Opinie o Wydawnictwo Akapit Press w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Akapit Press. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Akapit Press na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Akapit Press w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy pracownicy Wydawnictwo Akapit Press mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jacek Nowy wpis

Idealnej firmy nie znajdziecie . Może sami jesteśmy sobie winni, że pracodawca nie zawsze jest miły?

Bolo Nowy wpis
@Jacek

Najłatwiej obwiniać ofiarę, co nie? Są firmy lepsze i gorsze, ale ta firma to dno, poniżanie pracownika, traktowanie go jak śmiecia, prowadzona przez januszy biznesu. O żadnym byciu "niemiłym" tu nie ma mowy, bo to daleko zbyt delikatne słowo na to, co się tam dzieje.

koala

Za to opinia na Facebooku jest bardzo dobra. Może ktoś źle wybrał sobie pracę?

mmm
@koala

Na Facebooku ocenia się wydawnictwo, ale z punktu widzenia czytelników, nie pracowników.

Bolo Nowy wpis
@koala

Co ma opinia klientów do opinii pracowników?

Viki

Czy cos się poprawiło w firmie od ostatnich wpisow?

Bolo
@Viki

A co się tam może zmienić? Dwoje starych dziadów nie zmieni sposobu myślenia o pracowniku jak o (usunięte przez administratora).

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wydawnictwo Akapit Press? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Bigos

Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Miałem w życiu wiele różnych prac, ale ta była zdecydowanie najgorsza - mobbing, krzyki i wyzwiska. Właściciele firmy to postacie obrzydliwe, niewarte nawet splunięcia.

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko piszecie na forum? Może jednak dowiem się jaką macie atmosferę?

nick
@Piotr

Pracuje się jak widać w komentarzach poniżej.

Ramon
@Piotr

Jak szefostwa nie ma, to pracuje się dobrze. Jak są, to szef opieprza bez powodu kogo może, a szefowa truje, strofuje, upomina i gada bez sensu. Zero premii za weekendowe (częste!!) wyjazdy na targi, szefom szkoda pieniędzy nawet na parking dla busa plus niezapomniane wyjazdy o czwartej nad ranem, bo rzecz jasna szkoda kasy na nocleg dla ludzi, którzy cały następny dzień mają z uśmiechem sprzedawać książki. O promowaniu literackiego badziewia nawet nie wspomnę. Koledzy i koleżanki fajni, ale to nie ratuje sytuacji. Nie polecam.

@Ramon

Szanowni Państwo, za upowszechnianie nieprawdy mozemy się spotkac w sądzie. Z wyrazami szacunku Iwona Pakuła

a
@anonymous

Prawda boli? Czy sumienie ruszyło? Że zawitaliśmy właściciela Akapitpres...

Alicja

@Igor z tego co widzę Wydawnictwo Akapit Press nie poszukuje żadnych, nowych osób do pracy. A jakie stanowisko by Cie interesowało? Może warto odezwać się do firmy osobiście i znalazłoby się jakieś stanowisko pracy mimo braku ofert pracy w internecie. @John nie ma szans na podwyżkę? Rozmawiałeś na ten temat z przełożonym?

Igor
@Alicja

Pomagier może być :)

Igor

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

John
@Igor

Jasne stanowisko pomagiera i niewolnika jest zawsze dostępne za najniższą krajową + niezapomniane przeżycia furii szefostwa.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Wydawnictwo Akapit Press? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Tom

Tak jak wcześniej

Karol

Czym spowodowane jest to milczenie ? Warto starać się o pracę?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o Wydawnictwo Akapit Press jako pracodawcy.

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHA

Adm

Widzę że z połowa komentarzy o tej firmie zniknęła widzę że Firma dokłada swoich starań by zatuszować mobbing ?

Adm

To samo mogę powiedzieć, do dzisiaj pamiętam krzyki Właściciela i ciągłe niezadowolenie Właścicielki firmy. Może jakiś pozew zbiorowy jak dobrze pamiętam mobbing jest karalny. Zgodnie z art. 94 § 2 Kodeksu pracy mobbing oznacza wszelkie działania i zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko niemu, polegające na systematycznym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu, które wywołują zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, poniżaj lub ośmieszają, izolują lub wykluczają go z zespołu współpracowników. Osoba, która w wyniku mobbingu sama decyduje się na rozwiązanie stosunku pracy, może to uczynić bez wypowiedzenia z powodu dopuszczenia się przez pracodawcę ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika (na podstawie art. 55 § 1 Kodeksu pracy). W takiej sytuacji pracownikowi przysługuje nie tylko zryczałtowane odszkodowanie z art. 55 § 1 Kodeksu pracy, ale również odszkodowanie uzupełniające (na mocy art. 94 Kodeksu pracy).

Adm

§ 3. Pracownik, u którego mobbing wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę.

Oltan

@Alicja Ta zmieniło się teraz oprócz mobingu można dostać w papę :)

Alicja

@Admwidziałam wcześniejsze opinie, jednak zawsze warto zapytać o to jak wygląda sytuacja obecnie. Rozumiem, że niewiele się w tej kwestii zmieniło?

Adm

@Alicja Nie wiem czy nie czytałaś chyba wcześniejszych komentarzy... STRESZCZĘ "MOBBING TAM JEST"

Alicja

@Mikosz9 co jest powodem tak dużej rotacji w tym wydawnictwie? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy? Mało ostatnio konkretów na temat aktualnej sytuacji w firmie. Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które na ten wątek trafią szukając informacji o potencjalnym pracodawcy. Czy powodem rotacji są odejścia pracowników, czy też może są oni zwalniani przez pracodawcę?

Mikosz9

Tam jest straszna rotacja, taka mala firma a co miesiąc, dwa są inni ludzie. Masssakra!

Alicja

@Adm rzeczywiście, jednak przy szukaniu informacji o potencjalnym miejscu pracy warto korzystać z wielu źródeł. A może Ty możesz opowiedzieć coś więcej o pracy w Wydawnictwo Akapit Press? Jakie są mocne strony tego pracodawcy?

Alicja

Chcecie poznać więcej informacji na temat Wydawnictwo Akapit Press? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: https://www.akapit-press.com.pl/content/o-wydawnictwie-4

@Alicja

Nie wiem czy ktoś chce oglądać ich stronę to jest go to work a nie go to strona...

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Akapit Press - Łódź

Wydawnictwo Akapit Press
1.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • łukowa 18 B lok. 10
    93-410 Łódź