POLKEMIC

Rzeszów

Opinie o POLKEMIC

Nieważne

Pracuje już tam jakiś czas, jak i wielu pracowników (którzy pracują lata, nawet 18lat) sobie chwalą, no może nie raj ale jest wporzadku więc nie rozumiem tych opinii.

Polkek

Witam czy zmieniło się może coś na przedziale czasu??? Bo mam ofertę podjęcia tam pracy i nie wiem czy w ogóle zaczynać coś z tą firmą. Ktoś może dać opinie jak tam teraz jest???

Bartas
@Polkek 24.11.2016 20:09

Nie, nadal łamią prawo i stosują mobing

prac

zgadzam się z przedmówcą, wytrzymałem 8 godzin a mój znajomy po dwóch zrezygnował

Wjeśek

Wygoogluj sobie a dowiesz się o tym kołchozie.

oll

CZy moze ktois sie wypowiedziec na temat tej firmy i pracy w niej na oddziale w Rzeszowie na Boya-Zelenskiego? jakie sa warunki pracy na produkcji i na magazynie ? dziekuje

Mario
@oll 22.11.2013 16:31

Jejku chodzi o Rzeszów to jest calkiem dobrze :)

Zostaw opinię o POLKEMIC - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLKEMIC