Opinie o Durable Sp. z o.o. w Przecław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Durable Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Durable Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Durable Sp. z o.o. w Przecław

Kierownicy, zacznijcie myśleć!

Co to za firma, w której nie ma szczebli awansu i max ile możesz zarobić to 2,5 na rękę z dodatkami takimi jak premia za obecność, akord, czy też stazowe. Oczywiście jak przychodzą miesiące takie jak Luty to jeszcze mniejsza jest wypłata. Ledwo na waciki starcza,a nie na przeżycie. Może dla ludzi prosto po szkole czy dla emerytów to jeszcze ujdzie. Ale dla osób co mają dom i dzieci na utrzymaniu to jest śmiech na sali. Podwyżka jest, owszem, ale mniej niż zlotoweczka do godz BRUTTO na rok. Szaleństwo! Kierownictwo, nic nie robi, by zatrzymywać ludzi, dobrych pracowników. Więc ludzie odchodzą i odchodzą. A potem lament i zatrudnianie więcej Ukraińców. A wystarczyłoby dać porządna podwyżkę i zachęcić do pozostania...

pipol
@Kierownicy, zacznijcie myśleć!

kierowniki mają to w (usunięte przez administratora) trafili robote życia.ale czas zweryfikuje scurensyna i karma wróci

Zainteresowana

Hej jakie zarobki jakie godziny pracy ktoś coś a atmosfera?

jarek
@Zainteresowana

atmosfera jak kto lubi,godziny fajne,zarobki ponad przeciętną

Kamil
@jarek

Twój komentarz nie wnosi zupełnie nic, jest ogólnikowy i może wyrażać opinię w zasadzie o jakiejkolwiek firmie. Jeżeli pracowałeś lub jesteś obecnie zatrudniony w Durable Sp. z o.o. to bardzo bym Cię prosił, żebyś dokładnie odpowiedział na te pytania. Tym sposobem ułatwisz decyzję dotyczącą aplikowania wielu osobom, które mogą być zainteresowane pracą w tym miejscu.

Ghost
@jarek

Kłamstwo. Zarobki najniższe z możliwych. Atmosfera kiepska pełna zawiści, podjudzania, plotki. Kierownictwo zostawię bez komentarza bo nic dobrego nie można powiedzieć ( najchętniej wzięliby bata i chłostali).

Zainteresowana

Czy moglabym uzyskamy odpowiedz,bardzo mnie interesują godziny pracy na magazynie w Przeclawiu no i stawka oczywiście ☺ktoś coś?

brocha
@Zainteresowana

ty Zainteresowana zadzwoń do biura to sie dowiesz

Konrad

Macie odwagę pisać na forum to dlaczego nikt nie rozmawia o tych sprawach z szefostwem?

@Konrad

Bo szefostwo nie słucha albo nie chce słuchać mają czarno na białym i tak z tym nic nie robią to chociaz sobie popiszemy a to co zostało napisane od kilku miesiecy w 100% prawda!!!!!!!

Db
@Konrad

Mówione i powtarzane wiele razy. Jednak szefostwo woli wydawać kolosalne sumy na co chwilę remonty stołówki, pierdulki, stoliczki, zmiany gabinetów, wszystko inne co dla biura, nie dla pracownika i jego usprawnienia. Wszystko aby tylko ładnie wyglądało

Firma Durable Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. administracyjnych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno
Wero

Do tych wszystkich co mysla, ze pracownik z produkcji bedzie swietnym kierownikiem, otoz nie, nie bedzie. Do tego trzeba miec troche wiecej wiedzy i doswiadczenia jak przerzucanie opakowan z punktu A do B. Na pewno sa wyjatki, ale ogolnie raczej rzadko. Poza tym czy pracownicy nie maja zbyt wygorowanaych oczekiwan? Nikt sie nie angazuje, nikt nie okazuje zainteresowania, ale kazdy chce zarabiac 10 tysiecy, wolne na zawolanie i nie wiadomo co jeszcze. Jak sie komus nie podoba moze szukac gdzies indziej,a na zachodzie ciagle jeszczce drzwi otwarte. Ludzie wyslaja CV dostaja zaproszenie na rozmowe i nawet nie zadzwonia (napisza), ze nie przyjda. Wiekszosc z nas nie ma przywoitosci, ale lubimy sobie ponarzekac. Kierowanie ludzmi nie jest latwe, a rzeklabym, ze piekielnie trudne. Im wieksza firma tym gorzej, bo tyle zdan ile odbytnic. Przystopujcie, albo sie zwolnijcie. Czasy sie zmienily, nie trzab sie trzymac stolka rekami i nogami. zawsze jest miejsce gdzie bedzie lepiej.

La savi
@Wero

Wątpliwości nie ulega fakt, że nikt lepiej się nie orientuje w produkcji jak właśnie pracownik, który w niej pracuje latami. Dlatego rozwinięte firmy rekrutują najpierw wśród swoich pracowników później szukają na zewnątrz. W ten sposób są nowi kierownicy i nowi brygadziści. Ponieważ tajemnicą sukcesu jest doświadczenie i znajomość tematu, której nie nabędziesz w szkole. Można też skończyć 4 kierunki studiów i do niczego się nie nadawać chyba, że znajoma ręka pcha do przodu z uporem maniaka, nic jednak nie zastąpi wiedzy nabytej latami właśnie w danej branży. I tak jak napisałaś są wyjątki bo nie każdy się nadaje i ma predyspozycje.Dlatego ludziska jak nie można gdzieś awansować, albo więcej zarabiać to znak, że firma na was nie zasługuje. Droga wolna teraz szukają pracowników w Niemczech więc można zarobić w najgorszym wypadku dwa razy więcej.

Do prezea

Albo kadra nie czyta albo nie rozumie problemów pracowników. Mnostwo pracownikow ucieklo-dlaczego??? Nie dlatego, ze po prostu znalazl ktoś inna pracę. Dobry pracownik ucieka bo znalazł lepiej płatną! Firma albo zacznie inwestować finansowo w pracowników ( "nie" 200-400zl) albo będzie tak jak jest, że na 2-3 miesiące ktoś przyjdzie, kierownik produkcji rzuca ochłapy i pracownik ucieka. Mała blondwlosa brygadzistka z III działu zniechęca każde nowe osoby, zamiast zachęcić na początek dając lżejsza pracę. Z mężczyzn pozostała garstka..zakład nie widzi dalej problemu, kobiet coraz mniej, jak przychodzą to tylko Ukrainki..tragedia.. NIECH FIRMA ZACZNIE W KOŃCU PŁACIĆ NORMALNE PIENIĄDZE!

Mania
@Do prezea

Ta mała blondi jest najgorsza z brygadzistek,jest BARDZO chamska, ludzie się jej boją i płaczą przez nią,co to ma znaczyć? A puźniej się dziwią że ludzie odchodzą .

TEN CO MAŁO PŁOTU NIE WYRWAŁ

Kartky.wolę już wisieć na tym płocie jak iść do tej firmy do pracy

Panie Kartky . Poziom, który Pan zaprezentował na portalu Go Work jest zerowy. Poważni oraz inteligentni ludzie rozmawiają o problemach face to face z przełożonymi, nie ukrywają się za nickiem na portalach społecznościowych . Ale do tego trzeba odwagi , czego u Pana zabrakło . Nazwę to TCHÓRZOSTWEM. Powinniśmy aktualizować i weryfikować wiedze/ informacje, którą posiadamy . Łatwo kogoś niesłusznie osądzić . Pisząc w gniewie , amoku, emocjach, obrażając innych , używając podwórkowego słownictwa pokazał mi Pan co sobą reprezentuje . Jeśli nie zgadzamy się z polityką firmy , zasadami , wymaganiami to każdy z NAS ma szanse znaleźć pracę idealną. Czego Panu , sobie i innym użytkownikom życzę . Pozdrawiam Ania

Do szefa

A, że tak się grzecznie zapytam kiedy mamy się spodziewać premi świątecznej, bo po listopadowej wypłacie tego nie widać.

blada

Szczerze mówiąc, Niemiecka firma w Polsce, wiadomo z czym to się wiąże , kierownicy nie mając nic do zaoferowania w momencie przyjazdu wizytacji z Niemiec dostają malpiego rozumu, ludzie pracujący najbardziej na tym cierpią. Zresztą zapraszamy wszystkich do pracy szczególnie latem w upalne dni pracownicy maleją na hali z przegzania , trzeba prosić o dodatkową przerwę, paniusie z biura i pseudo kierownicy robią sobie spacerki nie zbytnio długie po hali i szybko uciekają do klimatyzowanych biur , aby tam wykonywać ciężka pracę, wszystkie pozytywne komentarze na temat tej firmy są pisane przez tych co najwięcej udają że pracują , bo obawiają się że jak tych ludków od brudnej pracy zabraknie to ich pogania , a naprawdę ludzi jest coraz mniej w tej firmie do konkretnej pracy . Polecam ludziom którzy mają stalowe nerwy , albo są zdesperowani.

lora
@blada

Pewnie to twoja pierwsza praca i nie wiesz jak potrafi być w innych firmach.Dlaczego po prostu nie zmienisz pracy?Masz obawy ,że gdzieś indziej jest gorzej?

@lora

To ty chyba nie wiesz LORA jak jest w innych firmach ja pracowałem w różnych firmach i mam obraz bo to co tu się dzieje w Durable to przechodzi ludzkie pojęcie te ich innowacje kupowanie tablic żeby na nich pisać albo z nich czytać wyrzucanie pieniędzy w błoto!!! Skrzynki ciuchcia ,Do pracy chodzi sie pracowac a nie bawić się w jakieś bzdury to nie przedszkole ,otrząsnijcie się PACANOWO!!!

BLADA
@lora

Co Ty wogole wiesz o pracy , widać pracowałas w podobnych obozach , gdzie ludzie musieli orac na takich jak Ty , kiedyś w dużych zakładach kierownicy umieli współpracować z pracownikami bo ci pracownicy byli ich źródłem utrzymania , a teraz widocznie zapomnieliście o tym , ale przyjdzie niedługo czas na Was , wasz raj już pomału dobiega końca . Wymyslajcie więcej głupot to sami będziecie z siebie robić wariatów, żenada że ktoś zatrudnia takich ludzi na odpowiedzialne stanowiska , nie polecam takich pseudo firm nikomu

ok
@Obserwator

to czemu nie odejdziecie skoro wam tak zle? ja nie mam na co narzekac, atmosfera dobra, pieniadze na czas, z kierownikami tez mozna sie dogadac..

BLADA
@ok

Atmosfera dobra, bo zbliża się długi weekend majowy ..... w pracy !

Pola
@ok

No cóż jak wszyscy będziemy myśleć ze najlepiej się zwolnić z pracy a nie współdziałać ! To życzę co rocznego zwolnienia sìę z pracy

Byku
@BLADA

Nie dla wszystkich! (usunięte przez administratora) mają długi weekend!!

@ok

Z kierownikami można się dogadać dopóty do puki wchodzisz im w tyłek mają teki szerokie szafki że aż.................

anty przydupas
@ok

jak żeś (usunięte przez administratora) to sie dogadujesz

Można dobrze zarobić przy obsłudze różnych maszyn to fakt ,ale dla osób ambitnych nie polecam gdyż brak możliwości rozwoju i nie kompetencja ze strony kierownictwa całkowicie podcina skrzydła , poza tym bywało całkiem zabawnie popatrzeć na podlizywanie się przełożonych w trakcie wizyt osób realnie zarządzających czyli Niemców , atmosfera z początku całkiem przyjemna na pozór oczywiście, pracownicy z długim stażem wypaleni zawodowo , nie uczciwi , zazdrośni i przebiegli tematem przewodnim oczywiście kto ile zarabia :-) do tego dodam że dla podlizuchow i przytakiwaczy miejsce idealne

Zgadzam się w 100 %

Zgadzam się w 100%

Była pracownica

To co robi kierownictwo jedna wielka żenada . Po mimo wykształcenia to poziom przedszkola!

eugeniusz

tak jest łysolu

Honorata
@Była pracownica

Czy mogłabyś rozjaśnić bardziej temat związany z kierownictwem firmy Durable, o którym wspomniałaś w swoim komentarzu? Jakie jest Twoje doświadczenie związane z pracą z nimi? Czy jest coś co mogłabyś napisać na korzyść tej firmy? Będe wdzięczna za wszelkie informacje.

@Honorata

Kierownicy niekompetetni. Są brano z zewnątrz . Szacunek dla tych co zaczynając od 0 na produkcji coś osiągnęli-przynajmiej mają wiedzę obiektywną . Niestety kierownicy nie biorą do siebie słów jakie rzuca im pracownik. Kierownik ma swoje z góry narzucone plany i musi je realizować, bo w innym przypadku premii za nie wykonanie ich nie otrzyma. To zrozumiałe, że każdy chce zdobyć dodatkowy pieniadz-szkoda tylko, że kosztem wysiłku/wyzysku pracowników, których uwagi nie są brane pod uwagę. Więcej planistek i kierownikow , niz pracownikow...ogólnie nikt by się nie czepiał czy odchodził, gdyby firma płaciła wiecej niz 2-3 tyś. zł dla dobry pracowników....byłaby to motywacja dla innych. Pochwala należy się za organizację imprez świątecznych dla dziewczyn. Ogólna ocena to nie polecam z powodu płacy oraz braku rozwoju.

Honorata
@Lipa

Piszesz, że lepiej by było gdyby pracownikom płacono za wkład i zaangażowanie w wykonywaną przez nich pracę. Czy wobec tego sugerujesz, iż stawka w Durable jest jednakowa dla wszystkich w zależności od stanowiska jakie obejmują i bez różnicy na staż w pracy? Tym samym zastanawiam się, czy nie ma dodatkowych premii dla pracowników, którzy mocno poświęcają się wykonywaniem powierzonych sobie obowiązków.

@Honorata

Nie ma. Premia świąteczna, i nic poza tym. Łatwiej pracownikowi 1 dać i niech się odwali niż co miesiąc lub dla aktywnego i dobrego bo wyjdzie więcej. Kto ma dzieci i dom ten wie, że te pieniądze nie dadzą się utrzymać. Brak rozwoju/zarobki/ludzie nad nami bez doświadczenia wykonywanej pracy/Dyktatura kierownika II działu. Wszystko idzie w górę oprócz wypłat, dlatego ludzi brakuje. Kobiety z biura zawsze bronić będą, bo siedzą i za siedzenie swoje dostają.

Teściowa Michała
@Lipa

tak ten kierownik to fakt ma w nosie czyjeś zdanie dba o własne interesy ma robote życia .prowadzi nieustanne monologi.ma plecy u pana ani be ani kukuryku.

Lipa

Impreza Świateczna Żenada, by pracowników wypytywano o powód dlaczego nie idzie się na imprezę świąteczna. Oglądanie bawiących się Niemców, którzy na nas się dorabiają nie jest niczym przyjemnym. Do tego obsadzanie stolików tak, by nasze kobiety "zabawialy" Niemców również jest niesmaczne. Cały rok wyzysk i my mamy iść się bawić? Niech kierownicy zaczną słuchać pracowników i ich zdań oraz zaczną płacić by nie czuć się gorszym od Pań z biura, to może ludzie zaczną chodzić na imprezę świąteczna.

Ona !!!

Najlepszy jest ten pan z tej dużej maszyny, tzw. KOŃ, pracuje prawie codziennie po dwanaście godzin i praktycznie wszystkie soboty, robi syzyfową robotę , dużo biega a efekt mizerny, nieraz większe szkody potrafi zrobić niż ta jego praca jest warta, ciekawe jaki ma układ w tej firmie, jak firma rozlicza się z jego nadgodzin. Pomijając już temat tego pana , to firmie nie jest za ciekawie ludzi coraz mniej oczywiście tych pracujących na hali , bo w biurze jest przepychanka. Zresztą jeszcze trochę i nie długo będzie tam walka o stołki bo ktoś będzie zmuszony wyjść na hale do pracy. W tej firmie pracownik z doświadczeniem nie zagrzeje miejsca nawet jeżeli podejmie w niej prace to max, pól roku wytrzyma. Firma nie ma stałych zleceń, nie jest firmą jak pisze prężnie rozwijającą się tylko jest zależna od zleceń przekazanych od Niemieckiego zarządu, np. dzisiaj jest praca na stanowisku uzgodnionym podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a za dwa dni można wykonywać pracę porządkowe lub inne które nie są objęte w umowie o prace, wymówka kierownika wtedy jest taka, że pracodawca może zmienić stanowisko pracy na trzy miesiące. Także przestrzegam osoby z doświadczeniem , pozdrawiam wszystkich pracujących .....

A co sadzicie Panstwo o kierownikach wydzialow? Z tego co sie orientuje jest tam ich trzech.

klapson
@anonymous

TAK my jesteśmy świnki trzy sport muzyka oraz gry,reszta na wariata

romanos
@anonymous

blady pyta.chyba gorąco koło (usunięte przez administratora) sie robi

sami debile

manson

zwariowane wariaty

Mało kasy

Kazien ..... zamiast żałosne nagrody 20 zł dac podwyzszke do wypłaty...Ale nie o 20 zł tylko o adekwatne wynagrodzenie do zarobku dla firmy No i pensję...Marne....żeby zarabiać chociaż połowę tego co w Niemczech to ludzie by nie uciekali

Zuzia

Ja zawsze patrzę, jaka jest rotacja w firmie. Jeśli jest mało pracowników, którzy pracują krócej niż 5 lat to źle. A tutaj jest inaczej. Większość pracowników to ludzie z długim stażem. Poza tym pracodawca dba o swoich pracowników. Nie przesadzajcie, zobaczcie jak się pracuje np w Amazonie i wtedy komentujcie.

@Zuzia

niepisz już bo wstyd sobie robisz

Xxxxxxx
@Zuzia

W Amazonie na godz Mają 18zł + posiłki za 1zł i i nie trzeba tak tyrać jak w Durable.Zuziu pracodawca dba o swoich pracowników tzn.Durable główno prawda nigdy nie dbał i raczej nie będzie.

Eks_pracownik

W Durable źle się dzieje pod wieloma względami. Pieniądze są naprawdę marne, kobiety mające spory staż pracy mają niewiele więcej jak najniższa krajowa, więc osoby zaczynające pracę nie mogę oczekiwać kokosow, które obiecuje dyrektor bajkopisarz lub kierownik produkcji notoryczny kłamca. Akord-dziś zrobisz z językiem na wierzchu to jutro trafisz na artykuł, gdzie nie jestes w stanie wyrobić normy i wychodzisz na zero. Nie ma co liczyć że dorobisz do pensji akordem, prędzej się wykończysz (problemy z nadgarstkiem, łokciem gratis od firmy). Kierownictwo niesympatyczne, uwielbiają donosicieli, tylko na wkładaniu palca w (usunięte przez administratora) kierownikowi i skarżeniu na innych możesz "zrobić karierę" u kierownictwa. Dyrektor bardzo lubi i pochwala (usunięte przez administratora) dlatego większość brygadzistek to zwykłe chamki. Ich zadaniem jest tyranie pracownic, bo nic innego nie mają do roboty. Chodzą z kąta w kąt, plotkują i wysługują się innymi pracownicami. Socjalem firma się szczyci, a nie ma czym. Do wszystkiego musisz dopłacać, do kart Multisport, do posiłków, ubezpieczenia. Raz do roku wyjście do teatru zafundują i zorganizują imprezę, na której są sztuczne uśmieszki i pokazanie niemieckiemu zarządowi, jak to super wszyscy ze sobą żyjemy. Ludzie powinni się zbuntować i nie chodzić na imprezy, może wtedy zarząd niemiecki zobaczyłbym, że coś jest nie tak w Durable, że ludzie zwalniają się nie bez powodu. To wina kadry zarządzającej, która chce zrobić z pracowników niewolników, pracujących za miskę ryżu. Szczerze nie polecam tego pracodawcy. Omijać szerokim łukiem.

Karol

@antonio. b., @Obserwator z przypadku, @Kasia, to forum jest po to by dzielić się informacjami na temat pracodawcy firmy Durable. Wasze komentarze nic nie wnoszą do całego wątku a poza tym obrażacie się w nich, co narusza zasady jakie panują na GoWork. W swoich wypowiedziach starajcie się być rzeczowi i merytoryczni.

Merytoryczny

Niemiecka firma, którą rządzą Polacy. Typowy wyzysk. Praca ciężka, jak wszędzie, płaca za niska,. Co z tego że jest dobry socjal, jak kadra kierownicza jest do niczego. Ostatnio , dziewczyna która pracowała wiele lat, chciała odejść z własnej woli, bo nie mogła dogadać się z pracodawcą w sprawie godzin pracy ze względu na małe dziecko. Co zrobił pracodawcą ? Nie zwolnił za porozumieniem stron, tylko pozwolił na "porzutkę". Tak chamskiego podejścia do pracownika dawno nie widziałem. Mam nadzieję, że te komentarze czytają też właściciele i przeprowadzą kontrolę, a przede wszystkim porozmawiają z pracownikami. Życzę pracującym wytrwałości. Ja zmieniłem pracę i nie żałuję.

łysol

pracodawca roku.śmiechu warte!!!

mariola
@Merytoryczny

oj gnije firma od głowy a szyja ją niszczy.

@Merytoryczny

Jesli 10 latek tomale dziecko to faktycznie naciagajmy wszystkie fakty.

Obserwator z przypadku
@Kasia

Nie wiesz od ilu lat może zostać dziecko samo w domu Więc nie gadaj Katarzyno głupot która nie masz dzieci tylko pieska

Byku
@Obserwator z przypadku

Haha dobre

Śpioch

Ciekawe czy pracuje jeszcze Tomeczek T. Czy aby mu żyłka jeszcze nie pękła z nerwów to dopiero cwana łasiczka z niego :-)

Kolega
@Śpioch

Pracuje, i wporzo koleś z niego może dużo mówi, ale prawdę poprostu walczy o swoje tak jak każdy z nas.

Stiv
@Kolega

Racja.Walczy o normalność w tej firmie.Stop Pajacą

Nie były pracownik

Praca dobra szczególnie dla młodych pań zaczynających karierę zawodową jak i również pań z innych branż.Proste prace ręczne i maszynowe co kto woli.Są ilości do zrobienia,ale spokojnie nikt nikogo nie goni.Tak jak w każdej innej pracy ważna jest cierpliwość.Można się cieszyć stabilną pracą.Są tu ludzie z 10cio20sto, a nawet30sto letnim stażem.Firma Durable jest najlepszym pracodawcą w regionie jest to potwierdzone dokumentami.Bogaty pakiet socjalny to min.bony i paczki na święta imprezy integracyjne,świąteczne, karnety do spa,imprezy sportowe itd..Firma gwarantuje nagrody również pieniężne za dobre pomysły w programie keizen.Gorąco polecam.

@Nie były pracownik

Projekt Kaizen,mozna by nazwać pomyśl za mnie twój kierownik a to wy matoly jesteście od tego a te super nagrody pendrive , czy scyzoryk to nie nie oszukujmy się dla idiotów

@Nie były pracownik

To chyba ta utytła pani napisała.Ani be ani kukuryku na dzień dobry

@anonymous

ta jej mina jest bezcenna!

damianesku

nagrody scyzoryk uchach

@Nie były pracownik

Taaa, bardzo ciekawe. Ludzie tego nie napisal pracownik,kto kumaty ten wie kto dokladnie to napisal z biura.

Zostaw merytoryczną opinię o Durable Sp. z o.o. - Przecław

• Jak się pracuje w Durable Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Durable Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Durable Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Durable Sp. z o.o.
  • Aleja Kasztanowa 10