Opinie o Pizzatopia Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pizzatopia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pizzatopia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzatopia Sp. z o.o. w Kraków

Olsama

Od dłuższego czasu robi się masakrycznie, wszyscy narzekają. Atmosfera w pracy tragiczna, umowa zlecenie, żadnych dodatków za pracę po godzinach. Pani K. z zarzadu juz zapomniała jak traktować ludzi. W głowie się pomieszało. Ciągle pretensje, zmiany, problemy. Zero pomocy. Nie polecam

@Olsama

Czyli ona wcześniej była w porządku, skoro oceniasz, że chyba zapomniała tylko jak się zachować? Bo jeśli tak to ciekawa jestem co takiego wpłynęło na jej nagłą zmianę?

Kamka

Nie polecam tej firmy, praca sama w sobie nie jest jakas skomplikowana, lecz problem tkwi w sposobie traktowania pracowników. Menagerka nie nadaje się do tej roli, jest mało asertywna, niezdecydowa, w zwiazku z zalatwieniem jakiejś sprawy nie mozna się z nią skontaktować, wrecz ignoruje swoich pracownikow. Wszystkie pomylone pizze lądują w koszu, nie moga zjesc ich pracownicy, ani nawet nie mozna oddac tego jedzenia biednym, jest to straszne marnowanie. Nie ma darmowych posiłków, nawet kubek plastikowy kosztuje 1 zł. Wraz z umową podpisujesz aneks wrazie nieprzyjscia do pracy na zmianę 500 zl kary. W razie choroby ciężko jest znaleźć osobę za siebie, menager Ci nie pomoże w zwiazku z czym dostaniesz kare. Nie polecam tej firmy

Lol
@Kamka

Odnosząc się do kary - manager zawsze pomaga. A zapis w umowie zabezpiecza ludzi na zmianie, że będą w pełnym składzie, nie ma możliwości dzięki temu zapisowi, żeby ktoś się nie pojawił i trzeba było pracować za dwie osoby, na podwójnych obrotach.

Mental
@Lol

Odnosząc się do zabezpieczania pracowników ze będą pracować w pełnym składzie. W naszym przypadku bardzo rzadko mieliśmy taki święty grall. Menager robił to co mu kazano a zarząd zawsze bronił się trzema najlepszymi atutami tej firmy, do których jeszcze daleko. Praca sama w sobie nie jest wcale zła ale niektóre osoby na wyższych stanowiskach powinny popracować z pare miesięcy w warunkach które same stworzyły. Zmianki prawie nigdy nie pełne, w dodatku gdy podkreślaliśmy jaki to jest problem mówiono nam ze skoro w jednej pizzeri dają sobie radę to my tez musimy. Brak personelu sprawiał tylko problemy a restrykcje które byłyby na porządku dziennym jeżeli byłby pełny skład nie sprawiałyby większego zamieszania. I każdy to przyzna jak przychodzisz masz (usunięte przez administratora) team, ludzi do pogadania, klienci tez raczej są wyrozumiali i zabezpieczenie na umówię o pełnym składzie. Ale po chwili czasu pracy tam dostajesz sprzeczne komunikaty: pracujcie za kogoś bo dzisiaj nie przyjdzie, od dzisiaj jeden zastępuje drugiego bo i tak ma mało do roboty W końcu z 6 osób na zmiance w weekend zostały 4 a po północy nawet 3. Śmiech na sali. Największym absurdem było proszenie o opinie wszystkich gości i był to obowiązek każdego kasjera.( bo będzie to sprawdzane) Przypominano nam o opiniach na każdym kroku i mówiono ze ktoś jest lepszy a wcale wewnątrz nie starano się żeby było lepiej. Dynamiczny przesył informacji/uwag przez managera wcale nie pomagał w pracy, poskutkowało tylko licznymi wypowiedzeniami. P.S ogólnie nie polecam

Kiki

Wytrzymałam tam miesiąc, temperatura nieludzka - praca przy nagrzanym piecu z wiecznie zepsutą klimatyzacją. Dopóki jest kolejka, zakaz wyjscia na przerwę. W efekcie 9,5h spędzone na nogach bez żadnego odpoczynku. Przerwy rozliczane co do sekundy, nawet nie ma posiłku pracowniczego tylko trzeba za niego płacić 8zł. Jeżeli nie zje się całego od razu, nie wolno spakować i zabrać do domu tylko trzeba wyrzucić do śmieci, inaczej menadżerka robi awanturę (bylam tego świadkiem). Chore, nigdy tam już nie zjem.

Paulina

Pizzatopia to pizzeria, która wyróżnia się wśród innych. Misją tego miejsca jest przygotowanie ulubioną pizzę według własnej kompozycji. Można zapoznać się z możliwościami kariery w tym miejscu, więcej zostawiam w linku https://pizzatopia.com/kariera/. Interesuje mnie jaka atmosfera panuje między pracownikami, i czy można liczyć na elastyczny grafik?

Bożena

@Antek wspomniałeś, że wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę i jest to dobry pracodawca. Chętnie poznam więc Twój punkt widzenia i opinię na temat konkretnych warunków pracy w firmie. Dodasz na jakie plusy można liczyć z pracy w Pizzatopia?

Lena

jest ok

Jonasz

Mówiąc krótko mamy dobrego pracodawcę i tylko chęci do pracy trzeba mieć

Dariusz

Jak duże trzeba mieć doświadczenie w gastronomii ?

Janek

Nie polecam, straszne godziny pracy do tego średni zarobek.

Aga

No niestety brakuje rąk do pracy w każdej firmie i dlatego proszą o dłuższą pracę!

Kuba

Spoko miejsce do pracy, zwłaszcza jeśli to pierwsza praca. Dużo się nauczysz. Fajne zarobki, dużo godzin jeśli ktoś chce, technologia do ustalania grafiku robi robotę. Pizza pracownicza na zmiance z koleżanką za 3 PLN to sztos. Szefostwo profesjonalne, ale luźne. Sporo imprez, wyjść integracyjnych. Polecam.

Petardol12

Pracuje dwa lata w Pizzatopii wiec mysle, ze moj opis można uznać za wiarygodny. Nie jestem pracownikiem który został zwolniony i później wylewa swoje żale i kłamstwa, pisząc o braku napojów (bo mamy zapewniona darmowa wode pracownicza) czy o tym, ze nie można wyjść do toalety (bo naturalnie, można, bez wylogowywania się na przerwę). Po pierwsze - pizzatopia to świetna atmosfera, otwarci i uśmiechnięci młodzi ludzie, z którymi poznałam się w pracy i trzymam się również poza nią. Obecne są zniżki dla pracowników. Kary pieniężne, o których mowa w innych komentarzach zostały nałożone dopiero niedawno, z powodu wielu nowych ludzi którzy się zatrudniali, dostawali zmiany w grafiku, a następnie na nie nie przychodzili (możecie sobie tylko wyobrazić jak wyglada zmiana w trzy osoby w lokalu na najbardziej ruchliwej ulicy w Krakowie). Zostało to zrobione tylko i wyłącznie dla komfortu i bezpieczeństwa pracowników. Dobra stawka i co najważniejsze, cały czas myśli się co zrobić żeby udoskonalić firmę i sprawić żeby praca w Pizzatopii była coraz bardziej przyjemna. Nie żałuje żadnej sekundy przepracowanej w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzatopia Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Pizzatopia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzatopia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizzatopia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pizzatopia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pizzatopia Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pizzatopia Sp. z o.o.
  • Piotra Michałowskiego 14