Opinie o Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. w Warszawa

Czesc, w związku z ogłoszeniem na teren Podkarpackiego mam kilka pytan: - czy to jest jedno województwo do pracy - jakich klientów się odwiedza - ile jest wizyt dziennie - jakie auta - czy są GPS - czy jest baza klientow Będę batdzo wdziec,my za odp.

Robert
@Kandydat

Szanowny Kandydacie, Ogłoszenie na teren województwa podkarpackiego jest już nieaktualne. Nie mniej jednak : - rejon to najczęściej są to dwa województwa - odwiedza się wszystkich klientów - dzienna ilość wizyt zależy od rodzaju wizyty i odległości miedzy klientami - jeździmy VW z GPS - kliencie są w bazie Miłego dnia

Jaki jest wkład kierownictwa Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bob

Zgodnie z regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych obowiązującym w firmie Kaeser Kompressoren dofinansowujemy wypoczynek pracowników lub dzieci pracowników (rodziców/opiekunów prawnych). W przypadku opieki medycznej do ubezpieczenia można dopisać zarówno dzieci jak i współmałżonków lub partnerów. Jednak dofinansowanie dotyczy tylko pracownika.

Ida Nowy wpis

Ciekawe w takim razie jak długo to cale rozpatrywanie mimo wszystko trwa, że wznawiają ogłoszenie tak jakby w trakcie tak jak ktoś u siebie opisał. Ja to myślałam nad specjalistą ds. SEO, bo wczoraj też dodali ofertę ale widzę ze w styczniu również o nią spytano. Do dziś nikogo nie znaleziono czy po prostu więcej osób na dziale potrzeba?

Miron Nowy wpis

do @Pracodawca Wysłałem swoje CV na ogłoszenie w pracuj.pl o prace jako technik serwisu rejon Oświęcim. Moja kandydatura była rozpatrywana lecz 8 marca pojawiło sie ponownie to samo ogłoszenie. Fajnie by było, ze strony osób rozpatrujących oferty kandydatów aby zmieniły status aplikacji na "odrzucona" jeżeli nie nie został wybrany. To forma szacunku dla kandydata drogi Kaeser Kompressoren. Pozdrawiam

Edyta Nowy wpis

Jest tu może ktoś z działu SEO? :) jeszcze przez dwa tygodnie ma być wystawiona oferta dla specjalisty. piszą w niej o wykształceniu technicznym, znajomości angielskiego oraz niemieckiego na poziomie B2 oraz umiejętności korzystania z narzędzi SEO oraz ADS. Ciekawi mnie jakiej podstawy można się spodziewać w tym przypadku? i co z dłuższą współpracą? Jaki występuje rozwój?

W jednej z wypowiedzi było napisane, że najważniejsze są umiejętności a co za tym idzie mile widziane byłoby doświadczenie. czy osoby bez niego mimo wszystko maja szanse na zatrudnienie? jeśli tak to na jakich warunkach wtedy? Czy są prowadzone początkowe, specjalistyczne szkolenia?

Maria

Staramy się spotkać z jak największą liczbą kandydatów. Ostatecznie to bezpośrednia rozmowa jest decydująca, dlatego zachęcamy do składania aplikacji. Każdy pracownik przechodzi szkolenie przygotowujące do pracy na obejmowanym stanowisku.

Judyta
@Maria

To przygotowujące szkolenie jak długo może trwać i kto je wtedy prowadzi? Konkretny mentor lub może współpracy ze stanowiska? dodatkowo co z późniejszym rozwojem? Czy organizowane są jakieś kursy lub cokolwiek?

Maria Nowy wpis
@Judyta

Pierwsze trzy miesiące pracy to czas na to, by pracownik poznał firmę i przeszedł szkolenie na swoim stanowisku pracy. W zależności od stanowiska i zakresu obowiązków szkolenie przeprowadzane jest przez menadżera działu oraz współpracowników posiadających wieloletnie doświadczenie na danym stanowisku. Ponadto pracownicy mają możliwość udziału w wielu kursach, szkoleniach i warsztatach (wewnętrznych oraz zewnętrznych), których tematyka związana jest z ich pracą. Zapraszam do złożenia aplikacji – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania podczas spotkania.

Inżynier Sprzedaży

Wymagajaca rozmowa, dla kogoś kto nie miał do czynienia z handlem trzeba się nagimnastykować.

Kilka pytań technicznych dla średnio zdolnego inzyniera do przejścia. Reszta to badanie scenkami predyspozycji do sprzedaży.

Mirek W.

Witam. @Pracodawca Znalazłem ofertę pracy na stanowisko technika serwisu Oświęcim. Chciałbym uzyskać jakieś dodatkowe informacje na temat tego stanowiska oraz samej pracy. Czy jest to nowe stanowisko w związku z rozbudową serwisu czy zmiana pracownika jeśli zmiana to ile lat pracował poprzedni technik serwisu? Czy często są zmiany na stanowiskach serwisowych w tej firmie. Ile trwa szkolenie zanim otrzyma się swój teren do pracy. Jak kształtuje się wynagrodzenie na tym stanowisku - stała pensja, pensja + premia , od czego uzależniona jest premia jeśli jest wypłacana. Czy jest możliwość elastycznych godzin rozpoczęcia pracy? Czy auto pracownik dostaje do domu czy musi odstawiać np. na parking strzeżony, jakimi samochodami jeździ serwis. Czy istnieje możliwość np. przyjścia na 2 dni i pojeżdżenia z jakimś pracownikiem aby zobaczyć jak wygląda praca. Myślę, że się nadaję bo od 14 lat pracuję jako mobilny technik serwisu.

Artur
@Mirek W.

Czy jest to nowe stanowisko w związku z rozbudową serwisu czy zmiana pracownika jeśli zmiana to ile lat pracował poprzedni technik serwisu? – 13 lat , pracownik odchodzi ze względu na problemy zdrowotne Czy często są zmiany na stanowiskach serwisowych w tej firmie.- Bardzo rzadkie Ile trwa szkolenie zanim otrzyma się swój teren do pracy. - 3miesiące Jak kształtuje się wynagrodzenie na tym stanowisku - stała pensja, pensja + premia , od czego uzależniona jest premia jeśli jest wypłacana. pensja + prowizja zależna od wyników danego pracownika określone regulaminie wynagradzania Czy jest możliwość elastycznych godzin rozpoczęcia pracy? – nie Czy auto pracownik dostaje do domu czy musi odstawiać – samochód powinien być zaparkowany w bezpiecznym miejscu nie musi być parking strzeżony, Jakimi samochodami jeździ serwis. - VW Crafter Czy istnieje możliwość np. przyjścia na 2 dni i pojeżdżenia z jakimś pracownikiem aby zobaczyć jak wygląda praca.-TAK

Ruda

czy premia od sprzedaży to dalej 7 procent czy może coś podskoczyło? zastanawiam się także czy wyniki względem niej się nie poprawiły w tym roku? Firma się rozwija? Z czego wynika brak opinii? Na stronie są oferty, jak pracuje się jako spec do digital marketingu? Jakaś ocena być względem porady? Jaka jest teraz atmosfera na dziale?

@Ruda

Nie do końca pytania są dla mnie zrozumiałe. Zapraszam na spotkanie rekrutacyjne - wszystko wyjaśnimy.

@Bob

Jest tu ktoś z działu marketingu? Akurat oferty dla tego digitala, o którym była mowa nie widzę, ale także jak Panią wyżej interesuje mnie atmosfera. ile osób mniej więcej jest w biurze i czy to praca przy open space? Dodatkowo tak jak było to poruszone wyżej, jakie są aktualne zasady premiowania? Czy zmieniają się w najbliższym czasie?

Aktualnie Kaeser Kompressoren zatrudnia ok 130 osób. Połowa zespołu to nasi przedstawiciele w terenie, druga połowa to pracownicy administracyjno-biurowi. Biuro podzielone jest na 4 max 6 osobowe pokoje, bez strefy open space

@JŻ

Witam i tak praca w zespole ma miejsce przez cały dzień w pracy? nie ma indywidualnych zadań do wykonania? Zastanawiam się czy możliwe jest by każdy miał swoja przestrzeń gdyby zwrócił się z taka potrzeba? Pokój jednoosobowy chociażby?

Czym w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

I na każdym stanowisku te benefity, które stale opisują w jednym z wątków są tożsame? Wobec tego czy opisze ktoś pracę jako specjalista od realizacji zamówień? mam jeszcze 3 dni aby moc podesłać swoja aplikacje. W opisie widzę, że wyksztalcenie politechniczne jest zaznaczone jako preferowane. Czy po ekonomiku jest w ogóle sens starać się o wakat? Jak rekrutacja sama w sobie w tym przypadku wygląda? i ile trwa?

Benefity dotyczą wszystkich pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska, na takich samych zasadach. W kwestii rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. realizacji zamówień. Ze względu na zakres obowiązków preferowane jest wykształcenie techniczne. Najważniejsze są jednak posiadane umiejętności. Mile widziane jest także doświadczenie na podobnym stanowisku. Proces rekrutacji przebiega w dwóch etapach. Pierwsza spotkanie to rozmowa z kandydatem na temat jego kwalifikacji, oczekiwań związanych z pracą w Kaeser Kompressoren oraz omówienie zadań na stanowisku pracy. Kandydat, który zakwalifikuje się do drugiego etapu, zapraszany jest do wykonania kilku testów kompetencyjnych. Każde ze spotkań trwa średnio ok 60 min. Zapraszamy do składania aplikacji.

Bob

Oferujemy szeroki pakiet socjalny oraz spotkania integracyjne

@Bob

Witam, co się składa teraz na ten pakiet? Ciekawi mnie to czy z czasem zostają dodane do niego nowe opcje. Oraz jak wygląda jego sprawa względem dostępności? Jest on niezależny od stanowiska oraz stażu pracy?

Bob

@D Oferujemy dofinansowanie do karty multisport plus i ubezpieczenie grupowe niezależnie od stanowiska. Dodatkowo po podpisaniu umowy na czas nieokreślony dochodzi dofinansowanie opieki medycznej, dofinansowanie wypoczynku dzieci oraz pracowników, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach. Zapraszam do sprawdzenia samemu.

@Bob

Tak z czystej ciekawość jak bardzo elastyczne są te wymienione benefity? chociażby ten wypoczynek dla dzieci, dotyczy to tych, którego jesteśmy opiekunem prawnym? Zastanawia mnie sytuacja singli w poszczególnych benefitach, czy są one wyrównywane? Takie dofinansowanie można załatwić także dla bratanka i tak dalej? na te wspomniana opiekę można zapisać także partnera?

@Kandydat

Zapraszamy do złożenia aplikacji. Na wszystkie pytania z chęcią odpowiemy podczas rozmowy.

@Kaeser Kompressoren

Już miałem z Państwem rozmowę która trwała 11 min. Totalny brak zainteresowania i profesjonego podejścia.

@Kaeser Kompressoren

nie mozecie odpisac chociaz na część pytań tutaj, nie beda sie powtarzac - zwlaszcza takie o to jakie sa auta do dyspozycji np?

Nasza flota to VW

@Kandydat

A opowiedz o tej rozmowie bardziej. O co chodzi z tym totalnym brakiem zainteresowania?

Robert

Ph

KAESER KOMPRESSOREN
@Ph

Wynagrodzenie składa się ze stałej podstawy, prowizji zależnej od indywidualnych wyników i nagrody rocznej.

@Ph

Wynagrodzenie oscyluje w okolicy minimalnej krajowej + premia od sprzedaży w wysokości około 7%.

Poszukuje obecnie pracy jako: technik serwisu w mieście Olsztyn. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Kaeser Kompressoren

Tak się składa, że właśnie poszukujemy kandydata na stanowisko Technika serwisu sprężarek w województwie warmińsko-mazurskim:) Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie www, a każda z nich zawiera link przekierowujący do platformy eRecruiter za pośrednictwem, której prowadzimy rekrutację. Zachęcamy do złożenia aplikacji.

M

Jaki poziom języka angielskiego jest wymagany w firmie Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.?

@M

W zależności od stanowiska. Im wyższy, tym lepiej

Renata
@Kaeser Kompressoren

A w jaki sposób sprawdzany jest poziom angielskiego w firmie? Testy, rozmowa?

Czy ktoś może napisać w czym jest problem w tej firmie ponieważ od kilku tygodni co chwilę pojawiają się ogłoszenia na te same stanowiska PH. Czy problem jest w tym, że nikt nie chce tam pracować, czy problemem jest dział HR czy po prostu mają jakąś subskrypcję która co chwilę odnawia te ogłoszenia i tak na prawdę nie wiadomo czy jest ono już obsadzone. Z drugiej strony pracując tam nie chciałbym widzieć ogłoszenia, że szukają kogoś na moje stanowisko i na mój region :-)

@Zainteresowany

Wszystkie ogłoszenia są aktualne. Zapraszamy do przesłania aplikacji, chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Grzegorz

Czy do pakietu medycznego, który jest w Waszej firmie mogę dołączyć najbliższą rodzinę? Na przykład żonę?

Czy Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak, dopłacamy do kart Multisport

@Kaeser Kompressoren

a można wiedzieć ile tej dopłaty jest, 50% a może wiecej ?

GOŚĆ

50%

Mirosław
@GOŚĆ

Jakieś jeszcze dodatki firma daje? Jeśli tak, to jakie?

@Mirosław

@Mirosław Nasz pakiet benefitów to: karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

@Kaeser Kompressoren

jaka jest opieka medyczna? w jakiej firmie ? i czy można wybrać szczegóły pakietu zeby był np. z rehabilitacja lub dentystą ?

@Iza

Opiekę medyczną powierzyliśmy firmie Medicover z ofertą dostosowaną do potrzeb pracowników. Chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie :)

@Kaeser Kompressoren

A ile płaci się za kartę z opieką zdrowotna Medicover ?

Już któryś raz widzę ofertę na Przedstawiciela Techniczno-Handlowego (małopolska, śląskie, opolskie, podkarpacie). Czy tak ciężko kogoś znaleźć? Czy ludzie nie chcą w tej firmie pracować? Produkty wydają się być dobre i sprzedawalne. Może ktoś coś więcej powiedzieć o pracy na tym stanowisku?? - jaka atmosfera? - jaki przełożony? - czy jest baza klientów, czy trzeba wszystko zbudować od zera? - czy produkt ciężko się sprzedaje? - jaka pensja podstawowa? - jaka premia roczna? - jaki samochód?

@Zainteresowany

Atmosfera jest bardzo dobra :) Jesteśmy zespołem i tak pracujemy. A indywidualności są dla nas źródłem inspiracji. Mamy bazę klientów, ale praca nad nią to proces ciągły i powtarzalny. Produkt ma już swoją renomę i jest doskonale znany na rynku. Jednak nasi handlowcy co roku udowadniają, że zawsze można lepiej i więcej. Początkowa wartość wynagrodzenia oscyluje w granicach średniej krajowej. W kolejnych latach zależy od zaangażowania i skuteczności przedstawiciela. Dodatkowo przyznawane są premie kwartalne. Nasza flota to VW. Samochody gwarantują wygodną, komfortową pracę i wysokie bezpieczeństwo. Zapraszamy do aplikowania! Na spotkaniu odpowiemy na wszystkie pytania

Barbórka
@Zainteresowany

Prawda jest w powiedzeniu : śpieszmy sie poznawać handlowców , tak szybko odchodzą.

Kaeser Kompressoren

Dziękujemy za Pana opinię na temat cen naszych produktów

Gośc

Jak wygląda 3 miesięczny okres próbny i wdrażania w firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego? Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie

@Gośc

Okres próbny to czas na poszerzenie wiedzy technicznej oraz umiejętności/technik handlowych. To czas na poznanie regionu i specyfiki pracy. Proces szkolenia zapewnia osiąganie dobrych wyników w sprzedaży, a te przekładają się na zarobki. Zapraszamy do aplikowania!

PH
@Kaeser Kompressoren

A jak kształtują się REALNE zarobki na stanowisku Przedstawiciela? Region południe

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.?

Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów. I etap to spotkanie on-line. Na II etap zapraszamy kandydatów do siedziby Spółki. Odbywa się rozmowa rekrutacyjna oraz na niektóre stanowiska są przeprowadzane krótkie testy kompetencji.

@Ania

Testy kompetencji? Na czym one polegają? W jakim zakresie są pytania?

@Ania

Testy kompetencyjne mają za zadanie ocenę predyspozycji kandydatów do pracy na niektórych stanowiskach. Aplikując na stanowiska wymagające wiedzy technicznej należy spodziewać się, że padną pytania z tej dziedziny. Ale bez obaw, zależy nam na znalezieniu odpowiednich osób. Rekrutujemy, a nie odpytujemy :)

Grażyna
@Ania

no a co w przypadku gdy kandydat się bardzo zestresuje? przecież na takich rozmowach człowiek nie jest sobą tylko kłębkiem nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 50 ocen.

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.