Opinie o Meblema Andrzej Murek w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meblema Andrzej Murek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meblema Andrzej Murek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblema Andrzej Murek w Katowice

Robert Nowy wpis

Chciał bym tam pracować, ale sie nie dostałem, szefowa powiedziąła że poszukuje stołarza z doświadczeniem

osoba Nowy wpis

Czytam opinie i zastanawiam się... Skoro takie negatywne niektóre opinie się pojawiają, to może niech Ci niezadowoleni pracownicy otworzą własną działalność gospodarczą i wykażą się umiejętnościami. To takie proste :-)

były pracownik Nowy wpis

W firmie Meblema przepracowałem kilka lat.Mogę powiedziec że wszystko było dobrze zorganizowane.Szefowa dbała o wszystko perfekt.Godziny pracy normalne,wypłata zawsze w terminie plus premia super.Najlepsza praca jaka mialem w zyciu.Niestety musiałem wyjechac na zachód i dlatego sie zwolniłem. Pozdrawiam wszystkich pracowników i właścicieli.Były pracownik.

pracownik Nowy wpis

mnie sie w firmie podoba, mozna sie rozwijac , realizują ciekawe projekty niema monotonii. no niestety jeden warunek. KOMPETENCJA . polecam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Meblema Andrzej Murek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
k.hook

Siemano. jedyne czego się idzie dorobic w tej firmie to DEPRESJA pracujesz tam od rana do wieczora a i tak starcza od miesiaca do miesiaca tragedia czy tak juz jest w kazdej firmie w tym kraju? KUPA BLADA UDERZA W SEDES nawet papiru w kiblu nie ma.

życzliwy

ciekawe ile ci zapłacili żebyś tak napisał!!!!nie wierzcie w w ani jedno dobre słowo o tej firmie to kompletne dno!!!

Ludzie wygadują tutaj bzdury.pisza bo sie nie dostał tam pracę bo nie był wystarczająco dobry zeby pracowac w Meblemie.A tam pracują tylko fachowcy i szefowa robi selekcje. Własnie mnie przyjela i dostałem juz podwyzke po krótkim czasie.Polecam.

Fachowcą płacą dobrze.Pracuje od 2 lat w tej firmie i nie moge narzekac. Polecam.

Pracowałem w tej firmie wiele lat i nie mogłem narzekać na zarobki. Bardzo dobrze mogłem dogadać się ze wszystkimi współpracownikami oraz kierownictwem. Ogólnie mogę powiedzieć, że bardzo dobrze wspominam pracę w Meblemie.

stoart

Firma tragedia, zamieszczają ogłoszenie w urzędzie pracy, bo pewnie brakuje im pracowników na lato, chcą żeby ludzie robili za darmo przez 2 tygodnie, potem nie dają umowy. Widzę że kilkanaście wpisów poprzednich skasowali, pewnie wykupili sobie usługę w gowork. Na to ich stać, a ludziom płacą marne grosze... Szkoda czasu nawet na rozmowę...

stulej

Firma tragedia . Syf , wynagrodzenie to totalne nieporozumienie 8-10 zł/h (w tym te 10 zł dostaje osoba z doświadczeniem) nic więcej . Ogólny nieporządek . NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU strata czasu .

Zostaw merytoryczną opinię o Meblema Andrzej Murek - Katowice

Meblema Andrzej Murek