Opinie o KONEX SP. Z O.O. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KONEX SP. Z O.O., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KONEX SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONEX SP. Z O.O. w Łódź

Pracę w Koneksie wspominam bardzo dobrze. Pracowałam na produkcji, ale z przyczyn rodzinnych musiałam zrezygnować. Praca nie jest bardzo ciężka. Jeżeli ma się chęci to każdy sobie poradzi. Przełożeni ok. Współpracownicy również. Zarobki wypadają tak samo jak na podobnych stanowiskach w innych firmach więc w sumie nie ma co narzekać

Kłamstwo
@Były pracownik

Nie prawda. Nie wiem jak teraz ale wiem co było jakiś czas temu. Zarobki sie zgadzają, a social? Jak pracowałem to social stopniowo znikł do zera, a znajomi pracujący mówią że w tek chwili nie ma nic,

Elena
Kandydat
@Kłamstwo

I zgadzam sie. Zarobki sie zgadzają? No ok.., zyskujesz 400zl brutto więcej za stanie w którym nie wolno sie napić czy isc do wc, znajomy pracował tam pare dni i mówił że w sanoco lepiej ???? a jeśli chodzi o mnie to ja tam poszlam miesiąc zrobiony i l4 do niczego sie więcej ten zaklad nie nadaje.

Ola
@Były pracownik

Ciekawe kto z kadry zarządzającej napisał ten poemat reklamowy. Bzdura totalna. Pensje marne. Socjalu zero. Żadnych benefitow. Żadnych szkolen zewnętrznych.

Haha Nowy wpis
@Były pracownik

Nie ma to jak kierwoncitwo które samo piszę pozytywne opinie o zakładzie .

Halina Nowy wpis
@Haha

Nie mam pojęcia, skąd ten pomysł - nie wydaję mi się, żeby kierownictwo KONEX udzielało się na tym forum. Ale przejdźmy do rzeczy: wiem, że w firmie poszukiwany jest teraz technik utrzymania ruchu. Wiesz, jaki jest, oczywiście mniej więcej, zakres obowiązków osoby na tym stanowisku?

Xyz Nowy wpis

W SKRÓCIE KOLEJNY (usunięte przez administratora) W ŁODZI . Zero jakiegokolwiek szacunku do pracownika . Świadczeń socjalnych tez nie ma . Kierownictwo traktuje ludzi jak zwykłe popychadło . Pensje za wykonywaną pracę to śmiech na sali . Wszystkim którzy mają jakikolwiek szacunek do samego siebie odradzam pójście do tego zakładu.

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest styl zarządzania kadrą w KONEX SP. Z O.O.?

Marlena

@Nie naprawdę aż takie złe kontakty mają pracownicy z Polski z pracownikami z Ukrainy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca przy produkcji - Teofilów w firmie KONEX SP. Z O.O.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące KONEX SP. Z O.O.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Nie
@Administrator

Pracownicy nic nie dostają. Rygor komuna, prezes nawet dzien dobry plebsowi nie mowi, kierownik magazynu tez. Polacy uczą pracy Ukrainę bez języka i na odwrót, Króluje ukraina ktora jesli znajdzie słabe polskie ogniwo pastwi sie nad nim jak tylko może. Starzy pracownicy chodzą po firmie jak dyrekcja,

Kola

Wystarczy sprawdzić w internecie , że firma to dobry pracodawca!

@Kola

Swoją opinię piszesz na podstawie internetu, czy masz doświadczenia z pracy w Konex? Chciałbym się dowiedzieć, czy firma wspiera pracownika szkoleniami i popiera jego dążenia w rozwoju kariery. Napisz proszę więcej szczegółów.

DIO
@Kola

Byłam w owej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej, porażka i nikomu kto zna swoja wartość i szkoda mu czasu na bzdety nie polecam. Stanowisko specjalista ds importu i eksportu. Rozmowa z 3 etapów i każdy etap składa się z kilku pod etapów( przeszłam dwa etapy) na których prezes, syn prezesa i sekretarka która podaje kawę bo raczej nic innego nie robi udają bogów a z potencjalnego pracownika chcą zrobić idiotę. Owa "trójca" robi test na doktorat z ekonomii, anglistyki - bo ich pytania są oderwane od rzeczywistości. Bardzo aroganckie podejście do aplikantów.

@DIO

Piszesz, że miałaś testy ze znajomości branży i językowe. Czy podczas rozmowy zostały z Tobą omówione warunki zatrudnienia i wynagrodzenia? Napisz proszę na jakim poziomie są pensje i czy jest możliwość uzyskania premii lub dodatkowych świadczeń socjalnych. Chętnie się tego dowiem.

Kola
@Marek

Dla mnie test z branży i językowy był bzdurą ponieważ przez ponad rok kierowałam zespołem obcokrajowców i żaden nie znał polskiego, tylko angielski i to chyba o czymś świadczy( więc język na pewno znam). Pracodawca standardowo pyta o Twoje oczekiwania a omija swoje. Nie podobało mi się podejście do aplikanta podczas rozmowy więc na samym stracie byłam zniechęcona do firmy- kolokwialnie mówiąc nie lubię gdy ktoś robi ze mnie idiotkę i neguje moją wiedzę oraz kompetencje. Z tego co pamiętam nie było mowy o premiach ani o żadnym socjalu. To akurat są moje odczucia, może ktoś miał inne- nie wiem, ja natomiast pisze o swoich.

Cyrk
@DIO

Potwierdzam. Byłam na rozmowie i czułam się jak studentka egzaminowana przez profesora. Niektóre pytania miały niewiele wspólnego ze stanowiskiem, czasem trudno było stwierdzić, o co tak naprawdę im chodzi. Nigdy nie czułam się tak niezręcznie podczas rozmowy o pracę.

Dio
@Cyrk

Żenada i strata czasu. Nie dziwmy się, że non stop szukają bo kto chciałby pracować z takimi ludźmi.

do MAREK
@Marek

nie wspiera pracownika w rozwoju, nie inwestuje w szkolenia, nie wyrażono zgody na mój kurs chociaż zapytałem. Jeśli chcesz czegoś więcej (kursy, szkolenia) musisz działać na własną rękę i wydać ze swojej kasy.

głos za
 Rekomendacja

a ja oddam swój głos za tą firmą, w tej firmie jak w żadnej innej można się sporo nauczyć, atmosfera wśród pracowników i całego zespołu najlepsza w jakiej mi przyszło pracować, są oczywiście jednostki z którymi nie da się dogadać, no ale cóż chyba sie nie zdarzy w żadnej firmie, żeby były same symaptie. Kwestia finansów zależy na ile się dogadasz na początku, później możesz się tylko szarpać. Nie ma żadnego socjalu ani benefitów, więc ten brak należy zrekompensować wynagrodzeniem.

Mister

W internecie dobry pracodawca a w rzeczywistości wręcz przeciwnie. Kapitalizm w najgorszym wydaniu. Wyssać wszystkie soki pracownika to jest motto tej firemki. Odradzam

@Mister

Długo tam pracowałeś? Czy sytuacja wyglądała już wcześniej tak jak ją opisujesz w tym momencie, czy dopiero od niedawna coś zaczęło Twoim zdaniem działać w firmie gorzej? Czekam na Twój wpis.

zdumienie

tak samo jak negatywnie piszą o pracodawcach, tak samo pracodawcy walą ścieme jak jest dobrze, a ja wole wiedzieć co jest złe, żeby móc potem pytać co jest dobre, wyskaluje wage co za co przeciw i może zaaplikuje, ale na teraz? czytajac to wszystko? serio? naprawde? NIE i jeszcze raz nie, nawet nikt z Konexa nie pozwoli sobie na odpowiedź.......... :/ :(

Wiktor

czy tak dobrze się wam pracuje i dlatego tak rzadko piszecie?

Sowa

Narzekanie to druga natura. Ale jak wielu narzeka to jakieś powodowy tego muszą być, no nie? Na pewno tak.

Wąski
@Sowa

Gdzie na goworku ludzie nie narzekają... Jaki zakład by się nie patrzyło to tylko negatywne opinie. Ludziom się robić nie chxe i oczekują ze pójdą do roboty i będą sciemniac 8 godzin i będzie git. Chociaż z takiej pracy również pewnie znaleźliby się tacy co by im nie odpowiadało..

Benek

Narzekanie jest druga naturą niektórych osób?

anonymous

Beznadziejna praca , wytrzymałam tydzień. Pierwszy raz coś robiłam, a kierowniczka stała nade mną i wyliczała procenty z normy , po pracy zaprosiła do swojego biura i pouczyła iż w następnym tygodniu ma być lepiej. Głupie baby które tam pracują od iluś tam lat popędzają nowe pracownice. Jednym słowem : MASAKRA. Stanowczo odradzam !!!!!!

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy KONEX SP. Z O.O. jest takim przedsiębiorstwem?

Jarek

Firma działa i ma się dobrze jako pracodawca.

ktos

Ciekawi mnie Edytko kto ci płaci za wypisywanie takich bzdur:D Dawno takich bajek nie słyszałem.

Rafael
@ktos

Ta firma jeszcze działa?

P.

A ja zastanawiam się nad przejściem do Ravi Sp. z o.o. Ta firma to przyszłość, cały czas się rozrasta. Znam wiele osób, które tam pracują i bardzo sobie chwalą warunki oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Michał

Cześć. Czy pracował/pracuje tam ktoś z was na magazynie? Jak wygląda robota? Trzeba biegać czy w miarę na luzie? I jak wygląda sprawa podstawowych zarobków na rękę? Są jakieś dodatki/premie? Pozdro.

MAO83

Zostałem dzisiaj telefonicznie zaproszony na rozmowę ( pracownik produkcji ). Opinie widzę bardzo zróżnicowane , czy warto tam jechać czy to strata czasu ? Może wypowie się ktoś z produkcji jaki tam jest system pracy , wynagrodzenie , premie , benefity ? Z góry dziękuje i pozdrawiam

pannaNikt

"dobra zmiana", podobno wy...lili wszystkich starych, aplikujcie kamikadze!!!

platfus
@pannaNikt

To jakieś pomówienie, nikt nie został wy....ny. Sami się wszyscy zwolnili. Podobno za dobre warunki)))

pannaNikt
@platfus

Wykropkowane słowo kojarzyło mi się ze słowem "pozbyli", Taka przynajmniej fama krąży po K...xach BIS, ,ze staruszkowie stażowi odchodzą = niektórzy wiedzą o co chodzi, Albo ktoś do tego doprowadził. JAK myślicie??

Zostaw merytoryczną opinię o KONEX SP. Z O.O. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KONEX SP. Z O.O.