pracowałem pare lat. Szkolenia na najwyzszym poziomie. Wypłata bardzo przyzwoita. Niemiecki porządek. (usunięte przez administratora)Troszkę klanów jak wszędzie, ale jak robisz swoje i nie pyskujesz masz komfort. Sam sprzęt dobry, nie trzeba się wstydzić towaru. Paru chłopaków z serwisu poszło na swoje, (usunięte przez administratora)ale jak umiesz sobie radzić z "dumą" to żyje się wygodnie.

Tak4Nie

zofia12345
 Opinia

Podobno dobra firma ale nic więcej nie wiem...

Tak5Nie

Opinia

a jak ma inzynier serwisu? bo maja pare ofert na to stanowisko?

Tak16Nie

Zostaw opinię o Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. - Warszawa