counter
3 65 144 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda podstawa w Durable Sp. z o.o.?

Tak1Nie14
ubrany w komże Nowy wpis
@Pytanie

podstawa moralna do kitu,presja wyników za wszelką cene,notoryczni podpierdalacze,KU CHWALE SWOJEGO SUMIENIA.No ale trudno czas ich doceni za bycie (usunięte przez administratora) w stosunku do innych.więcej i tak nie zarobią.A w oczach masy pozytywnych ludzi którzy tam pracują i swoje zdrowie tam zostawiają to szacunku nigdy nie zaznają.KUTAFONY gorsze i FAŁSZYWE od ukra......

Tak1Nie
ubrany w komże Nowy wpis

podstawa czego

TakNie
Anka Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Durable super, włosy? pazurki? tylko mobilnie,polecam !!!×

Tak10Nie2
Pani
Nazwa działu: Produkcja

Po co znowu zatrudnili tego mechanika Adama? on jest mało sympatyczny, nagle się pojawił, nie widziałam ogłoszenia że szukają :/ co się stało z tym młodym co jakiś czas temu był? yhh

Tak11Nie4
Pan
@Pani

Tego nawet Łysy nie znaju

Tak8Nie4
Ja
@Pani

Ooooo pytanie za 100 punktów

Tak5Nie1
Teresa
@Ja

Chyba lepiej byłoby, jakbyście się skupili raczej na dyskusji o aktualnych warunkach pracy w Durable. Inne kwestie są tu nieco mniej istotne. Mnie na przykład bardzo interesuje kwestia indywidualnego rozwoju zawodowego. Czy pracodawca inwestuje w jakiś sposób w podnoszenie Waszych kompetencji? Mam tu na myśli szkolenia, itp.

Tak4Nie2
Begi
@Teresa

Zapytaj Mechanika Adama on z 1 ręki ci Powie o Zatrudnieniu i Szkolenia .OMG.

Ja

Ludzie widzą, to co widzą i tak im wygodnie, bo" Tak jak Cię widzą, tak Cię piszą. " Nikt nie zada sobie pytania : Dlaczego?, Jaka była przyczyna? , bo nie ma skutku bez przyczyny. Jest tak wiele nieszczęść na tym świecie a tak mało empati. Za to obserwujemy znieczulenie na ludzki los, a nawet pogardę. Dla Pana A .

Tak4Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ono

Każdy człowiek ma swoją historię życia, która doprowadziła go do miejsca w którym teraz jest. Łatwiej ocenić po wyglądzie niż zadać sobie trud i zastanowic się, DLACZEGO. Pan A też.......

Tak4Nie3
Fin

Ludzie chyba zaszkodził Koronavirus nie którym ...

Wixxx

Faktycznie jak ma się plecy i Gra na Jednej Trąbce to się pracuję to prawda Pan .A .Jest odpryskliwy zawsze zabiegany nie wie gdzie podzał śrubokręt .zakręcony z której strony stoi Jakaś Pani z Ukrainy i w co ma włożyć sróbke .A Pan Piotr Naprawdę Solidny człowiek nie stety nie gra ma trąbce i nie został przyjęty koles wygrał bo jak by inaczej swuj swego broni .....Pozdrawiam ????

Tak5Nie2

Jaka jest kultura pracy w Durable Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

janusz
@Pytanie

dress code tak numery są pracownika ,ubiór firmowy,buty itp. jest gut.A kultura pracy ,co za pytanie buraku wyjaśnii

Tak2Nie2
Irek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 187 dni.

Witam, Czy firma szuka obecnie pracowników? Jeśli tak to na jakie stanowiska i jakie są wymagania?

Dawid

Jaka stawka na magazynie ? Czy jest tam może praca dla kobiet ?

TakNie3
XXX

Hej ludziska jak minęła imprezka firmowa? XD

TakNie8
AAA
@XXX

Chyba jeszcze trwa jak nikt nic nie pisze :-)

TakNie2
Stach
@AAA

a (usunięte przez administratora) cie to obchodzi

Tak3Nie2
Ona85

Cala prawda w miare obiektywna widziana okiem pracownika. Kasa jest na czas, czasem mozna podlapac plusa u kierownictwa to i zgodza sie na urlop w wybranym przez nas terminie. Bywa,ze gdy brygadzistka ma humor i prace sie dostanie na ulubionym stanowisku to jest praca bajka. I na tym ta bajka sie konczy. Za kadrowa mysli komputer,ktory wylicza wyplaty i zdarzaja sie bledy. Zeby z kadrowa cos zalatwic to trzeba byc jej kolezanka ,inaczej ciezki temat. Kierownictwo propnuje bony za marne 20zl za pomysl,ktory ma usprawnic prace. Czyli pomyslcie za nas ,a my Wam damy 20zl,ktore moze starczy na fajki czy tez czteropaka. Ot zachecajacy bonus! Kierownikow multum,ktorzy snuja sie po halach i nic nie wnosza. Pani Xsize nie ma zielonego pojecia co sie dzieje i nie zna podstaw. O wiele spraw podpytuje pracownikow i popelnia gafy. Zadziera nosa,ale czasem pokazuje ludzkie oblicze. Pan w koszuli w kratke w jeansach wie duzo i czasem za duzo. Mam wrazenie,ze sie tam marnuje,bo ludzie czuja niby do niego respekt,a jednak go nie szanuja. Pan King meczy 4litery, potrafi stanac przy pracowniku ze stoperem i sprawdzac akord. Pani misia konkretna i stanowcza, choc nie do konca ugodowa. Pan T i pan Ch snuja sie slimaczym tempem po halach ,niby pomysly maja,niby cos zrobia a jednak to jak statysci. I tak mozna by wymieniac ,az dochodzimy do pana parowki. Ten to ma gest. Zlote gory obiecuje, chce byc naj a potem co do czego to nie ma tematu. Takze, nic sie z nim nie załatwi. Budzi starch ,a ja sie zastanawiam czemu ludzie sie go tak boja? Brygadzistki. Sa srednie i gorsze. Wiekszosc pozjadala rozumy i chce rzadzic calym swiatem. Bywa i tak,ze jest sie zgnojonym przez mala siwa i odechciewa sie wszystkiego. Przy konkursie na nowa brygadzistke wygrala nowa twarz (usunięte przez administratora) siwej i wszystko jasne. Szkoda,bo inne ubiegajace sie o wakat to wieloletnie pracownice,ktore bardziej by sie sprawdzily. Ludzie ,pracownicy,pracownice to wiadomo ,ze w wiekszosci zlepek prostych ludzi,ktorzy zywia sie plotkami i potknieciami innych. Choc sa perelki na medal i do rany przyloz co pomoga,ale na palcach 1 reki mozna by policzyc. Ogolnie w Durable praca ciezka,akord z kosmosu,a do domu jak sie wraca to marzy sie tylko o spaniu. Kariery tam sie nie zrobi, zero szczebli awansu. Sa tez konfidenci,ale to juz pozostawiam ich sumieniu. Denerwujace jest tez,ze odgornie rzadza twoim ulopem. Np Boze Cialo ,wiadomo w czwartek to przymus 1dnia urlopu na piatek,bo firma zamknieta. To tak na zachete:)

Tak55Nie
Pracownik szeregowy
@Ona85

Typowy pracownik produkcji się wypowiada. Ludzie składacie podanie na produkcję to nie oczekujcie pozycji CEO CREDIT Suisse z pensja 13 milionów franków szwajcarskich rocznie i drugie tyle bonus. Chcecie być szefem, zlozcie podanie na stanowisko kierownika, dyrektora czy chociażby lidera zespołu. Nie składacie, bo? Brak wykształcenia? Doświadczenia? Co Was tak ogranicza, aby być szefem? Zalozcie swoją firmę i zatrudniajcie. Zróbcie lepsze wykształcenie nauczcie się przynajmniej jednego języka obcego i duże firmy z chęcią zatrudnia Was jako szefów. Czas zweryfikuje co sobą każdy reprezentuje. Są dwa typy ludzi: tacy co powinno być szefami i tacy co szefa powinni mieć. Im szybciej ta druga grupa to zrozumie tym lepiej. Firma się nie podoba to do widzenia.

Tak2Nie14
Pewien Luj
@Pracownik szeregowy

Ty FIKOLE sam dygasz na etacie u helmuta.i głupoty wypisujesz.Potraficie tylko obiecywać i tyle w tym temacie.

Tak24Nie
dorota
@Pracownik szeregowy

ty głupku z prowincji nie pisz takich tematów bo wariata z siebie robisz.i tak cię (usunięte przez administratora) z tej firmy prędzej cz póżniej

Tak3Nie1
obserwator atmosfery

KRWIOPIJCY.Blady strach opanowuje kierownictwo w momencie przyjazdu szwabów do firmy.wyskakują wtedy z biura jak małpy w cyrku z klatki

Tak15Nie
A

Na magazynie 2200 na rękę.

Tak4Nie1
czankete
@A

no to gruba kasa leci w durable.ponad przeciętną.taxi do pracy można śmigać.

Tak1Nie2

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Durable Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

jabol
@Pytanie

przykro ale brak jest rozwoju w tej firmie.Pionki już dawno zostały rozstawione.

Tak11Nie
Pracuś
@Pytanie

Szczeble rozwoju w durable to rozwój garba na plecach i nerwicy.

Tak13Nie
Wiktoria
@Pracuś

Rozumiem. Nie brzmi to jednak najlepiej. Jestem jednak ciekawa, czy chociaż nowi pracownicy mogą liczyć ze strony Durable na jakieś szkolenia wdrażające do pracy. Wiesz coś o tym?

krzysiek
@Wiktoria

Tak szkolenie jest.Te same ruchy tylko dwa razy szybciej

Tak9Nie

NIE

Tak2Nie
@Pracuś

szczególnie u żydka na II dziale

Tak7Nie
Ktoś
Nazwa działu: Produkcja

Kazali mi się zwolnić jakiś rok temu. Niby taka projakościowa firma, a tak naprawdę, jak na każdej produkcji, idą tylko w ilość. Ferment na hali dzięki niewysokim zarobkom i ciągłym śrubowaniem prędkości, a normę wyrobić trudno, bo większość maszyn to zdezelowane używki z Niemiec, lub samoróbki, ponadto każdy mechanik ustawia inaczej, bo pilnują swoich nie wiadomo jakich tajemnic -_- Rotację mieli tam całkiem niezłą. Z tego wszystkiego nawet nie żal mi było odchodzić.

Tak8Nie
Kierownicy, zacznijcie myśleć!

Co to za firma, w której nie ma szczebli awansu i max ile możesz zarobić to 2,5 na rękę z dodatkami takimi jak premia za obecność, akord, czy też stazowe. Oczywiście jak przychodzą miesiące takie jak Luty to jeszcze mniejsza jest wypłata. Ledwo na waciki starcza,a nie na przeżycie. Może dla ludzi prosto po szkole czy dla emerytów to jeszcze ujdzie. Ale dla osób co mają dom i dzieci na utrzymaniu to jest śmiech na sali. Podwyżka jest, owszem, ale mniej niż zlotoweczka do godz BRUTTO na rok. Szaleństwo! Kierownictwo, nic nie robi, by zatrzymywać ludzi, dobrych pracowników. Więc ludzie odchodzą i odchodzą. A potem lament i zatrudnianie więcej Ukraińców. A wystarczyłoby dać porządna podwyżkę i zachęcić do pozostania...

Tak33Nie
pipol
@Kierownicy, zacznijcie myśleć!

kierowniki mają to w (usunięte przez administratora) trafili robote życia.ale czas zweryfikuje scurensyna i karma wróci

Tak9Nie
Zainteresowana

Hej jakie zarobki jakie godziny pracy ktoś coś a atmosfera?

TakNie6
jarek
@Zainteresowana

atmosfera jak kto lubi,godziny fajne,zarobki ponad przeciętną

TakNie7
Kamil
@jarek

Twój komentarz nie wnosi zupełnie nic, jest ogólnikowy i może wyrażać opinię w zasadzie o jakiejkolwiek firmie. Jeżeli pracowałeś lub jesteś obecnie zatrudniony w Durable Sp. z o.o. to bardzo bym Cię prosił, żebyś dokładnie odpowiedział na te pytania. Tym sposobem ułatwisz decyzję dotyczącą aplikowania wielu osobom, które mogą być zainteresowane pracą w tym miejscu.

TakNie6
Ghost
@jarek

Kłamstwo. Zarobki najniższe z możliwych. Atmosfera kiepska pełna zawiści, podjudzania, plotki. Kierownictwo zostawię bez komentarza bo nic dobrego nie można powiedzieć ( najchętniej wzięliby bata i chłostali).

Tak10Nie
Zainteresowana

Czy moglabym uzyskamy odpowiedz,bardzo mnie interesują godziny pracy na magazynie w Przeclawiu no i stawka oczywiście ☺ktoś coś?

TakNie
brocha
@Zainteresowana

ty Zainteresowana zadzwoń do biura to sie dowiesz

Tak6Nie1
Konrad

Macie odwagę pisać na forum to dlaczego nikt nie rozmawia o tych sprawach z szefostwem?

Tak3Nie4
Obserwator
@Konrad

Bo szefostwo nie słucha albo nie chce słuchać mają czarno na białym i tak z tym nic nie robią to chociaz sobie popiszemy a to co zostało napisane od kilku miesiecy w 100% prawda!!!!!!!

Tak17Nie
Db
@Konrad

Mówione i powtarzane wiele razy. Jednak szefostwo woli wydawać kolosalne sumy na co chwilę remonty stołówki, pierdulki, stoliczki, zmiany gabinetów, wszystko inne co dla biura, nie dla pracownika i jego usprawnienia. Wszystko aby tylko ładnie wyglądało

Tak13Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Durable Sp. z o.o. - Przecław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Durable Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Kasztanowa 10