Opinie o Durable Sp. z o.o. w Przecław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Durable Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Durable Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Durable Sp. z o.o. w Przecław

Przestrzegam wszystkich zatrudniających się mechaników czy operatorów maszyn , ustalajcie na rozmowie kwalifikacyjnej konkretny zakres prac i wynagrodzenie, w tej firmie po podpisaniu umowy możecie się bardzo zdziwić praca jest bardzo słabo zorganizowana trzeba pracować na kilku stanowiskach naraz , wynagrodzenie zostaję bez zmian i o podwyżce możecie zapomnieć. Na rozmowie kwalifikacyjnej gościu obiecuje szkolenia w Polsce i za granicą wysokie wynagrodzenie , pracowałem prawie trzy lata szkolenie stanowiskowe w niecały miesiąc , żadnych innych szkoleń, mechanicy którzy pracują tam też nie mieli żadnych szkoleń poza firma także to jest tylko oszukiwanie ludzi . Szkoda czasu na tą firmę zatrudniając się w niej nic nie osiągnięcie, ani nie zarobicie.

Maciek
@Piotr

Ludzie nie dajcie się omamić tym wspaniałym ofertą pracy , kolega wyżej dobrze piszę, naobiecuja i nic pozatym .Jak takie dobre warunki przedstawiają to dlaczego szukają ludzi w tych czasach do pracy.

@Maciek

Cała prawda żadnych szkoleń, żadnych awansów firma dla emerytów i rencistów, ewentualnie Ukraińców, dla młodych zero przyszłości i możliwości rozwoju to co w ofertach pracy ta firma przedstawia to kłamstwo.

bełt
@Piotr

Rozmowę przeprowadza firmowy czarodziej

Halina

(usunięte przez administratora) firma pochodzenia Niemieckiego , pracownicy większości pochodzenia Polskiego , a brygadzistą zostaje Ukrainka, która ledwo umie mówić po Polsku, a o pisaniu to już nie wspomnę, firmy nie stać na wykształconego Polskiego pracownika wstyd , firma szczyci się że wygrała konkurs roku, chyba na Ukrainie!!!!, nie polecam nikomu pracy w tej firmie chyba, że ktoś lubi jak w swoim kraju jest pomiatany przez Ukraińców.

DURABLE

Firma Durable kiedyś miała dobra opinie , zarząd Niemievki przekazując władzę Polskiemu Zarządowi popełnił błąd, Polacy zrobili taki bałagan i haos w tej firmie, że skutki będą nieodwracalne , ludzie nie chcą tam pracować zmieczeni są psychicznie głupimi pomysłami ludzi na stanowiskach kierowniczych , którzy nie mają pojęcia o produkcji , robią sobie doświadczenia niby ulepszenia które tylko dodatkowo męczą pracowników, stanowiska w biurze stworzone są na pokaz Firma nawet nie jest w stanie wypłacić wynagrodzenia na czas w tym roku kilka razy się zdarzyło , że pracownicy nie otrzymali pieniędzy na konto w ustalonym terminie, a biurze tyle osób pracuje , że aż wstyd żeby do takich sytuacji dochodziło w tych czasach. Także jak ktoś chce podjąć pracę w tej firmie niech rozważy dokładnie swoją decyzję.

Karol

Mobbing, to poważny zarzut. Według art. 943 § 2. Kodeksu pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników - czy faktycznie tak źle dzieje się w firmie?

@Karol

Tak się dzieje nie stety

Jak najbardziej.

PRACOWNIK
@Karol

(usunięte przez administratora) szantaż popędzanie obserwacja

Firma Durable Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. administracyjnych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Witam Serdecznie, Czy firma przyjmuje osoby niepełnosprawne?

broszka
@Kandydat

tak oni już tam robią od dawna

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Durable Sp. z o.o.?

obserwator

inwestycje w maszyny tragedia,osoby odpowiedzialne za załatwianie nowych maszyn oprzyrządowania itp.kompletne lewusy brak pojęcia o tematach technicznych..t.z kierownictwo (usunięte przez administratora)

Czy w Durable Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Irek

W tej firmie wszystko jest możliwe, także składaj papiery i ciesz się że masz pracę.

Ja sobie bardzo chwalę pracę w Durable. Firma oferuje bogaty pakiet socjalny, dofinansowanie do wczasów, bony na święta, coroczne premie itp.. Zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony , który w sieci zieje hejt. Jeśli komuś nie pasuje to zawsze może zrezygnować z pracy. Po co się męczyć i wypisywać głupoty!

@pracownik

Nie siej propagandy, co to za socjal, firma dla umysłowo chorych, chyba do tej grupy należysz jak Ci odpowiadają takie warunki pracy.

@Irek

Bez obrażania proszę! ...napisane było ze jak komuś nie pasuje to niech szuka innej pracy! Koniec i kropka.

@pracownik

A jak firma robi nas w bambucho kovid-owe to wpozio wszedzie doplacaja pracownikom a tu??? Wala nas z kazdej strony nawet z urlopami robią to nie legalnie!!!

@Obserwator

I tu masz rację , firma wykorzystuje urlopy pracowników na potrzeby własne, tylko nikt w tej firmie nie ma odwagi nagłośnić tematu na zewnątrz do PIP lub do TVN24 , tylko narzekają .

zbychu stonoga
@Obserwator

sytuacja jest analizowana co do przymusowych urlopów,i niektórych łamań praw pracowniczych.sprawa nabiera tempa .w swoim czasie będzie to nagłośnione i ROZLICZONE.

lucyfer
@pracownik

pakiet socjalny należy się z prawa pracy żadna łaska,jak by mogli to i to by ujebali.premia roczna to 100 zł na miesiąc wychodzi średnio na miesiąc to jakieś 1200 na rok.zabrali premie co miesięczną jakieś 4 lata temu na jedno wychodzi .a zapierdziel coraz większy ,i atmosfera wybuchowa.KTOŚ WRESZCZE ZAPIERDZIELI TOWAREM W MORDE KIEROWNIKOWI I PODZIĘKUJE ZA PRACE W OBOZIE NIEMIECKIM

były pracownik ;)
@pracownik

Durable to (usunięte przez administratora) i kupa mułu. Nie pracuję tam od jakiegoś czasu, a nadal mentalnie się zbieram z nerwów, które straciłem na słuchanie debilizmów pana kierownika i jego pupila "łysego". Te wszystkie bony i premie, to pic na wodę, bo kierownicy skutecznie utną wynagrodzenie, by oddać to w inny sposób (i to w dodatku nie w całości). Rzygać mi się chcę na myśl o tym kołchozie, w którym ręka rękę czyści, każdy na każdego szczuje i śmietanka z biura robi ciężko pracujących ludzi w wała. Pozdrawiam.

Kandydat/-tka

Cześc jak w obecnie sytuacji pracuje sie w durable- w dziale produkcja? Czy teraz firma zatrudnia ludzi, czy raczej ich zwalnia? Czy warto wogóle do nich aplikować?

@Kandydat/-tka

Zwykla firma jak pospolity prywaciarz, zero szkoleń, filarem tej firmy są emeryci i renciści. Kadra rządząca masakra więcej ich jest już niż pracowników, jedyne co potrafią dobrze to obsluga automatu z kawą, jest jeden pracownik w firmie dobrze poukładany z zarządem pozwalają mu na spanie w nocy , odbijają się karta jak wcześniej opuści miejsce pracy żeby miał zaliczony cały dzień, nawet dyrektor takie rzeczy akceptuje . Gosciu musi mieć dobry układ z nimi. Odradzam Ci pracę w tej firmie jeżeli nie chcesz mieć problemów ze zdrowiem psychicznym i problemów finansowych bo na początku Ci naobiecuje dużo kasy , a później się roczarujesz.

Luna

Rzeczywiście, dnia 06 kwietnia firma rozstała się z Panem, który dokonał tego mocno przemyślanego komentarza. Notabene Pracodawca mocno cierpliwy bo czekał na powrót autora do pracy ponad 40 dni. Cieszymy się bardzo, że poszuka sobie nowego miejsca pracy i tam zazna swoje szczęście, a potem no cóż, pewnie znów opatrzy to stosownym do swoich kompetencji komentarzem. Good luck! Oby więcej do nas takich osób nie trafiało :)

@Luna

Pracownik o którym piszesz był na zwolnieniu lekarskim tak dla sprostowania, kodeks pracy jak do tej pory nie zabrania pracownikowi chorować, już nie wspomnę dlaczego zdecydował się złożyć wypowiedzenie.

Ustawiacz
@Luna

Pracodawca mocno cierpliwy, ! ?chyba jakis żart, przecież wiedział że pracownik jest na zwolnieniu lekarskim i tam jest dokładnie napisane do kiedy ma to zwolnienie , po komentarzu teraz widać jaki poziom biuro durable prezentuje , nikt z ludzi pracujących na hali nie wiedział ile ten pan był dokładnie na zwolnieniu.

bliski obsrwator

dyro firmy to pospolity Gluś ciota .firma zależna w 100 procentach od szwabskich mord .

stanisław

niezły kombinator z tego faceta

klaus

tak ten facet ma problemy emocjonalne.podczas rozmowy macha przeszczepami jak wiatrak.kiedyś mu wylecą te przeszczepy z zawiasów.

Pozdrawiam ...

A raczej nie pozdrawiam wszystkich Panów którzy w tej firmie pracują . Aczkolwiek nadmieniam o jednym Dżentelmenie który pamiętał ze w tej firmie pracują kobiety !!! Zawsze jest pomocny uśmiechnięty i służy pomocą więcej takich Panów jak Irek ????

@Pozdrawiam ...

Widac nie masz faceta a Irek to dobry kandydat ja znam sporo kobiet którym skladam życzenia nie mam obowiązku tego robic wszystkim POZDRAWIAM

Agnieszka

Czas pandemii przez COVID jest to bardzo trudny okres dla firmy jak i za równo jak dla pracowników ! Trzeba się wspierać ;)

Katarzyna

Firma super ! Kierownictwo pierwsza klasa A Panie brygadzistki extra współpraca nie ma co narzekać ???? Jak komuś się nie podoba to siema nara , nikt NIKOGO NIE TRZYMA NA SIŁE !

Teresa

Hej, chciałabym poruszyć temat nadgodzin. Ktoś może mi napisać czy takowe zdarzają się w firmie a jeśli tak to w jaki sposób jest się z nich rozliczanym? Fajnie gdy dostaje się za nie jakąś ekstra stawkę i można sobie dorobić w ten sposób do podstawy wynagrodzenia.

Zxy
@Teresa

Nie ma żadnych nadgodzin, od stycznia 2021r. firma wysyła wszystkich pracowników w każdy piątek na przymusowy urlop wypoczynkowy , a jak go nie masz to idziesz na bezpłatny. Nie ma również podwyżek w tej firmie :(

tereso chłopie
@Teresa

nadgodziny możesz w piątek walić za dzień urlopu

teresa to blady
@Teresa

uja dorobisz w tej firmie jest grupa przydupasów co robą machloje w firmie finansowe .ale temat jest już nadany w odpowiednim kierunku

@teresa to blady

Tutaj muszę się z Tobą zgodzić, jeżeli w firmie jest kryzys ludzie pracuja po cztery dni w tygodniu , w piątek biorą urlop żeby ratować budżet firmy. A zarząd kupuje bezurzyteczny sprzęt na wyposażenie biur , to o czym może to znaczyć ? Zwykli pracownicy pomyślą tylko, że są oszukiwani !!! no i niech tak zostanie:)

Jakie są mocne strony pracodawcy Durable Sp. z o.o.?

pepa

te same ruchy tylko szybsze

pracownik dnia

kierownik odbija karte czasu pracy za pracownika

Maciek

Mocna strona pracodawcy , to wykorzystać pracownika w 100 procentach i do tego jak najmniej mu zapłacić, jak nie chcesz mieć problemów finansowych i zdrowotnych to sobie daruj prace w tej pomylonej firmie, zarzad tragedia, pomysły ich są na poziomie podstawowym .

Zgrabny tyłek

A jak tam działania Herr Krola? Dalej zakrecony?

Pati

Witam, czy ktoś posiada jakiś kontakt lub adres email do HR gdzie można aplikować do pracy w Przecławiu?

kusia
@Pati

odradzam prace w dziale II. Bardzo niepoważny kierownik, jego zachowanie podchodzi pod mobbing.

Tak zgadzam się nadmienię ze pani A faktycznie mocno kręci biodrami wypadną jej kiedyś z zawiasów .I na podatek ma bujną czuprynę .

Agrrr

Ty za to stara jesteś i ważysz 100 kg i jedyne co możesz pokazać to cellulit. Dlatego gdy jest 30 stopni to chodzisz w kaftanie hahaha.

Trzeba być naprawdę smutnym i niedowartościowanym człowiekiem, żeby wypisywać takie pierdoły. Wystarczy dać ludziom możliwość bycia anonimowym i od razu glupieją, szkoda tylko, że nie mówią tego w twarz.

Jaki dress code obowiązuje w Durable Sp. z o.o.?

Pytałeś już o to FIKOLE

Wiksa

Z powodu temperatury która jest na hali niektóre Panie pracownice na hali maja takie krótkie spodenki ze aż pośladki widać !!! To jest praca a nie pokaz mody która ma lepsza pośladki .....Może znajdzie się Pan mechanik który się skusi na młoda Panią szczególnie Pan z automatów .

Pixa
@Wiksa

Tak Gorącą jak nic temperatura 34 stopni na Hali Gorąco jak w piekle dziwie się że pracownicy pracują jeszcze w ubraniu .

Dff
@Wiksa

Wyczuwam tu nutkę zazdrości ????

Zostaw merytoryczną opinię o Durable Sp. z o.o. - Przecław

• Jak się pracuje w Durable Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Durable Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Durable Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Durable Sp. z o.o.
  • Aleja Kasztanowa 10