Persyl

Łódź

Opinie o Persyl

Młodzież

Witam znalazło by sie miejsce dla czlowieka z branży

Kurier

Nie polecam tej firmy nikomu, jeśli ktoś chce się przekonać polecam krótka rozmowę z "szefowa" baba nie ma grama kultury. Serdecznie nie polecam !

poszukujący pracy najlepszej z tych najgorszych

mam iść na rozmowę o pracę warto tam wg iść??? pracują od 7 do 15 w miarę fajne godz. ale jaki chajs ? jaka atmosfera ?? I czy praca ciężka??? od piszcie

A

Witam, widziałam ofertę pracy do fabryki Persyl i chciałabym wiedzieć w jakich godzinach tam się pracuje? Czy jest jedna zmiana czy może dwie lub trzy?

Glonojad

Właśnie miałem iść na rozmowę w sprawie pracy do tej firmy, ale po tym co tu przeczytałem - odpuszczam sobie.

Loli

Firma mocno srednia

Nie rozumiem waszych żalów. Szefostwo docenia ciężką pracę. Pracuje tu już parę lat i jak widzę tych wszystkich kretaczy którzy przychodzą i chcą dostawać pieniądze za samo przechodzenie do pracy to rzygać mi się chce. A potem płacz, że wszystko złe bo przecież mu się należało.

M

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii . WJa bardzo miło wspominam pracę tam. Poznałam Samych pozytywnych ludzi.

były pracownik

Nawet jednego dobrego słowa nie napisze o tej firmie... Najlepiej omijać z daleka i przestrzegać innych żeby robili tosamo!

Przyszly pracownik moze

Witam,dzwonili do mnie z oferta na produkcje,powiedzcie na ile zmian sie tam pracuje i pierwsza umowa na jaki czas?Jak to za zepsuty zamek w plecy?Przeciez to sie moze zdarzyc,co mam do roboty dokladac a nie zarabiac?Prosze o szczera opinie i odpowiedz.

stefan

Stary piekne slowa :) ja tam pracowalem pare lat atmosfera gorsza niz na pogrzebie (usunięte przez administratora). to taki miala humor pozdrawiam

Zostaw opinię o Persyl - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Persyl