Opinie o ROCKPATH Poland Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ROCKPATH Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ROCKPATH Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROCKPATH Poland Sp. z o.o. w Kielce

OBRAŻONY KLIENT

Miałam nieszczęście być na pokazie firmy ROCKPATH POLAND w dniu 4.01.2018 r. o godz. 13:30 w Strzegomiu. Zostaliśmy bardzo niegrzecznie potraktowani przez Pana ( imienia nie znam - pisał lewą ręką). Wylosowałam główną nagrodę, ale wiązało się to z zakupem maty masującej. Kiedy odmówiłam zakupu i przyjęcia nagrody zostałam w niegrzeczny sposób zmuszona do opuszczenia sali przed zakończeniem prezentacji. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

MARTUŚKA

Jak to dobrze,ze weszłam na Wasze opinie,drodzy internauci,bo.....ja już powoli szykowałam się na takie soptkanie do hoteli i restauracji,,Browar Lwów,,na ul.Bronowickiej! Jeszcze raz dziękuję Wam za te opinie.Mam 35 lat,to zapewnie odrazu by mnie stamtąd wyrzucili lub za moje dopytywanie się czegokolwiek.....Pozdrawiam Was i już nigdy więcej nie odbieram takich telefonów!

Śmiech na sali. Tak w skrócie można opisać tą wielce niepoważna firmę. Wysłali zaproszenie na spotkanie w Wałbrzychu. Po czym na miejscu okazało się, że jest to spotkanie dla emerytów. W takim razie proszę o zwrot kosztów za paliwo i za nasz zmarnowany czas, za którego poświęcenie dostaliśmy jedynie obuchem w twarz. A mialam szczera chec zapoznac sie z produktami firmy GoodLine i zakupić rodzicom w prezencie świątecznym. Nigdy więcej nie chce mieć z nimi do czynienia. Przy okazji nikt za zaistniałą sytuację nie jest odpowiedzialny. Dno i pół kilo mułu. Szczerze nie polecam.

(usunięte przez administratora) Dostałam zaproszenie i nie zostałam wpuszczona bo nie mam 45+.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ROCKPATH Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Kasia37

Prezenty, niespodzianki, losowania nagród. Wszystko pięknie i ładnie. Tylko, żeby odebrać nagrody , trzeba podpisać umowę na 7300 zl. I to juz w tej chwili. Gdy odmówiłam, kazali wyjsc z sali. Dali tandetny odkurzacz samochodowy. Bylam na takim spotkaniu pierwszy raz. I ostatni.

@Kasia37

Dzięki za takie Info...:-) Bo też otrzymałem takowe zaproszenie, i dzwoniono. Ale pytając o co w tym wszystkim chodzi, bo nikt nic nie daje za darmo, - odpowiedź >; za poświęcony mój czas, lecz zero takiej Informacji. Ale że z reguły jestem nieufny i po to mam Internet by coś się dowiedzieć o takich pułapkach więc wchodzę ,- czytam i dziękuję wam za te cenne Info..:-) a z drugiej strony pytanko, - czego dotyczy ta kwota, jakiegoś sprzętu,towaru czy kredytu ?

Witam! W dniu dzisiejszym tj. 2.12.17r moja mam została zaproszona przez w/w firmę na prezentację żeby nie szła sama postanowiłam pójść razem z nią. Spotkanie miało mieć miejsce w Bielsku Białej Kamienica Pod Orłem już na wstępie byłam zdziwiona że przyszłyśmy i przez około 10 minut musiałyśmy stać w dość długiej kolejce żeby móc wejść na salę, przyznam że na takich prezentacjach byłam wielokrotnie, ale czegoś takiego nie było,po chwili wyszedł z sali jakiś człowiek na wizytówce miał imię Lukasz i bardzo nie grzecznie wyraził opinie że tak się dzieje jak się przychodzi na ostatnią chwilę, |Ja oczywiście odpowiedziałam mu , że czekamy tu od 10 minut, a On to Pani nie wejdzie , koniecznie chciał się wdać ze mną w dyskusję, ale na takim poziomie nie miałam zamiaru dyskutować z tym człowiekiem, dlatego szkoda czasu i nie polecam tej firmy,

@anonymous

wczoraj 12.12 2017 przyjechałam na pokaz tej firmy w Bielsku-Białej na ul. Strażackiej moje koleżanki nie zostały wpuszczone ,w sposób obrzydliwie bezczelny zostały wręcz wyrzucone poszłam zapytać dlaczego" piękna paniusia blond" w odpowiedzi powiedziała żegnam panią . Naszą rozmowę nagrałam ciekawa lektura mam zamiar ją udostępnić

WIELKIE OSZUSTWO!!! Wczoraj byłam z koleżanką jako osoba towarzysząca, ona dostała odkurzacz samochodowy taki jak na allegro za 20zł. Dziś pojechałam na swoje zaproszenie i wielkie g...o dostałam bo przecież już wczoraj byłam. I po jako h.j (usunięte przez administratora) zwracają i pieprza kłamstwa aż kurz leci. Brak słów.

@anonymous

Dodam jeszcze ze tam trzeba odrazu z policją wchodzić do tych Oszustów.

Pułtusk

Konstanty Byłem na prezentacji dwa razy To jest oszustwo ,nie są słowni na prezent miał być odkurzacz taki z wężem i z lampką wbudowaną w odkurzaczu ,niestety otrzymałem odkurzacz wielkości żelazka do prasowania Szkoda dwóch godzin .

Zostałem zaproszony przez firmę na spotkanie 12.11.2017 w hoteli Młyn w Lublinie. Po wejściu i pokazaniu zaproszenia zostałem poproszony o podanie roku urodzenia odmówiłem . Podobno tyko do celów statystycznych . Przede mną osoby zrobiły to samo i dostały obiecywany odkurzacz , mnie natomiast wyprowadzono i Pan Marcin powiedział ,że tu nikt niczego do niczego nie zmusza i skoro nie akceptuje narzuconych warunków to nie przysługuje mnie obiecywany prezent . Ponadto osoby , które organizowały spotkanie nie miały odpowiedniego stroju stosownego do sytuacji. Nie polecam tej . Proszę nie dać się nabierać na spotkanie organizowane przez tą firmę

ZAPROSZONA

Na spotkanie byłam zaproszona telefonicznie,natomiast po kilku dniach dostałam zaproszenie pisemne.Dzień przed spotkaniem zadzwoniła do mnie Pani z zapytaniem czy przyjdę sama czy z osobą towarzyszącą .Pytałam czy nie będzie nacisku na zakup,zapewniała,że nie bo Firmie zależy na pokazie.To co się wydarzyło na spotkaniu widziałam po raz pierwszy.W bezczelny sposób wyproszono dwie Panie,które odmówiły kupna.Cała obsługa tego spotkania,które miało miejsce w Kole w restauracji Mieszko 24.10.17 była tak bezczelna,że aż wstyd.Jedna z Pań z obsługi spotkania cały czas ziewała z otwartymi szeroko ustami.Jednym słowem mówiąc, zaproszonych ludzi traktowali jak zło konieczne.Masakra,po co tacy ludzie jeżdżą na spotkania i bezczelnie traktują ludzi starszych.Jednym słowem WSTYD i HAŃBA.

Zniesmaczona

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Chamstwo pierwsza klasa ! Pani przez telefon udzielila innej informacj, natomiast panstwo na spotkaniu wyparli sie wszystkiego. Przyjechałam odebrać odkurzacz, bo tata z powodu choroby nie mógł być osobiście. Pani przez telefon powiedziała że może go odebrać inna osoba. W takim razie pojechałam i co zastalam? Bardzo niemiłą panią i pana oburzajacych się ze jestem za młoda na udział w pokazie a odkurzacz moze odebrać tylko osoba bioraca w nim udział. Upierajac sie przy swoim dostalam bardzo cenną rade od owej pani, zebym "zajęła sie studiami czy coś " z takimi bezczelnymi ludźmi dawno sie nie spotkałam. Zostałam chamsko wyproszona. Nie wdawalam sie w dalszą rozmowę bo poziom tych ludzi jest po prostu smieszny.

Danuta Bukowska

W dniu dzisiejszym 08.10. 2017r. około godziny 10.50 dołączyłam do grona wyrzuconych zanim zaczęła się prezentacja o godzinie 11.00. w Lublinie przy ul Jana Pawła w hotelu Piano. Przyczyn mojego wyrzucenia jest kilka - 1. ośmieliłam się usiąść na krześle stojącym po drugiej stronie biurka kobiety która zapisywała przychodzących - natychmiast zostało mi nakazane żebym wstała i stanęła przy biurku jak chcę być zapisana na pokaz. 2. ośmieliłam się zapytać co to ma być za losowanie. 3.ośmieliłam się zapytać czy będzie prezentowane coś dla alergików. 4. ośmieliłam się zapytać czy będzie pokaz i możliwość skorzystania z masażu. Mojej śmiałości miał już dość mężczyzna siedzący z boku przy biurku i nakazał mi opuszczenie sali, po raz kolejny odważyłam się ośmielić i zapytałam dlaczego mam wyjść w odpowiedzi usłyszałam - BO JA TU RZĄDZĘ A TAM SĄ DRZWI . Siedziałam jeszcze przez kilka minut, zapytałam dlaczego tak zostałam potraktowana, przecież zostałam zaproszona, kobieta która nie chciała mnie zapisać powiedziała - weź sobie odkurzacz bo po to przyszłaś i idź stąd.

Danuta Bukowska
@Danuta Bukowska

Dodam iż odkurzacza nie wzięłam .

nie posiadam

Przychylam się do opinii moich poprzedników.Z takim zachowaniem na spotkaniu nie spotkałam się jeszcze nigdy.Natarczywość,namolność i brak kultury w obcowaniu z klientem to chyba wizytówka tej firmy.Mój sprzeciw wobec zachowania prowadzących skutkował nazwaniem mnie "awanturnicą"i obowiązkiem opuszczenia lokalu jeszcze przed rozpoczęciem pokazu.Nigdy więcej nie pójdę na żadne spotkania....Ta firma nie powinna w ogóle istnieć!!! Elżbieta

ANTEK

ANDRZEJ 31.08.2017r. firma kanciarzy a szczególnie pani która dzwoniła w sprawie spotkania zapraszała mówiła że każdy zaproszony otrzyma odkurzacz za darmo pytałem jaki to odkurzacz powiedziała ze normalny do odkurzania domu powiedziałem ,że to bajka upierała się że prawda dzisiaj przyszedłem na spotkanie się spóżniłem wyznaczono inna godzinę w ogóle bez sensu i spytałem o ten odkurzacz pokazano mnie odkurzacz mini po prostu oszukano firma się nie powinna nazywać ROCPACTH tylko ROZPACZ

Wieslaw 11

Banda oszustów i naciągaczy!!!

Zapi
@Wieslaw 11

Mnie się pozbyli bo chyba jestem za młoda a dostałam odkurzacz samochodowy i kazali iść do domu,zostali sami renciści bo im się łatwo kity wciska a tak pięknie gadali przez telefon.Banda oszustów.

Zostaw merytoryczną opinię o ROCKPATH Poland Sp. z o.o. - Kielce

ROCKPATH Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Karola Libelta 1A lok. 2
    61-706 Kielce

ROCKPATH Poland Sp. z o.o.