Polimarky

Opinie o Polimarky

Julia

Stanowczo nie polecam.

mario

to dziwie sie ze jeszcze ktos do nich przychodzi i chce tam pracowac, straszni oszusci skoro umawiaaj sie na cos z pracownikiem, przychodzi co do czego a tu dowiadujesz sie ze dostajesz mniej ;/

LaCzupakadra

Na rozmowie rekrutacyjnej ustalasz poziom zarobków, który jest zaakceptowany przez Dział Kard. Przychodzisz pierwszy dzień do pracy i okazuje się, że na umowie dostajesz 2/3 tego co chciałeś, reszta pozostaje w formie premii/nagrody. Generalnie do reki dostajesz tyle ile trzeba, ale spróbuj pójść na 1 dzień chorobowego i jest po premii na za cały m-c. Rzeczywiście rządzi tam Warszafka. Zarządzający jest ok, ale jego blond przydupencja emanuje skokami emocjonalnymi pokroju niczego sobie sinusoidy, traktuje wszystkich dookoła jak idiotów (najwazniejsze, że to ona pcha tą firmę do przodu). Nic wartego polecenia, oprócz Działu Technologii, gdzie ludzie z wykształceniem chemicznym mogą rzeczywiście sporo się nauczyć, reszta to jakiś żart.

Ciekawy
@LaCzupakadra 21.11.2013 22:32

Na jakie stanowisko startowałes? Jeżeli managerskie to kiepski z ciebie manager-negocjator skoro kupiłes kota w worku. Nie powinni byli ciebie zatrudniać a po przeczytaniu twojego postu wywalić na zbity pysk jeszcze wczoraj.

darko

niedzwiedz - 2013-07-04 09:47:23 Nie polecam pracy w tej firmie presja [usunięte przez moderatora] rzadzi tam warszawka wartościowi ludzie popracują trochę zobaczą jak jest i odchodzą praca niełatwa cieżka a zarobki marne mam oferte pracy w tej firmie faktycznie az tak zle

niedzwiedz

hmm

ktoś może coś napisać o tej firmie?

Zostaw opinię o Polimarky - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimarky