BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Rzeszów

Opinie o BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Marcin123

Zgadzam się z tym co napisał były pracownik do pracy za granicę jedzie się zarobić pieniądze a nie bawić

Agnieszka

@były pracownik Forum publiczne to nie miejsce na opisywanie indywidualnych osób, szczególnie jeśli podaje się ich dane osobowe. Informacje o wszelkich nieprawidłowościach w pracy któregoś z pracownika najlepiej przesłać wewnętrznie i bezpośrednio do firmy. Czy również to zrobiłeś?

Agnieszka

Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o pracy w BIRMAT? Na stronie firmy można znaleźć informację, że poszukuje ona doświadczonych pracowników do pracy przy wykonywaniu izolacji termicznych ścian zewnętrznych, malowaniu, szpachlowaniu oraz tapetowaniu. Co warto wiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie? Co sprawia, że warto wybrać właśnie to miejsce zatrudnienia?

Agnieszka

@pracus, dlaczego tak oceniasz BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH? Czy jakieś konkretne wydarzenie było powodem Twojej negatywnej oceny?

mały

trzeba samemu sie przokanc, każdy ma inne zdanie i każdemu też coś sie nie podoba jednym za mało, loteria.

pracus

Najlepsza firma do zmarnowania sobie zycia

bob

pracuje od zimy ..... pensje placa i co dziwne urlopy platne sa bo w innych firmach jak robilem to nie bylo .... bezplatne dawali a potem do emerytury brakuje ...... prezes ile obieca tyle wyplaca jak sie da metry na scianie oczywiscie ..... chlopy za lezenie nikt nikomu nie zaplaci

stary

jak ty piszesz " kasom " to nie dziwie się ze popracowałeś tylko 2 lata - wpierw podstawówka kolego

lol

z kasom jest cały czas problem pracowałem dwa lata i dalej to samo obiecanki szkoda zachodu

alek

pa panowie prawda jest całkiem inna zgadzam się z pierwszym komentarzem problem jest z kasa czemu tego nie napiszecie

poszkodowany
@alek 20.02.2015 17:33

tak placa........ i ubezpieczeni sa pracownicy od wypadkow dodatkowo

nowy

witam - mam wyjechac do niemiec z tej firmy czy ktos moze mi napisac czy placa wypadkowe i czy pracownik ubezpieczony jest od wypadkow - pensje mamy zapewnione przez kodeks pracy wiec spokojny jestem ale w razie gdyb cos na budowie sie stalo to czy jakies swiadczenia bede mial ..... pracowalem w firmie gdzie kolega musial sie sam po wypadku leczyc i placic za to ..a zdrowie najwazniejsze - napiszcie

staly

mam umowe na czas staly - zadna firma w pl mi tego nie zapenia i skladki wszystkie placone - sprawdzam regoralnie w zus a komu sie nie chce robic to bedzie narzekal i marudzil ja w brimacie dom postawilem wprowadzilem sie a czsem sa chwile dobre a czasem gorsze w firmie ale takie firmy ktore daja stala prace nieprzerwanie 5,6,8,10 lat trzeba panowie szanowac .....

Jasiek

Pracuję 4 lata w brimacie i pobory dostaję. W 2014 były poślizgi bo niemiec wyrolował i splajtował. Zarabiam tyle że żona ma Zapas i nie marudzi. Prezes jest twardy i nie znosi obiboków. Co do 3-miesięcznej obsuwy w płacach to powiem tyle - jak się nie płaciło alimentów 5 lat i komornik wsiadł na pobory to zostaje w łapie 300 euro - kieszonkowe wypłacane w DE w gotówce. Na 4 lata w tej firmie jeden maruder winę przelewa na innych pozostała reszta - co najmniej 70 chłopa pracuje i zarabia pozostawię bez komentarza.

stary

ja pracuje prawie 9 lat w brimacie i nie spotkalem wczesniej firmy budowlanej ktora tak dlugo daje ciagle zatrudnienie, zarobki dobre i wczesniej czy pozniej są i pelny socjal daj co w innych firmach jest rożnie , o skladki na emeryture jestem spokojny bo płacąi firma wyplaca wszystko co obiecuje i ile wypracuje sie

Zostaw opinię o BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH