Opinie o Polkemic Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polkemic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Polkemic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polkemic Sp. z o.o. w Rzeszów

Pracownik produkcji

W tej firmie pracuje prawie 3 lata. Napoczatku zarobki takie o ale po okresie probnym się poprawiło. Teraz jest ok. z tego co się orientowałem to lepiej niż w innych firmach produkcyjnych. Dodatkowo dają zawsze na swieta bony i za wakacje tez zwracają. Dla mnie firma ok.

Irek
@Pracownik produkcji

Zanim napiszesz takie głupoty o zarobkach, to przelicz ilość godzin które trzeba przepracować. Bez nadgodzin dostał byś ochłapy pracując świątek, piątek i niedziela, o świętach z d o b r o w o l n y m przymusem nie wspominając. Ot choćby 11 listopad ... I jeszcze trzeba samemu d o k ł a d n i e pilnować i liczyć sobie ilość przepracowanych godzin bo (usunięte przez administratora)na potęgę a kiedy się upomnisz to ci powiedzą że wszystko gra ... Taki to grajdoł. My na produkcji przypłacamy zdrowiem pochwały, nagrody dla biurowych darmozjadów za których trzeba baaardzo często robić korekty w zleceniach bo gdyby tego się nie zrobiło to i tak byłaby nasza wina. Inna sprawa to rakotwórcze warunki na produkcji. Wszystkie pomiary to fikcja opłacona pod stołem żeby w papierach było o.k. Za wakacje trzeba lipną fakturkę sobie załatwić bo inaczej nic nie dostaniesz. OMIJAĆ Z DALEKA ten innowacyjny zakład pracy chronionej... !!!

Jakie są mocne strony pracodawcy Polkemic Sp. z o.o.?

Malkolm iks

W tym durnym zakładzie zarządzanym przez wjeśa; bo jak twierdzi po pijaku w przypływie szczerości: ("prezesów ma owiniętych koło palca i każdy kit łykają i może robić co chce"), to są tylko słabe strony. Tyrasz, wpieprzasz chemię, tracisz zdrowie za marne grosze, słuchasz mądrości wjeśa, które wyczytał w internetach ale sam ich nie rozumie, i nic z tego nie masz. Nie myśl nawet, żeby coś podpowiedzieć czy usprawnić, bo już po Tobie. Ten kałmuk przypisze to sobie, a Ciebie zgnoi. Nie ma mowy o awansie, nawet jeśli na głowę bijesz wiedzą kierownisia, choć ameba ma większe IQ od niego. Szkoda czasu. W tym zakładzie tłusta lala od miotły ma więcej do powiedzenia niż brygadzista. Godzinami chlapie jęzorem przez telefon a na zakładzie brud.

Nieważne

Pracuje już tam jakiś czas, jak i wielu pracowników (którzy pracują lata, nawet 18lat) sobie chwalą, no może nie raj ale jest wporzadku więc nie rozumiem tych opinii.

@Nieważne

Ci którzy pracują kilkanaście lat, to pracują bo mają już swoje lata, a nie że jest w tym durnym zakładzie tak kolorowo.

Jakie są mocne strony pracodawcy Polkemic Sp. z o.o.?

Romek

przeczytaj opinię wystawioną przez Pracownik. Mozna ją znalećść wczesniej.

Hanna
@Romek

Przeczytałam, Romku. Jak chodzi o zarobki w Polkemic, to @Pracownik pisze dość mgliście - nie mało i nie dużo. Znalazłam ogłoszenie sprzed kilku lat, gdzie operator maszyn z orzeczeniem ma oferowane od... 1850 zł brutto. Możesz się do tego odnieść? Jeśli obecnie zarobki nie wynoszą dwa, trzy razy więcej, to jestem w szoku.

Gfjhggjgh
@Hanna

17.30 + 20% + nadgodziny płatne 100% taka jest płaca dla początkujacych

Malkolm iks Nowy wpis

Mam doświadczenie w pracy jako Spawacz. Myślicie, że firma Polkemic Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Pinokjo Nowy wpis

Tak, ale tylko z uprawnieniami spawacza metodą elektrody drewnianej...

Pracownik produkcji Nowy wpis

Irek Nowy wpis
@Pracownik produkcji

Kuba

Witam chciałbym podjąć pracę właśnie w tej firmie może ktoś powiedzieć mi co dokładnie się tam robi na produkcji?

Zrównoważony

kierownictwo jest dobre oraz wyrozumiałe dla ludzi wykazujących chęć do pracowania. Dla nierobów nie muszą być uległe.

Mariusch
@Kuba

Co się robi pytasz ...? Ano tracisz zdrowie w tym (usunięte przez administratora) wdychając pyły i opary rozpuszczalników i farb po 12 godzin nawet w święta ustawowo wolne od pracy,{bo kontrolerzy z PIP-u są opłaceni|} żeby biurowe nieroby mogły robić sobie dłuugie weekendy kiedy Ty będziesz w smrodzie (usunięte przez administratora). NIE POLECAM, a wręcz O D R A D Z A M jakikolwiek kontakt z tym (usunięte przez administratora), no chyba że masz ćotkę, wójka w tym bagńe.

z metra cięta ZOŁZA

Panowie szanujmy się! Wiedząc ile Wy możecie tutaj zarobić to ja za 6 klocków bym tu nie siedziała... :D Proszę zaczerpnąć świeżych informacji i wrócić z odrobiną prawdy w swoich opiniach o firmie, pracy i ludziach... ;) A tymczasem wracam do przepracowywania się i pozdrawiam serdecznie wszystkie rozżalone ofiary... :D

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polkemic Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polkemic Sp. z o.o.?

odp

U mnie zapytali o wykształcenie, poprzednią pracę. Później oprowadzili po zakładzie pokazując na czym ta praca polega i w jakich normach czasowych się pracuję. Mnie przyjęli mimo że nie miałem doświadczenia przy takiej produkcji

Barba

Rozbawiłeś mnie do łez..... He He oni biorą KOGO POPADNIE ! Bo NIKT w tym (usunięte przez administratora) nie chce pracować ! Szanująca się firma nie ogłasza się, że potrzebuje ludzi do pracy. Gdyby to była dobra firma, to ludzie sami by się tam znajdowali. Tu nawet - po znajomości- nie chcą przychodzić do (usunięte przez administratora)

JAga
@odp

He, he, he ... oni biorą każdego kto się nawinie. Możesz nie mieć głowy to i tak cię zatrudnią. Ciekawe gdzie te stosy podań chętnych do pracy ?

Pića
@JAga

Teraz kierowniczek z przypadku wiesiu nie chlapie jęzorem przy byle okazji - jak ci nie pasuje to się zwolnij. Wykończył wielu wartościowych pracowników a teraz ma w oczach widmo że przy takim natłoku chętnych sam będzie musiał zakasać rękawy i pokazać swoją mizerną wiedzę.

Nieważne

@Nieważne

Ogłoszenie na Magazynier do Polkemic Sp. z o.o. pojawiało się w InfoPraca.pl, polecacie aplikować?

Mariusch

W tym (usunięte przez administratora) to tylko magazyn. Może szału nie ma, ale się nie orobisz a ludzie spoko. Tylko NIE pchaj się do (usunięte przez administratora) na produkcję !

Czy w Polkemic Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Gdghj

Tak są jak sobie sam zorganizujesz.

mm

Czy w tej firmie pracują kobiety czy tylko mężczyźni?? Jak wygląda praca kobiet w tym zakładzie czy jest ciężka??

@mm

Pracują przede wszystkim w biurze. Na produkcji nie pracują kobiety, ze względu na specyfikę roboty.

jkbkbbkvk
@Romek

w biurze same nieroby pracują i znajomki,reszta wącha kleje i rozpuszczalniki na produkcji

Wiktoria
@Romek

Czy nadal pracujesz w Polkemicu? Wiesz może czy aktualne są jakieś przyjęcia do biura w firmie? Nie znalazłam ofert i zastanawiam się czy można podsyłać swoje CV :) Jeśli są nabory, to na jakie stanowiska?

Gizmo

Praca była w porządku , tylko największe problemy to kolorysta z rozdwojeniem jaźni , który myśli że jest najmodniejszy

Rovena

Czy w Rzeszowie jest jakaś produkcja, czy tylko w Rogoźnicy? Jeśli tak, to co jest produkowane w Rzeszowie?

@Rovena

Jest produkcja, obrzeża meblowe.

Henryk

Zawsze będą różnice zdań na temat firmy. Tak jak różnie pracujemy i niekoniecznie dobrze tak i zdania są inne. Staram się więc nie narzekam.

Ja tam mimo wszystko polecam firmę . Pracuję tutaj od około 1,5 roku i większość komentarzy piszą chyba ludzie którym nie chcę się pracować, oczekują zbyt wiele albo po prostu z jakiegoś powodu odeszli z firmy. @Gjhfhjgg Owszem pracy mniej, ale wszystkie firmy mają mniej zleceń. @Vielkomo Jakoś mam inne zdanie na ten temat,. Jak ktoś chce pracować i nie jest konfliktowy to bez problemu się dogada i będzie pracował. @Pytanie może nie jest to woda butelkowana tylko z sieci, ale odpowiednio poddana uzdatnianiu poprzez dodatkowe urządzenie. Dodatki poucinane hmm nie zgodzę się z tym . Są bony świąteczne, refundacja do wypoczynku, pożyczki. Płacone nagodziny. Wiadomo system zmianowy nie każdemu odpowiada ale o tym każdy jest informowany podczas rozmowy rekrutacyjnej. Idąc do pracy godzisz się na to lub po prostu odpuszczasz. Jeśli lubisz imprezy weekendowe to wiadomo że nie poszalejesz. Jest grafik więc możesz coś zaplanować. Pracując można zarobić, może nie kokosy ale też nie mało. Ogólnie jak wszędzie są plusy i minusy tej pracy i nie jest aż tak źle jak piszą co niektóre osoby.

hwjhbhbwbkbekjfbekjfbqkjkefj

1,5 roku pracujesz? to lepiej lepiej zamilcz

Gjhfhjgghjjgggg

Zakład w Rzeszowie powoli umiera zero inwestycji liczy sie tylko rogoznica

Vielkomosc

(usunięte przez administratora) nie polecam nikomu tej pracy gorzej niż w przedszkolu tam a kierownictwo ma cię daleko w d pie

Sebastian
@Vielkomosc

Dosyć ostro oceniasz swoją współpracę z Polkemic i dziękuję, że piszesz, ale tak właściwie nie napisałeś nic konkretnego, co pomogłoby podjąć decyzję dot. aplikowania. Dlaczego nie polecasz i jaki jest problem z kierownictwem?

Czym Polkemic Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Trawerza

Niema żadnych dodatków, wodę do picia masz z kranu ogólnie wszystko jest poucinane jak chcesz zarobic to musisz tyrac po 200h

Agnieszka
@Trawerza

Jeśli pracujesz w Polkemic to na pewno wiesz też, jak rozliczane są te nadgodziny? Wypłacają 100 procent podstawy?

Gutek

Firma dobra , pracodawca dobry czego więcej można szukać? Polecam

dobrytyp2jeden8

ogolnie jest ok, w zaleznosci dogadywania sie z pracownikami i brygadzistami, zarobki ok, jako operatorzy powiedziałbym ze bardzo dobre, jednak praca w systemie 4 brygadowym a nie kazdemu to moze odpowiadac

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o POLKEMIC zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

Praca ok, ludzie ok, zarobki ok ????

Agnieszka

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź na temat POLKEMIC. Jeżeli pracujesz dla tej firmy, to podziel się proszę swoimi doświadczeniami, jeżeli poszukujesz informacji na temat tego pracodawcy, to zechciej jednak bardziej rozbudować swoje pytania. Potencjalni kandydaci chętnie dowiedzą się, na czym polega praca w tym przedsiębiorstwie, dlatego gorąco zachęcam do kolejnego wpisu.

Kiki1896
@Agnieszka

Pracuję się dobrze,robota bez spiny poprawiło się od dawnych czasów z nadgodzinami można wyciągnąć ponadto 4000 kafle

Bartosz

@Alfons 1234567 a powiesz nam na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś w POLKEMIC? Może masz informacje na temat najnowszych rekrutacji, prowadzonych przez tą firmę? Komentujcie i dzielcie się swoimi przemyśleniami z resztą użytkowników w zgodzie z regulaminem forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Polkemic Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Polkemic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polkemic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polkemic Sp. z o.o.?

Polkemic Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Boya-Żeleńskiego 2A
    35-105 Rzeszów