Prefab Veranda Polska Sp. z o.o.

Rzeszów

Prefab Veranda Polska Sp. z o.o.

Opinie o Prefab Veranda Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jolanta

@wero, jesteś obecnym pracownikiem firmy Prefab Veranda Polska? Jeżeli tak to, czy możesz napisać coś na temat warunków pracy u tego pracodawcy? Podziel się z nami swoją cennymi informacjami, których poszukują osoby zainteresowane pracą w tej firmie. Każda uzasadniona i merytoryczna opinia będzie pomocna dla takich osób.

Twardomir

Helinka, Duzo pracu, duzo piniendzu.. Ino chapac,

wero
@Co 18.05.2018 00:18

Wszyscy tylko czekaja zeby sie w niej ustawic..

Jolanta

@xxx, jesteś obecnie pracownikiem firmy Prefab Veranda Polska? Czy możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy w tej firmie? Jak wygląda atmosfera pomiędzy pracownikami? @chudomir, co dokładnie chciałeś przekazać w swoim komentarzu? Czy ma on coś wspólnego z pracą w firmie Prefab Veranda Polska? Bardzo proszę, aby w wątku pojawiały się informację na temat pracy w firmie Prefab Veranda. Komentarze nie na temat nie pomagają czytelnikom, którzy poszukują merytorycznych informacji na temat pracy w danej firmie.

hm

strona internetowa to chyba przez ukraińców robiona, a propo, są tam ukraińcy w firmie?

xxx
@hm 22.05.2018 20:45

Nie ma. Zwolnili się w grudniu i poszli do H.

Jolanta

@Twardomir, do czego konkretnie odnosi się Twój wpis odnośnie pracy w firmie Prefab Veranda Polska? Z tego co napisałeś ciężko coś merytorycznego wywnioskować co mogłoby pomóc osobą, które myślą nad złożeniem CV do tego pracodawcy. @Co, jesteś pracownikiem firmy Prefab Veranda Polska? Czy mógłbyś nam coś napisać o pracy w tej firmie?

Jolanta

@czesiek, co oprócz atmosfery uległo poprawie? Użytkownik @nn jest zainteresowany pracą w Prefab Veranda, co możecie mu doradzić w tej kwestii? Czy obecnie prowadzone są jakies rekrutacje? Zachęcam do komentowania, pamiętajcie proszę o tym że każdy wpis zamieszczony na naszym forum musi być zgodny z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

czesiek

w porównaniu do poprzednich miesiecy bardzo dużo luzu - czekamy na wiosne. chyba jakiś smród się w biurze ulotnił bo przed świętami poleciały trzy osoby. co sie dzieje? to początek czegoś większego i mamy sie bać? nikt nic nie chce powiedzieć

...

Dno, pod obecny zarządem tj. sierpień 2017 PVP to DNO...

nick
@leo 13.11.2017 07:54

no a co się dzieje?

miłosz

Firma w ciągle się rozwija, pensje lepsze niżeli za poprzedniego zarządu..

xz
@lol 25.01.2018 09:04

zaduch wywietrzony ludzie wracają

ciekaw

możesz jakoś uzasadnić, napisać coś więcej?

nn
@ciekaw 14.09.2017 21:21

czy są tam przyjęcia do pracy?na jakie stanowiska? i wogóle jak się pracuje?

Zostaw opinię o Prefab Veranda Polska Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prefab Veranda Polska Sp. z o.o.