ALSAL

@kazek 20.05.2017 10:29
solidna firma dobre i sprawiedliwe wynagrodzenie polecam

polecam dobra firma ,

hg

z tego co wiem to niestety w dalszym ciagu nie maja ofert ale mozna by bylo np. tam do nich napisac..

gibson

Racja, donoszą wszystcy na wszystkich w tej firmie, wszystkie donosy trafiają do centrali (prezesa) a tam są rozdzielane baty wg donosów. Trzeba uważać co się mówi i robi bo można się narazić. Zamiast pracą wszyscy zajmuja się obserwowaniem inny a potem piszą, chodzą, donoszą. Mozna oszaleć, dziękuję za taki stres i wyścig szczurów

gh

10h (przynajmniej) za niską stawkę - zapraszamy :) Jak nie masz noża na gardle to omijaj!! Starsi pracownicy zarabiają dobrze, ale jak tylko zwietrzą okazje (przecież zamiast Ciebie na pewno nadawałby się idealnie jego chrześniak, bo to dobry chłopak a pracy nie ma) to donoszą na Ciebie i wymyślają takie pierdoły, że szkoda gadać :) Jak tylko znalazłem inną pracę to uciekłem stamtąd.

Zostaw opinię o ALSAL - Niegoszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALSAL