Opinie o Polimarky Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polimarky Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polimarky Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimarky Sp. z o.o. w Rzeszów

Dj go

Porażka porażka porażka... Z daleka.. zwolnili najlepszych ludzi z jakości .teraz rotacja jak(usunięte przez administratora) nikt się nie zna na niczym... No i wielka pani..czuwa jak Wielki brat z nie ma pojęcia o pokorze, która by się przydala... Ale wszystko pewnie do czasu..

produkcja
@problem rotacji

potwierdzam! rotacja jak diabli nic nie mówili że taki przemiał ludzi mają ale jak się tak ludzi traktuje to nic dziwnego

p:O

Na produkcji zapylenie bardzo mocne, oczywiście niby pracownicy sami sobie takie warunki stwarzają . Praca ciężka , tylko gonitwa wydajności , przezbrojenia robione czym się da bo zawsze czegoś brakuje i trzeba dosztukować . Mistrzowie tylko liczą czasy przezbrojeń , nawet już nie wychodzą z biura tylko obserwują pracowników w kamerach co robią i gdzie chodzą . Zwłaszcza Pan Sławomir , jego kontakt z produkcją jako mistrz jest nie do pomyślenia, zastanawiające jest tylko to, kto zatrudnił takiego człowieka do pracy z ludźmi .

@Lucy

te komunikaty odgórne wysyłane droga sms są faktycznie tak częste? a co w przypadku konsultacji, kiedy można na taką się umówić? i faktycznie gdy występuje jakieś wdrożenie, plan lub zmiana w firmie to raczej przez sms sie ktoś o tym dowie?

Mania Nowy wpis

Nie ma do teraz jednoznacznej odpowiedzi na zapytanie odnoszące się do podstawy wynagrodzenia a konkretniej tego jak ona w zasadzie wygląda. Czy na którymkolwiek stanowisku teraz zarabia się minimalna?

Piotr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Byłem ostatnio na rozmowie ,możecie mi napisać jaki klimat panuje w o. Rzeszów? Jak przełożeni ? Jak na hali? Co z nadgodzinami ?

Jak tak patrzę po opiniach to widzę, że pisali wcześniej o sporej rotacji w lab. Możliwe, że jak na razie ustała? Ogłoszenia mi teraz się nie wyświetlały. Za to jakiś czas temu na dział zakupów kogoś szukali. W opisie pojawiła się wzmianka o rozwoju, czy na innych działach też można się go wkrótce spodziewać? Co z zarobkami? Były podwyżki?

Dj go

@Dj go

No cóż, a ta pokora to czemu według Ciebie by się przydała?

Wielka Pani
@Dj go

Oceniasz jakość więc chyba tu pracujesz. Szkoda, że tak nisko nas oceniasz.

@Wielka Pani

Czyli ta ocena była ostatecznie uzasadniona czy niekoniecznie? Doszło faktycznie do podziękowania kilku osobom za współpracę w tamtym okresie? I czy do dziś są większe rotacje czy ta sytuacja się ustabilizowała już?

problem rotacji
@Julia

Z tego co słyszałem ciągle jest rotacja, teraz szczególnie w laboratorium. Ze względu na niskie zarobki najbardziej doświadczone osoby uciekają, nikt nie chce ich nawet zatrzymać. Ale przyjdą następni... szkoda że trzeba ich szkolić i dadzą więcej kasy.

@problem rotacji

te wspomniane szkolenia to jak długo trwają i co konkretnie można z nich wynieść? schemat, który teraz sugerujesz bardziej się im po prostu opłaca i raczej to się nie zmieni? ci doświadczeni to ile ok lat mogą mieć za sobą?

produkcja Nowy wpis
@problem rotacji

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polimarky Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Polimarky Sp. z o.o.?

Jak wygląda praca? Jaka panuje atmosfera w firmie? Występuje system 3 zmianowy? Jakie są zarobki na start?

p:O

Urszula
@p:O

Jak to niby pracownicy sobie sami stwarzają takie warunki? O co chodzi? A jak jest z premiami? Macie jakieś? Może skoro dużo pracy, to jest za to jakaś rokempesata w formie dodatkowej właśnie gotówki?

BYŁY BYK
@p:O

Mistrzowie gonią, bo sami są trzepani na operatywkach rano i muszą się tłumacz z każdego opóźnienia! Człowiek się nie liczy tylko ZYSK dla firmy.. z zewnątrz wszystko pięknie ładnie, w szczególności na Zaczerniu.to tylko pozory.. szacunku zero do ludzi! porażka.. firma najgorsza z wszystkich, w których pracowałem. Sprawdźcie rotację wśród pracowników, gdyby nie starzy pracownicy to lipa... a

Lucy
@BYŁY BYK

Starych pracowników coraz mniej ,mistrzowie gonią smsami bo siedzą w biurze i jej wysyłają do pracowników ,tyłka się im ruszyć nie chce ,a potem huk że pracownicy nic nie robią tylko smsy piszą ,paranoja

@Lucy

Lol

Na rozmowie wstępnej kierownik Utrzymania Ruchu jest niemiły, wywyższa się i poniza rozmówcę, choć niewiele wie o pracy w ur. Z rozmowy z nim wnioskuję że jest niedoświadczony i nadrabia swój brak kwalifikacji, talentu i umiejętności agresją i chamskim zachowaniem. Nie chce pracować z takim człowiekiem. Stanowczo odradzam.

Roztropny Cieć
@Lol

Czy kierownikiem ur nadal jest Pan ŁK??

Lol
@Roztropny Cieć

Jakkolwiek by się nazywał, dziwne jest ze nadal tam pracuje???? Pewnie po znajomości. Bo kultury i umiejętności nie ma za grosz.

Ewlina
@Lol

Szukam porządnego :)

@PP

NIE

@@PP

I jak teraz wzięli kogoś nowego to odbyła się rekrutacja wewnętrzna czy z firmy na te stanowiska nie biorą? Nowy jak się sprawuje?

nie

Bambo

Praca ciężka- czasem trzeba spakować ponad 8 ton tworzywa w workach 25kg. Jeden kierownik ma początki schizofrenii, najpierw cię przeklina za poprzednika a 5 min później klepie po ramieniu i mówi że się nauczysz. Atmosfera słaba, każdy na każdego nadaje i się cieszy że idzie mu lepiej niż drugiemu. Rotacja pracowników non stop. Na mixowni i przy czyszczeniu odgazowania trucie zdrowia wszelaką różną chemią. Do niedawna 3/4 ludzi jeździło wózkami i suwnicami bez uprawnień. Przy zatrudnieniu przez agencje firma nie zapewnia butów i ubioru roboczego. Stawka godzinowa nieadekwatna do realizowanej pracy. Wyjście na przerwę jedynie w dni gdy puszczane są próby lub czyszczenie wytłaczarki. Ogólnie nie polecam, a kierownikowi Sławkowi polecam tabletki na uspokojenie

Artur
@Bambo

Widzę że operatora wytłaczarki poszukują. Napisali min.: motywujący system wynagrodzeń - to znaczy ile konkretnie tam się zarabia? Napisali też o rozwoju zawodowym, to znaczy że wysyłają ludzi na szkolenia? No i że zapewniają narzędzia też wspomnieli. To wszystko nieprawda???

@Artur

Zadzwoń i zapytaj. Jak wyrobisz 300h to i 5k wpadnie. Pomocnik dostaje na start 21,50 brutto/h

Major
@Bambo

Pomocnik teraz na dzien dobry dostaje tyle co niektórzy po 4 latach pracy tam jak nie umieją się upomnieć o swoje

Katarzyna
@Major

A jakby się taki pracownik ze stażem upomniał o podwyżkę to by zadziałało i by dostał? Znasz taki przypadek że ktoś się upomniał i tak się stało? Bo nie wiem czy to co mówisz to serio ma rację bytu, czy to tylko Twoje stwierdzenie, a fajnie byłoby wiedzieć na przyszłość, jeśli by mój chłopak tam pracował:)

@Katarzyna

Jak chłopa szanujesz to go przekonaj, że nie warto. Ani pieniędzy, ani atmosfery, a ojebac się trza. Praca o której myśli się w domu. Operatorzy z którymi pracowałem mieli kilkaset złotych więcej od pomocników.

Artur
@Bambo

No właśnie chciałem też zapytać, czy chociaż atmosfera koleżeńska skoro praca ciężka. A czy zatrudniają głównie przez agencję zatrudnienia i w takim przypadku nie ma co liczyć na ciuchy do pracy? Wspominano też o zarobku na rękę rzędu 2480... Prywatnej opieki medycznej również brak, a pewno by się przydała, bo wspominano o dużym zapyleniu i pracy w hałasie?

I<3 Gerber
@Bambo

Pracowałem tam w 2019 i nic się nie zmieniło z tego co czytam. (usunięte przez administratora) Brud, smród kila i mogiła. Ludzie z l4 przychodzili na lewo ( Pan Wiesio) Bo nie było komu robić przy wytlaczarce. Starsi operatorzy konfidentura. Kierownik Sławek rozdwojenie jaźni. Jedyny plus to na bramie miły Pan Ochroniarz z wąsem i mile dziewczyny w laboratorium.

@I<3 Gerber

Serio? I jak Ty robiłeś to też takie rotacje były? Bo jak tak to skąd oni niby biorą jeszcze ludzi w takim razie?

Edzio

Byłem na rozmowie na stanowisko elektryka utrzymania ruchu. Totalna porażka, w ofercie napisane że praca na jedną zmianę w Zaczerniu, a na rozmowie okazuje się że praca na 3 zmiany i to na dwa zakłady w Rzeszowie i Zaczerniu. Co do kierownika, to gość jest tak zielony w temacie, że nie wiem kto mu dał tą pracę. Stanowczo odradzam i nie polecam.

@SteveL Dziękuję za wypowiedź. Jak dokładniej objawia się ta dezorganizacja w firmie Polimarky, o której piszesz? Prosiłbym Cię o więcej konkretów w tej kwestii. @Były pracownik Czy możesz napisać konkretnie, co miałeś na myśli pisząc to stwierdzenie o zdrowiu? Jest to poważny zarzut względem firmy, dlatego liczę na rzetelną odpowiedź.

Polipylen
@Paweł

Hałas, zapylenie i kontakt z różnymi nie przyjemnymi substancjami. W firmie nic od lat się nie zmieniło a nawet idzie w gorszym kierunku. Kasa słaba, system szkoleń tragiczny.

Marzena
@Polipylen

Czy w związku z trudnymi warunkami pracy- jak piszesz z nieprzyjemnymi substancjami, pracodawca bierze pod uwagę ochronę zdrowia pracownika, czy jest opieka medyczna i czy jest szansa na dodatek z tym związany?

@Polipylen

natyk 06.09.2019 16:15 @Polipylen Dokładnie pisze to byly pracowników a ty zapierdzielasz nadgodziny i soboty by zarobić i jeszcze usuwają negatywne opinie jak chcesz się wypowiedzieć

Lukasz
@Marzena

Tak... 13.50 netto /h... W na produkcji takie zapylenie ze co chwila alarm pożarowy się włącza... A ty nie dostajesz żadnego dodatku.... 2.480 po 3 miesiącach przez agenje... Śmiech... Brak opieki medycznej... Brak uczciwego wynagrodzenia... Liczy sie tylko tworzywo sztuczne.... Aha ludzie z biura... Niekompetentni i na tyle zmanierowani że nawet. " dzień dobry" to dla nich ciężkie do wypowiedzenia słowa...

Pan p

(usunięte przez administratora)Ściągają pracownika z chorobowego po 5 zabiegach na przepukline bo nie miał kto pracować.... Brak słów.

Dexter
@Pan p

A to dziwne że ściągają z chorobowego bo nie jest to możliwe w świetle prawa i nie sądzę by zarykowała firma coś takiego. Pewnie piszesz jak wszyscy takie bzdury bo cię (usunięte przez administratora)

Kaprolaktan
@Dexter

Wszystko idzie ukryć w papierach. Do pierwszego wypadku

Lukasz
@Pan p

Oddział zaczernie.... Nie polecam pracy w tej firmie. Jak masz trochę ambicji to nawet nie próbuj w Polimarkach....obiecują złote góry przy rozmowie kwalifikacyjnej a kiedy skończy się okrez próbny, po całej ciężkiej pracy przez 3 mies oferują ci 13.50 netto/h. Atmosfera pracy średnia... Konfidencja... Niektórzy pracują po 70 h tygodniowo żeby zarobić jakiś pieniądz... Także przez to że niema komu robić za te pieniądze. Odradzam pracę na magazynie w zaczerniu...dowodzi tam Kierownik Adam... Jedna z pozostałości Komunizmu.... Nie potrafi zrobić nic na magazynie, nie mówiąc już o wnoszeniu czegoś... Klepie tylko pieczątkami a i tak poucza... Za małą pomyłkę jesteś wrogiem publicznym nr 1.. Nie ważne że właśnie rozladowales 5 TIR ów i nie miałeś czasu iść na przerwę przez cały dzień... Bardzo ciężki człowiek do współpracy...

:P
@Lukasz

Polecam mądrzejszy od (usunięte przez administratora)ale jest nowe wiec ..wydech a później wdech :P

Franciszek

Witam, interesuje mnie rzetelna opinia na temat firmy? Jaka jest atmosfera? Pakiet socjalny? Szkolenia? Nadgodziny? Czy istnieje szansa awansu? I jaka jest średnia pensja?

Benek

Witam. Kierownik UR zielony, teoretyk. Przyjmie do pracy każdego po szkole nawet bez talentu i doświadczenia.

Marek 411

Pracowałem tam kilka miesięcy i powiem, że jedno wielkie (usunięte przez administratora) Kasa marna. Kierownik wydzwanial do mnie po nocy, wieczny krzyk i te substancje, z którymi człowiek ma cały czas do czynienia. Szkoda zdrowia, naprawdę

@Marek 411

Popieram, jeszcze do tego atmosfera każdy na każdego (usunięte przez administratora)przełożeni ciągle(usunięte przez administratora) dra i Wgl

(usunięte przez administratora)nie firma. Przełożeni i współpracownicy sami fałszywcy, ciągle darcie mordy, wytykanie najdrobniejszego błędu noi(usunięte przez administratora) nie pieniądze. Nie polecam pracodawcy... Omijać szerokim łukiem

KONTR

STRASZNA WIEŚ, REZERWUJĄ USŁUGĘ, UMAWIAJĄ SIE NA CENĘ A NA KONIEC TYP PRZYCHODZI, ŻE ZA DROGO. SKĄD TAKICH BIORĄ SERIO.

Miki

@Marek 411 o jakich substancjach piszesz?

Fanatyk

Były pracownik (usunięte przez administratora) zapylenie brud i smród. Pieniądze marne by zarobić to musisz zapietdzielac nadgodziny i soboty

Witold
@Fanatyk

Z tego co zrozumiałem nadgodziny i praca w soboty są dodatkowo płatne. Możesz napisać, jak to wygląda procentowo w stosunku do zwykłej stawki godzinowej?

master

Super firma ,trzeba tylko chcieć ,nic niema za nic,atmosfera bardzo dobra,pomoc ze strony szefostwa itd...jak wszędzie trzeba po prostu sobie zapracować na wszystko :) ale coś za coś. Moim zdaniem mogę polecić tą firme .Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polimarky Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Polimarky Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polimarky Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimarky Sp. z o.o.?

Polimarky Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Bieszczadzka 10 A
    35-082 Rzeszów