Opinie o SDA GROUP w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SDA GROUP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SDA GROUP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SDA GROUP w Wrocław

Administrator Nowy wpis

W SDA GROUP trwa proces rekrutacji na stanowisko Konstruktor - Projektant. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

AdaŚ

Już nie ma co gadać o atmosferze bo firma się zawinęła. Upadłość ogłoszona i syndyk już jedzie. Także to by było tyle w temacie.

Petr Nowy wpis
@AdaŚ

To teraz będzie wysyp spadochroniarzy. Kwestia jest tylko który był dobry i czy w ogóle ktoś był dobry skoro firma się rozpadła.

Zofia Nowy wpis
@Petr

Jest gdzieś wgląd do tego ogłoszenia? Pytam, bo po krs widziałam, że jeszcze aktywni i się zastanawiam...

Zając Nowy wpis
@AdaŚ

Rozje-bunda zaczęła się od zatrudnienie budynia bez doświadczenia i przejęciu przez nieomylnego, w ciul wyszkolonego a raczej w ciul czasu poświęcającego na hugon wie jakie szkolenia, które nikt nie wie czemu dały mu moce aby mieszać na firmie, zabrać dowodzenie vice i spartaczyć wszytko do końca... A gruby z magazyn,u aaaaaaaaa tylko do jutra do 24:00 zakupowiec, magazynier, logistyk , może się szarogęsić i rządzić niedobitkami do dziś. Potem szare życie w śrubkach... Pocharatacie w gałę, bo tylko to prezes umie i to nie do końca. i przyjdziecie na otwarcie nowej firmy na granicznej. W końcu Adaś się wykaże swoimi zdolnościami i zobaczymy co będzie :) Jeżeli tacy jak mój szwagier będą promowani i awansowani, to mówiłem ja Adaś szkoleniowy Impreator, to każda firma poleci... Jak doliczy. Firmę z takim potencjałem położyłem na 10-lecie..Umiem działać budyniem i z Andrzejkiem......... Kiedy to się za dzieje, kiedy Panią

Petr

To prawda że SDA się rozpada?

Zofia
@Petr

A skąd tego typu informacja? w opiniach google dobrze ich oceniają. Chyba, że chodzi o jakąś przyczynę losową? Stało się coś?

Jaka atmosfera jest między działami w SDA GROUP?

Tak jak ktoś wcześniej napisał nie ma żadnej współpracy. Ogólnie słaba atmosfera , firma na chwilę i przeczekanie.

Jerzy

To ile czasu sam tu spędziłeś? I co wpływa na tą słabą atmosferę?

SDA GROUP prowadziła rekrutację na stanowisko szukasz pracy w nocy/weekendy? praca na budowie. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Prezes

Cześć orientujecie się który kierownik produkcji przechodzi do Controltecu. Możecie coś o nim powiedzieć. Nie wiemy czego możemy się spodziewać.

Janek
@Prezes

Jako kierownik wybitnie słaby, nie zna się na niczym dlatego ucieka. Nie panuje nad robotą i wsxystkim. Jest bardzo uległy dla kierownictwa. Co ku powiedzą to robi.

Zz

Rotacja pracowników jak na karuzeli w wesołym miasteczku. Projekty zawalane jeden po drugim. Nie wiadomo, co jest przyczyną a co skutkiem. Szefostwo oderwane od realiów i słabo zorientowane co się w firmie dzieje. Brak rąk do pracy. Unikać firmy jak ognia!

Magdalena
@Zz

A jak to wygląda z wynagrodzeniem pracowników? Jest szansa na jakieś podwyżki, nadgodziny, jeśli ktoś więcej oczekuje?

Grzegorz
@Zz

Wasi pracownicy przechodzą do Controltecu. Możecie coś napisać o kierowniku montażu, też podobno przechodzi i musimy wiedzieć kto to jest.

Marzena
@Zz

Ale to jak projekty są zawalane to pracownicy i tak mają normalnie płaconą pensję, czy jak to wygląda?

Piotr R.

Pracuje tu już długo zaczynałem jeszcze na Opolskie. Wygryzłem wielu pracowników, Sylwestra, Zbyszka, czy Koksa-Klopsa. Najważniejsza umiejętność w tej firmie to nauczyć się dobrze ściemniać i sprzedawać kolego, wtedy żyjesz jak król ! Nie liczą się umiejętności, wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. Po latach mam już takie układy z szefami że jestem nie do ruszenia w tej firmie.

@Piotr R.

Wszyscy pracownicy w firmie są tacy uszczypliwi? :) Rozumiem że atmosfera wśród pracownikó słaba? :)

Na jakiej podstawie twierdzicie, że w tej firmie pracują nieudacznicy? Rozumiem, że to klienci tak twierdzą :)

Robert M.

Dzień dobry, Czy firma to ta sama firma co Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?? Firmy posiadają inne adresy, a tam bym nie chciał trafić... Ogólnie, firma ma mało informacji na stronie, bardzo kiepska zresztą jest ich strona, a gdy się dzwoni zapytać to nikt nie chce udzielić odpowiedzi, ani nikt nic nie wie. Poszukują pracowników, żeby nie było wiadomo gdzie i do kogo, przez zewnętrzne firmy...ogólnie kiepskie wrażenie...

Hej
@Robert M.

Nie, to nie ta firma.

Emilia

SDA Group specjalizuje się w budowie oraz automatyzacji i robotyzacji. Ofertą firmy są między innymi systemy załadunku i rozładunku maszyn, stanowiska montażowe i specjalne. W internecie spółka pokazuje aktualne informacje z życia firmy. Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Stella

@Łukasz G. Nie rozumiem jaki związek z opinia o pracy ma taki wpis?

Heniek

Czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje? Jakie są wymagania?

Romek

@Majster Klops Możesz dodać coś do tej opinii? Może jednak bez obrażania ludzi?

Majster Klops

Zbieranina nieudaczników z koksem majstrem na czele.

Marcin G.

Janusze biznesu, najgorszemu wrogowi nie polecam firmy SDA GROUP

Roboertos

ta firma ma inny profil :) którego się wstydzi " Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA "

Ulka

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. czy dlatego przestaliście pisać bo dobrze się pracuje?

jeżeli chodzi o opinie na temat sda group pezy opolskiej 188 to zapraszam tutaj: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,543430

Zostaw merytoryczną opinię o SDA GROUP - Wrocław

• Jak się pracuje w SDA GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy SDA GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDA GROUP?

SDA GROUP
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Opolska 188
    52-014 Wrocław