Wydawnictwo Akapit Press

Łódź

Opinie o Wydawnictwo Akapit Press

Oltan

@Alicja Ta zmieniło się teraz oprócz mobingu można dostać w papę :)

Alicja

@Admwidziałam wcześniejsze opinie, jednak zawsze warto zapytać o to jak wygląda sytuacja obecnie. Rozumiem, że niewiele się w tej kwestii zmieniło?

nie idzcie tam pracowac!
@Alicja 26.09.2017 13:38

Pytałaś o mocne strony pracodawcy - zastarszanie, ponizanie pracownika przy wspolpracownikach i innych ludziach, awantury . w tym sa dobrzy.

Adm

@Alicja Nie wiem czy nie czytałaś chyba wcześniejszych komentarzy... STRESZCZĘ "MOBBING TAM JEST"

Alicja

@Mikosz9 co jest powodem tak dużej rotacji w tym wydawnictwie? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy? Mało ostatnio konkretów na temat aktualnej sytuacji w firmie. Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które na ten wątek trafią szukając informacji o potencjalnym pracodawcy. Czy powodem rotacji są odejścia pracowników, czy też może są oni zwalniani przez pracodawcę?

Mikosz9

Tam jest straszna rotacja, taka mala firma a co miesiąc, dwa są inni ludzie. Masssakra!

WiLek

Znam dziewczynę, która tam pracowała. Po paru miesiącach został zn niej wrak człowieka.

Alicja

@Adm rzeczywiście, jednak przy szukaniu informacji o potencjalnym miejscu pracy warto korzystać z wielu źródeł. A może Ty możesz opowiedzieć coś więcej o pracy w Wydawnictwo Akapit Press? Jakie są mocne strony tego pracodawcy?

Alicja

Chcecie poznać więcej informacji na temat Wydawnictwo Akapit Press? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy: https://www.akapit-press.com.pl/content/o-wydawnictwie-4

Adm
@Alicja 31.03.2017 12:19

Nie wiem czy ktoś chce oglądać ich stronę to jest go to work a nie go to strona...

kawior

jakoś nie wierzę w te historyjki o mobbingu, nikt konkretów jakoś nie pisze tylko same ogólniki jakby chcieli internautów tutaj nastraszyć... pewnie hejterzy z gimby i tyle... rzecież firma ma naprawdę moim zdaniem świetną renomę na rynku i szacunek

Tom
@kawior 06.10.2016 23:21

Tak, tak specjalnie ludzie piszą historyjki... Ogarnij się. Renomę może ma dobrą ale pracowników traktuje jak śmieci jak widać we wcześniejszych komentarzach. Sąsiad z klatki obok może też mieć dobrą renomę a swoją żonę może codziennie katować ...

Tom

Ja nie wiem ludzie to chyba jakieś zombie które nie umieją czytać 98%, komentarzy daje do zrozumienia że w tej firmie dzieje się źle mobbing, beznadziejna płaca i traktowanie pracowników jak śmiecia.

Tomas

WW czytaj wyżej posty naprawdę nie jest to trudne...

Tomas

Syf z gilem zero tolerancji dla pracowników. Nie polecam praca tam była jednym wielkim koszmarem.

Tomas

Już ci odpowiedzieli na górze @Vanila i inni czytaj ze zrozumieniem. Ponad 20 osób napisało że syf, lipa i nie da się pracować bo mobbing co jeszcze chcesz przeczytać ?

Tomas

Z zatrudnieniem może nie będzie problemu ale z leczeniem się psychicznie po tej pracy może być ciężko i drogo...

Vanila

@ala, nie oszukujmy się, rynek wydawniczy w Łodzi składa się z 4 wydawnictw, wszyscy się znają i nikt na forum nie będzie chciał pisać o syfie w pracy/byłej pracy ze szczegółami. Też jestem po edytorstwie i dzięki znajomym wiem, jak wygląda praca w obu wyżej wymienionych wydawnictwach. Jeśli jesteś ambitna, masz własne zdanie i umiesz je logicznie uzasadnić, sprawiają ci przyjemność pochwały i docenienie przez szefów to daj sobie spokój, bo psychicznie nie wytrzymasz. Ale jeśli nie brzydzisz się włażeniem w tyłek i potakiwaniem, nie liczysz na pensję przekraczającą 2000 i zapłatę za pracę w weekendy, jesteś w stanie zrezygnować z własnego zdania i jakichkolwiek ambicji i zamykać oczy na jawną niesprawiedliwość, to masz szansę się tam zaczepić aż do emerytury. Sama zdecyduj, czy szukasz pracy, bo musisz spłacić kredyt studencki, czy kochasz edytorstwo i chcesz się w tym kierunku rozwijać...

Ave Ja

Niestety syf kiła i mogiła. Wszystkie komenty się zgadzają i nie mam co do wątpliwości że coś się tam zmieniło. Jeśli chcesz być zniszczony psychicznie mało zarabiać i czuć się jak ostatni śmieć to ta praca jest dla Ciebie...

ja

Kiedy wydawnictwie Akapit Press wszyscy pracownicy złożyli jednocześnie rezygnacje - to chyba najlepiej świadczy o atmosferze. Jest też w Łodzi wydawnictwo Literatura, też książki dla dzieci i też masakra. Ogólnie warunki pracy podobne jak w Akapicie, nawet szefowie w podobny sposób lubią spędzać czas... Atmosfera w obu na skraju mobbingu, żadnych dodatków do pensji np. za nadgodziny i wyjazdy, wyższe stanowiska zajmują ludzie, którzy nie mają pojęcia o książkach i sami nie czytają, a wykształcone i młode osoby są traktowane jak popychadła. Pensja, z tego co wiem, w Literaturze lekko powyżej minimum krajowego, a ciągłe wymagania i niezadowolenie. Zero perspektyw rozwojowych. Serio - lepiej dojeżdżać do Wawy, większy prestiż i kasa.

Wojtek

Hahahaha dzięki internetowi wiem by nie wysyłać tam CV :D

jupak

Myślałem że Akapit z Łodzi jest na tyle rozrośniętym i świadomym przedsiębiorstwem ,że nie będzie próbowało za wszelką cenę próbować naszej pomocy/ zastanawiam się jak inni nad warunkami finansowymi podjęcia pracy w Wydawnictwie press, ale jeżeli ci pracujący napisali że toprawda to ciekawe ile osób z marszu z rezygnuje w pracy.

jupak

Myślałem że Akapit z Łodzi jest na tyle rozrośniętym i świadomym przedsiębiorstwem ,że nie będzie próbowało za wszelką cenę próbować naszego, który dla nas pracuje z Polski, ale nie widziałem żadnego towingu przez AZ / czekać na info w sprawie, pax poda nr polisy i wszystkie dane z polisy

piotr

Jeśli chcecie być gnębieni psychicznie przez szefową jak i wysłuchiwać krzyków szefa to ta praca jest dla was :)

piotr

Ale nie powinno się tak traktować ludzi a szczególnie pracowników. No chyba że ktoś lubi być gnębiony psychicznie :D

Tony

Lol chciałem tam wysłać aplikacje o pracę ale dobrze że trafiłem na tą stronę :D

Tomsk

Odradzam Czytaj wpisy które są wyżej...

Tomsk

'Lucia' ale co ma piernik do wiatraka ? Co ma autor do traktowania pracownika w firmie ? Pomyliłaś chyba strony... Tak jak pisałem wcześniej i napiszę jeszcze raz. Zero jakiejkolwiek wiedzy jeśli chodzi o kierowanie firmą a co za tym idzie dobre traktowanie pracowników w firmie. Nie polecam nerwowa atmosfera zero perspektyw na dalsze rozwijanie swojej wiedzy.

Tomsk

Co Ty za bzdury piszesz czytaj posty wyżej każdy kto tam pracował natknął się na mobbing jak i beznadziejne zarządzanie firmą przez właścicieli. Zapewne rotacja pracowników w tej firmie to jak rotacja zmiany pasty do zębów...

Lucia

Bzdury piszecie zazdrość paskudna chyba nie umiecie czytać książek nie wiecie co w nich dobre.Pracownicy którzy w pracy nie myślą nie nadają się do żadnego wydawnictwa tam liczy się umysł! Akapit ma świetnych autorów a po przez to wspaniałe książki dla dzieci i młodzieży wspomne o książkach dla dorosłych. Akapit trzymać tak dalej!!!!!

Piotrek

Pracowałem tam i nie polecam tej pracy szkoda nerwów. ( usunięte przez administratora ). Najgorsza praca w której pracowałem.

Kasia

Jak bym wiedziała że tak jest w tej firmie nie zamówiła bym ani jednej książki. Niestety tak się stało czekałam na nią 3 tygodnie po licznych telefonach i zapewnianiu że zostanie wysłana dostałam żółtą książkę z popękaną okładką : / Nigdy więcej akapit-press !!!!

Tomsk

(usunięte przez administratora) Pojęcie o branży wydawniczej przez firmę jest minimalne liczy się tylko kasa. Wzbogacenie swojej wiedzy/doświadczenia zerowe. W firmie panuje totalny chaos co można zobaczyć po komentarzach negatywnych na allegro użytkownik akapit-press

Mike

Biorąc pod uwage, wyimaginowane aspekty waszych kwestii, oznajmiam iż percepcja mej mentalności nie obliguje mnie do prowadzenia merytorycznej konwersacji z wami.

bellaz - 2011-10-10 12:10:57 Rzeczywiśćie - miejsce, w którym nie można wzbogacić swojego doświadczenia a jedynie nadszarpnąć swoje nerwy. Kierownictwo wydawnictwa poniżej wszelkiejkrytyki Ooo, święte słowa. Nerwica gwarantowana,(usunięte przez administratora) Pseudofiremka z aspiracjami.

Ciekawski

Słuchajcie, ale jak to jest... nie mają pojęcia o branży wydawniczej a tyle są na rynku? Przecież to nie jest ani nowe wydawnictwo, ani mało doświadczone -trochę jednak książek na koncie ma. A może po prostu w tej branży ogólnie brak kasy i nerwy...i tylko ępik zostanie

bellaz

Nie polecam nikomu. Właściciele, to osoby nie mające pojęcia o branży wydawniczej. Liczą się dla nich tylko pieniądze. Praca jest stresująca, zero satysfakcji. Pensja bardzo mała, zero premii. Wieczne niezadowolenie szefostwa i mobbing gwarantowane. Lepiej poszukać pracy w naprawdę dobrym wydawnictwie, w którym praca będzie przyjemnością a nie męczarnią

Zostaw opinię o Wydawnictwo Akapit Press - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Akapit Press