Opinie o Vive Transport Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Kielce

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vive Transport Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vive Transport Sp. z o.o. (Firma zamknięta) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vive Transport Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Kielce

Świeżak

Jakie zarobki w podwójnej ?

Nick.
@Świeżak

Podwójna jest tylko na początek. Pozniej rozdzielają i jeździsz sam, bo nie ma kto jeździć. Zarobki sa w podwójnej w przedziale 6-7.

Świeżak
@Nick.

Jak jeździsz sam w międzynarodówce to ile można wyciągnąć ? Jeśli można wiedzieć

@Świeżak

Odpuść sobie tą firmę,kontenery stoją często w ciasnych miejscach,nierówny teren na dodatek zestawy nie mają rolek prowadzących i jest ciężko zapiąć to badziewie,gra nie warta świeczki,są normalne firmy co jeżdżą po strefach przemysłowych a nie tak jak ta po wysypiskach śmieci i innych obleśnych miejscach po odpady,pozdro dla Ani...

Olo Nowy wpis
@Nick.

Chyba zartujesz. Złośliwi spedytorzy czochrają podwójne po czechach i wyjdzie Ci 4-4,5 tys. Wiem bo pracowałem i nikomu nie polecam. Osobiście najgorsza praca jaką miałem.

Olo Nowy wpis
@Ziutek

Pracowałem tam i kolega ma rację. Miejsca załadunków to czesto wysypiska i ciasne dziury. Dla kierowcy męczarnia nie wspominając o przepinkach na ulicy podczas ruchu.

Maja

Widzę że dużo macie do powiedzenia o firmie, i dość sporo do narzekania... Jak to z tymi trasami wygląda, dalej starsi stażem mają lepsze trasy? Jak oni to robią że te lepsze trasy dostają?

Ilona Nowy wpis

W sensie? Co to znaczy?

Jac

Musi być słabo skoro kierowca w trakcie jazdy na a4 wypełnia sobie debil tabelki w trakcie deszczu... Tańczy po całej autostradzie. No idiota. Przyczepa 17035 chyba.

Karolina Nowy wpis
@Jac

móglbyś rozwinac swoja wypowiedz, o jakie tabelki chodzi? skad wiesz ze nie ma to zwiazku moze z jego praca ?

Kafar

Szkoda gadac system 2 tyg w trasie na 2 dni w domu jeszcze obciazenia za wykroczenia szok (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vive Transport Sp. z o.o. (Firma zamknięta)? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Kierowca

Ciągle przesiadki na inne auto czasami nawet co tydzień. Musiałem się zwolnić, bo miałem tego dość, Dość że auta nie dostałem, telefonu służbowego, to ciagle coś nie tak z wypłatą. Starsi kierowcy znaleźli sposób na nowych i to starsi dostają najlepsze trasy, a nowi ochłapy gdzie zarobić się nie da.

Mariusz
@Kierowca

Pracowałeś jako kierowca w firmie Vive Transport, więc świetnie się składa. Napisałeś, że uciążliwe było dla Ciebie to, że musiałeś co tydzień jeździć innym samochodem. Powiedz mi proszę, czy w Twojej ocenie poziom wynagrodzenia, które pracodawca ten oferował był współmierny do ilości powierzonych obowiązków?

Kierowca
@Mariusz

Mobbing w spedycji Ruda wydziera morde na nowo przyjetych kierowców jest mściwa i fałszywa za przyzwoleniem Anki,robią co chcą bo kupy nikt nie ruszy uwazają,jedna wielka patologia w spedycji Albert blednie wydaje polecenia,jąka się z tego powodu do słuchawki i zwala winę na kierowce a Anka łyka to jak pelikan i chroni dupsko Albercikowi ciekawe dlaczego?jedna wielka patologia,brak znajomosci jezyków obcych w spedycji.

Piotrek
@Kierowca

Jak juz Maciek z klanu odszedl i poszedł do regesty to nie dzieje się dobrze w vivie,jeden pod drugim dołki kopie i swinię podkłada by się wylansować (usunięte przez administratora)

Rafał
@Kierowca

Racja bliska zagranica i sklepy na kraju na których brak euro diety i jak tu zarobić?jedni i ci sami jezdzą do Wloch i mają super diety a inni z czysciwem po kraju i sklepach,słyszałem ze trzeba nosić prezenty do Anki by mieć dobre kursy inaczej bedziesz kierowcą miedzynarodowym tylko na umowie:)albo w najgorszych śmietnikach i gnojownikach bedziesz miał przepinki a wredna Eliza bedzie wrzeszczeć przez telefon ze jesteś do niczego,ze zbyt wolno to robisz,ze trafić tylko ty nie morzesz itp dziwię się ze ktoś jej nie napluł w twarz za to co wyprawia z ludzmi?a sama jest pusta jak bęben,kupila papierek na studiach zaocznych a Anka zamiast trzymać ją krótko to napuszcza ją na kierowców bo są ze szkolnej lawki kolezanki.

Robo
@Rafał

Siedzą i obgadują kierowców zamiast zacząć od siebie jacy są nie udolni,tylko kopiuj i wyślij,nic nie reprezentują sobą zamiast przyjać kogoś z jezykiem niemieckim,włoskim do pracy by muc rozwiązywać problemy powstał w trasie a oni ani me ani be ani kukuryku,kierowca jest tam od wszystkiego w przeciwieństwie do nich jak zaistnie jakiś problem oni tylko kopiuj i prześlij dalej.Nie długo to musi paść jeśli ktoś normalny nie ogarnie tej spedycji i nie zacznie od nich czegoś wymagać.

Ryba
@Piotrek

Kiedyś tam pracowałem i chciałem strajk zrobić,cioty mnie sprzedały i nadal jezdzą i liżą rowa ja musiałem odejść teraz mam ciepłą posadke:) nie zaluje.

Piotrek
@Robo

Albert czesto popełnia bledy wysyła auta w inne miejsca i godziny,później ze strachu przed odpowiedzialnoścą jąka się ze strachu do słuchawki i zaczyna prostowac co na wywijał,anka wszystki toleruje jest za nim,wiadomo dlaczego...jedna wielka patologia i mobbing w spedycji

Terberg
@Robo

Jak juz maciek z klanu odszedł do regesty to zle sie dzieje,kopią dołku pod sobą,podrzucają swinie jeden drugiemu,jak kleszcze dossali się do kasy bartusa i chcą coraz więcej i wyzej...

@Piotrek

Są siebie warci niczym papuszki nierozłączki coś ich pewnie lączy,bo kolega kolezanka to w przedszkolu,każdy wie po co ma:)Dlatego jak im podpadniesz to juz nie pracujesz,trudno z chijenami wygrać w kupie ich siła...

Rafał
@Piotrek

Spedycja nie zna języka obcego i nie potrafi podać współrzędnych kierowcy,prości ludzie w zespole zasiadają!:)a niby wszystko po politechnikach tylko kierunek nie ten,na bakier z geografią,chyba wf lub biologię studiowali,jakieś najprostsze kierunki?kierowniczka nic od nich nie wymaga dziwna firma?

Kiki
@Rafał

Bo kierowniczka to jest ich kumpela,oni mają gonić kierowcę to wtedy są wporządju dla kierowniczki a dla nas są pasożytem,wrzodem na (usunięte przez administratora),co nic nie robi tylko wymaga,a naucz się dziadu chociaż języka jak jeździsz nie potrafisz bo przecież jakby kierowca szmat nie przywiózł niebylo by tego (usunięte przez administratora).

Mietek

Anka ciągle szuka kierowcy do transportu zewnętrznego dlaczego?bo nikt niechce jak robót wozić te smrody w kółko aż się w głowie kręci(nie trzeba pić:)wystarczyło by tych z Włoch i tych co pasie dobrymi kursami i dietami rzucać co jakiś czas na terberga i tak nie odejdą bo później znów zaczną chapać Włochy a tak to szuka głupiego do brudnej roboty a frajerstwu robi dobrze na maxa.Wsztstcy to widzą ale nie ona?dziwne rządy z Albertem prowadzi,wkrótce to padnie wyjdzie na jaw jad i korupcja w spedycji.Chorzy ludzie firmą zarządzają.

Kiełbasa
@Mietek

Jeżdżę tu 10 lat!i Albert mówi że na Włochy to nie ma szans bo tam już jest obsadzone?pytam co wy ............?jak tak może być że ktoś jeździ z Sandomierza lub dalej i mu się to opłaci a ktoś miejscowys dość jak zobaczy ciągle te same miejsca na przepinki,śmietniki i inne obleśne miejsca a inni Italia i dużo diet tacy prości bez muzgów w spedycji jesteście?jazdy ma taki sam żołądek i każdy chce być tak samo traktowany,kim wy jesteście,zbieranina ....

Elizka
@Mietek

Racja przecież każdy z międzynarodówki ma c+e a na terberga potrzeba tylko c czy to takie skąplikowane Aniu?wystarczy mieszać kursami sprawiedliwie i robota a nie po znajomości przychodzą do Ciebie do pokoju kiermany robisz im kawkę i ....a inni są traktowani jak zło konieczne ożeż wy chijeny pasące się na łuckim nieszczęściu...

Bartek
@Mietek

Jak już to wewnętrznego po za tym wszystko się zgadza ...co napisałeś,myślę że przydał by się jakiś strajk albo zebranie w tej sprawie,czas by Anka podała się do dymisji lub zaczęła na równi każdego kierowcę traktować i szanować,nie milczymy w kupie siła,cięci jest garstka co nic oprócz kopiuj wyślij nic nie robi,pozdrawiam prawdziwych kiero nie paprochów co do jazdy lewi i siedzą tylko do kasy.

Stary Viviec
@Kiełbasa

Czas na strajk pany po niedzieli nie wyjeżdżamy,dość tej obłudy i (usunięte przez administratora) w spedycji,czas by ktoś normalny zaczoł prowadzić transport,zasiedziały się (usunięte przez administratora) i gwiazdorzy i rozdaje robotę po znajosci...STRAJK jedynie cioty po niedzieli wyjadą do znachora po L4 na koronę:)niech statystyki się państwu podnoszą,bo gdzie jak nie w szmacie jest cividek?:)))Hej

@Bartek

Przecież te kontenery są często przeładowane,mokrą paletą w Andrychowie i przeładowane kontenery domykane na siłę wózkiem widłowym,nie raz nie domknięte jedzie to do pl..więcej i więcej to motto spedycji,wtedy nasze zadki iść wyżej z czasem,więcej,kabaret,nie transport u jakie brudasy wiecznie nie umyte to kontenery było ras jeden czy dwóch mondrali co zawsze pucowali zestaw na myjni przy wjeździe i wyjeździe z pl by zjeść za darmo obiad ale przepiegla spedycja wychaczyla cwela:)

Kierowniczka Transportu
@Piotr

Buraki do domu,przyjdą Ukraińcy i będą jeździć!nie narzekać nie pasi wąt!

Michal
@Stary Viviec

I co (usunięte przez administratora)wyjechały nie zastrajkowały?:( Anka znów szuka szofera do transportu wewnętrznego ale tam jest (usunięte przez administratora) na miejscu,nie radzi sobie dziewuszyna,ciągłe braki...

@Michal

Dlaczego ona tych z Włoch nie posadzi na zmianę na terberga i z innych fajnych kursów?jedni się pasa a reszta jeździ w kółko za parę groszy wkoło komina i ma urwanie głowy...mobbing w spedycji,łapówki za dobre kursy ui dobrą robotę...

Jarek
@Ziutek

Nikt tam nie chce jeździć normalny bo strasznie śmierdzi na Olszewskiego i koronowirusy i inne bakterie w odzieży,smród przenosi się do kabiny często.

Janek
@Jarek

Spedycja nie zna języka niemieckiego i są często problemy w Austrii i Niemczech na przerzutach,nie potrafi też podać współrzędnych na załadunek,rozładunek,strasznie nie rozgarnięta ekipa to nie ogarnia.

Maciek
@Ziutek

No i znów nie ma kto jeździć z Olszewskiego na Malików:)czemu ona nie weźmie tych z dalekobierznej linii na parę dni na miejsce by pojeździł,jest tylu kierowców,czemu jedni się pasą dietami mają mało przepinek a inni bez diet zagranicznych w kółko jazda i non stop przepinki,gdzie sprawiedliwość?mobbing jednym słowem przez duże M.Kierowniczka do domu!

Były kierowca

Omijać transport szerokim Łukiem.... Jest tak źle że zwalniają się już nawet kierowcy którzy pracują kilka lat. Przychodzą tylko nowi, zatrudniają masowo bo wiadomo że w końcu jeden na 100 zostanie co lubi pić od poniedziałku do piątku, i który nie ma rodziny, reszta już nawet po tygodniu ucieka z tego bałaganu, brak szacunku dla kierowcy, brak kasy, brak wolnego dla kierowcy ????

@Były kierowca

Auta przeładowane mokrą paletą w Andrychowie,jeździsz na starych,sparciałych,ponadcinanych oponach na przyczepie,szukają oszczędności,niech zaczną od biura a nie kosztem zdrowia i bezpieczeństwa kierowcy,odzież też często przeładowanymi zestawami ściągają do pl jak najwięcej przywieść i wywieść motto Vive:)Cyrk

Lukasz
@Ziutek

Znów szukają do brudnej roboty kierowców na sklep i bliska zagranica by mało diet złapać a stare lisy siedzą dają łapówki za dobre kursy i są nie do ruszenia.

Karamba szpieg
@Ziutek

Ba a mnie doszły słuchy że auta Vive robią lewe kursy,przeżuty po uni,jeśli to prawda to skorumpowana spedycja będzie miała naprawdę duże problemy,nawet i prawne,nie tylko wypad na kasę do biedronki i towar rozładowywać bo nic się nie potrafi!zaczekajmy i zobaczymy czy głowy polecą...

Czy uważasz, że firma Vive Transport Sp. z o.o. w miejscowości Kielce jest atrakcyjnym pracodawcą? Zamieść komentarz i napisz dlaczego polecasz właśnie tę firmę jako miejsce pracy.

Fafik

Byla by super firma transportowa jesli by była normalna spedycja,nie skorumpowana dająca dobre trasy po znajomiści,powinien ktoś się za nich wziąść bo robią co chcą za plecami burasa i sukiennika mają drugą wyplate z lewizny,czas ukrucić ten proceder jak najszybciej to i kierowcy bedą się trzymać a nie odchodzić.

@Fafik

Pracuje tu 10 lat i nie byłem we Włoszech i nie pojadę raczej?dlaczego?Dlaczego spedycja nie miesza kursami by wszyscy na przemian robili dłuższe trasy i krótsze?Tylko jedni walą długie trasy i dużo diet a inni bliska zagranica,przepinki na wysypisku śmieci w błocie i na sklepy?czy Ty niby kierowniczka nie widzisz że coś jest nie tak?czyżbyś i ty brała czy się nie interesowała co za patologia w spedycji się dzieje..

Ziutek

Są starzy kierowcy co są nie do ruszenia a ci co przychodzą to są od czarnej roboty i skakania po autach,czas by ktoś się tą psełdo spedycję zainteresował bo oni w Vivie to już wyżej srają od Bartusia:)

Mietek

Nie byłeś i nie pojedziesz,bo by tam jeździć trzeba iść do kierowniczki z kwiatami lub zaprosić ja do hotelu na (usunięte przez administratora)spotkanie oczywiście to od niej zależy z kim do hotelu pójdzie i kto będzie jeździł na Włochy:)a ja mam wywalone jaja. na nią i jej Welochy,jest tyle normalnych firm a nie (usunięte przez administratora) (odpadami)przeładowane kontenery dopychane wózkami widlowymi drzwi,często nie domknięte i w drogę,cyrk!

Ziutek

Obrączka to przykrywam najciemniej pod latarnią gadają,nie ma wagona co by się nie dało go odczepić by się szczepić .. mądrej głowie dość dwa słowie.. hejka!

@Ziutek

Racja podostawały jełopy nowe volva i latają na Włochy a ty bez układów po wysypiskach śmieci i na gnojownikach będziesz miał przepunki,nawet Ukraińcy tam pracować nie chcą,trafia się czasem porządny ciuch ale często to obornik się zwozi...bo przecież pozbyć się go trzeba,to dawaj do pl jak wszystko...

Krzysztof
@Mietek

Jak już Maciek z klanu odszedł do Regesty to źle się dzieje,po tylu latach pracy,miał ciepłą posadkę,kopią bo dołki pod sobą,podrzucają świnie jeden drugiemu,dorwali się do kasy Bartusia i chcą więcej i wyżej,wyścig szczurów.

m&m
@Krzysztof

Witam, Jeśli śledzicie nasz profil na fb, Instagramie, Linkedin, stronie internetowej czy google, wiecie, że już od dłuższego czasu, staramy się budować wizerunek naszej firmy w sieci. Podejmujemy szeger działań, mających na celu pokazanie jak wygląda praca w naszej firmie, jacy ludzie pracują, jakie projekty realizujemy, jakie mamy plany, jakimi wartościami się kierujemy. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do poprawy, dlatego Wasze uwagi czy sugestie będą nam bardzo potrzebne. W związku z tym, ma 2 prośby: 1. Jeśli widzicie jakieś miejsca do poprawy, które mależałoby skorygować, bardzo proszę o przesłanie uwag na e-mail: dorota.kwiecien@regesta.pl 2.Jeśli chcielibyście podzielić się opinią na temat naszej firmy, będę bardzo wdzięczna. Dla każdego z Was to tylko chwila, a może pomóc innym poznać nas bliżej. Poniżej kilka miejsc, gdzie możecie podzielić się swoją opinią: ???????????? (usunięte przez administratora)https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,391354(usunięte przez administratora) Z góry dziekuję za pomoc

@Krzysztof

Maćka mi nie żal bo to (usunięte przez administratora) dwulicowa była:)

Sandrka

A kobiety też mogą zostać tu kierowcami ?

@Sandrka

Fajnie by było bo by było co bzykać w trasie u na bazie,zasuwasz firany i ogień:)a tak to tylko w biurach mają orgie:))))

Spedycia
@Sandrka

Zacznijcie równo dzielić kursami,sprawiedliwie,zamienianie kursy,mieszajcie wszystkim cięcie jedne a nie po znajomości,dajecie robotę,(usunięte przez administratora)

Henryk
@Spedycia

Tam burdello:) myślą tylko o łapówkach i orgiach w tej pseudo spedycji:) Góra siedzi w Warszawie a oni robią co chcą,mobbing w spedycji,niedługo to padnie,zostaną dobre kursy a gnojowniki i śmietniki odpadną bo nikt tam już nie pojedzie tak wyrządzi skorumpowana spedycja,zamiast mieszać kursami.

Karol

Nie jest dobrym pracodawca jeżeli chodzi o transport...

Obc

Nie jest dobrym pracodawcą... wszyscy dali postojowe w woj. św. a Vive wywaliło pracowników na bezpłatny urlop... tak się nie postępuje z pracownikami...

• Jak się pracuje w Vive Transport Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Vive Transport Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vive Transport Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Vive Transport Sp. z o.o. (Firma zamknięta)
  • Kielce

Vive Transport Sp. z o.o. (Firma zamknięta)