MG Plaza s.c.
3 5 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Czy jest możliwość w MG Plaza s.c. pracy na część etatu?

Konrad Nowy wpis

@Zenek Idealnie to z pewnością nigdzie nie jest ale sądzę, że firma jest na tyle dobra że warto poprawiać i nie zmieniać firmy!

Bartek Nowy wpis

Może trzeba spojrzeć na swoją pracę? Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca!!

Tak2Nie

Zenek Nowy wpis
@Bartek

Przeczytaj chłopie kilka razy uważnie co napisałem. Praca ciekawa nie ma nudy monotoni inne aspekty totalne dno.

Zenek

Caly czas przepracowany bez umowy. Wspolpracownicy ok, charakter pracy bardzo urozmaicony i ciekawy dla tych co lubia wyzwania zero monotonii. W promocji charytatywne nie platne soboty. Szefostwo buractwo cwaniactwo pelna geba tworzy klimat (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) sie znaja na robocie ale do powiedzenia najwiecej. Wiec jesli jestes masochistą lubisz SSmanow i nie raz oprucz fizycznie i psychicznie miec dosc oraz orać darmowo w sobote to polecam tam zatrudnienie.

Tak1Nie
Ranking

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w MG Plaza GreeMi?

Zont

Praca na stanowisku Grafik komputerowy opiera się na załatwianiu wszystkich kwestii związanych z pozyskaniem klienta, obsługą klienta, kontaktem mailowym, telefonicznym, przedstawianiem wykonanych przez siebie wycen, zamawianiem materiałów w drukarniach internetowych łącznie z przyjmowaniem paczek umieszczania na nich taśm z firmowym logo. Kolejna przykra kwestia - świecenie oczami przy reklamacjach i charytatywne soboty dwa razy w miesiącu. Projektowania graficznego mało bo brakuje na to czasu. Poza tym ciagłe napięcie, a wina za niewykonane projekty na czas oczywiście spychana na pracownika. Nie polecam!

Tak4Nie

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w MG Plaza GreeMi okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Didi

Tak sobiie

Michel

Oferują pracę dla grafika komputerowego, mało to ma wspólnego z tym stanowiskiem gdyż trzeba utrzymać kontakt z klientem,znać się na DTP, dobrze żyć z drukarzami, zamawiać materiał. Same meritum grafiki jest pomijane. Jeśli ktoś myśli że zdobędzie doświadczenie jako grafik komputerowy to się grubo myli. Właściciel buraczek rżnie wpływowego człowieka z Rzeszowa robi otoczkę kogo kto nie zna i jakie za tym idą plecy, w sumie się nie dziwie po socjologi na UW każdy jest wyszczekany. Gdy sytuacja pokazuje że ma się takie same kontakty a nawet większe z wielkimi zdziwieniem szef robi wielkie oczy i pyta "to Ty go znasz ?". Żona też niczego sobie w Galerii Plaza ma zakład fryzjerski gdzie ma średnie opinie u fryzjerek, nie szanuje pracowników. Ot takie pseudo-elitano-rzeszowskie małżeństwo. Partnerzy handlowi mają z nich straszną bekę

Tak5Nie

PPP

Pracowałem w Greemi w Mg plaza i rewelacji nie było - tragedii też nie . W Rzeszowie chyba są największą agencją reklamową. Kasa średnia , klimat w załodze ok., szefostwo raz "normalne" raz nie . Wypłata taka sobie , ale przynajmniej na czas. Praca ciekawa , bo nie ma monotonii.

Tak1Nie1

Zostaw opinię o MG Plaza s.c. - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie