Opinie o Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. w Warszawa

Gabriela Nowy wpis
Inne

Hej, znalazłam ofertę dla pracownika obsługi klienta. wskazane są w niej teraz zarobki liczone od 5 150 zł. nie widzę jednak żadnej wzmianki dotyczącej premii. czy pracuje się na samej podstawie?

kicek Nowy wpis
Kandydat

Niestety nie mogę wypowiedzieć się pozytywnie. Niby firma z prestiżem, wysokim poziomem jedzenia itd. A na rozmowie rekrutacyjnej, mimo licznych zapewnień, że odezwą się z odpowiedzią TAK czy NIE. Cisza, a wystarczy napisać Dziękuje.. Niestety, ale dla mnie firma słabo wypada, już bym drugi raz do niej nie aplikował.

Edward Nowy wpis
Inne

Rewelacyjny niedzielny branch w Belvedere. Iscie krolewska obsluga zaserwowana przez pana Kamila, ktory opiekowal sie naszym stolikiem.

Klient Nowy wpis
Inne

Nie polecam restauracji. Miałem "nieprzyjemność" zjeść w "ekskluzywnej" restauracji. Restauracja dzieli się na 2 strony :Bi (biedna) i Bo(Bogata). BO (Rich) wymagania : Minimum 3-5 tys. złotych do wydania (oraz garnituru za min. 50-100 tys. złotych) pracownicy usadzą Cię w sali po lewej stronie od wejścia, będą podchodzić co 1-2 minuty i pytać, czy czegoś nie potrzeba oraz (mówiąc kolokwialnie) będą czyścić podłogę u stup własnym ubraniem, czasem wygląda to komicznie: "najzamożniejsza osoba na sali decyduje czy okna są otwarte" BI (Poor) wymagania : Minimum 200 złotych do wydania (oraz odzież za minimum 2000zł) pracownicy usadzą Cię w sali po prawej stronie od wejścia, zostawią kartę dań i tyle ich zobaczysz. Co 10-15 minut kelner zerknie w twoją stronę i tutaj jest twoja szansa na posiłek, najprościej dyskretnie zawołać w stronę kelnera (czasami kelner ma takie mniemanie o sobie, że nawet i wrzask w jego kierunku nie wyprowadzi go z zadumy). Pani przyjmująca... (przepraszam, kobieta przyjmująca) zamówienie to totalna porażka, sposób bycia nie odbiega znacząco od zachowania kelnerów, więc nie będę rozpisywał jak żałośnie wygląda samo spojrzenie tej "osoby". W restauracji brakuje wykształconych pracowników, za to jest multum przeciętniaków z ogromnym ego, czekających na 50-100zł napiwku z klasy B0. Proponuję szkolić obsługę i zatrudniać osoby odpowiedzialne (ze stażem, minimum wykształcenie średnie lub licencjackie, 95% studentów obsługuje i prezentuje się dużo lepiej niż aktualna obsługa), aktualnie poprzeczka jeśli chodzi o obsługę postawiona jest bardzo bardzo nisko. PS wiadomość dla menagera: zarobki pracowników z B0 są dwukrotnie większe, niż te z klasy BI, gdyż kelnerzy z B0 zarabiają na napiwkach.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. na stanowisko Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. marketingu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mama P.Młodego dn. 07 09.2019r

OSTRZEGAM nie urządzajcie w tej restauracji żadnego wesela. Biorą kosmiczne pieniądze a w zamian nie ma nic. Warunki lokalowe nie spełniają kryteriów na taką imprezę. Na stołach tylko zastawa JEDZENIA BRAK( to które było gdzieś tam było NIEZJADALNE,!!!), OBSŁUGI BRAK, KAWA W KAPSUŁKACH, której trzeba szukać gdzieś w kącie - podsumowując DNO, ŻENADA, DZIADOSTWO !!! Miejsce dla typowo NOWOBOGACKICH, dla których lokalizacja Łazienki to prestiż, a cała reszta nieważna. Mnie zniszczyli dzień, który miał być najpiękniejszy w moim życiu. Płaczę co dziennie i wstydzę się przed gośćmi, których zaprosiłam.

Manager Restauracji
@Mama P.Młodego dn. 07 09.2019r

Witam Panią, Z ubolewaniem przyjmujemy Pani komentarz. Zwłaszcza, że pisemne jak i ustne komentarze od Państwa Młodych po weselu były bardzo pochlebne. Dbając o jak najwyższe standardy naszych usług zachęcam Panią do osobistego kontaktu z nami w celu wyjaśnienia sytuacji. Będę wdzięczny za kontakt telefoniczny 691225225 lub mailowy piotr.zablocki@belvedere.com.pl Pozdrawiam Manager Restauracji Piotr Zabłocki

Magda
Były pracownik
@Mama P.Młodego dn. 07 09.2019r

Ale to był dzień pani syna a nie pani xd

far

Rotacja w tej Firmie jak w hokeju, żenada, nie ma co komentować

rekrutacja 2016

Niekompetencja i żenada. Po 3 rozmowach z Panią Dyrektor i Kierownik działu Inwestycji następujących po sobie w odstępie miesiąca i informacji ze zostaje przyjęta okazało się po 2tyg ze decyzji tej jednak nie ma kiedy podpisać Pan dyrektor i temat jest nieaktualny!! Pierwszy raz z czyms takim sie spotykam...Jak widać nikt w tej firmie nie ma nic do powiedzenia oprócz Pana dyrektora Zielniewicza :)) notabene o którym był cały artykuł w newsweeku- jak traktuje pracowników i jak przegrał sprawę w sądzie i musial zaplacic odszkodowanie za poniżenie. Na forach można znaleźć sporo informacji o tym człowieku i aferach w jakich brał udział.  Twarz zapita jak przystalo na bylego prezesa pilmosu.No cóż żadna przyjemność z takim pracowac, mogę tylko współczuć tym którzy muszą to znosić na co dzień. Moja ocena-odradzam mimo pięknych okoliczności przyrody i miłego personelu śmierdzi na kilometr mobbingiem i dyktatura

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Belvedere Cafe Łazienki Królewskie? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Agrykoli 1
  00-460 Warszawa
 • NIP: 5260209751 KRS: 0000154781
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii