Opinie o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Curver Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Curver Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curver Poland Sp. z o.o. w Słupsk

Rafael

Cóż , kiedyś mieszkałem w Słupsku i szczerze myślałem ,że taka firma jak Curver daje pracownikom lepsze stawki i jest pod tym względem konkurencyjna .Pomyłka . Wyjechałem do W-wy i pracuję w firmie produkcyjnej w dziale logistycznym . Jest naprawdę miło . Proponuje nie męczyć się w mieście o niskich stawkach i postawić na jakość swojego bytu :) działajcie i nie narzekajcie . Pozdrawiam Rafał

b

Co do pracowników stałych, są jacy są. Właściwie co do części męskiej nie mam żadnych zastrzeżeń, starszawe dziadki, czasem nieco sprośne, ale zawsze można pożartować. Kobiety jak to one, potrafią Ci wbić szpilę w plecy, ale najważniejsze jak to napisał ktoś wyżej, to nie pozostać obojętnym. Odgryź się, jak wrzaśnie - również wrzaśnij, zgłoś mistrzowi, że nie chcesz pracować na danej maszynie z takiego i takiego powodu, warto być szczerym. Zdarzały mi się takie sytuacje, postawisz mistrza przed wyborem - zmiana maszyny lub idziesz do domu, i da radę to ogarnąć. Zresztą, warto mieć dobre kontakty z mistrzami, a to nietrudne. Na Orła narzeka się wiele, ale jeśli widzi, że dobrze pracujesz, można z nim dojść do porozumienia.

szczęściarz

Akurat Pani N. w mojej opinii jest w porządku, problemów z grafikiem z nią nie ma. Kary z tego co wiem też nie są tak oczywiste nawet jeśli faktycznie raz zdarzy się nie przyjść. Co do samej pracy i atmosfery tam panującej- mam tu wiele więcej do powiedzenia. Sama praca jest monotonna i przykra, człowiek przez 8 godzin wykonuje te same stałe ruchy, najgorsze jest to jak trafi się na coś bolesnego, gdzie każde wciśnięcie ramki w kosz, złożenie części skrzynek bądź składanie pokrywy składającej się z 2 elementów boli, na palcach pojawia się odcisk a ty dalej musisz to robić przez kolejnych kilka godzin. Kolejną przykrą rzeczą są przerwy, które są wręcz śmieszne, liczą bowiem całe 15 minut (!!) liczone od momentu zejścia z maszyny do powrotu, tak więc faktycznej przerwy na stołówce zostaje jakieś 10 minut. Chyba jeszcze gorszą rzeczą jest pora przerw, czasem przerwę dostaniesz o 7:30, a czasem o 12- 13. Kilka słów o mistrzach- ps. Orzeł- dość ogarnięty, mimo że trochę gburowaty głównie z rana to większych zastrzeżeń nie można mieć. Wiechu i Paweł również ogarnięci, spokojni i co ważne przez kilka dni dają tą samą robotę, przez co człowiek może nabrać wprawy. No i Marcin, celowo zostawiłem go na koniec. Bo takie też miejsce zajmuje w moim prywatnym rankingu mistrzów. Chaotyczny, niezdecydowany, potrfi wysłać na daną maszyną, po czym przychodzi i robi zmianę, albo co gorsza dodaje jeszcze jakieś maszyny. Trochę też fałszywy, niby miły uśimechnięty, miły ale jako jedyny z mistrzów chodzi i kontroluje i nie omieszka się dać czerwonej karty, W ogóle mam wrażenie, że te pojemniczki, plastiki i wszystkie te badziewia to dla niego cały świat. Jeżeli chodzi o ustawiaczy to tu dopiero pojawiają się kwiatki, Otóż panowie są oburzeni gdy jakaś maszyna staje i pytają się dlaczego stanęła. Twierdzą, że nie mają czasu, gdy np. trzeba założyć na maszynę etykiety kodowe, a gro czasu spędzają na wspólnych pogawędkach vis a vis biura mistrzów, chociaż od czasu kiedy

Amanda McMarthy

Nie najgorzej, jeśli przez HRC to masz 12,-/h jeśli na stałe to bodajże 10,-? Dodaj sobie złotówkę extra za nockę.

hmmm

witam. Może mi ktoś powiedzieć jakie są zarobki ?? co się składa na wynagrodzenie ? Chodzi o stanowisko produkcyjne oraz magazyn z góry dziękuję

Pan Arek

Masz raaację

Amanda McMarthy

Przeczytałam wszystkie wpisy i zastanawiam się nad waszym stanem psychicznym. Mam na myśli ludzi broniących Curver. Pracowałam w Curver/HRC przez okrągły rok. W zaledwie kilka miesięcy mówiłam że to świetne miejsce pracy i nie może być tak źle. Na początku mobbing pełną parą, mężczyźni rozbierali mnie wzrokiem a kobiety znienawidziły, dostałam nawet swój pseudonim który był powszechną w firmie tajemnica poliszynera. O tempie maszyn nie ma co mówić, takie jest zlecenie odgórne i zawsze można odkładać pojemniki na bok, zawsze zrobisz to później albo ktoś za ciebie w przeciągu doby. Jeśli chodzi o brak litości ze strony mistrzów czy ustawiaczy, pamiętajcie że te łajzy mają nad sobą inne łajzy. Inżynier i szef produkcji trzymają nad tym pieczę, inżynier ma pierdolca na punkcie tempa wyskakujących pojemników "zawsze mogę przyspieszyć maszynę"- powtarzał wielokrotnie - a szef/kierownik produkcji ukaże cię za wszelką cenę jeśli masz w obrębie stanowiska butelkę, telefon, słuchawki bądź brak kamizelki. Latem praca fizyczna w tym zakładzie jest piekłem, pamiętajcie że jesteście fizolami więc nie chodźcie dumni z nosem zadartym do góry. Gdy na dworze jest 25/30*C na hali jest o 10 więcej, a ty masz na sobie plastikową kamizelkę koloru błękitu, twoje ciało zaczyna się gotować, a ty masz ochotę wyskoczyć z ubrania albo nawet własnej skóry. Odgórni nie są wyrozumiali, bo skoro wszyscy mają swoje różnorodne ubranka to ty masz swoją kamizelkę, a co jak wszyscy zaczną się rozbierać? Może wyjdą sobie z pracy podczas zmiany hmm? - W Curver panuje logika gimnazjum, jeśli miała bym się przyczepić do szefa. Na szczęście szef jak i reszta mistrzów ma gorzej, bo biegają w dużo grubszych siwych płaszczach co powoduje na mej twarzy uśmiech gdy pomyślę o środku lata. Można by na ten temat rozmawiać godzinami. Najgorsza w tym wszystkim jest ochrona. Kto lubi jak im się przetrzepuje rzeczy? Gdybym miała coś ukraść z curvera były by to wasze portfele a nie litrowy pojemn

nick

bony dają po przepracowaniu 5 miesięcy

ula

mam pytanko do dłuzej pracujących, od kiedy nabywa się uprawnienia do świadczeń socjalnych, np bony na święta, dzięki

curver

zadzwoń do kadr to ci powiedzą jaka stawka a praca według grafiku często jest tak ze w tygodniu jest wolne, a godzin pracuje sie koło 160-168

mack

a jak wygląda stawka na początek i ile godzin w miesiącu czy w tygodniu też można mieć wolny dzień no i najważniejsze atmosfera jaka panuje

curver

produkcja pracuje w soboty i w niedziele a jak wyjdzie z grafika to i w święta też

mack

czy w soboty i niedziele też pracujemy jak to wygląda

KamiQ

A tak poważnie to da się przeżyć- miesiąc, dwa, no może trzy ale jakbym miał alternatywę do końca życia (usunięte przez administratora) Curverze albo skończyć ze sobą to poprosiłbym od razu o nabitą 45-tke tak dla pewności. :D

Js

Ja pracuje w Curverze od 3 miesięcy,mam umowę o pracę,wypłata na czas,nawet premia juz mi się raz trafiła.Co do pracy,nie dać się zwariowac Jednego dnia jest zapieprz ,drugiego luz ,ze w międzyczasie ebooka czytam.To zależy przede wszystkim od organizacji swojej pracy,da się ogarnąć.Pracownicy jak wszędzie,jedni fajni ,inni nie.Na chamstwo jeśli się zdarza trzeba reagować od razu i nie dać sobie w kasze dmuchać,wiadomo ludzie są rozni,mistrz Orzeł póki co w porządku chociaż kilka razy podszedł olewajaco do problemu,to jest najbardziej frustrujące,jest gburem to prawda ale pozatym to normalny facet.Praca różnorodna wiec przynajmniej się nie dluzy.

majka

A czy kobieta w ciąży może pracować na stanowisku operatora wtryskarki. Czy jest to praca szkodliwa dla dziecka?

Zatrudniona

Właśnie trzymam w ręku dokument który jest zatytuowany "Umowa o pracę". Dokument ten posiada wszelkie znamiona tego co jest napisane w tytule. Zalecam kontakt z jakimś lekarzem w Słupsku może jeszcze da radę cie uratować "nieogarnięty tępaku". Szkoda więcej mojego czasu na udowadnianie że Curver daje umowy o pracę a nie o dzieło. Ale żyj w takim przekonaniu że to wabik - nie bardzo mi się chce z tobą pracować w Curver i gdziekolwiek indziej. Nie pozdrawiam.

Zatrudniona

Oferują z ogłoszenia to: • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Świadczenia socjalne • Możliwość przyuczenia do zawodu i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole Umowe o prace dostałam, świadczeń socjalnych jeszcze nie ale starsi pracownicy potwierdzili że są takie swiadczenia, atmosfera jak to w pracy raz lepiej raz gorzej. Nadal nie widzę zadnego kłamstwa. Moze do innej firmy aplikowałes? Pozdrówka

nie polecam!

Wejdź na olx i zobacz te ich ogłoszenia, niech Twoja znajoma wyśle cv, a potem spytaj po rozmowie, co zaproponowali. Kłamią - proponują co innego, niż w ogłoszeniach. Gut firemka.

ger

Ci co się sprawdzili to pracują lub pracowali. Niestety nie wszyscy się sprawdzili i część została poproszona o poszukanie pracy w innym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Curver Poland Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Curver Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curver Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curver Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curver Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Curver Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curver Poland Sp. z o.o.